Content

Zordo's Haven

Bar

Image

Re: Bar

Postprzez Nerevar Candroon » 15 Gru 2008, o 10:50

-Powiem bez ceregieli. Czy byłbyś zainsteresowany poszukiwaniem tych artefaktów? Jesteś stamtąd znasz ludzi i okolice ja zapewniam ochronę i transport. - odparła zdecydowanie
Nerevar Candroon
 

Re: Bar

Postprzez Jack Welles » 4 Sty 2009, o 20:43

Khaylia szybkim krokiem wparowała do środka i podeszła do baru. Nietrudno było zauważyć jak bardzo jest radosna - jej oczy wręcz raziły zielenią.
-" Wreście nadszedł ten dzień" - pomyślała- " Teraz tylko załatwić sobie jakiś transport na Coruscant i..."
- Witaj Khaylio!- wyrwał ją z zamyślenia Daradren - Słyszałem, że uzbierałaś wystarczającą ilość pieniędzy by stąd się wynieść na stałe.
- Bardzo dobrze słyszałeś - odpowiedziała mu Khaylia uśmiechając się - A jeśli masz taki wspaniały słuch, to czy może wiesz o jakimś statku wylatującym na Coruscant?
- Jasne, że wiem mała, ale wiesz jak jest - nic w życiu za darmo.
- Myślałam, że choć tym razem mi darujesz - powiedziała młoda kobieta z wyrzutem - masz tu swoje ukochane pieniądze i mów co wiesz.
- Słyszałem, że na "Wilde Kate" mają jeszcze wolne miejsca.
- Na prawdę? - spytała się Khaylia - To super. W takim razie muszę się jak najszybciej zaokrętować. Żegnaj Dara... - Ale barman już poszedł obsługiwać innych klientów.
- No tak - mruknęła Khaylia - interesy ponad wszystko... - Wstała i udała się do wyjścia.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Bar

Postprzez Jack Welles » 4 Sty 2009, o 21:07

Podróż do hangarów nie zabrała Khayli dużo czasu - wkońcu wychowała się na tej stacji. Znalezienie "Wild Kate" też nie był większym problemem. Największym problemem będzie negocjacja ceny przelotu.
- Hej! - krzyknęła do jakiegoś mężczyzny w mundurze pierwszego oficera- Słyszałam, że macie jeszcze jedno wolne miejsce na lot do Cruscant.
Mężczyzna zmierzył ją wzrokiem, przy czym szczególną uwagę wzrócił na oczy młodej kobiety...
- To się jeszcze okaże - stawka wynosi 10 000 kredytów - powiedział.
Khaylia jednak wyczuła, że uczucia tego mężczyzny mówią inaczej.
- Wydaje mi się, że zawyżyłeś cenę przynajmniej o 3 000 - zróbmy tak: polecę za 6 500, przy czym jedyny bagaż jaki mam to to co mam teraz przy sobie.
Bez trudu młoda kobieta wyczuła zmieszanie pierwszego oficera połączone z wolą zakończenia licytacji
- No dobra - powiedział mężczyzna powoli - Ale będziesz musiała pomóc przy obsłudze statku.
- Okej - odpowiedziała Khaylia i podała ręke oficerowi - to kiedy startujemy?

Khaylia udała się do [Coruscant] - Miasto
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Bar

Postprzez Nerevar Candroon » 6 Sty 2009, o 18:46

Po dłuższej chwili ciszy.
***
Hmm z jego refleksem to nic by się nie udało. Pomyślała Erinn i powiedziała zdenerwowana sytuacja.
-W takim razie żegnam.
Wychodząc zobaczyła ulgę barmana który nie był chyba zbyt zadowolony z tego że ostatnio kręciło się dużo podejrzanych osób. Zmarnowałam tylko swój cenny czas pomyślała i skierowała się w stronę swojego myśliwca.

Przenosi się na [Coruscant] Klub nocny "Beebleberry"
Nerevar Candroon
 

Re: Bar

Postprzez Rahzel Kestal » 2 Lut 2009, o 01:12

Chwilę potem do baru z hukiem wpada Rahzel z czymś żarzącym się w głębi kaptura i blasterem w ręce przewieszonej przez prawe ramię. Barman po krótkiej przerwie na oddech patrząc na Rahzela zapytał.

-Co podać ??-znudzonym głosem burknął
-Jeden raz Nophix-powiedział podchodząc do lady
-Proszę-bez specjalnego szacunku rzucił barman
****
Rahzel po wypiciu trunku posiedział chwilę przed barem. Patrząc ukratkiem na Wookiego.
Rahzel Kestal
 

Re: Bar

Postprzez Peter Covell » 2 Lut 2009, o 22:54

Daradren od pewnego czasu przyglądał się nieznanemu mu mężczyźnie swoimi trzema oczami na wypustkach. Nigdy wcześniej nie widział młodzieńca w bazie, ale bardzo możliwe, że go przegapił dlatego, iż chłopak nigdy wcześniej do kantyny nie zaglądał.
-Nowy tu jesteś? - zapytał w końcu wycierając jakąś szklankę ręcznikiem
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Bar

Postprzez Rahzel Kestal » 2 Lut 2009, o 22:58

-Tak- odrzekł Rahzel odciągając wzrok od Wookiego i kierując go na barmana,-Przybyłem z Naboo.-dodał po krótkiej chwili.-Słyszałem ze Hutt Zordo.. Ma zapotrzebowanie na ludzi do wykonywania zleceń...Wiesz może gdzie go znajdę-ponownie zapytał, tym razem wyciągając 200 kredytów i kładąc je na ladę.
Rahzel Kestal
 

Re: Bar

Postprzez Peter Covell » 2 Lut 2009, o 23:36

Kredyty zniknęły równie szybko jak się pojawiły, choć postronny obserwator mógłby przysiąc, że barman, nawet na moment, nie przestał polerować szklanki ręcznikiem.
-Nie radzę ci tam wchodzić jeśli nie zapracowałeś sobie wcześniej na jego szacunek, bo w najlepszym wypadku wyrzuci cię ochrona. - Daradren ostrzegł chłopaka - Jeśli chcesz zająć się jakimś zleceniem to najlepiej przejrzeć HoloNet... Czyżbyś był Łowcą Nagród, że interesują cię zlecenia od Zordo? Wiesz, pilotów na stacji znam wszystkich, więc raczej nie chcesz dla niego latać z przyprawą, a poza tym to on się jedynie zleceniami na czyjeś życie zajmuje...
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Bar

Postprzez Rahzel Kestal » 3 Lut 2009, o 00:04

-Ano jestem łowcą głów, ale piolotować potrafię. Jednak masz rację nie chcę dla niego pilotować szukam, lecz nie chcę także dla niego zabijać. Ja szukam zleceń dotyczących poszukiwania zaginionych artefaktów.-powiedział a potem zwiesił się jednocześnie przeglądając HoloNet w swoim cyfrowym notesie.-Ooo!-budząc się głośniej powiedział-Znalazłem bardzo ciekawe ogłoszenia, mianowicie Siostrzane ostrza Rharkyyyk i Durosjański pilot-złodziej-z wielkim uśmiechem na twarzy wymienił zlecenia.-Znasz może kogoś kto mi pomoże w którymś z tych zadań ?? Nie jestem pewien czy sam zorganizuję wszystko.- po chwili ze skrzywioną miną dodał.
Rahzel Kestal
 

Re: Bar

Postprzez Rahzel Kestal » 3 Lut 2009, o 22:08

Rahzel przed Wyjściem z baru rzucił-Masz numer mojego komunikatora-wyszedł zostawiając małą karteczkę i 100cr na ladzie.





Przenosi się do [Tatooine] Cantina Mos Eisley
Rahzel Kestal
 

Re: Bar

Postprzez Maku Tarmin » 13 Mar 2009, o 22:01

Maku wchodzi do baru i siada przy ladzie.
- Co dla pana ? - Pyta Barman
- Wodę proszę
Maku rozgląda się po zebranych dookoła osobach po czym wzrusza ramionami.
Maku Tarmin
 

Re: Bar

Postprzez Peter Covell » 15 Mar 2009, o 14:01

Gran nieco się zdziwił i mrugnął trzema powiekami, ale spełnił prośbę klienta natychmiast. Postawiwszy szklankę czystej wody oparł się o ladę i wpatrzył w przybysza, którego nigdy wcześniej nie widział na stacji. Ostatnio sporo nowych się tu przewija, ale rzadko wracają... pomyślał.
-Jestem Daradren. - przedstawił się barman - Czym się zajmujesz? Jesteś jednym z tych nowych mechaników, jakich tu ostatnio ściągnęli? - zapytał
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Bar

Postprzez Maku Tarmin » 15 Mar 2009, o 20:33

Maku odebrał wodę od barmana i posłuchał jego pytania.
-Miło mi, jestem Maku - Odpowiedział.Co do twojego pytania to nie, jestem poszukiwaczem przygód, a ich tu ostatnio mało.
Maku Tarmin
 

Re: Bar

Postprzez Peter Covell » 16 Mar 2009, o 20:55

-Przygód tu aż za dużo... - prychnął barman - a raczej kłopotów... Rozumiesz, - wskazał głową na prywatną lożę Hutta Zordo - kiedy ma się ślimaka na stacji, typów spod ciemnej gwiazdy tu sporo. Swoją drogą, jeśli "szukasz przygód", jak mówisz, to może zainteresują cię zlecenia tutejszego zbieracza artefaktów. Gość nazywa się Sebastian Gallia i płaci całkiem sporą kasę za dostarczenie interesujących go przedmiotów. Będziesz musiał się jednak nastawić na to, że sporo z nich należy po prostu ukraść, ale jeśli nie robi co to różnicy, powinieneś obejrzeć jego stronę w holonecie. - powiedział i przeniósł wzrok na parę dwudziestolatków, która właśnie weszła do baru
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Bar

Postprzez Maku Tarmin » 16 Mar 2009, o 21:54

Maku wypił wodę i wręczył kredyty wraz z napiwkiem.
- Wiesz gdzie są jacyś ludzie chętni na pomoc ? - Zapytał
Maku Tarmin
 

Re: Bar

Postprzez Oto'reekh » 17 Mar 2009, o 11:33

Akcja przenosi się z [Tatooine] Brylant Dwustuletniego Przymierza

Dwie jednostki wyłoniły się z hiperprzestzreni i po krótkim locie i jeszcze krótszych formalnościach wylądowały w dokach.
Czwórka bohaterów: pół Miraluka Khaylia Vuusen, Kylana Highwind, kaminoanka Nala Sai oraz Silus Targon, którzy przelecieli po udanej misji z Tatooine wkroczyli do baru na stacji orbitalnej Yavin.
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Bar

Postprzez Silus Targon » 17 Mar 2009, o 11:37

Po wejściu do baru Silus wskazał dziewczynom wolny stolik przy którym wszyscy zasiedli. Z drugiego końca było widać już kelnera który zmierzał w ich kierunku.
-Dobra, wie ktoś który to nasz zleceniodawca - zapytał rozglądając się ukradkiem po sali
Postać główna
Image
Postać podoczna
Salomea Tiris
Image
Medison
Awatar użytkownika
Silus Targon
New One
 
Posty: 654
Rejestracja: 26 Sty 2009, o 20:45

Re: Bar

Postprzez Jack Welles » 17 Mar 2009, o 11:41

- Z tego co wiem - powiedziała Khaylia - to artefaktami zajmuje się Sebastian Galli. Najczęściej przebywa on w loży Zordo.
W tym momencie podszedł kelner:
- Podać coś państwu? - spytał się monotonnym i znudzonym głosem...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Bar

Postprzez Peter Covell » 17 Mar 2009, o 11:52

-Chętni, ale jedynie za pieniądze. - uśmiechnął się barman - Na stacji powinieneś znaleźć pewnego Dug'a, nazywa się Vixur Serv'aya. To przemytnik o dość kiepskiej reputacji, ale niewiele jest rzeczy, których nie zrobiłby za twardą walutę, więc może uda ci się przekonać go, żeby przetransportował cię gdzie tam chcesz. Ponieważ na szukaniu artefaktów można nieźle zarobić to prawdopodobnie pomoże ci aż do końca, choć oczywiście będzie oczekiwał podziału zysków. Poza tym gdzieś tutaj kręcił się też jakiś Kathar z własnym statkiem, ale jeśli mam być szczery nie szukałbym pomocy u niego... - zastanowił się chwilę - Na razie nikogo więcej nie mogę sobie przypomnieć, ale może sami się pojawią, a może ja popytam...
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Bar

Postprzez Oto'reekh » 17 Mar 2009, o 12:16

- Poproszę szklankę wody - powiedziała Nala - z lodem jak da rade - dodała i rozjerzała się po reszcie baru napotykając kilka zdziwionych oczy, które raczej nie miały okazji widywać członków jej rasy.
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zordo's Haven

cron