Content

Zordo's Haven

Bar

Image

Re: Bar

Postprzez Peter Covell » 17 Mar 2009, o 12:21

No i sami się pojawiają... pomyślał Daradren spoglądając na Kaminoankę, choć ona raczej nie wygląda mi na najemnika... Ciekawe po co jej rodacy wysłali ją na tą planetę? Podał jej szklankę wody, wrzucił trzy kostki lodu i znów zabrał się za szorowanie naczyń, które wcale tego nie wymagały...
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Bar

Postprzez Silus Targon » 17 Mar 2009, o 12:28

-Ja poproszę coś z owoców - powiedział Silus rozglądając się dookoła czy nikt zbyt nie nadstawi uszu - i jedną informacje jeśli to możliwe - dodał po chwili dużo ciszej.
-Szukamy niejakiego Sebastiana Gallia. Zakładam że Ty najlepiej wiesz który to - spojrzał w oczy barmana mówiąc bardzo spokojnym głosem.
Postać główna
Image
Postać podoczna
Salomea Tiris
Image
Medison
Awatar użytkownika
Silus Targon
New One
 
Posty: 654
Rejestracja: 26 Sty 2009, o 20:45

Re: Bar

Postprzez Maku Tarmin » 17 Mar 2009, o 16:13

Maku popatrzył na nowo przybyłych po czym przewrócił oczami.
Ciekawe co tu robi kaonikanka,
Wstał po czym podszedł do ich stolika
-Można się dosiąc ?- Zapytał
Maku Tarmin
 

Re: Bar

Postprzez Jack Welles » 17 Mar 2009, o 19:14

Khaylia popatrzyła chłodno na Haens'a i powiedziała do Silusa:
- Nie musisz go o to wypytywać - Sebastian siedzi w loży i tak się składa, że wiem jak wygląda, więc jak chcesz możemy do niego pójść...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Bar

Postprzez Maku Tarmin » 17 Mar 2009, o 19:25

Maku stał z pytającym wyrazem twarzy
-Szukacie Sebastiania Gallia ?? - Zapytał szeptem
Maku Tarmin
 

Re: Bar

Postprzez Silus Targon » 17 Mar 2009, o 19:30

Sius nie czekając na odpowiedz barmana popatrzył na resztę grupy po czym dał znak Khayli by wstała razem z nim. Sam jednym szybkim ruchem wyciągnął z torby zawinięty brylant i wręczył go dziewczynie.
-Załatwmy to miejmy już z głowy - powiedział do przyjaciółek. Spojrzał jeszcze na twarz Maku by upewnić się czy aby na pewno ten nic nie zrozumiał.
-W takim razie zaprowadź nas do niego - zwrócił Się do Vuusen. Nala, Kylana i Maku zostali już sami. Kiedy zrobili kilka kroków spojrzał dziewczynie w oczy i przyjaznym tonem dodał - jest może coś co powinienem wiedzieć o tym gościu zanim do niego dojdziemy? - zapytał
Postać główna
Image
Postać podoczna
Salomea Tiris
Image
Medison
Awatar użytkownika
Silus Targon
New One
 
Posty: 654
Rejestracja: 26 Sty 2009, o 20:45

Re: Bar

Postprzez Maku Tarmin » 17 Mar 2009, o 19:33

Co to było ? Jakiś diament? Miało kształt jak diament.
-Może wy mi powiecie o co chodzi ?? Z Tego co wiem ten cały Galli to jakiś łowca artefaktów - powiedział cicho
Maku Tarmin
 

Re: Bar

Postprzez Oto'reekh » 17 Mar 2009, o 20:19

Nala spojrzała na nieznajmoego swoimi dużymi zielonymi oczami.
- Mogła bym wiedzieć, po co nieznajomy, który nawet się nie przedstawił, miesza sięw sprawy, które nie powinny go interesować ? - zapytała zimniejszym niż zwykle tonem.
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Bar

Postprzez Maku Tarmin » 17 Mar 2009, o 20:31

-Aaah, przepraszam zapomniałem, mam na imię Maku, nazwiska nie musicie znać. Słyszałem, że rozmawialiście o Galli a ja szukam ludzi którzy by mi hmmm. Pomogli ? Może znacie takich ?
Maku Tarmin
 

Re: Bar

Postprzez Jack Welles » 17 Mar 2009, o 20:35

- W sumie facet jak facet - zaczęła Khaylia - Może trochę wyszczekany, ale widziałam jak sobie poradziłeś z tym jubilerem, więc nie powinno być żadnych problemów... Tam jest wejście do loży - chodźmy już bo ten typ - kiwnęła głową w kierunku Maku - jest jakiś podejrzany...

Khaylia i Silus udali się do [Stacja Orbitalna Yavin] Loża Zordo
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Bar

Postprzez Darth Slotharius » 17 Mar 2009, o 22:28

- To zależy jakiej pomocy od nas oczekujesz - Mruknęła Kylana do tej pory siedząca cicho - Poza tym jeżeli prosisz nas o cokolwiek to chyba jednak będziesz musiał powiedzieć o sobie trochę więcej... - Zamilkła zerkając na barmana. Gran od kilku minut wpatrywał się w nią jakby próbując sobie coś przypomnieć - Nie powinnam tu przychodzić - Pomyślała odwracając wzrok - Jeżeli ktoś mnie rozpozna będą kłopoty...
Postać główna
Image
Postacie poboczne
Image
Image
Image

Image
gg:3263951
Awatar użytkownika
Darth Slotharius
New One
 
Posty: 518
Rejestracja: 7 Gru 2008, o 20:54

Re: Bar

Postprzez Maku Tarmin » 17 Mar 2009, o 22:39

-Teraz nie mogę, jeszcze może się spotkamy.
Akcja przenosi się do[Coruscant] - dolne partie miasta
Maku Tarmin
 

Re: Bar

Postprzez Darth Slotharius » 18 Mar 2009, o 00:28

- Dziwny człowiek - Mruknęła Kylana do Nali kiedy Maku nagle odszedł - Prosi o pomoc i nagle zrywa się i ucieka - Postukała się znacząco po głowie - Nie do końca normalne... Ciekawe jak idzie Khayli i Silusowi... - Dodała po chwili zmieniając temat. Nie powiedziała tego otwarcie ale wolałaby jak najszybciej opuścić stacje... Od kilku minut miała bardzo złe przeczucia...
Postać główna
Image
Postacie poboczne
Image
Image
Image

Image
gg:3263951
Awatar użytkownika
Darth Slotharius
New One
 
Posty: 518
Rejestracja: 7 Gru 2008, o 20:54

Re: Bar

Postprzez Oto'reekh » 18 Mar 2009, o 00:35

- Powinni dać sobie radę - powiedziała Nala - tak się zastanawiam, - ciągnęła - wiesz już co będziesz robić, gdy opuścimy to miejsce ? - zapytała w końcu
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Bar

Postprzez Darth Slotharius » 18 Mar 2009, o 16:55

Cóż... Pewnie wrócę na Coruscant i zamelinuję się znów u dex'a - Odpowiedziała niezbyt przekonująco - Albo... - Zawahała się nie wiedząc czy powinna kontynuować - ...Muszę odnaleźć pewnego człowieka. Rozstałam się z nim jakiś czas temu na Korelii i od tej pory nie miałam od niego żadnych informacji. Niepokoi mnie to zwłaszcza że.. że... Może zabrzmi to nieprawdopodobnie ale kilka razy we śnie miałam wizje, z których wynika że mógł wpaść w kłopoty - Teraz kiedy oprócz wspomnień związanych z jej dawnym życiem powróciła wizja Vish'a znajdującego się o krok od śmierci jej dobry humor prysnął niczym mydlana bańka. Powoli zaczynała żałować że tak długo zwlekała na Tatooine... i że przyleciała tutaj zamiast od razu rozpocząć poszukiwania...
Postać główna
Image
Postacie poboczne
Image
Image
Image

Image
gg:3263951
Awatar użytkownika
Darth Slotharius
New One
 
Posty: 518
Rejestracja: 7 Gru 2008, o 20:54

Re: Bar

Postprzez Oto'reekh » 18 Mar 2009, o 17:25

- Wizje ? - zainteresowałą się Nala - masz na myśli, że one są prawdziwe i pokazują to co się stało ? Czy to ten sam dar, który posiada Vuusen ? - pytała
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Bar

Postprzez Darth Slotharius » 18 Mar 2009, o 20:41

- Sama nie wiem... - Odpowiedziała cicho Kylana - Jeżeli to tylko sny... to bardzo realne, trochę zbyt realne - Zamyśliła się na chwilę - Dar... Ktoś kiedyś dostrzegł we mnie "dar" - Przeszło jej przez myśl - No w każdym razie mam zamiar go odnaleźć i dowiedzieć się ile prawdy było w tych... nazwijmy je wizjach. Tak czy inaczej myślę że najpierw udam się na Coruscant... Poszukiwania najlepiej zacząć w centrum galaktyki - Nie powiedziała tego ale tak naprawdę chciała zwrócić się o pomoc do kogoś z Akademii Jedi. Jeżeli ktoś w galaktyce byłby w stanie odpowiedzieć na dręczące ją pytania to na pewno znajdzie go właśnie tam...
Postać główna
Image
Postacie poboczne
Image
Image
Image

Image
gg:3263951
Awatar użytkownika
Darth Slotharius
New One
 
Posty: 518
Rejestracja: 7 Gru 2008, o 20:54

Re: Bar

Postprzez Oto'reekh » 18 Mar 2009, o 21:35

- Ja też wracam na Coruscant, bo niby gdzie indziej miała bym się udać. - tutaj prawdopodobnie inna istota by westchnęła lecz Nala po prostu kontynuowała normalnym głosem - Spróbuję znaleźć jakąś pracę związaną z medycyną, nie nadaje się chyba na poszukiwaczkę przygód co ? - zapytała retorycznie Nala
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Bar

Postprzez Jack Welles » 19 Mar 2009, o 22:10

Khaylia i Silus przyczłapali się z [Stacja Orbitalna Yavin] Loża Zordo

- Jesteśmy z powrotem dziewczyny - powiedziała Khaylia z radosnym uśmiechem i wskazała na Silusa - I dzięki temu tu mężczyźnie mamy o 2k większą nagrodę...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Bar

Postprzez Oto'reekh » 19 Mar 2009, o 22:18

- Dobrze wiedzieć, że wam się udało i, że jesteście cali - powiedziała matowym głosem Nala - W takim razie co teraz ? - zapytała
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zordo's Haven

cron