Content

Zordo's Haven

[Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Image

[Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Zordo's Haven » 20 Cze 2009, o 20:21

Potężny Hutt unosił się pół metra nad ziemią na repulsorowej platformie, na której ledwo mieściło się jego tłuste cielsko. Obok niego szło czterech ochroniarzy - dwaj, sowicie opłacani, Trandoshanie uzbrojeni w ciężkie samopowtarzalne karabiny imperialnej produkcji, ubezpieczali swojego pracodawcę z tyłu, zaś z przodu dreptała para przygłupich, zielonych Gammorean, którzy w rękach dzierżyli olbrzymie wibrotopory. Tak naprawdę jednak ochrona nie była potrzebna Huttowi Zordo i miała stanowić jedynie reprezentację jego siły skierowaną do wszystkich pracowników, tyle co ukończonej, stacji na orbicie Nal Hutta, stacji która miała od teraz stanowić jego nowy dom.
Ach! Ile by dał, by wywrzeć odpowiednią zemstę na tych zawszonych Jedi! Zakon zmusił go do opuszczenia stacji orbitalnej Yavin, gdzie dotychczas prowadził swoje brudne interesy. Kiedy prawie dziesięć lat temu wykupił niewielką przestrzeń na stacji, by założyć tam najzwyklejszą kantynę, nikt nie spodziewał się, że w tak krótkim czasie wyrobi sobie taką renomę wśród Łowców Nagród, którzy ściągali do niego z całej galaktyki, by zawierać kontrakty na najbardziej lukratywne zlecenia. Poza tym prowadził działalność przemytniczą przynoszącą mu milionowe zyski, dzięki sprzedaży przyprawy, niewolników, których posiadanie na terenie Nowej Republiki było surowo zakazane, broni czy kradzionych dzieł sztuki.
Był panem przestrzeni nad Yavinem, aż któregoś dnia przyszli do niego Jason Manten i Gintar Thyrkinn i kazali się wynosić.
Na szczęście już jakiś czas temu planował poszerzenie swojej działalności o nowe "tereny", więc rozpoczął budowę własnej stacji orbitalnej nad wspaniałą planetą Nal Hutta, prawdziwym klejnotem, najpiękniejszym miejscem w galaktyce. Tylko i wyłącznie dzięki temu dzisiaj miał dokąd się udać, miał gdzie przenieść całą swoją działalność. Tutaj przynajmniej nikt nie będzie go wyrzucał "w imię prawa".

Repulsorowa platforma przeleciała przez sporych rozmiarów salę dosłownie ociekającej przepychem i dotarła do zaciemnionego pomieszczenia, na środku którego stało wielkie łoże, skonstruowane specjalnie z myślą o Zordo, zaś zaraz obok wielkie akwarium wypełnione różnego rodzaju oślizłymi przysmakami.
To tutaj Hutt Zordo będzie prowadził swoje interesy, tu będzie przyjmował Łowców Nagród, przemytników i innych gotowych na to, by stan jego kasy rósł z każdą minutą.
A na Jedi jeszcze się zemści...
Awatar użytkownika
Zordo's Haven
New One
 
Posty: 279
Rejestracja: 27 Cze 2009, o 15:29

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Luk Seven » 26 Cze 2009, o 22:21

Rek wylądował statkiem w hangarze tej stacji orbitalnej, a następie skierował swoje kroki do loży Hutta Zordo. Kiedy doszedł przed jego obliczę uchylił na dół głowę w geście pozdrowienia, a następnie odrzekł:
- Witam Cię wielki Huttcie Zordo, chciałem odebrać nagrodę za głowę Zabrackiego naukowca, który niestety nie żyje i znajduję się w moim statku.
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Zordo's Haven » 28 Cze 2009, o 00:10

-Co to za bezczelna ludzka podistota? - zapytał Zordo - Dlaczego nie poinformowałeś o swoim przybyciu najpierw jednego z moich adiutantów? Masz szczęście, że mam dzisiaj dobry humor, bo kazałbym cię wychłostać za to chamstwo. W końcu musisz przyznać, że nam, Huttom, najdoskonalszym stworzeniom w galaktyce należy się nieco szacunku, prawda? - nie czekając na potwierdzenie (i tak nikt nie ośmieliłby się zaprzeczyć) kontynuował - Naukowiec nie żyje... Szkoda, szkoda... Zwłaszcza dla ciebie! - wybuchnął gromkim śmiechem - A jego przedmioty osobiste masz?
Awatar użytkownika
Zordo's Haven
New One
 
Posty: 279
Rejestracja: 27 Cze 2009, o 15:29

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Luk Seven » 28 Cze 2009, o 11:21

- Przepraszam o wielki Zordo – pochylił głowę Rek – Niestety, ale rzeczy osobiste naukowca zostały mi skradzione przez współtowarzyszy którzy razem ze mną wyruszyli po naukowca. Aktualnie wiem, że przebywają oni na Ruusan – dodał Rek, następnie podnosząc głowę w kierunku Hutta – jeśli dostanę wypłatę za ciało naukowca mogę podjąć się schwytania moich dawnych… kolegów i odzyskania twojej własności.
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Zordo's Haven » 28 Cze 2009, o 14:12

-Twoi towarzysze ukradli rzeczy osobiste naukowca? - zapytał Zordo - Może w takim razie powinienem poczekać aż sami do mnie przyjdą i tylko raz wypłacić nagrodę? Nie mam powodu, żeby wypłacić ci chociaż złamany grosz! - zaśmiał się szyderczo, a wraz z nim wszyscy przebywający w Loży - Znaj jednak dobroć Huttów, czasem musimy litować się nad takimi bezmózgimi rasami jak wasza! Wypłacę ci połowę sumy za martwego naukowca, drugą połowę dostanie ten, kto przyniesie mi jego rzeczy prywatne! Mam nadzieję, że nie chcesz się targować?
Awatar użytkownika
Zordo's Haven
New One
 
Posty: 279
Rejestracja: 27 Cze 2009, o 15:29

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Luk Seven » 28 Cze 2009, o 14:33

- Oczywiście, że nie – odparł z pokorą Rek, chodź w środku złość w nim kipiała. Następnie po dostaniu nagrody, oraz przekazaniu ciała wsiadł do swojego statku zastanawiając się co ze sobą zrobić. Usiadł on za sterami, a że chciwość nie dawała mu spokoju postanowił wrócić na Ruusan po resztę nagrody. Ale najpierw musi się on uzbroić w coś lepszego, by móc spokojnie zniszczyć pozostałych łowców nagród oraz odzyskać resztę jego pieniędzy. Następnie odpalił statek i po wyleceniu z hangaru skierował się na Coruscant by kupić coś zabójczego…

Wpłata na konto Reka + 6000 cr

Rek poleciał do [Coruscant] Klub nocny "Beebleberry"
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez David Turoug » 5 Lip 2009, o 14:33

Akcja przenosi się z: [Ruusan] Tajemniczy przedmiot
Mylo zadokował Lethisk w jednym z wolnych hangarów. Krótko wyjaśnił Otii i Arysteii, że idzie do Hutta Zordo, po to aby spieniężyć pozyskane skarby. Zanim to zrobił wręczył kobietom po jednym krysztale, po czym sam zostawił sobie jeden. W końcu ruszył na spotkanie.
Będąc w pomieszczeniu przed prywatną lożą, Jester zapytał jednego z ochroniarzy:
- Czy jest możliwość spotkania się z wielkim Zordo? - pytanie poparł wręczeniem małęgo kryształu strażnikowi.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Zordo's Haven » 5 Lip 2009, o 15:00

-Oczywiście, drogi panie... - odpowiedział strażnik - Jestem przekonany, że TAKICH gości, wspaniały Zordo przyjmie z radością... Proszę jedynie pamiętać o szacunku, dzisiaj nasz dobroczyńca jest w złym humorze...
Uśmiechnął się i odsunął w bok, by umożliwić przejście gościowi...
Awatar użytkownika
Zordo's Haven
New One
 
Posty: 279
Rejestracja: 27 Cze 2009, o 15:29

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez David Turoug » 5 Lip 2009, o 18:53

Mylo Jester wszedł do prywatnej loży Zordo. Gdy zbliżył się do niego, nisko się pokłonił i rzekł:
- O witaj wielki Zordo, największy z Huttów. Przepraszam, że śmiem przerywać Ci pracę, ale mam Ciebie Panie sprawę?
- Czego chcesz bezimienny człowieku?
Jester chciał się zbliżyć do hutta, jednak dwóch strażników zagrodziło mu drogę, jednak gdzieś między nimi Zordu zaświeciły się kolorowe kryształy:
- Puścić tego nędznika..
- O wielki Zordo, czy spieniężyłbyś te kryształy oraz... ten antyczny posążek?
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Zordo's Haven » 5 Lip 2009, o 23:51

-Beesga! Koochoo! Czy ja wyglądam jak jakiś zapchlony tatooiński Jawa? - wrzasnął Zordo - Jeśli chcesz sprzedawać komuś stare śmieci , idź do biura Sebastiana Galli, może on coś kupi! A teraz przecz mi z oczu, nędzna istoto!
Awatar użytkownika
Zordo's Haven
New One
 
Posty: 279
Rejestracja: 27 Cze 2009, o 15:29

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez David Turoug » 5 Lip 2009, o 23:57

Jester zanim tak naprawdę przekazał wszystkie przedmioty, już nie przebywał w loży Zordo. Ochroniarz dość nerwowym gestem pokazał drzwi, po czym Mylo kłaniając się po pas, szybko opuścił Hutta, który słał za nim jeszcze przekleństwa w rodzimym języku...

Jester przenosi się do: [Zordo's Haven] Biuro Sebastiana Galli
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Jack Welles » 23 Gru 2009, o 18:58

Akcja przeniosła się z [Manaan] Durosjański pilot-złodziej!

Po załatwieniu nadzwyczaj krótkich formalności portowych, oboje łowcy nagród udali się wprost do prywatnej loży Hutta Zordo.
- Witam - powiedziała krótko Spike do jednego z ochroniarzy stojących przy drzwiach prowadzących do apartamentu - Chcielibyśmy prosić o audiencję u Zordo w sprawię tego tu osobnika... - dodał wskazując ręką na zakneblowanego i skutego Durosjana.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Zordo's Haven » 24 Gru 2009, o 13:06

-Proszę, proszę... - strażnik zagwizdał cicho - Wreszcie wpadłeś, co nie? Na twoim miejscu, zacząłbym się poważnie martwić o własną skórę, bo Zordo przez ostatnie lata wymyślał sposób na porządne ukaranie ścierwa, jakim jesteś. - ponownie spojrzał na łowców nagród - Możecie wchodzić, Wspaniały Zordo na pewno będzie zadowolony...
Awatar użytkownika
Zordo's Haven
New One
 
Posty: 279
Rejestracja: 27 Cze 2009, o 15:29

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Jack Welles » 24 Gru 2009, o 13:41

Spike wraz z Rekiem oraz ich więźniem weszli do Loży. Wewnątrz panował wręcz nieprzyzwoity spokój, a praktycznie całe pomieszczenie było wypełnione dymem papierosowym. Faye westchnęła cicho - przez praktycznie cały czas trwania misji odmawiała sobie zapalenia i teraz chęć ta uderzyła z podwójną siłą.
- Witaj potężny Zordo - powiedziała lekko się kłaniając przed Huttem - Wraz z moim partnerem pojmaliśmy poszukiwanego przez waszą wspaniałość Durosjana imieniem Qore D'jek...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Zordo's Haven » 25 Gru 2009, o 16:29

Wielki Hutt przez chwilę wbijał swoje, nieco przytępione przez niedawną drzemkę, spojrzenie w przerażonego Durosjanina. Dopiero po chwili dotarło do niego znaczenie słów nieznajomej i wtedy roześmiał się tubalnym głosem. Rechotał tak bardzo, że fałdy tłuszczu na jego ciele falowały niczym galareta, zaś małe rączki Hutta głośno uderzały w coś, co u większości gatunków nazwanoby klatką piersiową.
-Qore D'jek! Kto by pomyślał! Wreszcie będę mógł się tobą zająć... - spojrzał na łowców, którzy przyprowadzili więźnia - Utnijcie mu palec wskazujący lewej dłoni. Teraz!
Awatar użytkownika
Zordo's Haven
New One
 
Posty: 279
Rejestracja: 27 Cze 2009, o 15:29

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Jack Welles » 25 Gru 2009, o 16:52

Rek nie czekając na reakcję Faye, wyciągnął duże wibroostrze i jednym sprawnym ruchem wykonał polecenie Hutta.
- O wielki - odezwała się Spike, patrząc krzywo na trzymany przez łysego mężczyznę palec - Nie chcę być w żadnym wypadku nieuprzejma, ale myślę że wykonaliśmy zlecenie w 100%... Mam na myśli to, że "oprawianie" zdobyczy to już nie nasza działka.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Zordo's Haven » 25 Gru 2009, o 20:05

-Podważasz moje słowa? - w głosie Zordo słychać było wielki gniew, zaś jego strażnicy mocniej ścisnęli karabiny blasterowe - Lepiej nie rób tego ponownie... Ty zaś, - spojrzał na Reka - ty zaś, uratowałeś właśnie głowę swojej głupiej przyjaciółce. Przychodząc tutaj należy okazać mi szacunek poprzez wykonywanie moich poleceń. 18 500 kredytów, przynieście gotówkę. Miejmy to za sobą...
Polecenie wykonał jeden ze sługusów Zordo, zaś strażnicy Hutta wciąż mieli broń gotową do strzału. Jeden fałszywy ruch ze strony łowców zakończyłby się ich natychmiastową śmiercią. Woreczek z płytkami kredytowi wylądował u stóp Reka z cichym brzękiem.
-Znikajcie mi z oczu, niskie istoty! Każde z nas dostało, co chciało i nie chcę was już oglądać... Chyba, że znów przyjdziecie z informacją o dobrze wykonanej pracy...
Awatar użytkownika
Zordo's Haven
New One
 
Posty: 279
Rejestracja: 27 Cze 2009, o 15:29

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Jack Welles » 25 Gru 2009, o 21:05

Po wyjściu z Loży, faye pokręciła głową z dezaprobatą.
- Tyle dobrze, że ten robal zapłacił - mruknęła z czystym obrzydzeniem, gdy odeszli zdla od strażników - Mam cichą nadzieję, że kiedyś i za jego głowę ktoś wyznaczy nagrodę... - pokręciła ponownie głową - Ale no nic... Postawisz dziewczynie drinka? - spytała się uśmiechając się figlarnie...


Łysole udali się do [Zordo's Haven] Kantyna "Zordo's Den"
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez David Turoug » 8 Kwi 2010, o 22:06

Renno Tresta i Matt Rooster przybywają z : [Tatooine] Nielubiana mechanik

Frachtowiec YT-2000 zadokował na jednym z lądowisk stacji orbitalnej Zordo's Haven. Dwóch łowców nagród - Matt Rooster i Renno Tresta powrócili z pustynnego Tatooine, gdzie wykonali zadanie od anonimowego zleceniodawcy, które polegało na wyeliminowaniu Katie "Deep Water" Dickson będącej mechanikiem jednego z zawodników.
Blondwłosy mężczyzna, nie po raz pierwszy wykonywał misję, pod patronatem Zordo, to też wiedział gdzie należy stawić się po odbiór wynagrodzenia. Oczywiście, by wszystko obyło się bez problemów zapłacił strażnikom po kilkadziesiąt kredytów, a ci wpuścili go do Prywatnej Loży Hutta.
- O witaj szlachetny Zordo. - rzekł na powitanie Matt, choć na usta cisnęły się mu same obelgi pod kierunkiem hutta - Ja wraz z moim towarzyszem przybywamy by odebrać nagrodę za uśmiercenie Dickson. Ponad to śmierć poniósł jej zawodnik Hendrik Rooma oraz 'goryl' Steven Tyler. Oto dowody. - zakończył Rooster pokazując fotografie ciał wcześniej wspomnianych osób.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Renno Tresta » 8 Kwi 2010, o 22:22

Tresta z ciekawością oglądał efektowną lożę Zordo i nieodstępujących mu na krok przydupasów. Tak bogatego i próżnego Hutta nie widział jeszcze na oczy.
- Niezłą sobie urządziłeś chatę. Całkiem fajna. - odezwał się nagle awanturnik. - Wszyscy Huttowie których znam, lub znałem, bo czasem się któregoś mordowało, byli lub są zadufanymi w sobie dupkami. Ty się raczej od nich nie różnisz, ale masz więcej kredytów. I fajną melinę na dole. Znaczy się, kantynę. Mam jeszcze kilka pytań... aha, zapomniałem, wybacz mi, o uprzejmościach. Renno Tresta, najemnik i ochroniarz, a to tylko niewielka część z całego spektrum moich specjalizacji. - uśmiechnął się szeroko, ukazując złote zęby. - A ty jesteś bogaty i sławny Hutt Zordo, bo, że szlachetny, jak to określił mój kompan, bardzo wątpię. Tym niemniej, wizyta w tej stacji należy do niezapomnianych. I jak wspomniałem, mam jeszcze kilka zapytań do pańskiej obszernej osoby.
Renno był ciekaw reakcji Zordo. I miał nadzieję, że gamorreanie nie są zbyt porywczy, a trandoshanie wolno reagują na komendę "Zabij intruza!".
Image
Postać archiwalna:
Renno Tresta
Awatar użytkownika
Renno Tresta
Gracz
 
Posty: 575
Rejestracja: 3 Kwi 2010, o 14:30

Następna

Wróć do Zordo's Haven

cron