Content

Zordo's Haven

[Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Image

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez David Turoug » 18 Cze 2010, o 20:19

Rooster miał odchodzić, jednak przypomniało mu się, że jeszcze przed wyruszeniem na Bonadan miał ochotę spróbować swoich sił na arenie Zorda.
- Mam chęć podjąć walkę na arenie. - odparł Matt - Nigdy wcześniej nie miałem okazji pojedynkować się na takich zasadach. Gdyby pan mógł zorganizować mi jakąś walkę, jednak nie na "śmierć i życie". Myślę, że na początek wolałbym się zmierzyć z kimś słabszy, a jeżeli mi się powiedzie podejmowałbym coraz trudniejszych rywali. Jest taka możliwość?
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Zordo's Haven » 20 Cze 2010, o 12:13

- Generalnie istnieje taka możliwość... - zaczął Twi'lek po przejrzeniu paru stron na swoim cyfronotesie - ... lecz szczerze mówiąc prawie wszyscy nasi gladiatorzy i osoby, które wyraziły chęć walki na arenie, są w swoich dziedzinach profesjonalistami... No głównie dlatego, że tylko skończony dureń chciałby walczyć na arenie nie będąc pewnym swoich umiejętności... Oczywiście nie miałem na myśli pana - dodał pośpiesznie - Pan oczywiście w moich oczach jest nowicjuszem, który chciałby tylko spróbować - często tak nam się zdarza i zazwyczaj gorąco odradzamy takim ludziom... Głównie ze względów ich własnego bezpieczeństwa... W każdym razie w jakiej broni się pan specjalizuje? A nuż może znajdzie się ktoś kto ma mniej niż 10 walk na koncie i będzie go można również nazwać początkującym...
Awatar użytkownika
Zordo's Haven
New One
 
Posty: 279
Rejestracja: 27 Cze 2009, o 15:29

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez David Turoug » 20 Cze 2010, o 13:24

Rooster przybrał gniewną minę słysząc tekst o "skończonych durniach" i nieznacznie postąpił krok ku twi'lekowi, jednak szybko się opamiętał.
Nie ukrywam, że najlepiej czuję się mając w dłoniach broń dystansową. Przede wszystkim chodzi mi o blastery. - odparł Matt - Jednak nie widzę problemu, żeby spróbować walki na ostrza. Co prawda mistrzem w tym nie jestem, ale całkiem dobrze operuję krótkimi wibroostrzami. Zawsze w ostateczności można rozwiązać pojedynek gołymi pięściami. - rzucił na koniec blondwłosy łowca nagród, czekając na reakcję przedstawiciela Hutta Zordo.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Zordo's Haven » 20 Cze 2010, o 22:03

Macix zmierzył Matta wzrokiem i ponownie zajrzał do swojego cyfronotesu. Przez dłuższą chwilę przeglądał profile gladiatorów będących na liście oczekujących.
- Chyba ma pan szczęście...- odezwał się w końcu - Mamy jednego zawodnika, który dopiero co zaczyna i walczy przeważnie blasterami... Na arenie cyklicznie rozstawiamy coś na wzór mini labiryntu, w którym rozgrywają się walki na różnego rodzaju broń palną, ale nie tylko. W każdym razie pańskim przeciwnikiem byłby Rodianin imieniem Evo Gran. Oczywiście jesteśmy skłonni wypłacić panu nagrodę za tą walkę, ale nie byłaby ona za wysoka z racji, że raczej walka nie miałaby za wysokiej oglądalności... Wyceniam ją na 1 500 kredytów. Generalnie zadanie jest dosyć proste - trzeba obezwładnić lub unieruchomić przeciwnika - w jaki sposób to już pański problem, lecz pewnie wybierze pan blaster ustawiony na ogłuszanie. To chyba wszystko co musiałby pan wiedzieć, więc jeśli nie ma pan pytań i nadal chce pan wystąpić na arenie to zapraszam na arenę. Oczywiście wcześniej będzie trzeba załatwić wszelkie inne formalności, takie jak na przykład przezbrojenie pana w nasz sprzęt i takie tam...
Awatar użytkownika
Zordo's Haven
New One
 
Posty: 279
Rejestracja: 27 Cze 2009, o 15:29

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez David Turoug » 20 Cze 2010, o 22:33

Rooster uważnie wysłuchał oferty jaką zaproponował mu twi'lekański przedstawiciel hutta Zordo. Chwilę później głęboko zastanowił się nad tym czy rzeczywiście spróbować swoich sił na arenie, jednak ciekawość i chęć sprawdzenia swoich umiejętności zadecydowała.
- Przyjmuję wyzwanie. - odparł Matt - Zaraz przejdę na zaplecze areny, gdzie zapewne otrzymam stosowny uniform. Pieniądze nie grają obecnie dużej roli, więc z przyjemnością pojawię się za 1.500 kredytów na arenie.
Blondwłosy mężczyzna ruszył w kierunku areny, gdzie miał przygotować się do swojego debiutanckiego występu przed nieliczną publicznością ze stacji Zrodo's Haven.


Matt Rooster przenosi się do: [Zordo's Haven]Arena pojedynków
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Avien Matiias » 26 Lip 2010, o 14:24

Avien przybył z [Coruscant] Lądowiska

Po uregulowaniu płatności z przewoźnikiem Łowca udał się prosto do loży hutta.
- Ciekawe jak długo wytrzymam patrzeć na hutta? rzekł pod nosem i zbliżył się do wejścia lecz drogę torowało mu dwóch ochroniarzy.
- Panowie mnie przepuszczą? Chciałbym porozmawiać z Panem Zordo na temat udziału w walkach na arenie. Rzekł obdarowując jednego z nich fałszywym uśmieszkiem.
Postać Główna:
Image
Postaci Poboczne:
Image
Image

Violence isn't the answer, Violence is the question. The answer is YES
Awatar użytkownika
Avien Matiias
New One
 
Posty: 830
Rejestracja: 30 Cze 2009, o 22:53

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Zordo's Haven » 26 Lip 2010, o 16:28

- Jego wspaniałość Zordo Hutt jest obecnie zajęty i nie życzy sobie żadnych wizyt - odpowiedział krótko jeden z ochroniarzy - Na szczęście jeśli chodzi jedynie o walkę na arenie może pan porozmawiać na ten temat z panem Macixd'olain'em, który obecnie znajduje się w Loży. Jeśli chce pan wejść musi pan zostawić w depozycie wszelką posiadaną broń. Muszę pana ostrzec, iż w razie zatajenia jakiejkolwiek broni skończy się dla pana dożywotnim zakazem wstępu. Tak, więc czy chce pan wejść? - zapytał się rosły mężczyzna.
Awatar użytkownika
Zordo's Haven
New One
 
Posty: 279
Rejestracja: 27 Cze 2009, o 15:29

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Avien Matiias » 26 Lip 2010, o 18:08

Ty przychlaście!!!! Pomyślał krwistooki - Tak ależ oczywiście. Avien z kabury wyciągnął obrzyna i złożył go powoli ochroniarzowi, to samo zrobił z dużym nożem i Karwaszami w których znajdowało się jego ulubione narzędzia mordu: podwójne ostrza.
- Mam go znaleźć sam czy któryś z was mnie do niego zaprowadzi? Zapytał z założonymi rękami.
Postać Główna:
Image
Postaci Poboczne:
Image
Image

Violence isn't the answer, Violence is the question. The answer is YES
Awatar użytkownika
Avien Matiias
New One
 
Posty: 830
Rejestracja: 30 Cze 2009, o 22:53

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Zordo's Haven » 26 Lip 2010, o 18:35

Jedyną odpowiedzią ochroniarza było wzruszenie ramionami i wciśnięcie małego przycisku mieszczącego koło drzwi. Po chwili otworzyły się wypuszczając na zewnątrz kolejnego strażnika.
- Proszę za mną - zwrócił się nowoprzybyły do Aviena. Wewnątrz Loży panował półmrok gdzieniegdzie poprzecinany snopami światła, w których obrębie znajdowały się egzotyczne tancerki. Pośrodku pomieszczenia znajdowała się leżę Zorda, który właśnie ucinał sobie kolejną drzemkę. W jego otoczeniu znajdowali się zaufani Hutta, którzy z nieukrywaną niechęcią obserwowali przybycie łowcy nagród.
- Słyszałem od straży, że ma pan interes do potężnego Zordo Hutta... - odezwał się do czerwonookiego mężczyzny Macix Dolain, który wyrósł przed nim znikąd - W tym momencie jest niestety mocno zajęty, więc będąc jego sekretarzem, jestem zobligowany do rozmowy z panem... Słucham? - dodał z wyczekiwaniem w głosie.
Awatar użytkownika
Zordo's Haven
New One
 
Posty: 279
Rejestracja: 27 Cze 2009, o 15:29

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Avien Matiias » 26 Lip 2010, o 18:43

Niezłe gniazdko jak na obrzydliwego robala Ocenił w myślach łowca. Po chwili odpowiedział Macixowi - Mianowicie chciałbym wziąć udział w tutejszych walkach aby zapewnić rozrywkę tutejszej publiczności proszę pana. Rzekł obdarowując Twi'leka fałszywym uśmiechem. - Aha i mam dwa pytanka do pana. Kto będzie moim pierwszym przeciwnikiem i czy walki są na śmierć i życie?
Postać Główna:
Image
Postaci Poboczne:
Image
Image

Violence isn't the answer, Violence is the question. The answer is YES
Awatar użytkownika
Avien Matiias
New One
 
Posty: 830
Rejestracja: 30 Cze 2009, o 22:53

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Zordo's Haven » 26 Lip 2010, o 19:42

- Proszę się tak nie spieszyć - odpowiedział Macix - Wszystkie warunki walki są do uzgodnienia - mam tu na myśli broń przy jakiej użyciu odbędzie się walka, "poziom trudności" pańskiego oponenta - tu mam na myśli jak wysoko ocenia pan swoje siły, oraz samą formułę walki, czyli czy ma być na śmierć i życie, czy zwyczajnym sparingiem bez większego upływu krwi. Tak więc proszę się określić...
Awatar użytkownika
Zordo's Haven
New One
 
Posty: 279
Rejestracja: 27 Cze 2009, o 15:29

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Avien Matiias » 26 Lip 2010, o 21:56

Avien westchnął i wypowiedział na jednym tchu.
- Po pierwsze chcę aby walka odbyła się na broń białą. Po drugie dajcie kogoś kto nie ucieknie na sam mój widok. I po trzecie żywy wygrywa. Chyba nie jestem zbyt wymagający prawda? Rzekł Matiias unosząc jedną brew.
Postać Główna:
Image
Postaci Poboczne:
Image
Image

Violence isn't the answer, Violence is the question. The answer is YES
Awatar użytkownika
Avien Matiias
New One
 
Posty: 830
Rejestracja: 30 Cze 2009, o 22:53

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Zordo's Haven » 27 Lip 2010, o 20:28

- Szczerze mówiąc oryginalności panu nie można zarzucić - odpowiedział Macix chłodno, po czym zajrzał do cybernotesu - Pewnie to będzie pana pierwsza walka na arenie?... Na pewno pierwsza - bym pana zapamiętał... W takim razie dam panu jako początkującemu równie mało obytego z areną przeciwnika... Przynajmniej z tą. Jest to pochodzący z Rattatak Kim Kirth. Walczył u nas dopiero pięciokrotnie, ale ostatnią walkę zakończył po 20 sekundach - pewnie wiąże się to z plotkami o tym, że był gladiatorem na swojej rodzimej planecie. Walka odbędzie się jutro o 20.00 czasu stacji - proszę się zjawić o 19.30 w szatniach areny... Jeśli pan nie stchórzy... Jakieś pytania?
Awatar użytkownika
Zordo's Haven
New One
 
Posty: 279
Rejestracja: 27 Cze 2009, o 15:29

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Avien Matiias » 28 Lip 2010, o 18:13

- Nie to wszystko. Powiedział łowca i skinął na pożegnanie. Nie wiedząc co ze sobą zrobić udał się do kantyny w której spędził sporo czasu. Pijąc drinki rozmyślał na temat walki.
Ciekawe co to za gościu? Mogę z tego nie wyjść cało. Ale co tam, liczy się zabawa. dokończył drinka, po czym zamówił następnego. Po szalonej nocy łowca zarzucił płaszcz i wyszedł z pomieszczenia w którym nawet nie pamiętał nawet jak się znalazł. - Mam jeszcze cały dzień. co ja mogę zrobić?. Powiedział do siebie i ruszył przed siebie.
Dla Aviena były dwa rodzaje rozrywki: Siedzieć w lokalu popijając napoje wyskokowe lub brutalnie kogoś zamordować. To drugie musiało poczekać do wieczora, wiec udał się do kantyny. Matiias był już wyraźnie znużony czekaniem więc udał się na arenę 15 minut przed walką.


Avien poczłapał do [Zordo's Haven] Arena pojedynków

P.S. Sorry że tak w jednym temacie ale ni chciałem skakać z tematu do tematu
Postać Główna:
Image
Postaci Poboczne:
Image
Image

Violence isn't the answer, Violence is the question. The answer is YES
Awatar użytkownika
Avien Matiias
New One
 
Posty: 830
Rejestracja: 30 Cze 2009, o 22:53

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Namredib » 1 Wrz 2010, o 14:37

Cartcher znalazł się w Loży Zordo. Spokojnie podszedł do pierwszego napotkanego osobnika z Personelu. Ten wskazał mu gdzie znajduje się ów Hutt, więc Dack skierował się w tamtą stronę. Nie minęło więcej niż kilka sekund, a mężczyzna zauważył Zorda. Leżał na repulsorowym tronie. Dack podszedł do niego i kłaniając się, przywitał Hutta
- Witaj, Huttcie Zordo!- zaraz przeszedł do rzeczy - Jestem pilotem Pinasy, która przewiozła 1,5 tony przyprawy na Coruscant. Po drodze miałem nieszczęście zostać złapany przez jeden z nisczycieli Imperium, ale towarowi nic się nie stało. -
Image
Awatar użytkownika
Namredib
Gracz
 
Posty: 279
Rejestracja: 23 Maj 2010, o 11:10
Miejscowość: Gostyń

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Zordo's Haven » 2 Wrz 2010, o 10:41

- Mój droid już o tym mi doniósł... - odpowiedział gardłowym głosem Zordo - Masz wiele szczęścia, że ludzie imperium nie zabrali przyprawy - byłby z ciebie niezły kąsek dla Rancora - zaśmiał się donośnie - Macixd'olainie!
- Tu jestem, panie... - odezwał się wezwany Twi'lek - Pan Dack Cartcher, jeśli się nie mylę... - zwrócił się do łowcy nagród. - Pańska zapłata wynosi 30 000 kredytów. W jaki sposób chce pan odebrać nagrodę? Przelewem czy w gotówce?
Awatar użytkownika
Zordo's Haven
New One
 
Posty: 279
Rejestracja: 27 Cze 2009, o 15:29

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Namredib » 2 Wrz 2010, o 15:03

- Konta nie mam, więc gotówka.- odpowiedział optymistycznie
Nie krył swej radości, ponieważ od dawna nie miał takich pieniędzy. Wreszcie mógł pozwolić sobie kupić jakieś uzbrojenie, bądź nowy ubiór. Nie chciał chodzić w ubraniu jednego z Oficerów Imperium, które miał aktualnie na sobie. Udało mu się dowieźć transport, lecz musiał zabić kilka osób. Jeden Oficer, i trzech szturmowców którzy tarasowali mu drogę do Pinasy. Żeby żyć dalej, nie mógł się tym przejmować tylko iść dalej.
Image
Awatar użytkownika
Namredib
Gracz
 
Posty: 279
Rejestracja: 23 Maj 2010, o 11:10
Miejscowość: Gostyń

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Zordo's Haven » 3 Wrz 2010, o 10:17

Macix dał gestem dłoni znak, na który pojawiła się dwójka strażników niosąca pokaźnych rozmiarów kufer. Księgowy Zorda wprowadził szybko kod dostępu, po czym wyciągnął z niego pięć plików pieniędzy.
- Oto pańska zapłata... - rzekł podając kredyty Dackowi - Proszę przeliczyć je i jeśli wszystko będzie się zgadzało, strażnicy odprowadzą pana do wyjścia.
Awatar użytkownika
Zordo's Haven
New One
 
Posty: 279
Rejestracja: 27 Cze 2009, o 15:29

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Namredib » 3 Wrz 2010, o 14:52

- Wierzę wam na słowo, Huttcie Zordo! Mam nadzieję że w przyszłości znajdę jeszcze jakieś zadanie, które dobrze wykonam. Tymczasem muszę już iść!- pożegnał się wymownie i odwróciwszy się minął strażników. Oni zaś otwarli mu drzwi i przepuścili. Mężczyzna wyszedł, nie oglądając się za siebie udał się do doków.
Image
Awatar użytkownika
Namredib
Gracz
 
Posty: 279
Rejestracja: 23 Maj 2010, o 11:10
Miejscowość: Gostyń

Re: [Zordo's Haven] Prywatna Loża Hutta Zordo

Postprzez Stratis Krein » 18 Wrz 2010, o 16:13

Kontynuacja akcji z [Kashyyk]Młoda Łowczyni

Stratis wyładował swój towar z myśliwca i trzymając dziewczynę za szyję i ubranie w okolicach lędźwia poprowadził ją przed oblicze Hutta. W zasadzie pierwszy raz wykonywał dla niego zadanie, więc chciał wypaść jak najlepiej co mogło zaowocować przyszłą współpracą w innym zakresie. Mężczyzna wylegitymował się i przekazał, że chce odwiedzić Wielkiego Zordo ponieważ ma dla niego prezent, który z pewnością pozwoli mu dowiedzieć się gdzie przepadł jego towar. Gdy mando został wpuszczony poprowadził dziewczynę tuż przed obliczę Hutta i skłonił lekko głowę.
-Witaj , Huttcie Zordo! Przybywam tutaj ponieważ wykonałem jedno z twoich zleceń, spotykamy się po raz pierwszy. Nazywam się Stratis Krein i jestem Mandaloriańskim Łowcą Nagród. Ta dziewczyna to Lee-Valou, z którą możesz mieć wiele spraw do wyjaśnienia. Na codzień całkiem gadatliwa z niej osóbka, pomagała wookiem przemycac broń i przygotowywac się do małych powstań. - pchnął dziewczynę lekko do przodu i czekał.
Awatar użytkownika
Stratis Krein
New One
 
Posty: 34
Rejestracja: 16 Wrz 2010, o 09:54

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zordo's Haven

cron