Content

Zordo's Haven

Loża

Image

Re: Loża

Postprzez Mathel » 15 Lis 2008, o 10:52

-11 i pół tysiaka. Ewentualnie darmowe napitki w barze.
Wyprostował się, dumny z siebie.
"Good, old Mathel... See? Brutality can be beatifull!"
Awatar użytkownika
Mathel
New One
 
Posty: 81
Rejestracja: 14 Paź 2008, o 20:51

Re: Loża

Postprzez Gyar-Than Hadyyk » 15 Lis 2008, o 15:09

- 11 tysięcy to moje ostatnie słowo. - odparł Hutt nieco agresywniej. - A darmowe napitki będziesz mieć jak zrzucisz ten metal i zostaniesz barmanem.
Awatar użytkownika
Gyar-Than Hadyyk
Gracz
 
Posty: 549
Rejestracja: 11 Wrz 2008, o 19:04

Re: Loża

Postprzez Mathel » 15 Lis 2008, o 15:36

Myślisz, że wymiękam?
- No niech ci już będzie. Może po robocie zobaczysz, że jestem wart swej ceny.
Skinął głową.
"Good, old Mathel... See? Brutality can be beatifull!"
Awatar użytkownika
Mathel
New One
 
Posty: 81
Rejestracja: 14 Paź 2008, o 20:51

Re: Loża

Postprzez Gyar-Than Hadyyk » 15 Lis 2008, o 16:12

- Niech Ci będzie... Ha! - prychnął Zordo uśmiechając się złośliwie. - Tym niemniej, mam nadzieję, że staniesz na wysokości zadania. Tak byłoby dla Ciebie lepiej. Jeżeli nie masz żadnych pytań, możesz odejść.
Awatar użytkownika
Gyar-Than Hadyyk
Gracz
 
Posty: 549
Rejestracja: 11 Wrz 2008, o 19:04

Re: Loża

Postprzez Mathel » 15 Lis 2008, o 16:20

Skłonił lekko głowę i bez słowa wyszedł, nie zwracając uwagi na Rodianina (jeśli w ogóle tutaj jeszcze był) i wyszedł z lokalu...

Akcja przenosi się do [Coruscant] Dolne partie miasta.
"Good, old Mathel... See? Brutality can be beatifull!"
Awatar użytkownika
Mathel
New One
 
Posty: 81
Rejestracja: 14 Paź 2008, o 20:51

Re: Loża

Postprzez Mathel » 10 Gru 2008, o 22:08

sorry za double posta, ale... Akcja przenosi się z [Coruscant] Dolne partie miasta.
- Tak jak mówiłeś Zordo, cały, zdrowy i gotowy. A teraz moje 11 tysięcy proszę.
Mathel pociągnął linę owiniętą wokół szyi Naa'ena, który stał związany w szoku. Niedawno się obudził. Patrzył z niedowierzaniem na klona i z coraz większą złością...
- Polecam się na przyszłość.
"Good, old Mathel... See? Brutality can be beatifull!"
Awatar użytkownika
Mathel
New One
 
Posty: 81
Rejestracja: 14 Paź 2008, o 20:51

Re: Loża

Postprzez Gyar-Than Hadyyk » 11 Gru 2008, o 19:52

Powoli wracała mu zdolność mowy... Wykorzystując chwilowe poluzowanie zaciśniętej na jego szyi, udało mu się wykrztusić oszczędne "Ty skurwysynu!", Mathel nie zdawał się jednak zwracać na niego większej uwagi... Całe szczęście, że gniew, który doprowadzał krew Naa'ena do stanu wrzenia nie znalazł ujścia na parszywym zdrajcy, gdyż skończyłoby się to krwawo...

- Doskonała robota. - powiedział z zadowoleniem Zordo. - Nie omieszkam skorzystać z twych usług w przyszłości, klonie. - tutaj nastąpiła krótka wymiana zdań Hutta ze stojącym obok niego Rodianem. Mathel stał cierpliwie w oczekiwaniu na swoją zapłatę...
- Klonie, Rodian wypłaci ci należną sumę. Możesz odejść.
Awatar użytkownika
Gyar-Than Hadyyk
Gracz
 
Posty: 549
Rejestracja: 11 Wrz 2008, o 19:04

Re: Loża

Postprzez Mathel » 12 Gru 2008, o 15:49

- Dziękuje. I nie jestem klonem.
Spojrzał na Rodianina i podążył za nim. Tam Naa'ena, wpatrującego się morderczo na Mathela zabrali strażnicy, a "klon" stanął przed sługą Zorda, i odebrał zapłatę. Skinął głową i wyszedł. Wyrzutów sumienia nie czuł.
Taka już praca. Może chyba się jednak wybiorę na to Taris, z tego co Naa'en mówił, tam może być coś ciekawego... Ten statek sprzedam, kupię sobie jakiś ciekawszy.

Podszedł jeszcze do tego Rodianina:
- Słuchaj, mam na sprzedasz "Luckiego", statek były Naa'ena, potrzebny mi inny niż ten złom. Dałoby się coś załatwić...?
"Good, old Mathel... See? Brutality can be beatifull!"
Awatar użytkownika
Mathel
New One
 
Posty: 81
Rejestracja: 14 Paź 2008, o 20:51

Re: Loża

Postprzez Gyar-Than Hadyyk » 12 Gru 2008, o 19:14

- Nie. - odparł Rodian krótko, dość agresywnie. - Statek należy do Zordo. Nie musisz wiedzieć czemu, klonie.
Awatar użytkownika
Gyar-Than Hadyyk
Gracz
 
Posty: 549
Rejestracja: 11 Wrz 2008, o 19:04

Re: Loża

Postprzez Mathel » 13 Gru 2008, o 08:31

- Czemu nic wcześniej nie powiedziałeś? Hę? I jak ja mam się teraz wydostać z tej dziury?!

Dodatkowo użycie słowa "klon" rozwścieczyło Mathela. Spojrzał groźnie na rodianina i stawiał kroki coraz bliżej niego...
"Good, old Mathel... See? Brutality can be beatifull!"
Awatar użytkownika
Mathel
New One
 
Posty: 81
Rejestracja: 14 Paź 2008, o 20:51

Re: Loża

Postprzez Gyar-Than Hadyyk » 14 Gru 2008, o 10:49

- Nie każ mi cię zabić, klonie. - powiedział Rodian agresywnie. - A wydostanie się z tej dziury to Twój problem. Statek, wraz z Naa'enem, zgodnie z umową jaka została zawarta między Naa'enem a Zordo kilka lat temu, należy do Zordo.
Awatar użytkownika
Gyar-Than Hadyyk
Gracz
 
Posty: 549
Rejestracja: 11 Wrz 2008, o 19:04

Re: Loża

Postprzez Oto'reekh » 15 Sty 2009, o 20:16

Akcja przenosi się z [Coruscant] - Miasto

Transportowiec "Gand" wyszedł z hiperprzestrzeni nie daleko stacji orbitalnej Yavin. Statek bezproblemowo zadokował na stacji i Oto'reekh po wskazówkach udzielonych mu przez pracowników stacji, udał się do pobliskiego baru, w którym znajdowała się Loża Zorda.
Gand nie był zbyt zadowolony z pomysłu handlowania z Huttem, ale obiecał pozostałym, że chociaż spróbuje sprzedać ten zmodyfikowany blaster, który spoczywał w kieszeni płaszcza. Przekroczył próg, i z dumnie podniesioną głową wszedł do środka. Loża była dość obszerna, dużo lepiej wyposażona niż ta którą widział na Taris. Hutt przebywał w centrum sali, otoczony przez zgraję uzbrojonych ochroniarzy.
Oto'reekh minął jakiegoś wykłucającego się klona z rodianinem i podszedł przed oblicze Zorda.
- Trzeba zachowac pozory - pomyślał Gand i skłonił się nisko przed Huttem.
- Witam wielmożnego Zorda, nazywam się Oto'reekh i przybywam zapytać czy nie chciał byś kupić pewnego artefaktu, który prawdopodbnie nalezał do tego samego Mandalorianina, który nosił poszukiwany przez ciebie pancerz. - Gand dla potwierdzenia wyciągnał w otwartych dłoniach zmodyfikowany balaster, narazie postanowił nie wspominać, że sam pancerz uległ destrukcji.
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Loża

Postprzez Peter Covell » 16 Sty 2009, o 13:30

-Podoba mi się twój szacunek dla Huttów, - powiedział Zordo sięgając do stojącego obok akwarium, skąd wyciągnął jakieś obślizgłe żyjątko, które następnie wsadził sobie do wielkiej paszczy - ale nie jestem tym zainteresowany! - wykrzyknął na koniec - Idź do Sebastiana, on zbiera takie rzeczy, ja się tym nie zajmuję!
Powiedziawszy to zupełnie przestał się interesować małym Gandem, którego pozostawił samemu sobie. Nagle za Oto'reekhem pojawił się człowiek o długich, siwych włosach, ubrany w jasno-zieloną tunikę i brązowe spodnie.
-Słyszałem, że masz coś na sprzedaż. - powiedział - Jeśli ma jakąś wartość to zapłacę uczciwą cenę. Pokaż co to jest i opowiedz jak to zdobyłeś.
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Loża

Postprzez Oto'reekh » 16 Sty 2009, o 15:29

Oto'reekh spojrzał na Sebastiana i ocenił, że wygląda na dość uczciwego. Sięgnał po blaster i podobnie jak Huttowi, zaprezentował go w otwartej, trójpalczastej dłoni.
- Zdobyłem go od przywódcy pewnej grupy Mandalorian, przebywającej w górach na Korelii. Jak widać, ten dość mocno zmodyfikowany blaster prawdopodobnie należał do Jegelta Volto, ponieważ osobnik posiadający tą bróń był odziany równierz w pancerz tego zmarłego łowcy głów. - spokojnie opisał Gand
Gand podchwycił pytający wzrok człowieka i uprzedził jego pytanie.
- Zdaje sobie sprawę, że Zordo poszukiwał tego pancerza, niestety uległ on nieodwracalnemu uszkodzeniu i jedynie ten blaster jest w dobrym stanie, wystarczy go naładować. - wytłumaczył i zapytał
- Jesteś więc zainteresowany jego kupnem ?
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Loża

Postprzez Peter Covell » 16 Sty 2009, o 16:17

-To ja poszukiwałem zbroi... - powiedział Sebastian - Zordo zajmuje się jedynie sprawami Gildii Łowców Nagród i powiększaniem własnego konta, a nie zbieraniem przedmiotów o niezwykłej wartości historycznej. - wyjaśnił - Szkoda, że zbroja została całkowicie zniszczona, mogliście zabrać chociaż to, co z niej zostało... może dałoby się ją odrestaurować?
Gand tylko zaprzeczył ruchem głowy czekając na cenę, jaką poda mężczyzna. Sebastian chwycił blaster i zaczął go uważnie oglądać z każdej strony. Wyjął ogniwo energetyczne, wycelował broń przed siebie i kilka razy pociągnął za spust. Trudno było określić co chce w ten sposób sprawdzić, ale nie należało krytykować potencjalnego nabywcy...
-Tak... To faktycznie jego blaster... Tutaj, - pokazał drobny znaczek na kolbie - widzisz? To jego inicjały... Dobrze, kupię go od ciebie. Mogę zaoferować ci dwa tysiące kredytów za tą broń. Jesteś zainteresowany?
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Loża

Postprzez Oto'reekh » 16 Sty 2009, o 16:33

- Nie chce wyjść na chciwego, ale powiedzmy, że na tej wyprawie nie byłem sam, a dwa tysiące kredytów do podziału to nie wiele. Proponuję cztery i pół tysiąca kredytów. - zasugerował i kontynuował:
- Sam powiedziałeś, że to przedmioty o historycznym znaczeniu, a skoro zbroja była wyceniona na siedem tysięcy to ta kwota za broń jest chyba odpowiednia, nie sądzisz ?
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Loża

Postprzez Peter Covell » 16 Sty 2009, o 21:12

Sebastian zaśmiał się szczerze, ale przecząco pokręcił głową.
-Uparty jesteś, przyjacielu, ale jeśli zbroja warta była siedem tysięcy to pistolet nie może być wart więcej jak połowa tej stawki. Dlatego dam wam trzy i pół tysiąca, a jak się podzielicie to wasza sprawa. Zresztą, zawsze możesz nie oddać im pieniędzy... Decyzja należy do ciebie, a to moje ostatnie słowo w tej sprawie.
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Loża

Postprzez Oto'reekh » 17 Sty 2009, o 12:39

- Umowa stoi - zgodził się Gand i oddał broń Sebastianowi czekając na zapłatę.
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Loża

Postprzez Peter Covell » 17 Sty 2009, o 14:08

-Doskonale! - Sebastian wyglądał na zadowolonego - Proszę, - wprowadził do płytki kredytowej odpowiednią wartość, a następnie podał ją Gandowi - twoja zapłata. Możesz pieniądze wypłacić w każdym banku, zapewniam że mają pokrycie. - uśmiechnął się - Mam nadzieję, że jeszcze nie raz się spotkamy w interesach.
Powiedziawszy to skinał Gandowi na pożegnanie i skierował się do stolika, przy którym usiadły trzy twi'lekańskie tancerki...
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Loża

Postprzez Oto'reekh » 18 Sty 2009, o 14:17

Gand opuścił Lożę i odetchnął z ulgą, był zadowolony, że udało mu się sprzedać blaster i to w dobre ręce. Nie przepadał za Huttami i za niczym co się z nimi wiąże więc z przyjemnością opuścił bar i udał się do najbliższego banku. Na miejscu podjąl pieniądze z karty i wykonał kilka operacji wysyłając po 875 kredytów dla każdego z uczestniczących w wyprawie.
- Powinni dostać powiadomienie, mam nadzieje, że nie będą zawiedzieni - pomyślał
Po załatwieniu spraw finansowych udał się na statek i opuścił stacje orbitalną udając się na Coruscant...

Akcja przenosi się do [Coruscant] Dex’s Dinner
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zordo's Haven

cron