Content

R.I.P.

Boztuna Vao

Postaci martwe.

Boztuna Vao

Postprzez Boztuna Vao » 27 Kwi 2015, o 16:47

1. Nazwa postaci:
Boztuna Vao (Boztun'avao)

2. Rasa:
Twi'lek

3. Profesja:
Właściciel kantyny na Taris, Kurier

4. Data i miejsce urodzenia:
45 ABY, Ryloth

5. Wygląd:

"Mierzy dwa metry wzrostu, taki byk! Ma taki szarawy kolor skóry, coś w rodzaju znamion, tatuaży na tych ich nędznych ramion wyrastających z nóg, tfu! (lekku) Jest dobrze zbudowany psia mać. Bardzo ciężko go schwytać, próbowałem dwa razy, ostatnio pięć lat temu - kiedy uciekał z Ryloth. Po tamtym wydarzeniu ślad po nim zaginął co prawda, jednak nie mógł się bardzo zmienić. Szeroki w ramionach, obdarzony silnymi dłońmi. Zielone oczy, dość oryginalne u reprezentantów jego rasy - niezwykle bystre. Widać, iż nie jest zwykłym Twi'lekiem, to ktoś więcej - musi tak być. Inaczej nie kazano by mi go ścigać. Ubiera się schludnie, tak zwyczajnie - wiele się nie wyróżnia z tłumu - jeśli chodzi o jego styl. Emanuje energią, bardzo dziwną. Może ja zgłupiałem, co? Jednak będę bronił tego, że jest to osobnik wyjątkowy. Nie wiem, czy jego zabicie będzie dobrym pomysłem, najpierw chcę go znaleźć." ~ opis Bostuna przytoczony z rozmowy łowcy nagród Otisa Fayensa z szefem Gangu Vulkarów

6. Widoczny ekwipunek:
* Ubrania - Luźna kamizelka, pasek bojowy, luźne spodnie i ultralekkie buty na delikatnej koturnie
* Przepustka pozwalająca na podróżowanie do Górnego Miasta
* Dokumenty
* Komunikator
* Zestaw chipów komputerowych
* Standardowy Generator Tarcz

7. Plotki:
* Podobno na Ryloth poszukiwała go łowczyni nagród - Mirta Gev, która jednak nie może znaleźć żadnych informacji o aktualnym położeniu Twi'leka
* Nigdy nie miał stałej partnerki, jedynie przelotne znajomości
* Jest dziwakiem, jednak w Dolnym Mieście to najrzetelniejsze źródło informacji oraz chyba jedyna osoba, której można zaufać, o ile On zaufa Tobie
* Posiada wiele kontaktów w Dolnym Mieście - zna osobiście m.in. Lorę Lanith
* Chociaż Vulkarzy są częstymi gośćmi kantyny "Luxus" nie pełnią roli ochrony, są jedynie ich miejscem schadzek. Kantyna to jedno z nielicznych miejsc w Dolnym Mieście, gdzie przyjść może każdy - no, prawie każdy,
Awatar użytkownika
Boztuna Vao
Gracz
 
Posty: 27
Rejestracja: 24 Kwi 2015, o 19:48
Miejscowość: Szczecin

Re: Boztuna Vao

Postprzez David Turoug » 27 Wrz 2015, o 00:27

[Taris, Dolne Miasto] Kantyna Luxus

Boztuna Vao został osadzony w areszcie śledczym na Taris, pod zarzutem wspierania gangu Vulkarów oraz ogólnej działalności na szkodę Imperium.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Boztuna Vao

Postprzez Mistrz Gry » 3 Sty 2016, o 21:54

W wyniku przeprowadzonego śledztwa - Boztuna Vao został uznany winnym popełnionych czynów przeciw Imperium, a następnie skazany na śmierć. Formy pozbawienia życia nie upubliczniono.

MG: David Turoug
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 6994
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02


Wróć do R.I.P.