Content

Archiwum

VI lat Mgławicy Mocy

VI lat Mgławicy Mocy

Postprzez Kelan Navarr » 29 Sie 2014, o 16:14

Moi drodzy.
Wielkimi krokami zbliża się szósta rocznica istnienia Mgławicy. Z okazji tej wypadałoby przygotować jakiś tekst okolicznościowy, który można byłoby opublikować na Vision Lighthouse. Dobra promocja zawsze w cenie, a taki dobry jubileuszowy tekst mógłby o nas przypomnieć i zwrócić uwagę potencjalnych graczy. W zeszłym roku publikowaliśmy dość obszerny tekst: http://visionlighthouse.pl/index.php/co ... ica-mocy-v , rok wcześniej wywiad z Hadyykiem.

Czy macie jakiś dobry pomysł na wersję tegoroczną?
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: VI lat Mgławicy Mocy

Postprzez David Turoug » 29 Sie 2014, o 22:38

TUTAJ macie tekst, na który namawiałem Hadyyka ponad dwa lata :D W końcu powstał bodajże na IV rocznicę. Na V powstała seria tekstów starych userów, wersja poszerzona ukazała się u nas, natomiast wersja skrócona lecz okraszona grafikami Kelana na VL.

Mnie przypadłoby do gustu, na VI rocznicę, graficzne opracowanie historii Kelana, którego nieco nieaktualna wersja znajduje się w tym miejscu. Przy opowieściach z MM powinien być ponadto 2010 rok :P Jakby ktoś dysponował starymi "czołówkami" MM od Mgławicy Mroku po dzisiejszą, i jeżeli Kelanowi by się chciało można by stworzyć cosik takiego.

Poza tym, starzy userzy się już wypowiadali. Był Hadyyk (współzałożyciel AJ), był Kelan, Oto'reekh, był Jack, Harvos i Ja. Może teraz czas na świeższych userów, którzy zarejestrowali się w ostatnich dwóch latach :) Czyli pamiętają jeszcze MM przedrestartową jak i już obecną. Jeżeli "emerytowanemu papie... adminowi" by się chciało, to Peter Covell też mógłby parę zdań naskrobać. W razie czego i ja mogę coś niecoś, niedługiego napisać.

A na MM, może jakiś konkurs? Quiz z wiedzy o fabule... AJ/MM ;) Po cichu (ale znowu to robota dla Kelana, który i tak jest zawalony pracą) liczę na zmianę "czołówki" MM :P
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25


Wróć do Archiwum

cron