Content

Archiwum

ANKIETA - Baza avatarów MM

Czy baza avatarów jest na Mgławicy Mocy przydatna?

Tak, sam z niej korzystałem
6
35%
Tak, fajnie wygląda i może inspirować, choć nigdy z niej nie korzystałem
8
47%
Nie, gdyż wrzucone dotychczas avatary źle wyglądają
0
Brak głosów
Nie, ponieważ wszyscy i tak proszą o tworzenie avataru pod ich postać
3
18%
Nie wiem - nie obchodzą mnie działania tego typu
0
Brak głosów
 
Razem głosów : 17

ANKIETA - Baza avatarów MM

Postprzez Kelan Navarr » 28 Sie 2015, o 11:17

Ostatnio wszedłem w posiadanie nowej, dość pokaźnej partii grafik starwarsowych i jak zwykle, przeglądając je, zacząłem się zastanawiać, które z nich nadawałyby się na avatary. Tutaj właśnie pojawia się pytanie - czy jest w ogóle sens tworzenia bazy avatarów? Z moich obserwacji wynika, że 99% użytkowników przesyła grafiki do przeróbki, bądź gotowe formy, nie zwracając uwagi na istniejące zasoby. Czy w takim razie baza avatarów jest w ogóle przydatna? Czy użytkownicy chcą dostosować opis wyglądu postaci do avatara, czy zawsze jest to działanie w przeciwnym kierunku? A może dotychczas umieszczone portrety nie prezentują wystarczającego poziomu, bądź wybór jest zbyt mały?
Pytam, gdyż zastanawiam się nad sporym jej poszerzeniem i umieszczeniu w Holonecie, a nie chciałbym poświęcać czasu na darmo. Jeśli nie chcecie się wypowiadać - kliknijcie chociaż odpowiedź. W innym wypadku przypisuję odpowiedź piątą. Wszelkie komentarze i uwagi będą mile widziane!
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: ANKIETA - Baza avatarów MM

Postprzez Ostap Bender » 29 Sie 2015, o 11:45

Baza niech będzie nadal, przenieść ją do Holonetu i będzie na bogato. Ale przydałoby się ograniczyć liczbę avatarów przedstawiających mocowładnych z mieczami oraz rebeliantów starego Sojuszu.
Image
GG: 52637894
Awatar użytkownika
Ostap Bender
Gracz
 
Posty: 106
Rejestracja: 6 Paź 2014, o 10:48

Re: ANKIETA - Baza avatarów MM

Postprzez Rafael Rexwent » 29 Sie 2015, o 11:52

Ostap Bender napisał(a):Baza niech będzie nadal, przenieść ją do Holonetu i będzie na bogato. Ale przydałoby się ograniczyć liczbę avatarów przedstawiających mocowładnych z mieczami oraz rebeliantów starego Sojuszu.

Popieram. I radzę ograniczyć avatary rasy Sullustan.
Image

"Nie wahaj się powiedzieć ludziom na których ci zależy o uczuciach żywionych do nich. Bo jutro może ich tam nie być." ~ Akagi

"If you do not fight now, then when will you?" ~ Type-005
Awatar użytkownika
Rafael Rexwent
Gracz
 
Posty: 290
Rejestracja: 7 Lis 2014, o 17:01

Re: ANKIETA - Baza avatarów MM

Postprzez Mistrz Ind'yk » 29 Sie 2015, o 12:41

Ja z bazą mam takie doświadczenia, że jest przydatna tak naprawdę dopiero wtedy, kiedy myślę o postaci z innej rasy, niż ludzkopodobna - dobrze, że jest tam taki Hutt czy Rodianin. Dlatego też jestem za tym, żeby dodać jak najwięcej różnych ras i ich ilustracji. Jeśli dodatkowo umieści się to w widocznym miejscu, to może będzie inspirowało do odważniejszych wyborów rasowych, właśnie takich nie przypominających ludzi ;) .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: ANKIETA - Baza avatarów MM

Postprzez BE3R » 29 Sie 2015, o 16:12

Nielot +1

<papug> Więcej Droidów!!
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: ANKIETA - Baza avatarów MM

Postprzez Alice » 29 Sie 2015, o 20:14

Zaznaczyłam opcję, ze warto zrezygnować z opcji galerii, ponieważ gracz prosi o zrobienie avataru pod postać. Skoro sam Kelan zauważasz, że większość graczy ma gotowe obrazy to bez sensu dla mnie tworzyć kolejne avy. Niemniej podoba mi się opcja związana z rasami nieczłekokształtnymi i powiększeniem zasobów o poszczególnych przedstawicieli. Gdybyście chcieli jednak zostawiać baze avatarową to może warto pomyśleć o jej wyszczególnieniu przy rejestracji dla nowych w postaci odnośnika kierującego do odpowiedniej części forum?
Image
Awatar użytkownika
Alice
Gracz
 
Posty: 387
Rejestracja: 27 Lut 2012, o 14:43

Re: ANKIETA - Baza avatarów MM

Postprzez Zulrok » 30 Sie 2015, o 10:49

Promyk dobrze mówi co do linka do bazy przy rejestracji, w reszcie kwestii popieram panów. Jak ktoś gra człowiekiem to ma raczej już gotową koncepcje, choć raz się o mało nie skusiłem o avatar z bazy, co do innych ras taka baza to błogosławieństwo.
Awatar użytkownika
Zulrok
Gracz
 
Posty: 327
Rejestracja: 30 Cze 2012, o 18:46
Miejscowość: k. Lublina

Re: ANKIETA - Baza avatarów MM

Postprzez Kelan Navarr » 30 Sie 2015, o 19:52

Dziękuję za wszystkie komentarze i oddane głosy. Jestem mile zaskoczony aktywnością w temacie, gdyż zakładałem, że liczyć mogę co najwyżej na kilka głosów i jakąś pojedynczą wypowiedź.
Wasze wskazówki są dla mnie bardzo cenne i będą bardzo pomocne podczas tworzenia nowej bazy avatarowej (ankieta, jak i Wasze wypowiedzi pokazały, że jest na takową popyt). Jeszcze raz wszystkim dziękuję!
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13


Wróć do Archiwum

cron