Content

Archiwum

Końcówka mojej przygody z Mgławicą

Końcówka mojej przygody z Mgławicą

Postprzez Nantel Grimisdal » 30 Kwi 2019, o 11:41

Sprawa jest taka: od pewnego wydawcy dostałem propozycję współpracy, tj. prowadzenie fanpage'a i napisanie scenariuszy. Być może też współpraca rozszerzy się wkrótce znacznie bardziej. Co za tym idzie, będę musiał poświęcić temu naprawdę sporo czasu, bo chcę pracę wykonać dobrze, a i dla kogoś, kto cokolwiek pisze, złapanie takiej współpracy to propozycja nie do odrzucenia.
Niestety razem z innymi życiowymi obowiązkami nie starczy mi już czasu na Mgławicę. Tym samym będę musiał zrezygnować i z funkcji administracyjnych, i z mistrzowania nawet. Wiem, że przy nawale pracy nie byłbym w stanie pełnić tych obowiązków i nie chce udawać ani obiecywać, że byłoby inaczej. Nie utrzymałbym akceptowalnego poziomu. Nie jest to tak, że swoich graczy porzucę, bo odkąd przypuszczałem, że taką robotę dostanę, uprzedziłem decyzyjnych na forum. Jednocześnie w miarę możliwości starałem się doprowadzić wątki moich graczy do końca lub miejsc, gdzie łatwo jest przejąć innemu MG. I tak:
- Gveir - 1 post, w którym zespół zostanie wysłany na Taris, potem sprawa otwarta.
- Avarad Brial- przestał pisać na Taris, dopadła go klątwa Vinsoth, uznać za zaginionego i może ktoś poszuka jego postaci?
- Opliko - udaje się na Ord Mantell, sprawa spiskowców w Imperium otwarta.
- Kittani- wiem, że miałaś nadzieję na moje mistrzowanie i ciebie szczególnie przepraszam. Sprawa wątku na Gamorre całkiem otwarta.
- Nicci i Bzhydack - czekam na post Nicciego i machnę ostatniego posta na Vinsoth, który da jasną wskazówkę, co dalej.
- Gweek - został przejęty, jak zauważyłem.
- Jack Welles- praktycznie nie pisze teraz. Postać zostaje przy życiu, może ktoś potem jeszcze raz ruszy ten wątek.
- Serith - sesja jest w samym środku akcji, więc dalej będę pisał, aż przygody nie skończymy. Dopiero potem nasze wspólne pisanie się skończy.
- Quorn - jak wyżej. Muszę ten wątek dokończyć, bo przygoda jest w samym środku akcji.

Taka moja aktywność i oddanie wszystkich spraw, których nie udźwignę, następuje od dzisiaj. Wiem, że będzie dużo sprzątania od dziś po mnie. Przepraszam.
Będę więc regularnie wpadał na forum, by dokończyć wszystkie sprawy. W tym czasie dużo może się zdarzyć, więc nie piszę, co dalej. Na razie jest to etap kończący, który jednak jak wszystko pójdzie dobrze, będzie moim pożwgnaniem z Mgławicą przynajmniej na jakiś czas.
Image

Piękno tkwi w oku patrzącego. Strach też...
00
+++++ ++++
Awatar użytkownika
Nantel Grimisdal
Mistrz Gry
 
Posty: 538
Rejestracja: 26 Kwi 2016, o 19:55
Miejscowość: Koszalin

Re: Końcówka mojej przygody z Mgławicą

Postprzez Nicciterra » 30 Kwi 2019, o 17:29

Szkoda, że Vinsoth nie poleci dalej. Przepraszam też za uszczypliwe uwagi swego czasu oraz za wieśka. Narobiłem tylko apetytu, a zwyczajnie źle oceniłem swoje siły przerobowe a nadchodzące rzeczy. No i mam nadzieję, że to nie tyle końcówka, co potrzebna przerwa od wysiłku jakiego się podjąłeś. Bo trzeba przyznać, że na grzbiecie miałeś swego czasu... na pewno za dużo, w porównaniu do innych.

Nie ma co oszukiwać, czy owijać w bawełnę. Ludzie tutaj nie dostają nic za swój wysiłek, może oprócz dobrej zabawy, czy satysfakcji. Co też jednak nie zawsze wychodzi lub nie wystarcza. Czekanie na odpisy. Irytujące podejście innych. Czy różne inne rzeczy, co przeszkadzają w czerpaniu przyjemności.

Dziękuję Ci za poświęcony czas.
No i powodzenia w Twoim nadchodzącym projekcie!
Trzeba iść do przodu!

A wrócić... mam nadzieję, że tak jakoś na tych dwóch wątkach z Krecikiem i Robalem zostaniesz i się utrzymasz :D
Jeszcze raz powodzenia.
Image
Awatar użytkownika
Nicciterra
Mistrz Gry
 
Posty: 562
Rejestracja: 18 Paź 2016, o 11:39

Re: Końcówka mojej przygody z Mgławicą

Postprzez David Turoug » 30 Kwi 2019, o 19:31

Zła wiadomość dla Mgławicy, tym bardziej że panuje deficyt mistrzów gry. Poza tym ciekawie prowadziłeś swoją postać, która mogła (może) sporo namieszać w fabule MM. Wielka szkoda, ale rozumiem, każdego dopada życie i są pewne priorytety. Może przy odrobinie Mocy, dałbyś radę przynajmniej pisać swoją postacią ;)

May the force be with you.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Końcówka mojej przygody z Mgławicą

Postprzez BZHYDACK » 30 Kwi 2019, o 20:28

Bardzo, ale to bardzo smutna wiadomość, dla całej Mgławicy, a dla mnie w szczególności, bo u twojego boku rozegrały się naprawdę znakomite przygody moich postaci, zarówno gdy grałeś, jak i gdy mistrzowałeś. Mam nadzieję, że nowa praca nie przytłoczy cię aż w takim stopniu, byś nie znalazł czasu dla tego jakże znamienitego portalu. Tak czy inaczej, zasługujesz na to, by lepiej ci się ułożyło! Kibicuję ci z całej siły, pomimo tego, że wolałbym, żebyś tu pozostał z nami, ale cóż... Niech ci twoje plany wypalą i oczekiwania spełnią! Jedno tylko, nie zapomnij o Mgławicy.
Awatar użytkownika
BZHYDACK
Gracz
 
Posty: 320
Rejestracja: 18 Sty 2016, o 12:29

Re: Końcówka mojej przygody z Mgławicą

Postprzez Kittani Levfith » 30 Kwi 2019, o 20:35

Cóż mogę napisać... Szkoda, ale są rzeczy ważniejsze od Mgławicy i każdy o tym wie. Powodzenia i zawsze będziemy czekać na Ciebie z otwartymi ramionami, przecież o tym wiesz. :)
Image
Awatar użytkownika
Kittani Levfith
Gracz
 
Posty: 386
Rejestracja: 12 Lut 2014, o 17:08
Miejscowość: P-ń

Re: Końcówka mojej przygody z Mgławicą

Postprzez Serith Tallav » 30 Kwi 2019, o 20:49

Szkoda, że odchodzi, ale wiadomo są rzeczy ważne i ważniejsze. Świetnie się grało pod twoimi skrzydłami i jeszcze chwile pogra, te praktycznie dwa lata pod twoją GMką były dla mnie świetnym okresem, a przygody jakie mi oferowałeś były na prawdę wciągające i bardzo dobre. Mam nadzieję, że spełnisz swoje marzenia i powiedzie Ci się jak najlepiej. Nie lubię pisać takich postów bo są dosyć trudne. :P

Nie zapomnij o nas i jak będziesz miał czas to wróć, jeśli zachcesz :). Powodzenia!
Awatar użytkownika
Serith Tallav
Gracz
 
Posty: 183
Rejestracja: 17 Lip 2017, o 22:43
Miejscowość: Rzeszów

Re: Końcówka mojej przygody z Mgławicą

Postprzez Saine Kela » 30 Kwi 2019, o 21:27

Noooooooooooo...!

Powodzenia! I wracaj do nas jak najczęściej :>
Image

Image

GG: 6687478
Awatar użytkownika
Saine Kela
Gracz
 
Posty: 710
Rejestracja: 18 Cze 2013, o 13:04
Miejscowość: Pandarium/Ruda Śląska

Re: Końcówka mojej przygody z Mgławicą

Postprzez BE3R » 1 Maj 2019, o 15:01

Gratuluję, fajnie że będziesz robił coś ciekawego i interesującego i jeszcze dostawał za to kasę <papug> dużą mamy nadzieję. Dla MM zrobiłeś bardzo dużo i z pewnością jesteś jedną z osób będących filarami forum. Fartem Twoje odejście zbiega się z moim dość bolesnym powrotem zatem mam nadzieję, że uda się załagodzić falę uderzeniową. Zostawiasz u nas masę czasu i dobrych wspomnień. Doświadczenie podpowiada mi że zwykle się wraca, nawet jeśli nie do mistrzowania to zwyczajnie do pogrania, nawet jeśli jest to tempo Caleb & Chudy (TM)

Jeszcze raz najlepszego i samych sukcesów w nowej pracy ;)
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów


Wróć do Archiwum

cron