Content

Tydzień z Łowcami Nagród

KONKURS LITERACKI 02.VIII - 28.VIII.2010

Image

KONKURS LITERACKI 02.VIII - 28.VIII.2010

Postprzez Boba Fett » 1 Sie 2010, o 20:53

Image


1. Organizatorem konkursu jest forum storytellingowe Mgławica Mocy. Sponsorem nagród jest wydawnictwo Amber.
2. Konkurs trwa od 2.08.2010 do 28.08.2010 i prace można nadsyłać jedynie w tym terminie.
3. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby fizyczne zamieszkujący teren Rzeczpospolitej Polskiej.
4. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie Administracji forum storytellingowego Mgławica Mocy i ich rodziny.
5. Aby wziąć udział w konkursie należy napisać, a następne przesłać, opowiadanie powiązane z Łowcami Nagród w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Jego fabuła w żaden sposób nie musi odwoływać się do tzw. „kanonicznych” wydarzeń i postaci.
6. W przypadku uczestników konkursu zarejestrowanych na Mgławicy Mocy, praca może odwoływać się do postaci graczy - za zgodą autora ich biografii oraz bohaterów niezależnych i wydarzeń znanych z Mgławicy Mocy – bez konieczności uzyskania odpowiedniego pozwolenia.
7. Minimalna długość opowiadania to jedna strona A4 napisana czcionką Times New Roman (rozmiar 12) lub Calibri (rozmiar 11), należy zachować pojedyncze odstępy między wierszami.
8. Prace należy wysyłać na adres konkurs@mglawicamocy.pl w formacie rtf, doc, docx lub PDF. Wymaga się, by w treści maila podać również swoje imię i nazwisko lub nick/pseudonim, którym opowiadanie zostanie podpisane oraz wiek.
9. Każdy uczestnik konkursu może przesłać jedną pracę, a każda kolejna automatycznie zostanie odrzucona.
10. Biorąc udział w konkursie, uczestnik zaświadcza, że jest autorem opowiadania. W wypadku wykrycia plagiatu bądź kradzieży opowiadania osoby trzeciej użytkownik, który dopuścił się praktyk niezgodnych z prawem zostanie natychmiast skreślony z listy uczestników konkursu, zaś Administracja Mgławicy Mocy ma prawo powiadomić organy ścigania o popełnieniu przestępstwa.
11. W konkursie mogą wziąć udział jedynie opowiadania, które nie były wcześniej publikowane na łamach forum storytellingowego Mgławica Mocy.
12. Zwycięskie opowiadania wybierają członkowie administracji w czasie głosowania. Nagrodzeni zostaną autorzy prac, które zajmą pierwsze trzy miejsca.
13. Nagrodami w konkursie są, ufundowane przez wydawnictwo Amber, trzy zestawy książek zawierające tytuły „Pogrom Jedi”, „Aleja Cieni” oraz „Ścieżki Mocy” będące kolejnymi częściami cyklu „Noce Coruscant”.
14. Wyniki konkursu zostaną podane 29.08.2010. Zwycięzca zostanie powiadomiony mailowo o konieczności podania adresu, na który mają zostać wysłane książki. Jeśli w ciągu siedmiu dni od ogłoszenia wyników dane te nie wpłyną, nagroda zostanie wysłana do użytkownika, który zajął najwyższe, nienagradzane miejsce.
15. Nagrody zostaną wysłane zwycięzcom w ciągu 21 dni roboczych od otrzymania od nich danych do wysyłki. Administracja Mgławicy Mocy nie odpowiada za pracę dostawcy pocztowego. Wszystkie nadesłane opowiadania zostaną opublikowane na forum w formacie PDF. Autorzy opowiadań, biorąc udział w konkursie, wyrażają zgodę na późniejsze wykorzystywanie ich prac przez forum Mgławica Mocy. Mgławica Mocy zastrzega sobie prawo do przeredagowania lub sformatowania nadesłanych prac w celu dostosowania ich do wyświetlania na stronie.

~ Zgłaszając swój udział w konkursie, uczestnik zaświadcza tym samym, że zapoznał się i rozumie treść powyższego regulaminu.

Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Boba Fett
New One
 
Posty: 11
Rejestracja: 1 Sie 2010, o 23:19

KONKURS LITERACKI 02.VIII - 28.VIII.2010

Postprzez Aurra Sing » 29 Sie 2010, o 17:10

Image


Opublikowane już zostały prace biorące udział w konkursie literackim. Znaleźć je możecie w dziale "Opowieści z Mgławicy Mocy" wraz z innymi opowiadaniami napisanymi przez użytkowników naszego forum. Zachęcamy do ich przeczytania i skomentowania jeszcze przed podaniem zwycięzców ;) Opowiadania, które nadeszły w formacie innym niż PDF zostały na niego przekonwertowane. Poza ewentualnymi, drobnymi zmianami w formatowaniu tekstu jak zmiana kroju czcionki z Calibri na Times New Roman czy dodanie 1,5cm wcięć przy akapitach, administracja Mgławicy Mocy nie edytowała prac - ich treść pozostała bez zmian.
Poniżej zamieszczamy listę opowiadań biorących udział w konkursie (w kolejności alfabetycznej tytułów):

1. Ciekawość, czysta ciekawość - Chaxu'ellenc
2. Ja nie jestem Jedi - Exsul
3. Nim ujrzał Światło - David Turoug
4. Podpuść i skasuj - Kueller
5. Przechwycenie - Harvos
6. Strach - Jedi Nadiru Radena
7. Szept. Historia Tycho Nyl'a - Steo aka Tycho Nyl
8. Sztuka wybaczania - Rymarz
9. Wiadomość od Miko - Yarin Lanex
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Aurra Sing
New One
 
Posty: 10
Rejestracja: 1 Sie 2010, o 23:23

Re: KONKURS LITERACKI 02.VIII - 28.VIII.2010

Postprzez Boba Fett » 29 Sie 2010, o 23:59

Image
Image

Wyniki konkursu literackiego są już znane - poprzez głosowanie administratorzy wyłonili trzy prace, których autorzy zapiszą się złotymi zgłoskami w historii Mgławicy Mocy... aha, zapomniałbym... oraz otrzymają zestaw trzech książek ufundowany przez Amber - jedyne wydawnictwo w Polsce, nakładem którego ukazują się powieści Star Wars.

Panie i Panowie, nagrody w postaci książek „Pogrom Jedi”, „Aleja Cieni” oraz „Ścieżki Mocy” otrzymują:

I miejsce

Rymarz
za opowiadanie
"Sztuka wybaczania"II miejsce ex aequo

Exsul
za opowiadanie
"Ja nie jestem Jedi"


oraz

Harvos
za opowiadanie
"Przechwycenie"


Zwycięzcom z całego serca gratulujemy i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz zaszczycą Mgławicę Mocy swoimi opowiadaniami.
Dziękujemy i gratulujemy też wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu, którym nie udało się znaleźć na podium. Pragniemy też powiedzieć, iż wszystkie prace reprezentowały wysoki poziom ich autorów, zaś nad wyborem tych nagrodzonych debatowaliśmy naprawdę długo, bowiem każdy z administratorów bezradnie rozkładał ręce mając przydzielić punkty. Mamy nadzieję, że to niepowodzenie nie zniechęci Was do udziału w kolejnych konkursach Mgławicy Mocy i trzymamy kciuki za Wasze powodzenie przy następnej okazji ;)
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Boba Fett
New One
 
Posty: 11
Rejestracja: 1 Sie 2010, o 23:19


Wróć do Tydzień z Łowcami Nagród

cron