Content

Tydzień z Łowcami Nagród

KONKURS GRAFICZNY 02.VIII-28.VIII.2010

Image

KONKURS GRAFICZNY 02.VIII-28.VIII.2010

Postprzez Cad Bane » 1 Sie 2010, o 20:56

Image


1. Organizatorem konkursu jest forum storytellingowe Mgławica Mocy. Sponsorem nagrody jest sklep internetowy Fanatyk.pl.
2. Konkurs trwa od 2.08.2010 do 28.08.2010 i prace można nadsyłać jedynie w tym terminie.
3. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby fizyczne zamieszkujący teren Rzeczpospolitej Polskiej.
4. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie Administracji forum storytellingowego Mgławica Mocy i ich rodziny.
5. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać pracę graficzną przedstawiającą Łowcę Nagród osadzonego w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Nie musi ona w żaden sposób odwoływać się do tzw. „kanonicznych” wydarzeń lub postaci.
6. Praca może być wykonana dowolną techniką, lecz musi być nadesłana drogą elektroniczną. Prace, które przed wysłaniem zostały zeskanowane, powinny być wysłane w jakości umożliwiającej ich ocenę.
7. W przypadku uczestników konkursu zarejestrowanych na Mgławicy Mocy, praca może odwoływać się do postaci graczy - za zgodą autora ich biografii oraz bohaterów niezależnych i wydarzeń znanych z Mgławicy Mocy – bez konieczności uzyskania odpowiedniego pozwolenia.
8. Prace należy wysyłać na adres konkurs@mglawicamocy.pl w formacie jpg, png lub gif. Wymaga się, by w treści maila podać również swoje imię i nazwisko lub nick/pseudonim, którym opowiadanie zostanie podpisane oraz wiek.
9. Każdy uczestnik konkursu może przesłać jedną pracę, a każda kolejna automatycznie zostanie odrzucona.
10. Biorąc udział w konkursie, uczestnik zaświadcza, że jest autorem nadesłanej pracy graficznej. W wypadku wykrycia kradzieży pracy osób trzecich, użytkownik, który dopuścił się praktyk niezgodnych z prawem zostanie natychmiast skreślony z listy uczestników konkursu, zaś Administracja Mgławicy Mocy ma prawo powiadomić organy ścigania o popełnieniu przestępstwa.
11. Zwycięską pracę wybierają członkowie administracji w czasie głosowania. Nagrodzony zostanie autor pracy, która zajmie pierwsze miejsce.
12. Nagrodą w konkursie jest, ufundowana przez sklep Fanatyk.pl, figurka Star Wars CW13 Cad Bane.
13. Wyniki konkursu zostaną podane 29.08.2010. Zwycięzca zostanie powiadomiony mailowo o konieczności podania adresu, na który ma zostać wysłana nagroda. Jeśli w ciągu siedmiu dni od ogłoszenia wyników dane te nie wpłyną, nagroda zostanie wysłana do uczestnika, jaki zajął kolejne miejsce.
14. Nagroda zostanie wysłana zwycięzcy w ciągu 21 dni roboczych od otrzymania od niego danych do wysyłki. Za jej dostarczenie odpowiedzialny jest sponsor.
15. Wszystkie nadesłane prace zostaną opublikowane na forum. Ich autorzy, biorąc udział w konkursie, wyrażają zgodę na późniejsze wykorzystywanie prac przez forum Mgławica Mocy. Mgławica Mocy zastrzega sobie prawo do sformatowania nadesłanych prac w celu dostosowania ich do wyświetlania na stronie.

~ Zgłaszając swój udział w konkursie, uczestnik zaświadcza tym samym, że zapoznał się i rozumie treść powyższego regulaminu.


Image
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Cad Bane
New One
 
Posty: 11
Rejestracja: 1 Sie 2010, o 23:22

Re: KONKURS GRAFICZNY 02.VIII-28.VIII.2010

Postprzez Cad Bane » 29 Sie 2010, o 23:29

Konieczność wyboru jednej z nadesłanych prac przyprawiła nas o niemały zawrót głowy. Każda praca prezentowała inny styl graficzny i była stworzona przez osoby kompletnie zróżnicowane wiekowo. Chcieliśmy podziękować wszystkim uczestnikom konkursu za nadesłane prace i za czas jaki poświęcili na ich przygotowanie. Najchętniej rozdalibyśmy trzy nagrody, lecz niestety w tym konkursie zwycięzca jest tylko jeden.

Podobały nam się wszystkie prace, lecz szczególnie ze względu na wiek i niewątpliwie włożony trud – urzekła nas praca Marka Przybysławskiego. Po długich dyskusjach zdecydowaliśmy się przyznać temu najmłodszemu, bo 13 letniemu uczestnikowi naszej zabawy pierwsze miejsce. Na drugim miejscu stawiamy obok siebie Aleksandrę ' Lady Sandman' Świst (23l) i Harvosa (17), gdyż nie potrafimy wybrać pracy lepszej.

Otrzymaliśmy również pracę od naszej nowej koleżanki Jaidyn Kraden, która jak sama autorka na wstępnie zaznaczyła – w konkursie udziału wziąć nie mogła ze względu na miejsce zamieszkania twórczyni.

Wszystkie nadesłane prace umieszczamy poniżej.

1 MIEJSCE - Marek Przybysławski, 13 lat

Image

2 MIEJSCE - (od lewej) Aleksandra ' Lady Sandman' Świst, 23 lata i Harvos, 17 lat

Image Image

oraz praca Jaidyn:

Image

Gratulujemy zwycięzcy i dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom zabawy
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Cad Bane
New One
 
Posty: 11
Rejestracja: 1 Sie 2010, o 23:22


Wróć do Tydzień z Łowcami Nagród

cron