Content

Tydzień z Łowcami Nagród

TYDZIEŃ Z ŁOWCAMI NAGRÓD

Image

TYDZIEŃ Z ŁOWCAMI NAGRÓD

Postprzez Boba Fett » 1 Sie 2010, o 22:02

Image


TYDZIEŃ Z ŁOWCAMI NAGRÓD


MGŁAWICA MOCY ma olbrzymią przyjemność zaprosić, nie tylko Użytkowników forum, ale również wszystkich fanów Gwiezdnych Wojen na niezwykłe wydarzenie tematyczne w całości poświęcone Łowcom Nagród i temu, co z nimi związane. Odbywać się ono będzie w dniach 23-29 sierpnia 2010, a więc już za niecały miesiąc. Przygotowaliśmy dla Was wiele niespodzianek i atrakcji, wśród których znajdą się m.in.: opowiadania i teksty literackie, nowe biografie Bohaterów Niezależnych, specjalne wydania mgławicowych gazet, plebiscyt na najlepszego forumowego Łowcę i wiele innych. Niewątpliwie jednak najważniejszym punktem programu są konkursy, dzięki którym i Wy będziecie mogli złowić nagrody!
Dzięki wsparciu ze strony wydawnictwa Amber, sklepu internetowego Fanatyk.pl oraz Centrum Taniej Książki Selkar.pl czekają na Was aż trzy konkursy, w jakich będziecie mogli spróbować swoich sił, by zdobyć fantastyczne nagrody. Najwyższy czas zakasać rękawy i wziąć się do pracy, bowiem Tydzień z Łowcami Nagród zbliża się z każdym dniem, a wraz z nim - rozstrzygnięcia konkursów i wręczenie zasłużonych trofeów!



Image

KONKURS LITERACKI [2-28 VIII 2010]
Konkurs na najlepsze opowiadanie związane z Łowcami Nagród, w którym do rozdania mamy aż dziewięć powieści! Autorzy trzech najlepszych prac zostaną nagrodzeni zestawem trzech książek z cyklu "Noce Coruscant" - „Pogrom Jedi”, „Aleja Cieni” oraz „Ścieżki Mocy”, ufundowanych przez wydawnictwo Amber. Forma i treść opowiadania mogą być dowolne - jeśli nie lubicie tworzyć "klasycznej" prozy z trzecioosobową narracją, nic nie stoi na przeszkodzie, by napisać kilka stron z dziennika łowcy nagród.
Więcej informacji znajdziecie w tym temacie
Konkurs zakończony! Oczekiwanie na wyniki.


Image

KONKURS GRAFICZNY [2-28 VIII 2010]
Nagrodą w tym konkursie jest figurka Cad'a Bane'a z serii Star Wars: The Clone Wars ufundowana przez sklep Fanatyk.pl, którą otrzyma autor najlepszej pracy graficznej. Podobnie jak opowiadania, i ona musi być tematyczne związana z Łowcami Nagród. Nie ma jednak znaczenia technika, jaką ją wykonacie - może to być obrazek wykonany zarówno na komputerze, jak i narysowany za pomocą zwykłego ołówka. Jeśli chcecie, możecie nawet zrobić wyklejankę ;)
Więcej informacji znajdziecie w tym temacie
Konkurs zakończony! Oczekiwanie na wyniki.


Image

KONKURS WIEDZY [23-28 VIII 2010]
Poprzednie dwa konkursy rozpoczynają się z chwilą zapowiedzi Tygodnia z Łowcami Nagród - wymagają one bowiem tego, żebyście mieli czas na stworzenie prac. Ostatni konkurs natomiast rozpocznie się pierwszego dnia Tygodnia z Łowcami Nagród. Każdy, kto odpowie poprawnie na pięć pytań, jakie pojawią się na stronie 23 sierpnia, weźmie udział w losowaniu trzech bonów na zakupy w Centrum Taniej Książki Selkar.pl, które jest ich sponsorem.
Więcej informacji znajdziecie w tym temacie
Konkurs zakończony! Oczekiwanie na wyniki.


Image


WIELE INNYCH ATRAKCJI
Konkursów jest tyle, by każdy miał szansę wziąć udział w walce o atrakcyjne nagrody ufundowane przez naszych partnerów, jednak to nie wszystko, co dla Was przygotowaliśmy. W czasie trwania Tygodnia z Łowcami Nagród zaserwujemy Wam wiele innych, równie interesujących, atrakcji - o których jednak nie wolno mi napisać - pozwolimy Wam każdego dnia odkrywać nowe niespodzianki. Skierowane one będą zarówno do tych, którzy na Mgławicy Mocy już grają jak i do wszystkich pozostałych fanów Gwiezdnych Wojen - każdy znajdzie coś dla siebie. Codziennie pojawi się coś nowego, więc sprawdzajcie regularnie!
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Boba Fett
New One
 
Posty: 11
Rejestracja: 1 Sie 2010, o 23:19

TYDZIEŃ Z ŁOWCAMI NAGRÓD

Postprzez Peter Covell » 25 Sie 2010, o 01:19

Tydzień z Łowcami Nagród, jak zapewne każdy z Was zauważył, już się zaczął ;)
Dotychczas, poza zmienioną szatą graficzną, zaprezentowaliśmy Wam pytania konkursu wiedzowego (wbrew pozorom prostsze, niż wydaje się na pierwszy rzut oka), do wzięcia udziału, w którym serdecznie zapraszamy. Poza tym rozpoczął się Plebiscyt na Najlepszego Mgławicowego Łowcę Nagród - sądząc po ilości oddawanych głosów trudno nie odnieść wrażenia, że inicjatywa ta przypadła Wam do gustu. Bardzo nas to cieszy, bowiem obawialiśmy, iż nie zapałacie do takiej zabawy entuzjazmem. Przed chwilą zaś pojawił się premierowy numer Czasopisma Każdego Łowcy - Bounty Hunter's Insidera, którego przygotowanie zajęło nam olbrzymią ilość czasu i pochłonęło niemało wysiłku - wszystko po to, by udowodnić, że jeszcze potrafimy "ugryźć" ;) Mamy nadzieję, że BHI przypadnie Wam do gustu i miło spędzicie czas wczytując się w zawarte nim artykuły.

Ciekaw jestem Waszych opinii dotyczących tego, co aktualnie w związku z Tygodniem z Łowcami Nagród się dzieje - czy podoba Wam się Plebiscyt? Czy Bounty Hunter's Insider, zgodnie z naszymi zamierzeniami, sprawił że opadły Wam szczęki? :mrgreen:
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: TYDZIEŃ Z ŁOWCAMI NAGRÓD

Postprzez David Turoug » 25 Sie 2010, o 01:35

No cóż, ciężko cokolwiek z wrażenia powiedzieć. Chylę czoła i ściągam kapelusz (a na pewno uczyniłbym to gdybym go miał na głowie) przed Wami Administratorzy! Profesjonalizm pełną gębą, nawet nie da się tego lepiej wyobrazić. Codziennie coś nowego. Od konkursów, przez plebiscyty (za którymi cholernie przepadam), po galaktyczny Bounty Hunter's Insider (tak, tak już obejrzałem plakaty z Aalią :D). Nie pozostaje mi nic innego, jak zwrócić honor o ciągłe narzekanie, z powodu braku odpisów. Teraz można sobie uzmysłowić ogrom pracy, jaki w to wszystko włożyliście. Szczęka opada? Myślę, że coś więcej... To prawdziwy knockout! ;)
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: TYDZIEŃ Z ŁOWCAMI NAGRÓD

Postprzez Peter Covell » 28 Sie 2010, o 00:15

Przypominamy, że do końca czasu, w jakim można nadsyłać prace konkursowe pozostały 24 godziny, zaś wszystkie zgłoszenia wysłane po godzinie 23.59 nie będą brane pod uwagę. Wszystkich, którzy jeszcze nie wzięli udziału w konkursach, zachęcam serdecznie, zwłaszcza, że jest o co powalczyć ;) Właśnie zaczął się weekend i może warto poświęcić część soboty na napisanie opowiadania czy narysowanie obrazka związanego z łowcami nagród. Wbrew pozorom, możecie mieć większe szanse na wygraną niż się Wam wydaje ;) Jeśli zaś nie macie czasu na pisanie, nawet krótkiej opowieści, czy stworzenie pracy graficznej, zawsze możecie spróbować swojego szczęścia w konkursie wiedzy. Pytania, choć na pierwszy rzut oka trudne, w rzeczywistości są bardzo łatwe - przed ich publikacją sprawdziliśmy ile osobie nieznającej na nie odpowiedzi zajmuje znalezienie ich. Wookiepedia i archiwum na planecie Naboo pozwalają odpowiedzieć na pytania w ciągu 10-15 minut ;)
Jeszcze raz zachęcam do wzięcia udziału w konkursach - nagrody czekają!
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

TYDZIEŃ Z ŁOWCAMI NAGRÓD

Postprzez Peter Covell » 29 Sie 2010, o 00:07

Minęła godzina 23.59, a tym samym przestaliśmy przyjmować zgłoszenia do wszystkich konkursów. Oczywiście, liczy się dla nas godzina wysłania maila, a nie to, kiedy on do nas dotrze, więc nie martwcie się jeśli wysłaliście coś o 23.55, a Wasz usługodawca email ma tendencję do dostarczania listów z opóźnieniem ;)
W tej chwili jury rozpoczęło czytanie i ocenianie opowiadań, punktowanie rysunków oraz zliczanie poprawnych odpowiedzi w teście wiedzy. Nadesłane prace literackie/graficzne oraz rozwiązanie testu zostaną opublikowane najprawdopodobniej jeszcze przed ogłoszeniem list zwycięzców.
Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursach serdecznie dziękuję ;) Już teraz mogę powiedzieć, że zaskoczyły mnie wyrównane proporcje między pracami nadsyłanymi przez użytkowników Mgławicy Mocy i osoby tu niezarejestrowane. Cóż, idę czytać opowiadania i życzę powodzenia ;)
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: TYDZIEŃ Z ŁOWCAMI NAGRÓD

Postprzez Yarin Lanex » 30 Sie 2010, o 13:46

Pozwolę sobie na swój komentarz w sprawie Tygodnia z BH:

Nie ulega wątpliwości, że tego typu przedsięwzięcie w zamyśle było czymś...ciekawym. Sam fakt tygodnia z jakąś frakcją urozmaica nam zabawę. Tutaj jeszcze mamy to w formie konkursów + insider'a. Jeszcze mamy nagrody. Dalej; opcja sponsorowania nagród od zewnętrznych firm. Trzech ważnych firm w swoim "temacie". I na deser - stała współpraca z nimi przez MM.

Ufff...
Mało? Jak dla mnie to bardzo dużo, choć nie mam doświadczenia w funkcjonowaniu PBF, ale chodzi zawsze o wspólne tworzenie historii w swoim ulubionym uniwersum poprzez pisanie. A tego typu akcja to coś nowego, świeżego...no ok - pewnie, że tak, ale chodzi o jakość również. Bo można zrobić miesiąc np. z Przemytnikami i dać do historii PBF’a na ten czas np. Han'a Solo i cześć!

Więc jakość...

Po pierwsze: kwestia graficzna. Nie wiem czy cokolwiek pisać bo pewnie z naszych sylab pochwalnych Kelan już sobie posłał wygodne łoże, ale jednak...Pełen profesjonalizm. I to widać gołym okiem przez laika, jak i kogoś zapewnie znającego się na grafice "bardziej". Ja w pracy otrzymuję wiele manualów, materiałów szkoleniowych, pomocniczych itp. i są one opiewane w grafikę, by było czytelnie wraz z jakimiś "obrazkami". I uwierzcie - jest ogromna różnica poziomu, miedzy pracą Kelana, a tymi, co biorą za to pieniądze, a to jest przecież ich zawód. Wystarczy już tego słodzenia dla Kelana ;)

Po drugie: konkursy. Jest i literacki (jakby naturalne), graficzny, konkurs wiedzy oraz forumowy wybór BH - DeBeściaka...coś jeszcze mogłoby być? Pewnie! Ale co ? .. Mnie nic do głowy nie przychodzi...I teraz najlepsze…nagrody – przecież „Zieloni” mogli napisać; hej! Zrzućmy się po 10 zeta na pulę nagród, a wtedy najlepiej ocenieni dostaną jakieś gifty…tu znaleźli sponsorów. Firmy-giganty(pisałem wcześniej). I ma być stała współpraca. Nie będę się za dużo nad tym rozwodził. Dla mnie to ogromny postęp dla Mgławicy, która przecież jest INO „tylko forum storytellingowym. A współpraca z tymi, a nie innymi firmami i to stała współpraca (jakakolwiek by ona nie była) świadczy o JAKOŚCI MGŁAWICY.
Czy inne polskie PBF’y w uniwersum SW posiadają tego typu akcje?

I kwestia Insider’a. Nie będę ukrywał, że temat BH to chyba najmniej mnie interesujący w świecie SW (ała, nie bijcie). Mam go wydrukowanego i niebawem poczytam, ale widząc znowu profesjonalnie przygotowany materiał, który można normalnie sprzedawać! .. to na pewno przeczytam. Chyba wiedza o BH mi się rozjaśni, a dla tych, którzy wiedzą co i jak, poszerzy.

Ostatnia sprawa to reakcja user’ów czy osób z zewnątrz. 9 prac literackich, chyba z 10 w konkursie wiedzy, nie wiem ile graficznych. Mało..nie ma co się kryć, bardzo mało…jak na to zareagują organizatorzy (czytaj; Admini MM) i sponsorzy? Oby się nie zniechęcali  Oczywiście nikt nikogo, do niczego nie zmusza, ale żebyśmy się nie zdziwili, że w którymś momencie będzie tak, jak teraz było, że już nie będzie niczego (Koncepcja Kononowicza)..

Yarin znów dużo pisał, ale swoje zdanie musi zawsze powiedzieć – ten typ tak ma ;-)

P.S. tłumacze się: w konkursie literackim wziąłem udział, w graficznym; szkoda było mi biednych oceniających i ich oczu (bo talent do tego mam jak krowa do mechaniki),a w wiedzowym..szukałem w necie "infa" (bo wiedza w tym temacie u mnie nikła), ale słabo mi to szło.
Postać główna:
Image
Postaci poboczne:

ImageImage
Image
__________________________________________________


..najważniejsze jest to, by nigdy nie zawieść samego siebie..
Awatar użytkownika
Yarin Lanex
Gracz
 
Posty: 720
Rejestracja: 2 Lip 2010, o 20:33
Miejscowość: Gdynia

Re: TYDZIEŃ Z ŁOWCAMI NAGRÓD

Postprzez Harvos » 30 Sie 2010, o 18:21

Ja również powiem coś od siebie :)

Składam wielkie podziękowania dla organizatorów Tygodnia. Zarówno za wyróżnienie w konkursie, jak i samo stworzenie Tygodnia :D Proszę, nie zniechęcajcie się, bądź co bądź małym odezwem na tą, że tak powiem, imprezę. Według mnie sam fakt, że ją powołaliście do życia, przeprowadziliście i dopięliście wszystkiego na ostatni guzik, sprawia, że Tydzień z Łowcami Nagród był sukcesem ;) Mało które forum podjęłoby się czegoś takiego.
POSTAĆ GŁÓWNA
Image
Awatar użytkownika
Harvos
Gracz
 
Posty: 922
Rejestracja: 12 Paź 2008, o 18:11
Miejscowość: Беларусь


Wróć do Tydzień z Łowcami Nagród

cron