Content

Mgławica Mroku

Regulamin konkursu literackiego

Image

Regulamin konkursu literackiego

Postprzez Kelan Navarr » 31 Paź 2011, o 00:10

KONKURS LITERACKI "MGŁAWICA MROKU"
REGULAMIN


1. Organizatorem konkursu jest forum storytellingowe Mgławica Mocy. Sponsorami nagród są: księgarnia Kraina Książek, sklep Fanatyk.pl oraz Mgławica Mocy.
2. Konkurs trwa od 31.10.2011 do 30.11.2011 i prace można nadsyłać jedynie w tym terminie.
3. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby fizyczne zamieszkujące teren Rzeczpospolitej Polskiej.
4. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie Administracji forum storytellingowego Mgławica Mocy i ich rodziny.
5. Aby wziąć udział w konkursie należy napisać, a następne przesłać, opowiadanie osadzone w realiach uniwersum Gwiezdnych Wojen oraz szeroko rozumianym klimacie grozy – horroru, thrillera, dreszczowca itd.
6. W przypadku uczestników konkursu zarejestrowanych na Mgławicy Mocy, praca może odwoływać się do postaci graczy - za zgodą autora ich biografii oraz bohaterów niezależnych i wydarzeń znanych z Mgławicy Mocy – bez konieczności uzyskania odpowiedniego pozwolenia.
7. Minimalna długość opowiadania to 1 500 słów, zaś maksymalna 5 000 słów.
8. Prace należy wysyłać na adres konkurs@mglawicamocy.pl w formacie rtf, doc, docx lub PDF. Wymaga się, by w treści maila podać również swoje imię i nazwisko lub nick/pseudonim, którym opowiadanie zostanie podpisane oraz wiek.
9. Każdy uczestnik konkursu może przesłać jedną pracę, a każda kolejna automatycznie zostanie odrzucona.
10. Biorąc udział w konkursie, uczestnik zaświadcza, że jest autorem opowiadania. W wypadku wykrycia plagiatu bądź kradzieży opowiadania osoby trzeciej użytkownik, który dopuścił się praktyk niezgodnych z prawem zostanie natychmiast skreślony z listy uczestników konkursu, zaś Administracja Mgławicy Mocy ma prawo powiadomić organy ścigania o popełnieniu przestępstwa.
11. W konkursie mogą wziąć udział jedynie opowiadania, które nie były wcześniej publikowane na łamach forum storytellingowego Mgławica Mocy.
12. Zwycięskie opowiadania wybierają członkowie administracji w czasie głosowania. Nagrodzeni zostaną autorzy prac, które zajmą pierwsze trzy miejsca.
13. Nagrodami w konkursie są:
a) dla I-go miejsca: ufundowany przez sklep Fanatyk.pl zestaw Star Wars Miniatures Clone Wars Battles, ufundowana przez księgarnię Kraina Książek powieść Joe Schreibera „Red Harvest” oraz sponsorowany przez Mgławicę Mocy T-Shirt Star Wars wybrany przez zwycięzcę.
b) dla II-go miejsca: ufundowana przez sklep Fanatyk.pl figurka Hrabiego Dooku, t-shirt Star Wars wskazany przez uczestnika (pod warunkiem, że nie został wybrany przez zwycięzcę konkursu – w tym przypadku przyznany zostaje przyznany t-shirt umieszczony przez uczestnika na drugim miejscu).
c) dla III-go miejsca: T-Shirt Star Wars.
Oprócz tego, każdy z uczestników konkursu, bez względu na wynik, otrzyma bon rabatowy na zakupy w księgarni Kraina Książek
14. Oprócz wymienionych wyżej nagród, autor najlepszego opowiadania napisanego przez Użytkownika Mgławicy Mocy (Karta Postaci zatwierdzona musi być przed 31.10.2011) otrzyma nagrodę specjalną – zbiór opowiadań „Opowieści z Mgławicy Mocy”, w którym znajdzie się również zwycięska praca.

15. Wyniki konkursu zostaną podane 1.12.2011. Zwycięzca zostanie powiadomiony mailowo o konieczności podania adresu, na który mają zostać wysłane nagrody. Jeśli w ciągu siedmiu dni od ogłoszenia wyników dane te nie wpłyną, nagroda zostanie wysłana do uczestnika, który zajął najwyższe, nienagradzane miejsce.
16. Nagrody zostaną wysłane zwycięzcom w ciągu 21 dni roboczych od otrzymania od nich danych do wysyłki. Administracja Mgławicy Mocy nie odpowiada za pracę dostawcy pocztowego.
17. Wyróżnione opowiadania zostaną opublikowane na forum w formacie PDF. Autorzy opowiadań, biorąc udział w konkursie, wyrażają zgodę na późniejsze wykorzystywanie ich prac przez forum Mgławica Mocy. Mgławica Mocy zastrzega sobie prawo do przeredagowania lub sformatowania nadesłanych prac w celu dostosowania ich do wyświetlania na stronie.
18. Zgłaszając swój udział w konkursie, uczestnik zaświadcza tym samym, że zapoznał się i rozumie treść powyższego regulaminu.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Wróć do Mgławica Mroku

cron