Content

Tydzień z Rebelią

Konkurs wiedzy - REGULAMIN I PYTANIA

Image

Konkurs wiedzy - REGULAMIN I PYTANIA

Postprzez Kelan Navarr » 25 Gru 2015, o 07:07

KONKURS WIEDZY - REGULAMIN

1. Organizatorem konkursu jest forum storytellingowe Mgławica Mocy
2. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby fizyczne zamieszkujący teren Rzeczpospolitej Polskiej.
3. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie Administracji forum storytellingowego Mgławica Mocy i ich rodziny.
4. Aby wziąć udział w konkursie należy na adres mglawicamocy@gmail.com wysłać odpowiedzi na jak największą liczbę z dziesięciu pytań, które znaleźć można na stronie mglawicamocy.pl. Jeśli dwie lub więcej osób zajmie pierwsze miejsce z taką samą liczbą poprawnych odpowiedzi, książkę „Kenobi” autorstwa Johna Jacksona Millera, otrzyma zwycięzca wyłoniony drogą losowania.
5. Konkurs rozpoczyna się w niedzielę 27.12.2015. Zgłoszenia konkursowe można wysyłać do dnia 03.01.2015 do godziny 23.59. Późniejsze nie będą brane pod uwagę w losowaniu nagrody. Każde otrzymane zgłoszenie zostanie przez nas potwierdzone wiadomością zwrotną.
6. W treści maila należy podać odpowiedzi na pytania konkursowe, a także imię i nazwisko lub nick/pseudonim.
7. Wyniki losowania nagród zostaną podane 05.01.2015, zaś zwycięzca drogą mailową poproszony o podanie adresu do wysyłki. Nagrody zostaną wysłane w ciągu dziesięciu dni roboczych od momentu zakończenia całego eventu. Jeśli w ciągu siedmiu dni od ogłoszenia wyników dane te nie wpłyną, nagroda zostanie wysłana do uczestnika, który zajął najwyższe, nienagradzane miejsce.
8. Zgłaszając swój udział w konkursie, uczestnik zaświadcza tym samym, że zapoznał się i rozumie treść powyższego regulaminu.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Konkurs wiedzy - REGULAMIN I PYTANIA

Postprzez David Turoug » 27 Gru 2015, o 01:01

Poniżej przedstawiamy zestaw 10 pytań, z których pierwsze 7 pochodzi z zakresu fabuły Star Wars (kanon, eu i legendy) natomiast kolejny 3 dotyczą fabuły/kanonu Mgławicy Mocy. Odpowiedzi należy wysyłać na adres mglawicamocy@gmail.com w wiadomościach o tytule „Konkurs Wiedzy”. Potwierdzimy wiadomością zwrotną otrzymanie każdego zgłoszenia.
Na odpowiedzi czekamy do 3 stycznia, do godziny 23:59.

Zestaw pytań:

1. Gdzie znajdowała się pierwsza baza Rebelii w okresie po obaleniu Starej Republiki?

2. Co stało się pierwszym celem Gwiazdy Śmierci (I) po zakończeniu jej budowy?

3. Kto wcielił się w rolę szturmowca o sygnaturze jb007 w Przebudzeniu Mocy?

4. Które z modeli astromechów serii "R" miały możliwość porozumiewania się w basicu?

5. Jak się nazywał najbardziej zabójczy droid niania w Gwiezdnych Wojnach?

6. Jak się nazywał i skąd pochodził pierwszy kanclerz Nowej Republiki, będący wcześniej jedną z centralnych postaci Rebelii?

7. Jak nazywał się nietypowy dla Jedi tytuł stosowany w czasach Nowych Wojen Sithów (2000-1000 BBY), który był ściśle związany z nomenklaturą wojenną?

8. Kto dowodził atakiem Imperium na Coruscant? (kanon Mgławicy Mocy)

9. Kto w 35ABY został szefem Imperialnej Inkwizycji? (kanon Mgławicy Mocy)

10. Kto po śmierci Gilad Pellaeon objął jego stanowisko i do kiedy je sprawował? (kanon Mgławicy Mocy)
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Konkurs wiedzy - REGULAMIN I PYTANIA

Postprzez Kelan Navarr » 4 Sty 2016, o 17:00

Pierwszy konkurs Tygodnia z Rebelią dobiegł końca!
Napłynęło do nas osiem zgłoszeń z kompletem odpowiedzi. Na wstępie podam, jakie odpowiedzi były poprawne:

Odp 1: Dantooine (obecny kanon SW) / Chrellis (dawny Expanded Universe, legendy)
Odp 2: Alderaan (obecny kanon SW) / Despayre (dawny Expanded Universe, legendy)
Odp 3: Daniel Craig
Odp 4: Żaden model nie porozumiewał się w basicu (R8 miało mieć możliwość mowy w basic, ale na planach się skończyło; R9 brak możliwości porozumiewania się w basicu)
Odp 5: Nanna (zmodyfikowany YVH)
Odp 6: Mon Motha - Chandrilla
Odp 7: Lord / Lord Jedi
Odp 8: Alistair Tourville / admirał Dakarus Andross (obie odpowiedzi poprawne)
Odp 9: Jay Temens
Odp 10: Fen Daala - sprawuje do chwili obecnej


Trzy zgłoszenia zawierały komplet poprawnych odpowiedzi, więc o zwycięzcy zdecyduje tradycyjny rzut kością. O czynienie honorów rzutowych poproszę osobę, która w konkursie udziału nie brała, ani nie należy do grupy organizatorów - Saine Kelę.

Osoby z kompletem poprawnych odpowiedzi to:

1. Ostap Bender 1-2
2. Jedi Nadiru Radena 3-4
3. Thrak Skirata 5-6

Zasady rzutu są proste. Odbywa się on tradycyjną kostką sześcioboczną i przebiega tak samo, jak niektóre z rzutów wykonywanych na potrzeby przygód rozgrywanych na Mgławicy (viewtopic.php?f=184&t=2112&start=20). Powyżej, przy nickach autorów trzech bezbłędnych zgłoszeń, podałem cyfry, których wyrzucenie zapewnia zwycięstwo. Post z rzutem kością pojawi się zapewne jeszcze dziś, gdy na forum zjawi się Saine.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę!
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Konkurs wiedzy - REGULAMIN I PYTANIA

Postprzez Saine Kela » 4 Sty 2016, o 18:08

Zwycięzcą w Konkursie Wiedzy Tygodnia z Rebelią jest...

Ostap Bender!

Oto link do rzutu: Rzut kością w celu wylosowania zwycięzcy konkursu wiedzowego

Gratuluje :D
Image

Image

GG: 6687478
Awatar użytkownika
Saine Kela
Gracz
 
Posty: 710
Rejestracja: 18 Cze 2013, o 13:04
Miejscowość: Pandarium/Ruda Śląska

Re: Konkurs wiedzy - REGULAMIN I PYTANIA

Postprzez David Turoug » 4 Sty 2016, o 18:18

Gratulacje Ostap :) Frekwencja była niezła, w przyszłości można spodziewać się podobnego konkursu, ale poziom pytań zapewne będzie wyższy :twisted:

Niebawem skontaktujemy się w sprawie ustalenia adresu "sprawcy" :)

Ps. Jako iż wygrał Ostap, to nagroda będzie szła tak szybko, jak długo Panda musi czekać na odpis :twisted:
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Konkurs wiedzy - REGULAMIN I PYTANIA

Postprzez Ostap Bender » 4 Sty 2016, o 19:06

Ale klawo! :mrgreen: Szczerze mówiąc, kompletnie nie spodziewałem się wygranej. Radość ogromną w sercu mam. :D
Image
GG: 52637894
Awatar użytkownika
Ostap Bender
Gracz
 
Posty: 106
Rejestracja: 6 Paź 2014, o 10:48

Re: Konkurs wiedzy - REGULAMIN I PYTANIA

Postprzez David Turoug » 19 Sty 2016, o 18:20

Ostap Bender napisał(a):Ale klawo! :mrgreen: Szczerze mówiąc, kompletnie nie spodziewałem się wygranej. Radość ogromną w sercu mam. :D


Ostap czy książka została dostarczona? Wiem, że powstało pewne opóźnienie z mojej winy, ale na moje oko, nagroda powinna już być u Ciebie.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Konkurs wiedzy - REGULAMIN I PYTANIA

Postprzez Ostap Bender » 19 Sty 2016, o 19:44

Ostap czy książka została dostarczona? Wiem, że powstało pewne opóźnienie z mojej winy, ale na moje oko, nagroda powinna już być u Ciebie.

Tak, wczoraj o poranku została bezpiecznie dostarczona. ;)
Image
GG: 52637894
Awatar użytkownika
Ostap Bender
Gracz
 
Posty: 106
Rejestracja: 6 Paź 2014, o 10:48


Wróć do Tydzień z Rebelią

cron