Content

Tydzień z Rebelią

Konkurs na Kartę Postaci Rebelianta - REGULAMIN

Image

Konkurs na Kartę Postaci Rebelianta - REGULAMIN

Postprzez Kelan Navarr » 25 Gru 2015, o 07:09

1. Organizatorem konkursu jest forum storytellingowe Mgławica Mocy.
2. Konkurs trwa od 25.12.2015 do 10.01.2016 i prace można nadsyłać jedynie w tym terminie. Każde otrzymane zgłoszenie zostanie przez nas potwierdzone wiadomością zwrotną.
3. W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby fizyczne zamieszkujące teren Rzeczpospolitej Polskiej.
4. W konkursie nie mogą brać osoby zasiadające w jury oceniającym prace, ani członkowie ich rodzin.
5. Aby wziąć udział w konkursie należy napisać, a następne przesłać, KP postaci związanej z Rebelią w realiach fabularnych Mgławicy Mocy.
6. Kartę Postaci należy sporządzić według obowiązującego na forum szablonu.
7. Maksymalna długość części dotyczącej historii postaci, wynosi 2 500 słów.
8. Prace należy wysyłać na adres mglawicamocy@gmail.com w formacie rtf, doc, docx lub PDF, w wiadomości o tytule „Konkurs na KP”
9. Każdy uczestnik konkursu może przesłać jedną pracę, a każda kolejna automatycznie zostanie odrzucona.
10. Biorąc udział w konkursie, uczestnik zaświadcza, że jest autorem Karty. W wypadku wykrycia plagiatu bądź kradzieży Karty Postaci osoby trzeciej użytkownik, który dopuścił się praktyk niezgodnych z prawem zostanie natychmiast skreślony z listy uczestników konkursu, zaś Administracja Mgławicy Mocy ma prawo powiadomić organy ścigania o popełnieniu przestępstwa.
11. W konkursie mogą wziąć udział jedynie Karty Postaci, które nie pojawiły się wcześniej na łamach forum storytellingowego Mgławica Mocy.
12. Zwycięskie zgłoszenia wybierają jury konkursowe w czasie głosowania. Nagrodzeni zostaną autorzy prac, które zajmą pierwsze trzy miejsca.
13. Nagrodami w konkursie są:
a) Autor najciekawszej pracy otrzyma specjalną edycję Star Wars: The Jedi Path i Book of Sith oraz wybraną przez siebie koszulkę Adidas Star Wars. Ponadto najlepsze prace osoby z poza forum i gracza Mgławicy Mocy, nagrodzone zostaną egzemplarzami książki Mgławica Mocy – Opowieści. Najlepszy z graczy Mgławicy Mocy otrzyma również unikatową, zaprojektowaną specjalnie dla niego koszulkę z podobizną swojej postaci.
b) Za zajęcie drugiego miejsca uczestnik otrzyma dwa wydane w tym roku numery „Star Wars: Komiks” oraz koszulkę Adidas Star Wars.
c) Ostatnie miejsce na podium zostanie nagrodzone koszulką Adidas Star Wars.
14. Wyniki konkursu zostaną podane 22.01.2016. Zwycięzca zostanie powiadomiony mailowo o konieczności podania adresu, na który mają zostać wysłane nagrody. Jeśli w ciągu siedmiu dni od ogłoszenia wyników dane te nie wpłyną, nagroda zostanie wysłana do uczestnika, który zajął najwyższe, nienagradzane miejsce.
15. Nagrody zostaną wysłane zwycięzcom w ciągu 10 dni roboczych od otrzymania od nich danych do wysyłki. Administracja Mgławicy Mocy nie odpowiada za pracę dostawcy pocztowego.
16. Karta Postaci biorąca udział może uprawniać do gry na forum, jeśli uczestnik wyrazi taką chęć, a karta spełni wymagania forumowe.
17. W przypadku posiadania postaci pobocznej, gracz na drodze wyjątku może użyć postaci konkursowej jako drugiej pobocznej.
18. Zgłaszając swój udział w konkursie, uczestnik zaświadcza tym samym, że zapoznał się i rozumie treść powyższego regulaminu.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Konkurs na Kartę Postaci Rebelianta - REGULAMIN

Postprzez Kelan Navarr » 11 Sty 2016, o 18:46

Drodzy użytkownicy, drodzy goście

Z przyjemnością chciałem poinformować, że czas nadsyłania prac konkursowych dobiegł końca. Zaskoczyliście nas naprawdę sporą liczbą zgłoszeń, która - jeśli pamięć mnie nie myli - jest chyba rekordowa w historii Mgławicy Mocy. Zarówno Konkurs Wiedzy, jak i Konkurs na KP cieszyły się wśród Was dużą popularnością. W tym drugim, głównym konkursie napłynęło do nas aż 16 zgłoszeń, co biorąc pod uwagę pisemny charakter konkursu jest wynikiem bardziej niż zadowalającym. Czas na podsumowania nadejdzie jednak wraz z ogłoszeniem wyników. Każde zgłoszenie potwierdzałem mailem zwrotnym, ale na wszelki wypadek publikuję listę imion/nazw zgłoszonych postaci:

1. Kaval Secura
2. BZHYDACK poprawiony
3. Awer Tafrendal
4. Reeb Reknird
5. Rick Jadugar
6. Coen CJ James
7. Came Thingh
8. Nenad Vatren
9. Senezhivenecorde
10. Bhar Qaroh
11. Gweek
12. Erd
13. Starwoz
14. Probos Azad
15. Ash Groovy Williams
16. Jeremasz

Jeśli ktoś z Was wysyłał zgłoszenie konkursowe, a jego postać nie znalazła się na liście - proszę o kontakt. Ze względu na sporą frekwencję i fakt, że każde zgłoszenie wymaga uważnej lektury, nie wierzę, że do niedzieli 17 stycznia (jak zaznaczone było w regulaminie) zdążymy rzetelnie wyłonić zwycięzcę. W związku z tym muszę poprosić wszystkich biorących udział o trochę więcej cierpliwości i danie nam czasu do piątku 22 stycznia. Tego dnia w godzinach popołudniowo - wieczornych pojawią się ostateczne wyniki konkursu.

Raz jeszcze dziękuję za tłumne chwycenie za klawiatury i jestem pewien, że widzimy się nie ostatni raz. Podziękowania składam również naszym przyjaciołom z SW-Extreme i Biblioteki Ossus, którzy zdecydowali się objąć patronat medialny nad całym wydarzeniem.

Kelan
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Konkurs na Kartę Postaci Rebelianta - REGULAMIN

Postprzez Kelan Navarr » 22 Sty 2016, o 01:24

Czas oczekiwania dobiegł końca i pora poznać zwycięzców głównego konkursu Tygodnia z Rebelią. Jak pisałem już wcześniej, otrzymaliśmy od Was aż szesnaście zgłoszeń, co biorąc pod uwagę pisemny charakter konkursu, jest wynikiem bardziej niż zadowalającym. Bez względu na to, czy Wasza praca znalazła się na podium, czy nie, już samym uczestnictwem wybiliście się przed szereg. W imieniu całej załogi serdecznie Wam wszystkim za tak pozytywny odzew dziękuję. Z pewnością będzie to dla nas dodatkowa motywacja do organizacji kolejnych tego typu wydarzeń.

System oceniania prac był bardzo prosty i specjalnie nie chcieliśmy narzucać sobie sztucznych wytycznych, wg których wybieralibyśmy najciekawszą naszym zdaniem Kartę. Każdy z naszego trzyosobowego jury (Oto’reekh, David i ja) tworzył listę zgłoszeń, które najbardziej mu przypadły do gustu, wedle własnych kryteriów. Takie podejście pozwalało na całkowicie różne spojrzenia na prace konkursowe. Na finalnej liście każdego z nas, praca na pierwszym miejscu otrzymywała 3 punkty, drugim – 2 punkty, a na trzecim – 1 punkt. Co ciekawe okazało się, że byliśmy dość zgodni i jednogłośnie wskazaliśmy zwycięzcę. Również praca, która znalazła się na drugim miejscu, uzyskała głosy każdego z nas. Najbardziej zacięta walka stoczona została o najniższy stopień, gdzie dwie prace zyskały taką samą ilość punktów i potrzebna była dogrywka.

Aby nie trzymać Was dłużej w niepewności, z przyjemnością przedstawiam zwycięzców Tygodnia z Rebelią.



WYNIKU KONKURSU NA KARTĘ POSTACI REBELIANTA


MIEJSCE I
JEREMIASZ
Otrzymuje tym samym: specjalną edycję Star Wars: The Jedi Path i Book of Sith, wybraną przez siebie koszulkę Adidas Star Wars, książkę Mgławica Mocy – Opowieści oraz unikatową, zaprojektowaną specjalnie dla niego koszulkę z podobizną swojej wybranej postaci.

MIEJSCE II
PROBOS AZAD
Otrzymuje dwa wydane w tym roku numery „Star Wars: Komiks”, koszulkę Adidas Star Wars oraz książkę Mgławica Mocy – Opowieści.

MIEJSCE III
AWER TAFRENDAL
Nagrodą jest koszulka Adidas Star Wars



Bardzo blisko podium były również karty Coena “C.J.” Jamesa i
Nenada Vatrena i z tego powodu również chcieliśmy je też wyróżnić.


Zwycięzców prosimy o kontakt w sprawie wysyłki nagród.

Raz jeszcze dziękuję wszystkim uczestnikom i mam nadzieję, że nie spróbujecie swych sił również przy kolejnym organizowanym przez nas wydarzeniu. Specjalne podziękowania kieruję również w stronę naszych przyjaciół z SW-Extreme i Biblioteki Ossus, którzy wsparli nas działaniami promocyjnymi.

Kelan
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Konkurs na Kartę Postaci Rebelianta - REGULAMIN

Postprzez David Turoug » 22 Sty 2016, o 05:30

Gratulacje dla osob wyróżnionych, a także podziekowaia dla Wszystkich, którzy przesłali do nas konkursowe karty ;) Mam nadzieje ze choć część z wykreowanych postaci dołączy do gry.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Konkurs na Kartę Postaci Rebelianta - REGULAMIN

Postprzez BE3R » 22 Sty 2016, o 08:01

Gratulacje dla zwycięzcy, widzisz przeczytasz regulamin i się da. 8-)
Gratuluje też wszystkim uczestnikom, frekwencja dopisała a konkurencja była silna oby tak dalej.
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Konkurs na Kartę Postaci Rebelianta - REGULAMIN

Postprzez Quorn » 22 Sty 2016, o 10:05

Gratulacje dla najlepszej Trójcy. Fajny konkurs. Więcej takich akcji.
Awatar użytkownika
Quorn
Gracz
 
Posty: 1045
Rejestracja: 2 Lis 2015, o 17:50
Miejscowość: Zakupane

Re: Konkurs na Kartę Postaci Rebelianta - REGULAMIN

Postprzez Mistrz Ind'yk » 22 Sty 2016, o 13:26

Gratulacje dla zwycięzcy, widzisz przeczytasz regulamin i się da. 8-)


Ja bym powiedział, że przeczytałem tym razem akurat do odpowiedniego momentu, nagrody są dla mnie dzisiejszym zaskoczeniem :D

Gratuluję wszystkim uczestnikom odwagi i wysiłku włożonego w pisanie prac. Jak na moje nie robi, które prace zostały wyróżnione, bo aż 16 osób postanowiło jeszcze raz napisać KPki i to starając się mocniej, niż zwykle. A to zaprocentuje, będzie więcej postaci i to jeszcze ciekawszych i jeszcze fajniejszych. Co do wszystkich tych, którzy nie ruszyli dupy - zostało Wam czytanie, więc czytajcie, macie całe multum dobrych prac :) .

Co do samego "Tygodnia z Rebelią", to muszę przyznać, że nagrody naprawdę mocne, nieźle żeście się postarali :) . Jednak jestem też ogólnie zawiedziony, bo myślałem, że takie wydarzenie połączy się także z tym, co dzieje się na forum, a jak na razie jest konkurs poboczny, całkiem obok fabuły. To mógł być dobry start na to, żeby ruszyć rebelię (szczególnie na początku, zaraz po ogłoszeniu konkursu i zmienieniu grafiki), a tymczasem mamy koniec "Tygodnia z Rebelią" i nadal głucho ze strony opozycji. Po prostu liczyłem na coś spektakularnego w części fabularnej forum ;) .

Rzecz ostatnia, mam już swoją wersję Opowieści z Mgławicy Mocy, dlatego też chciałbym ogłosić publicznie, że jeśli Chudy napisze i wyśle do niedzieli (24.01.2016) fajnego Konia, to nagroda przechodzi na ostatni stopień podium :twisted: .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Konkurs na Kartę Postaci Rebelianta - REGULAMIN

Postprzez BE3R » 22 Sty 2016, o 18:01

Rzecz ostatnia, mam już swoją wersję Opowieści z Mgławicy Mocy, dlatego też chciałbym ogłosić publicznie, że jeśli Chudy napisze i wyśle do niedzieli (24.01.2016) fajnego Konia, to nagroda przechodzi na ostatni stopień podium :twisted: .


Zacna oferta zaiste lecz nie dane będzie mi z niej skorzystać albowiem mój Koń jest Zajebisty i nie będę obniżał poziomu tylko po to żeby wygrać Opowieści z Mgławicy Mocy. :geek: 8-)
<papug> Skok na furgonetkę wiozącą książki jest już zaplanowany, wszystkie będą nasze. :twisted:
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Konkurs na Kartę Postaci Rebelianta - REGULAMIN

Postprzez Kelan Navarr » 23 Sty 2016, o 08:21

Indyka proszę równocześnie o kontakt w sprawie personalizowanej koszulki. Która postać ma być rysowana?
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Konkurs na Kartę Postaci Rebelianta - REGULAMIN

Postprzez Tzim A'Utapau » 23 Sty 2016, o 12:41

Gratulacje dla zwycięzców, brawa dla wszystkich, którzy się zdecydowali. Nagrody są do pozazdroszczenia.

Pomysły na bohaterów były bardzo zróżnicowane, a samo podejście do idei buntu czy też rebelii - całkiem złożone. Mamy zarówno bohaterów, którzy buntują się przeciwko Imperium, jak i zbuntowanych przeciw społeczeństwu i wreszcie - kogoś, kto zbuntował się przed wszystkim i rebelia to dla niego styl życia.

No i podziękowania dla organizatorów za samą inicjatywę - przede wszystkim ukłon dla Kela. Fajnie, że ludziom się chce poświęcać swój czas na zabawę w Gwiezdne Wojny.

Aplauz. Kurtyna. Toast za kulisami.
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Konkurs na Kartę Postaci Rebelianta - REGULAMIN

Postprzez Mistrz Ind'yk » 23 Sty 2016, o 21:02

Po rozmowie z Kelem wybrałem Ha'H'Ahę, więc będziemy mogli podziwiać za jakiś czas rock'n'rollowego Hutta w wydaniu artystycznym! :)
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Konkurs na Kartę Postaci Rebelianta - REGULAMIN

Postprzez Probos Azad » 23 Sty 2016, o 23:25

Gratulacje dla kolegów z podium i podziękowania za rywalizację dla wszystkich uczestników! Czas obalić Imperium ;).
Image
Awatar użytkownika
Probos Azad
Gracz
 
Posty: 101
Rejestracja: 23 Sty 2016, o 10:26

Re: Konkurs na Kartę Postaci Rebelianta - REGULAMIN

Postprzez Came » 29 Sty 2016, o 23:15

Genialny konkurs - oby takich więcej ;) Z chęcią wezmę i w kolejnym udział. Gratuluje zwycięzcą, a także wszystkim uczestnikom za poświęcenie, pomijając fakt, że jednym z piszących KP byłam ja :D .
Pozdrowieniadla wszystkich ;)


Ps : Jak widać jestem tu nową i mam pytanie - czy mógłby możliwy do zrealizowania konkurs na rysunek postaci? Jeżeli tak to byłabym zachwycona, bowiem średnio idzie mi z pisaniem, a malowanie to moją specjalność :D . Kocham rysowanie portretów i szczerze mówiąc dłużej nad w nim pracowałam niz pozostałą częścią Karty Postaci. :D
Came
New One
 
Posty: 1
Rejestracja: 22 Sty 2016, o 20:13

Re: Konkurs na Kartę Postaci Rebelianta - REGULAMIN

Postprzez Kelan Navarr » 30 Sty 2016, o 08:08

Ogromne dzięki za wszystkie miłe słowa i tak liczne uczestnictwo. To bardzo motywuje do dalszej pracy.

Co do Twojego pytania - byłby możliwy, jednak nie będzie to nigdy raczej główny konkurs. Liczba osób biorących w nim udział byłaby o wiele niższa niż w przypadku jakiegokolwiek pisemnego, więc automatycznie ograniczalibyśmy wtedy liczbę potencjalnych odbiorców. Niemniej weźmiemy Twoją sugestię pod uwagę w odniesieniu do konkursu pobocznego :)
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Konkurs na Kartę Postaci Rebelianta - REGULAMIN

Postprzez David Turoug » 20 Lut 2016, o 15:40

Mistrz Ind'yk napisał(a):Po rozmowie z Kelem wybrałem Ha'H'Ahę, więc będziemy mogli podziwiać za jakiś czas rock'n'rollowego Hutta w wydaniu artystycznym! :)


Kelan z Huttem się uporał, a teraz wielka prośba do Ciebie Indyk :D Wrzuciłbyś jakieś fotki z The Jedi Path i Book of Sith? Sam jestem bardzo ciekaw jak się prezentuje ów unikatowe wydawnictwo. Szkoda, że nikt na polskim rynku nie pokusił się o wydanie tego zestawienia.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25


Wróć do Tydzień z Rebelią

cron