Content

Kantyna

Pytania, wątpliwości, wnioski i komentarze

Image

Pytania, wątpliwości, wnioski i komentarze

Postprzez Axis » 28 Mar 2016, o 19:07

Miejsce, gdzie można o wszystko zapytać, zgłosić prośbę lub wyjaśnić coś sobie na szybko z innymi. Jest również możliwość skomentowania tego, co aktualnie dzieje się w Kantynie. Proszę pamiętać o zachowaniu wszelako rozumianej kultury osobistej.
Image
GG: 8232072
Awatar użytkownika
Axis
Gracz
 
Posty: 209
Rejestracja: 2 Gru 2011, o 11:33

Re: Pytania, wątpliwości, wnioski i komentarze

Postprzez BE3R » 28 Mar 2016, o 19:34

Dzień Dobry,

W każdym temacie jest tak ze ktoś musi zacząć.

Można już spamować? And ta szklanka pod odpowiednim kątem wygląda jak czacha :o
<papug> creepy.
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Pytania, wątpliwości, wnioski i komentarze

Postprzez Axis » 28 Mar 2016, o 19:37

Można, pewnie że można. Dostaliście już miejsce, więc możecie się integrować. Pamiętajcie tylko o zasadach Kantyny. W tym temacie możecie również umawiać się na spotkanie, zawsze jest to miejsce, gdzie zabije się trochę czasu. :D
Image
GG: 8232072
Awatar użytkownika
Axis
Gracz
 
Posty: 209
Rejestracja: 2 Gru 2011, o 11:33

Re: Pytania, wątpliwości, wnioski i komentarze

Postprzez David Turoug » 28 Mar 2016, o 19:41

Mimo, że kantyna jest niejako "poza czasem" fabularnym Mgławicy Mocy to punkt regulaminu:

Regulamin napisał(a):1. Do Kantyny może wejść każda żywa postać znajdująca się w Bazie Danych.


Zakazuje postaciom z działu RIP, pojawienia się tutaj? Nie wspominając już o bohaterach sprzed restartu MM? :D Czy może ten brak wpływu na fabułę Mgławicy, pozwala trochę przymknąć na to oko i pojawić się postacią, która fabularnie nie żyje?
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Pytania, wątpliwości, wnioski i komentarze

Postprzez Axis » 28 Mar 2016, o 19:45

Pamiętam jaki bajzel się zrobił na urodzinach Pandy, gdzie ludzie wchodzili kim mogli mogli i wszystkimi na raz. W przyszłości ten punkt może zostać zmieniony, na chwilę obecną muszę mieć pewność, że dam radę to ogarnąć.
Image
GG: 8232072
Awatar użytkownika
Axis
Gracz
 
Posty: 209
Rejestracja: 2 Gru 2011, o 11:33

Re: Pytania, wątpliwości, wnioski i komentarze

Postprzez Axis » 29 Mar 2016, o 08:15

Mam nadzieję, że zdajecie sobie sprawę z faktu, że nie musicie czekać aż za sprawą mojego posta dostaniecie swoje zamówienie. Możecie śmiało skorzystać z moich NPCów o ile opisujecie ich zachowanie zgodnie z tematem "Obsługa Kantyny" i nie robicie tego nagminnie(patrz punkt 6. Zasad). Kantyna została zrobiona dla was, macie miejsce gdzie po prostu może się spotkać i pogadać. Ja tylko pilnuję porządku, nie jestem typowym Mistrzem Gry a to nie jest typowa sesja, więc nie musicie czekać na moje posty.

Chyba, że ktoś ma takie życzenie, ale to wtedy musicie dać mi znać.
Image
GG: 8232072
Awatar użytkownika
Axis
Gracz
 
Posty: 209
Rejestracja: 2 Gru 2011, o 11:33


Wróć do Kantyna

cron