Content

Ogłoszenia

Avatary dla Postaci Pobocznych

Avatary dla Postaci Pobocznych

Postprzez Peter Covell » 23 Kwi 2012, o 23:52

Z nieskrywaną przyjemnością, w imieniu administracji, mogę poinformować, że zainstalowana została modyfikacja pozwalająca Użytkownikom na posiadanie kilku avatarów - po jednym dla każdej z prowadzonych przez Was postaci. Od tej chwili przy poście fabularnym, w którym występuje któryś z Bohaterów Pobocznych, będzie wyświetlał się jego wizerunek, a nie Postaci Głównej, dzięki czemu już na pierwszy rzut oka można będzie stwierdzić kto w danym wydarzeniu bierze udział. Usprawnienie to jest niezwykle proste w obsłudze - zarówno jeśli o wybór odpowiedniego avatara przy pisaniu posta, jak i zarządzanie prywatną galerią grafik.
Aby dodać nowy avatar wystarczy wejść w zakładkę Zarządzaj Profilem, a następnie wybrać "Zarządzaj avatarami". W tym miejscu możecie dowolnie edytować, usuwać i uploadować grafiki. Te, które już zostały wykonane są wgrane na Wasze profile, a w ciągu najbliższych dni pojawią się i brakujące. Aby wybrać który obrazek powinien wyświetlić się przy pisanym poście, poniżej okna edycji wystarczy jedynie zaznaczyć odpowiedni wybór - tak, jak na drugim obrazku [klik, by powiększyć].
Zachęcamy do komentowania pomysłu i samej modyfikacji, którą specjalnie dla nas wykonał Dim. Mamy nadzieję, że pomysł Wam się podoba i ułatwi on oraz uprzyjemni fabularną rozgrywkę na Mgławicy Mocy.

Image

Image
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Avatary dla Postaci Pobocznych

Postprzez Jack Welles » 23 Kwi 2012, o 23:59

<3 <3 <3 <3

Pomijam, że sam system jest przezajebisty to jeszcze Kelany sam miód ( zakochałem się w avatarze Khaylii <3 <3 )
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Avatary dla Postaci Pobocznych

Postprzez Oto'reekh » 24 Kwi 2012, o 00:27

Otia je ją na śniadanie :>
Z technicznej strony można tylko powiedzieć, że mod jest całkiem nieźle niezależny i kolejne wersje phpBB nie powinny mieć z nim problemu :>
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Avatary dla Postaci Pobocznych

Postprzez Larisa Rayne » 24 Kwi 2012, o 00:37

Coraz to bardziej mnie zaskakujecie i zadziwiacie !! :D LOVE IT ! :D Świetny pomysł z avatarami :D Brak zastrzeżeń ! ;) Aż się boję pomyśleć co będzie za parę kolejnych miesięcy bądź za rok :P :D :D
Image
Image

nr gg : 4946534
Awatar użytkownika
Larisa Rayne
New One
 
Posty: 646
Rejestracja: 26 Kwi 2010, o 17:37

Re: Avatary dla Postaci Pobocznych

Postprzez Mistrz Ind'yk » 24 Kwi 2012, o 00:57

Czemu, gdy patrzyłem na szyję Otii, od razu mi się przypomniała pewna żyrafa... :P :roll:

A tak serio, to gratuluję zapału Chłopaki, jak zwykle wszystko na najwyższym poziomie :) .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Avatary dla Postaci Pobocznych

Postprzez Avien Matiias » 24 Kwi 2012, o 01:15

Heh ale bajeranckie :D świetna robota !!
Postać Główna:
Image
Postaci Poboczne:
Image
Image

Violence isn't the answer, Violence is the question. The answer is YES
Awatar użytkownika
Avien Matiias
New One
 
Posty: 830
Rejestracja: 30 Cze 2009, o 22:53

Re: Avatary dla Postaci Pobocznych

Postprzez BE3R » 24 Kwi 2012, o 07:07

Fajna zmiana ale ma sens tylko wraz z usebarami, u takiego Davida postaci jest z sześć z czego połowa to kobity :D <papug> ja tam tylko swoją po oczach poznaje...
BTW, Zdajecie sobie sprawę że panie mogą teraz zmieniać sobie Avatar w zależności od nastroju?

<papug> Czarnowidztwo: 32 avatary Alicji w różnych kreacjach zależnie od aktualnej sytuacji.

Kelan się ucieszy :twisted:
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Avatary dla Postaci Pobocznych

Postprzez David Turoug » 24 Kwi 2012, o 09:19

Fajna sprawa, bo rozwiązuje problem Mistrza Gry, która może nie do końca znać jakąś postać poboczną danego usera. Sam miałem na początku problemy gdy odpisywałen Nhkikowi Beknnh, zastanawiając się gdzie postać "h" w jego imieniu albo czy miał dwa "e" zamiast "n" w nazwisku. Takie multiavatary ułatwią mi też życie przy prowadzeniu naszego mgławicowego Kalendarium. Moim zdaniem kolejny duży krok w przód Mgławicy i świetna robota trójki Adminów. Dzięki ;)
Wydaje mi się, że forum działa normalnie, a więc mod nie zamula. A jeśli zamula to Peter mówił, że ostatnio abajt coś "osłabł".
Ps. Ciekawe czy Kelan się cieszy czy płacze :D
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Avatary dla Postaci Pobocznych

Postprzez Chester Westman » 24 Kwi 2012, o 10:25

Wow, o tym chyba właśnie marzyliśmy! :D Świetna modyfikacja, gratulacje dla wszystkich zaangażowanych we wprowadzanie go na MM (i tym samym osobom podziękowania). :)

A z forum żadnych problemów nie ma jak już wspomniał David.
Image
Awatar użytkownika
Chester Westman
Gracz
 
Posty: 384
Rejestracja: 8 Sty 2011, o 20:45

Re: Avatary dla Postaci Pobocznych

Postprzez Kelan Navarr » 24 Kwi 2012, o 22:44

Ja tam lubię się w tych rzeczach babrać, także jeśli nie borę na siebie za dużo naraz, to sprawia mi to przyjemność. Jak do roboty jest aż za dużo (jak w momencie godzenia prac graficznych Mgławicowych, oraz Antologicznych), to dalej jest to rzecz przyjemna, tyle że mimo wszystko męcząca. Tak więc odpowiadając na pytanie Dawida, cieszę się, bo Mgławica więcej oferuje graczom, a do tego wygląda jeszcze lepiej.

Na chwilę obecną zrobionych zostało już 55 indywidualnych avatarów i liczba ta rośnie. Do tego dochodzi powoli uzupełniana baza avatarów dla osób nowoprzybyłych... na MM chyba nigdy nie będę się nudził :D
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Avatary dla Postaci Pobocznych

Postprzez Kamuro Rushi » 25 Kwi 2012, o 13:59

Znakomity pomysł, oby tak dalej.
Image

GG: 10185580
Jak czujesz nieodpartą chęć postawienia komuś piwa, lub też gdy pewnego słonecznego ranka odkryjesz, że jesteś seksowną brunetką z dużym biustem - napisz.
Awatar użytkownika
Kamuro Rushi
Gracz
 
Posty: 444
Rejestracja: 12 Cze 2011, o 13:16

Re: Avatary dla Postaci Pobocznych

Postprzez Alice » 25 Kwi 2012, o 21:18

Niestety obecnie nie mam możliwości obejrzenia w pełnej krasie jak to wygląda, ale chylę czoła przed wami chłopaki :-)udało się wam :-D chóć ja ten mod spisałam na straty to wy znowu pokazaliście, że umiecie tak zakombinować że wam się uda. Chyba muszę powoli zacząć wierzyć w wasze możliwości:-)
Ps. Tylko 32 avatary Papugu?:-D
Image
Awatar użytkownika
Alice
Gracz
 
Posty: 387
Rejestracja: 27 Lut 2012, o 14:43

Re: Avatary dla Postaci Pobocznych

Postprzez Nikh » 30 Kwi 2012, o 14:25

Świetny pomysł! Bardzo ciekawie będą wyglądały teraz sesje w których będą brać udział postacie poboczne :) Już nie mogę się doczekać mojego powrotu na forum i wykorzystania avków postaci pobocznych ;)
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 605
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42


Wróć do Ogłoszenia

cron