Content

Ogłoszenia

BITWA O CORUSCANT

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez Kirk Rinet » 30 Wrz 2012, o 12:03

Skoro udało mi się uzyskać akceptację to chciałbym zadeklarować chęć popsucia nieco szyków imperialnej flocie.
Rozumiem, że dołączę do jakiegoś większego zgrupowania floty, które będzie się teraz organizować?
Ta bitwa jest już przegrana, ale jest dopiero druga, zdążymy wygrać następną.
Kirk Rinet
New One
 
Posty: 24
Rejestracja: 27 Wrz 2012, o 14:00

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez Vaust » 1 Paź 2012, o 00:53

Dało by radę jakoś mnie wepchnąć do tej rozwałki? Ciekawie by było rozbić się na tej planecie i pomóc obrońcom, albo wpaść jakoś w łapy imperialistów i z nimi współpracować... ewentualnie poskakać sobie pomiędzy obiema stronami konfliktu ;)
"Za kogo ty mnie masz?! Nie gwałcę i nie zabijam dla przyjemności!" - Vaust
Awatar użytkownika
Vaust
New One
 
Posty: 24
Rejestracja: 13 Wrz 2012, o 22:03
Miejscowość: Biała Podlaska

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez Burn » 3 Paź 2012, o 22:34

Drużyna NICSU gotowa do akcji :) Liczymy na dobre wprowadzenie z nutką Brothers All albo Gratua Cuun z Republic Commando. Widzimy się na zgliszczach Coruscant ;)
I think we may have to blast our way through that... And I'm *not* just saying that because I love to blow stuff up. - Scorch
Katarn-class commando Mark VII ADSD armor
Awatar użytkownika
Burn
New One
 
Posty: 29
Rejestracja: 26 Wrz 2012, o 17:49

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez Harvos » 19 Paź 2012, o 00:06

Ponieważ z przyczyn IMO dostatecznie uzasadnionych - i których tutaj przytaczać aby się wytłumaczyć nie będę - na kawał czasu trochę mi się jeszcze znikło, zastałem forum właśnie w takim stanie, że rozwalacie Coruscant i się trochę gubię.

Dlategóż właśnie w tym temacie, aby na pewno zauważył, upraszam pana Petera "Popek Monstera" Covella do cotygodniowego zejścia z drzewa w celu osobistej konsultacji ze mną via Gadu i ustalenia, co dalej z moją kupą złomu.

(Przecież pisałem, że rozwalam z kopniaka tamtą ściankę...!)
POSTAĆ GŁÓWNA
Image
Awatar użytkownika
Harvos
Gracz
 
Posty: 922
Rejestracja: 12 Paź 2008, o 18:11
Miejscowość: Беларусь

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez Darkah » 28 Lis 2012, o 01:48

Mój zabójca nieszczęśliwie siedzi teraz na Coruscant i znajduje się przy świątyni Jedi. Wnoszę o dopisanie mnie do listy. :)
Awatar użytkownika
Darkah
Gracz
 
Posty: 62
Rejestracja: 26 Mar 2012, o 16:40

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez Caleb Quade » 1 Sty 2013, o 19:20

Zgodnie z sugestią Davida oficjalnie zgłaszam chęć dołączenia do Bitwy o stolicę Nowej Republiki - a przynajmniej do jej kosmicznej części :D
Image
Image
Awatar użytkownika
Caleb Quade
Gracz
 
Posty: 362
Rejestracja: 31 Gru 2012, o 00:10
Miejscowość: Kielce

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez David Turoug » 1 Sty 2013, o 21:38

Ryan Rockwell napisał(a):Zgodnie z sugestią Davida oficjalnie zgłaszam chęć dołączenia do Bitwy o stolicę Nowej Republiki - a przynajmniej do jej kosmicznej części :D


Zdaje się Ryan, że nasz MG BE3R już dołączył Cię do gry klik. Brońcie Republiki ;)

Ps. Bardzo fajny avatar.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Poprzednia

Wróć do Ogłoszenia

cron