Content

Ogłoszenia

BITWA O CORUSCANT

BITWA O CORUSCANT

Postprzez Peter Covell » 27 Wrz 2012, o 22:31

Jak zapewne zauważyliście, Imperium Galaktyczne rozpoczęło śmiały i niespodziewany atak na stolicę Nowej Republiki i siedzibę Zakonu Jedi, Coruscant. W chwili obecnej na planecie znajduje się prawie czterdzieści postaci graczy, więc wielu z Was będzie miało okazję (pecha?) uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu.

Ze względów organizacyjnych, dział "Coruscant" został zablokowany i na jego miejsce - tymczasowo - powstał dział "Bitwa o Coruscant", gdzie już powstało kilka tematów. Na samym dole posta znajduje się rozpiska wyjaśniająca kto gdzie ma się udać i rozpocząć pisanie. Ważne jest to, że musicie pojawić się tam sami, bez bezpośredniej ingerencji Mistrza Gry. Dlaczego?

Bitwa o Coruscant jest wydarzeniem szalenie niebezpiecznym i w czasie jej trwania na pewno wiele postaci straci życie - nie będziemy się oglądać na to jak długo dany bohater na Mgławicy żyje i czy jest on jedynym danego Gracza. Jeśli ktoś - z powodu braku czasu albo całkowitej niechęci do poniesienia tak dużego ryzyka - nie chce brać udziału w bitwie, nie musi. Wystarczy, że do jej zakończenia nie będzie swojego bohatera ruszał z miejsca (co może potrwać 2-3 miesiące nawet). Wszyscy, którzy napiszą posta w wyznaczonych tematach, wchodzą do gry i decydują się zaryzykować, by mieć szanse wpłynąć na losy galaktyki.

Proponuję, by w pierwszych postach jedynie opisać reakcję (lub jej brak) na zaistniałą sytuację. Jeśli aktualny wątek, w jakim bierzecie udział, będzie tego wymagał, Mistrz Gry będzie go kontynuował w dziale "Bitwa o Coruscant".

Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące tego wydarzenia nie krępujcie się ich zadawać w tym miejscu. Jeśli ktoś przebywa na Coruscant, a nie został uwzględniony w poniższej liście też niech odezwie się w tym temacie.
Niech Moc będzie z Wami.

Lądowiska Wesport:
Adrien Herroh Quizan
Axis
BE3R
Khaylia Vuusen
Oto'reekh

Obrona Świątyni Jedi:
Andy Calius
Dack Cartcher
David Turoug
Emma Lost
Gyar-Than Hadyyk
Hora Soraleui
Nikh
Peter Covell
Shiris Astaris

Budynek Senatu:
Dagos Bardok
James Terrigan
Theo Whitaker

Podmiasto:
Alicia Gersen
Darren Selzen

Dolne Partie Miasta:
Kylvio Neesh
Riihkart "Riks" Blumker

Górne Partie Miasta:
Otia Finn
Ozzie
Ryan Azyl
Tau Altair Lakon

Operacja: Przerwa Obiadowa
Mike Deckard
Jack Foreman
Rewixt Otrrasnir
Heana Sundown
Versus San
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez Burn » 27 Wrz 2012, o 22:39

Ja mam ważne pytanie. Czy jest ustalony jakiś termin, kiedy owy event oficjalnie startuje CZY JUŻ oficjalnie od teraz wystartował i jest zamknięta lista i tylko ci, którzy się upomną zostaną szybko wpisani ? To jest o tyle ważne iż Drużyna Sigma (ja i dwaj moi znajomi, chcielibyśmy się załapać na event, jeśli to możliwe).
I think we may have to blast our way through that... And I'm *not* just saying that because I love to blow stuff up. - Scorch
Katarn-class commando Mark VII ADSD armor
Awatar użytkownika
Burn
New One
 
Posty: 29
Rejestracja: 26 Wrz 2012, o 17:49

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez Peter Covell » 27 Wrz 2012, o 22:49

Doślemy Was na dożynki na planecie, gdy zejdą na powierzchnię desanty.
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez Burn » 27 Wrz 2012, o 23:04

Jutro ich pogonię z KP.
I think we may have to blast our way through that... And I'm *not* just saying that because I love to blow stuff up. - Scorch
Katarn-class commando Mark VII ADSD armor
Awatar użytkownika
Burn
New One
 
Posty: 29
Rejestracja: 26 Wrz 2012, o 17:49

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez Jack Welles » 27 Wrz 2012, o 23:30

In your face rebel scums!

Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez Tzim A'Utapau » 27 Wrz 2012, o 23:59

Ciekawe, czy w imperialnym areszcie dla politycznych więźniów używają mydła w kostce. Jeśli nie, może nie będzie tak źle...
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez Burn » 28 Wrz 2012, o 10:12

Moi znajomi napiszą do niedzieli kartę jak wcześniej pisałem, ale prócz tamtych dwóch możliwe, że namówiłem jeszcze trzeciego. Jednak chce grać jako Kapitan Floty Republiki. No i się zastanawia czy pisać podanie już dzisiaj ze względu na event :) (Boi się)

PS. Stop stop ! To nie tak miało być ! Bitwe o Coruscant mieli zainicjować Sithowie ! Darth Slotharius mógł ją rozpocząć meh.

I think we may have to blast our way through that... And I'm *not* just saying that because I love to blow stuff up. - Scorch
Katarn-class commando Mark VII ADSD armor
Awatar użytkownika
Burn
New One
 
Posty: 29
Rejestracja: 26 Wrz 2012, o 17:49

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez Jack Welles » 28 Wrz 2012, o 10:35

Shitowie ssą pałkę i są kolejni do odstrzału :twisted:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez Tzim A'Utapau » 28 Wrz 2012, o 10:56

Jack, ty nie strasz, tylko opracuj tabelę cen za jeńców wojennych, którzy nie nadają się do pracy niewolniczej. Jak będzie niedrogo, to odpuszczę sobie opór :?

Co to za czasy, by czarny z afro wprowadzał terror
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez BE3R » 28 Wrz 2012, o 11:33

Niech pisze może jeszcze zdąży się załapać na kapitulację rebeli Tfu Repów :D

Jeńcy wojenni nie nadający się do pracy niewolniczej są poddawani testom mającym sprawdzić do czego się nadają. <papug> W stylu Starship troopers*...

*dla niezorientowanych film instruktażowy
http://www.youtube.com/watch?v=6h4dVFOi ... ure=relmfu
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez David Turoug » 29 Wrz 2012, o 01:38

Takie pytanie co z flotą Nowej Republiki oraz reakcją Golanów? Zaskoczenie zaskoczeniem, ale przecież jakieś okręty na orbicie muszą się znajdować i chyba nie czekają aż SSD czy SD ich rozwalą. Zresztą doszły mnie słuchy o precedensowym pakcie między NR a Chissami, który mówi o kolektywnej obronie. Coś na wzór naszego V artykułu Traktatu Waszyngtońskiego. 8-)
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez BE3R » 29 Wrz 2012, o 07:56

Flota repów jak zapewne zauważyłeś w poście nie rzuciła się do kretyńskiej szarży tylko przegrupowała wokół Viscounta i szykuje do kontrataku. Jak tylko wszyscy odpiszą to Repy uderzą i z pewnością będzie bolało.
- teraz to chyba czekamy już tylko na Moebiusa

Golany są póki co wyłączone i de facto do głównego zwarcia tytanów jeszcze nie doszło wszystko przebiega zgodnie z planem chyba że żaby mają jakieś życzenia jeszcze.
Zresztą doszły mnie słuchy o precedensowym pakcie między NR a Chissami, który mówi o kolektywnej obronie. Coś na wzór naszego V artykułu Traktatu Waszyngtońskiego.

Dokładnie tak. Chissowie w tym momencie zmobilizowali całą flotę i bronią swojej przestrzeni a Repy swojej :D
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez Flurr » 29 Wrz 2012, o 11:30

Kiedy Sacheen ze mną może dolecieć nad 000. Sami chyba nie dołączymy, jakieś zgrupowanie w pobliżu i potem skok na impów? Pisać o takich sprawach w moim dotychczasowym temacie czy od razu w bitwie?
Awatar użytkownika
Flurr
New One
 
Posty: 15
Rejestracja: 6 Wrz 2012, o 21:28

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez Tzim A'Utapau » 29 Wrz 2012, o 12:31

Olać bitwę, wszyscy na wyższych poziomach Coruscant: ratujcie Tau!* :(


*Albo chociaż posta napiszcie
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez Peter Covell » 29 Wrz 2012, o 12:41

Flurr: zanim repy się zbiorą do wysłania pomocy trochę minie - zwłaszcza, że gracze dopiero się deklarują, że chcą brać udział w bitwie o Coruscant. Jeśli chcesz, możemy na szybko zrobić krótkiego kilkupostowca, w którym Twoja postać będzie mogła się zrehabilitować... albo dostać kolejną naganę :D

Prosiłbym też pozostałych o to, by się deklarowali w miarę szybko. Rozumiem, że to ten weekend, kiedy wyjeżdża się z domu do akademików, ale nie chcemy przeciągać tego w nieskończoność ;)
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez Flurr » 29 Wrz 2012, o 13:12

Peter chętnie :). 3 lata nie grałem w pbf, a jako gracz jeszcze dłużej to najmniejszym postem można mnie zadowolić.
Awatar użytkownika
Flurr
New One
 
Posty: 15
Rejestracja: 6 Wrz 2012, o 21:28

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez Darth Slotharius » 29 Wrz 2012, o 14:45

Jeżeli jeszcze można prosiłbym o dodanie Yartus'a Crissa do podmiasta i Steyrn'a Jarlosin'a do dolnych partii miasta.
Postać główna
Image
Postacie poboczne
Image
Image
Image

Image
gg:3263951
Awatar użytkownika
Darth Slotharius
New One
 
Posty: 518
Rejestracja: 7 Gru 2008, o 20:54

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez Alanis Orton » 29 Wrz 2012, o 15:02

To i ja z prośbą wyskoczę. Co by Alanis Orton do Lądowisk dopisać. ;)
Image
GG: 13812847
Awatar użytkownika
Alanis Orton
Gracz
 
Posty: 226
Rejestracja: 8 Wrz 2010, o 01:00

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez Alice » 29 Wrz 2012, o 21:20

Ja zaś napisze, że mój partner w queście w podmieście Darren nie pokazuje się od pewnego czasu już w wczesniejszej misji, w której z nim byłam. Dlatego prosiłabym osobę, która prowadzi mi wątek o pominięcie go albo wrzucenie mi nowego partnera do wątku (tylko aktywnego :roll: )
Image
Awatar użytkownika
Alice
Gracz
 
Posty: 387
Rejestracja: 27 Lut 2012, o 14:43

Re: BITWA O CORUSCANT

Postprzez Imperium » 29 Wrz 2012, o 22:53

Alicia Gersen napisał(a):Ja zaś napisze, że mój partner w queście w podmieście Darren nie pokazuje się od pewnego czasu już w wczesniejszej misji, w której z nim byłam. Dlatego prosiłabym osobę, która prowadzi mi wątek o pominięcie go albo wrzucenie mi nowego partnera do wątku (tylko aktywnego :roll: )


Ta ma wymagania, wpisać na listę do odstrzału 8-) .
Image
Image
Awatar użytkownika
Imperium
New One
 
Posty: 120
Rejestracja: 16 Mar 2010, o 17:08

Następna

Wróć do Ogłoszenia

cron