Content

Ogłoszenia

Polowanie na Skywalkera

Polowanie na Skywalkera

Postprzez Peter Covell » 10 Lut 2013, o 22:59

O queście Eliminacja Wielkiego Mistrza pewnie większość z Was słyszała i orientuje się o co chodzi. Dla tych, którzy przegapili sprawę - The Eye organizuje grupę, której celem jest likwidacja Luke'a Skywalkera. Dowodzi nią Renno Tresta, a z wykruszonej drużyny zostali jeszcze: Larisa Rayne oraz Matt Rooster (David) - ponieważ fabuła wymaga, by żywych graczy było więcej, oficjalnie ogłaszam nabór do sesji, która składać się będzie jeszcze z kilku questów, a zakończy finałem, w jakim będziecie mieli okazję zabić farmera z Tatooine (lub zginąć próbując).

Na potrzeby questa można przeznaczyć jedną ze swoich istniejących postaci lub stworzyć zupełnie nową. Poszukiwane są przede wszystkim postacie dobrze posługujące się bronią, więc wszelkie barmanki, hazardziści czy zbieracze złomu odpadają. Pomimo celu, jakim jest zabicie Mistrza Jedi, w queście nie biorą udziału Sithowie, więc ich na casting też nie zapraszamy. Preferowane umiejętności to walka orężem wszelakim (w zależności od inwencji gracza), zaś pilotom i hackerom podziękujemy.

Oprócz tego, można wcielić się w jednego z NPCów należących do drużyny (lub takich, którzy zostaną niedługo zwerbowani). Ich lista znajduje się TUTAJ i TUTAJ - w wypadku, gdy gracz zdecyduje się zagrać jednym z Bohaterów Niezależnych, otrzyma skrótowe informacje go dotyczące, które pomogą mu w stworzeniu Karty Postaci. Xara zarezerwowana jest dla osób, które są z nami od dłuższego czasu i miały okazję udzielać się fabularnie przynajmniej kilka miesięcy.

Quest jest ryzykowny i wiąże się z nim całkiem spora szansa zejścia śmiertelnego postaci, jednak każdy, kto przeżyje będzie mógł - po wykonaniu zadania - pochwalić się, że zabił jednego z największych Moczerów galaktyki. Oprócz tego, jego bohater zostanie nagrodzony całkiem pokaźnym honorarium i innymi ciekawymi niespodziankami.

Pytania proszę zadawać w tym temacie, na PW jedynie w ostateczności.
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Polowanie na Skywalkera

Postprzez Nikh » 11 Lut 2013, o 16:10

Istnieje możliwość zaproponowania postaci która uczestniczy w queście retrospekcyjnym? Pytam bo pisałeś o możliwości wyboru NPCta.
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 605
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42

Re: Polowanie na Skywalkera

Postprzez Zulrok » 11 Lut 2013, o 21:40

Moja postać utknęła na Dxun <pozdrawia Thraka>, postać mogę robić nową całkowicie, ale możliwość wcielenia się w Zerraka Nere, tego specjalistę od broni automatycznej zbyt kusi. Więc jeżeli mój krótki staż pozwoli wcielić się w postać z zasadą słuchania i wydzielonej hierarchii dowództwa to, wyrażam swoją chęć odgrywania tej postaci.
Awatar użytkownika
Zulrok
Gracz
 
Posty: 327
Rejestracja: 30 Cze 2012, o 18:46
Miejscowość: k. Lublina

Re: Polowanie na Skywalkera

Postprzez Alice » 11 Lut 2013, o 22:13

A co mi tam. Pomyślałam, pomyślałam i zgłoszę się. O ile oczywiście moja ograniczona wiedza na temat uniwersum pozwoli mi wejść w wątek :oops: . Co do samej postaci to spodobała mi się Jarael Carsen i jeśli mogę to chciałabym nią pograć w sesji.
Image
Awatar użytkownika
Alice
Gracz
 
Posty: 387
Rejestracja: 27 Lut 2012, o 14:43

Re: Polowanie na Skywalkera

Postprzez Zulrok » 11 Lut 2013, o 23:21

Jeżeli, nie mógłbym być Zerrakiem, mogę skrócić pobyt Alexa na Dxunie, mam możliwość. Wola członków Oka czy admina - wasza wola.
Awatar użytkownika
Zulrok
Gracz
 
Posty: 327
Rejestracja: 30 Cze 2012, o 18:46
Miejscowość: k. Lublina

Re: Polowanie na Skywalkera

Postprzez Peter Covell » 11 Lut 2013, o 23:37

@Nikh:
Okay, Chudy też będzie grał gościem z retrospekcyjnego. Na tym koniec wykorzystywania postaci stworzonych na potrzeby Oko za Oko. Na PW ugadamy szczegóły.

@Alex, Alice:
W ciągu tygodnia wyślę Wam na PW informacje dotyczące postaci, żebyście mogli stworzyć KP postaci pobocznych. Ponieważ na poboczną wystarczy TAK administratora, pominiemy już całą procedurę akceptacji w punkcie nowoprzybyłych. Alex w Zerraka mógłby się wcielić praktycznie z marszu, więc jemu w pierwszej kolejności (dzisiaj/jutro) wyślę podstawy podstaw chociaż, żebyś mógł odpowiedzieć na pytanie Tresty na stacji Feros.

Z pozdrowieniami od Kelana:
ImageImage
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Polowanie na Skywalkera

Postprzez Lilith Blindshoter » 12 Lut 2013, o 15:56

Zaciekawiła mnie postać Agnes Boyd, mogłabym się zgłosić?
Image

Image
Awatar użytkownika
Lilith Blindshoter
Gracz
 
Posty: 334
Rejestracja: 3 Wrz 2011, o 01:33

Re: Polowanie na Skywalkera

Postprzez Peter Covell » 12 Lut 2013, o 16:00

Żebym wiedział, że zainteresowanie będzie tak solidne, temat powstałby już dawno temu :mrgreen: Pomarudzę Kelanowi o avatarek dla Ciebie, info odnośnie postaci tak, jak w powyższych postaciach - dostaniesz na PW.

Na chwilę obecną mamy zadeklarowanych 8 graczy + Tau (który to, niczym kobieta, jest zagadką xD). Tym samym zapisy do questa zawieszam i dziękuję wszystkim za odzew ;)
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Polowanie na Skywalkera

Postprzez Zulrok » 12 Lut 2013, o 16:04

Poluję na Skywalkera, poluję na... F**k, trzeba robić kartę i wysyłać do admina. Bo rozumiem, że tak to będzie wyglądało??
Awatar użytkownika
Zulrok
Gracz
 
Posty: 327
Rejestracja: 30 Cze 2012, o 18:46
Miejscowość: k. Lublina

Re: Polowanie na Skywalkera

Postprzez Peter Covell » 12 Lut 2013, o 16:18

Ci, którzy wcielają się w Bohaterów Niezależnych otrzymają ode mnie informacje o nich, dzięki którym będą mogli stworzyć Karty Postaci. W chwili, gdy zostaną one zaakceptowane przeze mnie, bohaterowie ci przestaną być NPCami, a staną się Waszymi pobocznymi.
Mówiąc krótko - tak, trza będzie stworzyć KPka ;)
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Polowanie na Skywalkera

Postprzez Jerry O'Connor » 12 Lut 2013, o 16:53

Podejrzewam, że mój udział fabularny jest trochę za mały, aby przejąć posta Xary, ale chętnie wcieliłbym się w postać Sata Novy.
Image

42522853 - numer GG, pisać tylko w nagłych wypadkach.
Awatar użytkownika
Jerry O'Connor
Gracz
 
Posty: 123
Rejestracja: 2 Lip 2012, o 15:19
Miejscowość: GingerLand

Re: Polowanie na Skywalkera

Postprzez Peter Covell » 12 Lut 2013, o 16:56

Sate Nova to autorska postać poboczna Tau ;)
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Polowanie na Skywalkera

Postprzez Jerry O'Connor » 12 Lut 2013, o 17:39

Hah xd. Ja nie orientuję się, które to postaci poboczne, a które NPC ;).
W takim przypadku się jeszcze zastanowię, czy może nie stworzyć postaci specjalnie na taki (w końcu niepowtarzalny) quest.
Image

42522853 - numer GG, pisać tylko w nagłych wypadkach.
Awatar użytkownika
Jerry O'Connor
Gracz
 
Posty: 123
Rejestracja: 2 Lip 2012, o 15:19
Miejscowość: GingerLand

Re: Polowanie na Skywalkera

Postprzez Alice » 12 Lut 2013, o 19:17

Yay, ile osób! :D I Shiris i Jerry :D Fajno, fajno :D
Image
Awatar użytkownika
Alice
Gracz
 
Posty: 387
Rejestracja: 27 Lut 2012, o 14:43

Re: Polowanie na Skywalkera

Postprzez Reiner Spark » 12 Lut 2013, o 19:43

Czyli nie można się już zgłaszać? ;_; Jakby dało się mnie jeszcze upchnąć, to bym się z chęcią dopisał.
Mam już prawie gotową KP mojej nowej, pobocznej.
Image
Awatar użytkownika
Reiner Spark
Gracz
 
Posty: 121
Rejestracja: 25 Lis 2012, o 14:03
Miejscowość: Kraków

Re: Polowanie na Skywalkera

Postprzez Fenn Mereel » 12 Lut 2013, o 23:17

Chyba nawet za pierwszym razem, kiedy ta cała impreza się zaczynała, nie było tyle chętnych. :)
Postacie aktualne:
Rayleigh Silvano - Gwiezdny podróżnik

Poprzednie postacie:
Jac Randall - Hapanin; Starszy Szeregowy w 165 Grupie Do Zadań Specjalnych, Grupa Operacyjna "Mgła" - KIA
Desmond Ivey - Pół-Echani; Uczeń Jedi - zginął podczas bombardowania Coruscant
Fenn Mereel - Mandalorianin; Łowca Nagród, aalor klanu Mereel - ash'amur (poległ)
Krusk Sel'thar - Bothanin; Kapitan Floty Nowej Republiki, Republic Class Star Destroyer "Invincible" - KIA

Aldo Cohl - Mirialanin; Mechanik - zginął zastrzelony przez Imperialnych
Awatar użytkownika
Fenn Mereel
Gracz
 
Posty: 624
Rejestracja: 6 Lut 2010, o 12:59
Miejscowość: Warszawa

Re: Polowanie na Skywalkera

Postprzez Jerry O'Connor » 12 Lut 2013, o 23:30

Mój mózg uświadomił mi, że chciałem zapisać się do zamkniętego questa. Chyba czas odstawić whisky.
Będę śledził masową śmierć naszych graczy ;p
Image

42522853 - numer GG, pisać tylko w nagłych wypadkach.
Awatar użytkownika
Jerry O'Connor
Gracz
 
Posty: 123
Rejestracja: 2 Lip 2012, o 15:19
Miejscowość: GingerLand


Wróć do Ogłoszenia

cron