Content

Ogłoszenia

Chętnego do questa szukam...

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Rewixt Otrrasnir » 11 Paź 2012, o 20:11

Dawać, dawać na Nar Shaddaa, KREDSY SO, DUŻO!
Image
GG: 13827349
Awatar użytkownika
Rewixt Otrrasnir
Gracz
 
Posty: 271
Rejestracja: 21 Lut 2011, o 22:13

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Vrath Ravage » 31 Paź 2012, o 12:27

Chciałbym zgłosić się do tego zlecenia :http://mglawicamocy.pl/viewtopic.php?f=19&t=367&start=20#p36060.
Mam własny statek i sumienność też nienaganna ( raczej ).
RIP:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Vrath Ravage
Gracz
 
Posty: 389
Rejestracja: 23 Paź 2012, o 20:13
Miejscowość: Wrocław

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez David Turoug » 31 Paź 2012, o 13:05

Vrath Aryn napisał(a):Chciałbym zgłosić się do tego zlecenia :http://mglawicamocy.pl/viewtopic.php?f=19&t=367&start=20#p36060.
Mam własny statek i sumienność też nienaganna ( raczej ).


Cóż, w tej sprawie musisz rozmawiać z Tau Altairem Lakonem, który zarezerwował sobie prawo do prowadzenia tego qusta. :) Wyślij do niego prywatną wiadomość, może będzie szybciej, niż w tym temacie ;)
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Tzim A'Utapau » 31 Paź 2012, o 16:42

Quest jest mój, ale potrzeba mi co najmniej dwójki graczy, by go rozegrać. To znaczy, że:

Szukamy chętnego* do rozegrania zlecenia w towarzystwie Vratha Aryna.

Pisać w temacie. ;)

*jak nie będzie chętnych, to wpakuję w kłopoty postać niekoniecznie do nich chętną, tak zwaną niechętną.
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Mistrz Ind'yk » 1 Lis 2012, o 17:25

*jak nie będzie chętnych, to wpakuję w kłopoty postać niekoniecznie do nich chętną, tak zwaną niechętną.


Czemu czuję, że wiąże się to z tak szybkim odpisem dla mojej postaci na Endorze? :cry:
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Kamuro Rushi » 23 Lis 2012, o 16:12

Tau - myślę, że wkrótce ja z Jackiem będziemy chętni, startując z Nar Shaddaa :P

A tak z ogłoszeń parafialnych, to planuję większą sesję dla graczy, którzy nie mają przesadnego nadmiaru wolnego czasu (czyli nie będę co drugi dzień popędzany o odpis). Przewiduje się ryzyko śmierci ale i także możliwości zdobycia ZNACZĄCYCH nagród fabularnych. Sesja będzie dużym krokiem dla postaci z serii "od zera do bohatera", dla tych bardziej doświadczonych przygodą, którą będzie warto dopisać do CV. Więcej danych podam zapewne do wieczora.

Edit: Czas oczekiwania na info może się przedłużyć, bowiem muszę podpisać krwią stosowne cyrografy, wypić malinowe karmi i złożyć innego rodzaju przysięgi zanim dostanę zezwolenie na to, co planuję :3
Image

GG: 10185580
Jak czujesz nieodpartą chęć postawienia komuś piwa, lub też gdy pewnego słonecznego ranka odkryjesz, że jesteś seksowną brunetką z dużym biustem - napisz.
Awatar użytkownika
Kamuro Rushi
Gracz
 
Posty: 444
Rejestracja: 12 Cze 2011, o 13:16

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Harvos » 25 Lis 2012, o 18:16

Ponieważ uwięzienie w oczekiwaniu ograniczyło mój rzekomy powrót do shoutboxa, to jeśli jakiś MG potrzebuje gdzieś do czegoś jakiejś postaci, mogę coś wykombinować. Tylko trzeba mi będzie jak krowie na miedzy powiedzieć co i gdzie, bo w mgławicowych wydarzeniach się nie orientuję.

I nie chcę robić nikogo powiązanego z Shithami :P
POSTAĆ GŁÓWNA
Image
Awatar użytkownika
Harvos
Gracz
 
Posty: 922
Rejestracja: 12 Paź 2008, o 18:11
Miejscowość: Беларусь

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Darkah » 27 Lis 2012, o 20:03

Darkah jest w tej chwili wolny i znajduje się na Coruscant co nie co komplikuję sprawę. Szukam GM do sesji, który dość często będzie odpisywał (nadmiar wolnego czasu :D).
Awatar użytkownika
Darkah
Gracz
 
Posty: 62
Rejestracja: 26 Mar 2012, o 16:40

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez David Turoug » 27 Lis 2012, o 21:55

Darkah napisał(a):Darkah jest w tej chwili wolny i znajduje się na Coruscant co nie co komplikuję sprawę. Szukam GM do sesji, który dość często będzie odpisywał (nadmiar wolnego czasu :D).


Na Coruscant żadnej własnej sesji obecnie nie dostaniesz. Już Ci pisałem na PM, że trwa bitwa o Coruscant. Jakikolwiek udział w tym przedsięwzięciu powinieneś zgłosić tutaj. Oczywiście możesz z tego zrezygnować, jednakże tym samym zablokujesz swoją postać na ok 2-3 miesiące.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Rewixt Otrrasnir » 28 Lis 2012, o 08:03

David Turoug napisał(a):jednakże tym samym zablokujesz swoją postać na ok 2-3 miesiące.


TA JASNE
Image
GG: 13827349
Awatar użytkownika
Rewixt Otrrasnir
Gracz
 
Posty: 271
Rejestracja: 21 Lut 2011, o 22:13

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez David Turoug » 28 Lis 2012, o 10:57

Rewixt Otrrasnir napisał(a):
David Turoug napisał(a):jednakże tym samym zablokujesz swoją postać na ok 2-3 miesiące.


TA JASNE


Rewixt może chcesz coś jaśniej napisać? Jak tak to zapraszam na PM, bo tutaj nie będziemy spamowali. ;)
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Mistrz Ind'yk » 30 Lis 2012, o 13:57

TA JASNE


Rewixt, pamiętaj, że to jest 2-3 miesiące od teraz. Te dwa, które upłynęły, się nie liczą :D
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Wurth Nadeau » 17 Gru 2012, o 21:43

Cześć! Otóż tak się składa, że o dziwo dostałem tego upragnionego akcepta i wręcz się rwę do gry. Dlatego też występuję z następującym pytaniem - znalazłby się tu ktoś chętny co by coś tam ze mną pograć? Od razu zaznaczam że jestem aktywny - a nawet bardzo. Więc na moją odpowiedź nie będzie trzeba czekać kilkunastu dni. Jak ktoś jest chętny no to i jak da radę mogę się wkręcić do Bitwy o Coruscant czy coś - rzecz jasna, nie po którejś ze stron, a jako osoba postronna.
Awatar użytkownika
Wurth Nadeau
New One
 
Posty: 31
Rejestracja: 13 Gru 2012, o 22:17

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Mistrz Ind'yk » 17 Gru 2012, o 23:23

Jakbyś się nie dostał na Coruscant, to znajdzie się u mnie miejsce w queście awanturniczo-poszukiwawczym. Trafiłbyś do worka z Dustinem Yadrrem ;) .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Wurth Nadeau » 17 Gru 2012, o 23:48

Inygo Beviin napisał(a):Jakbyś się nie dostał na Coruscant, to znajdzie się u mnie miejsce w queście awanturniczo-poszukiwawczym. Trafiłbyś do worka z Dustinem Yadrrem ;) .


Okej, póki co napisałem do administracji właśnie w sprawie dot. wkręcenia się do Bitwy o Coruscant, jak się nie uda to będę się odzywał do Ciebie.
Awatar użytkownika
Wurth Nadeau
New One
 
Posty: 31
Rejestracja: 13 Gru 2012, o 22:17

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Mistrz Ind'yk » 18 Gru 2012, o 00:32

Przyjęte ;)
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Kayla Hale » 1 Sty 2013, o 00:18

Chciałabym wziąć udział w jakiejś przygodzie. Jestem nowa i nie mam doświadczenia w pisaniu na pbf'ach, więc proszę o wyrozumiałość i zdaję się na pomysłowość mistrza gry. Jeśli to nie problem, to chciałabym zacząć na Naboo.
R.I.P:
Image

Image
Awatar użytkownika
Kayla Hale
Gracz
 
Posty: 181
Rejestracja: 25 Gru 2012, o 18:41
Miejscowość: Katowice

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez David Turoug » 1 Sty 2013, o 00:24

Violetta Hale napisał(a):Chciałabym wziąć udział w jakiejś przygodzie. Jestem nowa i nie mam doświadczenia w pisaniu na pbf'ach, więc proszę o wyrozumiałość i zdaję się na pomysłowość mistrza gry. Jeśli to nie problem, to chciałabym zacząć na Naboo.


Tak jak wcześniej było mówione. Albo zaczynasz w barze/kantynie innym lokalu i tam akcja jakoś się rozwija albo można pomyśleć od razu o konkretnym queście. Ze względy na Twoją profesję ciężko będzie wybrać zlecenie polegające na ubiciu kogoś, może prędzej poszukiwania jakiś artefaktów. Możliwy jest też quest "autorski", czyli Twój pomysł ze wstawkami od MG, dotyczący przykładowo przeszłości Twej postaci. Trochę opcji jest.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Kayla Hale » 1 Sty 2013, o 00:46

David Turoug napisał(a):
Violetta Hale napisał(a):Chciałabym wziąć udział w jakiejś przygodzie. Jestem nowa i nie mam doświadczenia w pisaniu na pbf'ach, więc proszę o wyrozumiałość i zdaję się na pomysłowość mistrza gry. Jeśli to nie problem, to chciałabym zacząć na Naboo.


Tak jak wcześniej było mówione. Albo zaczynasz w barze/kantynie innym lokalu i tam akcja jakoś się rozwija albo można pomyśleć od razu o konkretnym queście. Ze względy na Twoją profesję ciężko będzie wybrać zlecenie polegające na ubiciu kogoś, może prędzej poszukiwania jakiś artefaktów. Możliwy jest też quest "autorski", czyli Twój pomysł ze wstawkami od MG, dotyczący przykładowo przeszłości Twej postaci. Trochę opcji jest.


Może na początek jakiś ogólny wątek? Np. Zaczynam w barze, a potem zdaję się już na pomysłowość Mistrza Gry. Przygoda może być również związana z historią Violety, np. jej bratem. :)
R.I.P:
Image

Image
Awatar użytkownika
Kayla Hale
Gracz
 
Posty: 181
Rejestracja: 25 Gru 2012, o 18:41
Miejscowość: Katowice

Re: Chętnego do questa szukam...

Postprzez Jerry O'Connor » 14 Sty 2013, o 16:00

Chciałbym dołączyć moją postać poboczną (Áine O’Fey) do jakiegoś wątku, lub poprosić któregoś z mistrzów gry o poprowadzenie mi jakiegoś ciekawego wątku, właśnie dla tej postaci.
Image

42522853 - numer GG, pisać tylko w nagłych wypadkach.
Awatar użytkownika
Jerry O'Connor
Gracz
 
Posty: 123
Rejestracja: 2 Lip 2012, o 15:19
Miejscowość: GingerLand

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogłoszenia

cron