Content

Tydzień z Imperium

Tydzień z Imperium

Image

Tydzień z Imperium

Postprzez Kelan Navarr » 24 Gru 2016, o 17:01

Image


Wydawać by się mogło, że zaledwie kilka tygodni temu ekscytowaliśmy się premierą Epizodu VII. Atmosfera Gwiezdnych Wojen nie tylko wróciła, ale na dobre zadomowiła się w świadomości nie tylko fanów. Zeszłoroczne Przebudzenie Mocy, także dla użytkowników Mgławicy miało wyjątkowy wydźwięk. Po dłuższej przerwie konkursowej, wróciliśmy z nowymi siłami, organizując dla Was Tydzień z Rebelią. W promocji wydarzenia wsparły nas portale SW-Extreme i Biblioteka Ossus, a rekordowa frekwencja była dla nas miłym zaskoczeniem.

W tym roku również chcemy zaprosić Was do wspólnej zabawy. Chciałbym tu podziękować portalom SW-Extreme, Bibliotece Ossus i StarWars.pl za objęcie wydarzenia patronatem medialnym.

Tydzień z Imperium nie przyniesie ze sobą zmiany roku w naszej fabularnej opowieści, lecz i tak obfitował będzie w ciekawe wydarzenia. Z okazji eventu ruszy specjalna, prowadzona przeze mnie przygoda, tematycznie związana z motywem przewodnim Tygodnia. Wziąć udział będzie w niej mogło czterech graczy, w tym jedna osoba z poza forum. Ponadto w holonecie pojawi się kilka artykułów, które będą miały związek z przyszłością głównej osi fabularnej Mgławicy. Głównym punktem programu będą jednak dwa konkursy z wyjątkowymi nagrodami.

KONKURS LITERACKI
W zeszłym roku kartę rebelianta stworzyło aż szesnaście osób. Tym razem dajemy Wam trochę większą swobodę, bo choć temat jest bardzo konkretny, daje spore pole manewru. Waszym zadaniem będzie napisanie opowiadania na temat „Rozterki szturmowca”. Czy będą one dotyczyły odmowy wykonania rozkazu, pozostawienia rannego towarzysza, czy spraw zupełnie przyziemnych, zależy tylko od Was. Nie narzucamy sztywnych ram objętościowych pracy, jako że dobrze napisana strona A4 może prezentować o wiele wyższą jakość, niż przeciętny, rozwleczony esej. Warunkiem przyjęcia pracy jest za to osadzenie jej w realiach uniwersum Mgławicy Mocy w roku 71ABY. Informacje na ten temat znajdziecie w naszym Holonecie, zaś streszczenia fabularne w formie filmów tutaj: 70ABY i 71ABY. Termin nadsyłania prac upływa 15 stycznia o godzinie 23:59. Prace należy wysyłać na adres mglawicamocy@gmail.com w formacie rtf, doc, docx lub PDF, w wiadomości o tytule „Konkurs Literacki”. Potwierdzimy wiadomością zwrotną otrzymanie każdego zgłoszenia. Techniczne detale i regulamin konkursu znajdziecie w temacie mu poświęconym. Jaka jest nagroda za Wasz czas, poświęcony na napisanie i wysłanie zgłoszenia?

I MIEJSCE
SW: Rebelia / SW: Armada / SW: Imperium Atakuje (jedna z gier do wyboru)
Imperial Handbook

II MIEJSCE
SW: Przeznaczenie (Rey) / SW: Przeznaczenie (Kylo Ren) (jeden z zestawów do wyboru)
Imperial Handbook

III MIEJSCE

Imperial Handbook

DODATKOWO DLA GRACZY MGŁAWICY MOCY:
Dla najlepszego z graczy, egzemplarz książki Mgławica Mocy: Opowieści oraz portret wskazanej przez siebie postaci, autorstwa Kelana. (W przypadku zwycięstwa osoby posiadającej już książkę, w pierwszej kolejności przysługuje ona kolejnej osobie z listy uczestniczących w konkursie graczy. Portret w przypadku zwycięstwa w gronie graczy MM Indyka, również przypada kolejnej osobie z listy uczestniczących w konkursie graczy)


Image

DUŻA WERSJA GRAFIKI: http://i.imgur.com/u0yrzRM.jpg



KONKURS GRAFICZNY

Przy okazji zeszłorocznego Tygodnia z Rebelią, pojawiły się głosy zachęcające do organizacji konkursu wymagającego stworzenie dzieła wizualnego. Wychodząc naprzeciw tym głosom, a równocześnie wprowadzając trochę urozmaicenia, postanowiliśmy zorganizować konkurs graficzny. Tytuł pracy jest bardzo prosty: „Imperialny plakat propagandowy”. Sposób wykonania jest dowolny, od wycinanek, po szkice i prace tworzone za pomocą myszki, czy tabletu graficznego. Liczy się nie tylko strona wizualna, ale także - a może raczej przede wszystkim – kreatywność. Nagradzać będziemy tu niestety tylko jedną pracę, lecz nagroda jest moim zdaniem warta trudu.
Zwycięzca konkursu graficznego otrzyma od nas książkę, która premierę miała zaledwie dziewięć dni temu: Art of Rogue One. Termin nadsyłania prac upływa 8 stycznia o godzinie 23:59. Prace należy wysyłać na adres mglawicamocy@gmail.com w formacie jpg. w wiadomości o tytule „Konkurs Graficzny”. Potwierdzimy wiadomością zwrotną otrzymanie każdego zgłoszenia. Podobnie jak w przypadku konkursu literackiego, tutaj również wszelkie techniczne detale i regulamin konkursu znajdziecie w temacie mu poświęconym.

Jak sami widzicie, nagrody są wyjątkowe, więc myślę, że warto poświęcić chwilę świąteczno – noworocznego czasu na próbę ich zdobycia. Wszystkich zapraszam do uczestnictwa w wydarzeniach i życzę doskonałej zabawy, bo to ona jest w tym wszystkim najważniejsza. Niech Moc będzie z Wami.

Kelan
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Tydzień z Imperium

Postprzez Tzim A'Utapau » 25 Gru 2016, o 11:34

Termin przyjazny do pisania, temat konkretny, a nagrody ZDECYDOWANIE warte zachodu.

Od bardzo dawna nie brałem udziału w konkursie na MM.

Tym razem - wchodzę!
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Tydzień z Imperium

Postprzez BE3R » 25 Gru 2016, o 12:04

Myślałem że Tau i Indyk są zbanowani :evil:

Tak czy inaczej coś napisze. Póki co kminię nad plakatem.
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Tydzień z Imperium

Postprzez Nantel Grimisdal » 25 Gru 2016, o 14:40

Już się zastanawiałem, czy będzie jeszcze jakiś konkurs w tym roku, bo w końcu wypadałoby co napisać. Także nowy rok pełen pracy :)
Image

Piękno tkwi w oku patrzącego. Strach też...
00
+++++ ++++
Awatar użytkownika
Nantel Grimisdal
Mistrz Gry
 
Posty: 538
Rejestracja: 26 Kwi 2016, o 19:55
Miejscowość: Koszalin

Re: Tydzień z Imperium

Postprzez Rafael Rexwent » 25 Gru 2016, o 18:48

Niewykluczone, że się zepnę i napiszę coś do konkursu literackiego. Gdyby drugi raz mi się poszczęściło to mogę z czystym sercem mówić przyszłym wnukom - wasz dziadek był w książce XD
Image

"Nie wahaj się powiedzieć ludziom na których ci zależy o uczuciach żywionych do nich. Bo jutro może ich tam nie być." ~ Akagi

"If you do not fight now, then when will you?" ~ Type-005
Awatar użytkownika
Rafael Rexwent
Gracz
 
Posty: 290
Rejestracja: 7 Lis 2014, o 17:01

Re: Tydzień z Imperium

Postprzez Saine Kela » 25 Gru 2016, o 19:31

Suuuuper, aż żal byłoby nie spróbować sowich sił. Ja spróbuje. Znów xD
Image

Image

GG: 6687478
Awatar użytkownika
Saine Kela
Gracz
 
Posty: 710
Rejestracja: 18 Cze 2013, o 13:04
Miejscowość: Pandarium/Ruda Śląska

Re: Tydzień z Imperium

Postprzez Mistrz Ind'yk » 26 Gru 2016, o 04:44

Portret w przypadku zwycięstwa w gronie graczy MM Indyka, również przypada kolejnej osobie z listy uczestniczących w konkursie graczy


Czy tylko mnie to oburza i boli? :cry: :cry:

Ja bym wziął udział, mam tylko nadzieję, że jakiegoś 13 stycznia będzie przypomnienie jakieś :D :roll: .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Tydzień z Imperium

Postprzez Kelan Navarr » 7 Sty 2017, o 07:13

Jutro o 23:59 upływa termin nadsyłania prac na konkurs graficzny. Jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił, a chce zdobyć książkę Art of Rogue One, ma ostatnią szansę.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Tydzień z Imperium

Postprzez Kelan Navarr » 15 Sty 2017, o 08:34

Image
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13


Wróć do Tydzień z Imperium

cron