Content

Hyde Park

Serwer Minecraft

Dla wszystkich, o Wszystkim i o niczym. Przypominamy, że w tym dziale również obowiązują szeroko pojęte zasady kultury osobistej. ;)

Serwer Minecraft

Postprzez Avien Matiias » 3 Sie 2011, o 03:59

Słyszałem że ktoś tu ciupie sobie w Minecrafta. Ja też chciałem pograć z kumplem, lecz kiedy on zakłada serwer i na niego wchodzę to mi się świat wczytuje do 15 metrów, lub wcale i spadam w czeluść otchłani :evil: . Najbardziej wkurza mnie to że na początku wszystko było ok (no prawie ok gdyż nie miałem dźwięku ;/) lecz po jakimś czasie zaczęły takie bugi wyskakiwać. Szukałem też jakiegoś serwera ale albo były już offline albo wymagały jakiegoś konta i w ogóle. A ja chciałbym sobie tak o dla hecy pograć a nie jakieś bankowości odpi%#%alać bo coś takiego tam widziałem. Znacie może jakiś serwer na którym można swobodnie pograć?
Postać Główna:
Image
Postaci Poboczne:
Image
Image

Violence isn't the answer, Violence is the question. The answer is YES
Awatar użytkownika
Avien Matiias
New One
 
Posty: 830
Rejestracja: 30 Cze 2009, o 22:53

Re: Serwer Minecraft

Postprzez Peter Covell » 5 Sie 2011, o 12:02

Niektórzy z nas grają na nimnarejskim serwerze, ale to tam z adminem/operatorem musisz gadać czy Ci da hasła na hamachi.
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem


Wróć do Hyde Park

cron