Content

Hyde Park

Nieobecność

Dla wszystkich, o Wszystkim i o niczym. Przypominamy, że w tym dziale również obowiązują szeroko pojęte zasady kultury osobistej. ;)

Re: Nieobecność

Postprzez Zaahr Dromrahk » 15 Lut 2020, o 11:00

Póki (daj Boże) nie zmienię pracy albo nie skończy się okres dobrowolnego niszczenia sobie kolan (aka sezon narciarski) to niestety mnie tu nie będzie. W obecnej sytuacji nie mam czasu zaglądać ani myśleć o MM zarówno jeśli chodzi o Zaahra jak i o sesje, które zamierzałem Wam prowadzić. Wiem, jest to nieobecność na czas nieokreślony, ale jest to też najsłuszniejsza decyzja w obecnej sytuacji jaką mogłem podjąć. Zapewniam, że z moją motywacją jest wszystko w porządku i wrócę, gdy tylko ta mało dynamiczna sytuacja ulegnie zmianie. Póki co - priorytety.

P.S.: Nie zabijajcie Zaahra :D
Image
Awatar użytkownika
Zaahr Dromrahk
Gracz
 
Posty: 130
Rejestracja: 7 Cze 2018, o 17:42
Miejscowość: Toruń/Gdańsk

Re: Nieobecność

Postprzez Elena Fox » 19 Lut 2020, o 23:39

to może ze swojej strony przeproszę za ciszę,
ogólnie to i tak czekam w kolejce na resztę, nie mniej jednak ostatnie wydarzenia (i wypadek który miałem lol) sprawiły, że byłem mniej obecny,
jutro spróbuję dać odpis w porozumieniu z Akko, bo obecnie Ellie jest w takim momencie, że bez tej wiedzy nie mogę :D
Awatar użytkownika
Elena Fox
Gracz
 
Posty: 44
Rejestracja: 27 Gru 2019, o 02:55

Re: Nieobecność

Postprzez Kittani Levfith » 20 Lut 2020, o 21:44

Przepraszam za zwłokę, ale moje zdrowie lekko podupadło i przywędrowały do mnie różne dolegliwości, co wymagało kilku wizyt i wyjazdów od zeszłego tygodnia. Nic poważnego, postaram się odpisać jak najszybciej.
Image
Awatar użytkownika
Kittani Levfith
Gracz
 
Posty: 386
Rejestracja: 12 Lut 2014, o 17:08
Miejscowość: P-ń

Re: Nieobecność

Postprzez Quorn » 28 Kwi 2020, o 10:10

Tak wiem... Wielu z Was pewnie myśli sobie, że się wypaliłem na starcie jako admin. Nie. Nie jest tak. Choć musi to tak wyglądać gdy wiszę z postami któryś dzień z kolei (tydzień?). Myślę o Mgławicy i to codziennie. Niestety w obecnej sytuacji związanej z koronawirusem i moją pracą zawodową, która polega na walce z nim (przynajmniej na papierze ;) ), nie mam sił na więcej jak tylko myślenie. Stres i przeszło miesiąc siedzenia w pracy dzień w dzień odbiło się też krytycznie na moim zdrowiu (wyjazd na SOR z podejrzeniem OZW to nic przyjemnego). Więc jestem jakby trochę wyoutowany z normalnego życia. A te kilka wolnych chwil, które uda mi się wygospodarować wolę spożytkować inaczej (sorry). Np na zabawę z synem. To takie odprężające...

W żadnym wypadku nie użalam się nad sobą nie szukam* też atencji. Post ma charakter informacyjny.

*Może tylko odrobiny zrozumienia i cierpliwości dla mnie.
Awatar użytkownika
Quorn
Gracz
 
Posty: 1045
Rejestracja: 2 Lis 2015, o 17:50
Miejscowość: Zakupane

Re: Nieobecność

Postprzez Daesha'Rha » 2 Sie 2020, o 07:19

Wyjeżdżam dzisiaj i dostępna będę dopiero 18 sierpnia ;)
Image
Awatar użytkownika
Daesha'Rha
Mistrz Gry
 
Posty: 200
Rejestracja: 29 Mar 2018, o 19:55

Re: Nieobecność

Postprzez David Turoug » 3 Sie 2020, o 17:11

W ostatnich latach rzadko tu pisałem, ale czułem że ten moment nadchodzi. Ogólnie przez różne kwestie, zarówno pozamgławicowe jak i mgławicowe, robię sobie przerwę.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Nieobecność

Postprzez Kittani Levfith » 5 Sie 2020, o 22:42

Przepraszam za zwłokę, rozpoczęłam nową pracę w przeciągu tygodnia. Potrzebuję trochę czasu poza forum.
Image
Awatar użytkownika
Kittani Levfith
Gracz
 
Posty: 386
Rejestracja: 12 Lut 2014, o 17:08
Miejscowość: P-ń

Re: Nieobecność

Postprzez Serith Tallav » 6 Wrz 2020, o 16:05

Cóż moja aktywność w ostatnim czasie jest bardzo nikła, a moje odpisy zbyt rzadko się pojawiają z mojego powodu. Straciłem wenę i chęci na ten moment, a zmuszanie się do pisania nie daje radości tylko zwiększa frustracje, muszę zrobić sobie przerwę, aby odbudować te chęci do gry. Wrócę, to macie zapewnione. :)
Awatar użytkownika
Serith Tallav
Gracz
 
Posty: 183
Rejestracja: 17 Lip 2017, o 22:43
Miejscowość: Rzeszów

Re: Nieobecność

Postprzez Zaahr Dromrahk » 9 Wrz 2020, o 21:04

Od piątku do poniedziałku jestem na urlopie. We wtorek natomiast mam kurs. Wszelkie odpisy będą przed moją nieobecnością. Lilith wytrzymaj jeszcze trochę - jeszcze czytam Twoją sesję :)
Image
Awatar użytkownika
Zaahr Dromrahk
Gracz
 
Posty: 130
Rejestracja: 7 Cze 2018, o 17:42
Miejscowość: Toruń/Gdańsk

Re: Nieobecność

Postprzez Lilith Blindshoter » 10 Wrz 2020, o 16:40

Zaahr Dromrahk napisał(a): Lilith wytrzymaj jeszcze trochę - jeszcze czytam Twoją sesję :)


Spoko, jestem cierpliwa :P
Miłego urlopu.
Image

Image
Awatar użytkownika
Lilith Blindshoter
Gracz
 
Posty: 334
Rejestracja: 3 Wrz 2011, o 01:33

Re: Nieobecność

Postprzez Zaahr Dromrahk » 8 Paź 2020, o 08:21

Jeszcze półtora tygodnia pracuję w wymiarze 12-godzinnym. W teorii znaczy to, że dostępny jestem tylko w weekendy. W praktyce myślałem, że będzie inaczej ale jaki jest koń każdy widzi...

Część już napisana, tylko nie mam kiedy przysiąść i dokończyć :<
Image
Awatar użytkownika
Zaahr Dromrahk
Gracz
 
Posty: 130
Rejestracja: 7 Cze 2018, o 17:42
Miejscowość: Toruń/Gdańsk

Re: Nieobecność

Postprzez Elena Fox » 16 Paź 2020, o 00:37

Moje wojaże z mieszkaniem i jego brakiem prawie dobiegły końca (w teorii, urządzenie też jest ważne i ciekawe kiedy to zrobię)
jednakże moja obniżona aktywność wynika z przygotowań do corocznego Eventu organizowanego przez moją firmę, czyli Targów ManageEngine Forum 2020 - IT Management Day, jestem jednym z prelegentów i muszę zwyczajnie przygotować sekcję QA oraz wspomóc naszych klientów, którzy będą razem z nami prezentować. Więc zawalony co nie miara... Może w weekend uda mi się wrzucić posta, za obsuwy przepraszam...
Awatar użytkownika
Elena Fox
Gracz
 
Posty: 44
Rejestracja: 27 Gru 2019, o 02:55

Re: Nieobecność

Postprzez Caleb Quade » 13 Gru 2020, o 22:33

Wróciłem. Znowu. Gdzie jest Chudy?
Image
Image
Awatar użytkownika
Caleb Quade
Gracz
 
Posty: 362
Rejestracja: 31 Gru 2012, o 00:10
Miejscowość: Kielce

Re: Nieobecność

Postprzez Elena Fox » 20 Gru 2020, o 13:19

przepraszam wszystkich za brak echa z mojej strony,
mówiąc oględnie życie dało mi w kość do stopnia, w którym nawet moją psychikę to złamało, ile razy podchodzę do pisania tyle razy nie daję rady więcej jak jedno zdanie wrzucić do tego co już mam. Brak siły psychicznie i fizycznie (ostatnio też pracuję po 19h bo nie nadążamy z projektami w firmie niestety...) wykańcza mnie dość mocno i nie wiem kiedy się rozsypię. Muszę zrobić sobie przerwę od wszystkiego (mam zaklepany urlop już).
Spróbuję w międzyczasie coś odpisać ale nie obiecuję, po prostu rozpieprzam się na kawałki ostatnio...
Awatar użytkownika
Elena Fox
Gracz
 
Posty: 44
Rejestracja: 27 Gru 2019, o 02:55

Re: Nieobecność

Postprzez Kittani Levfith » 9 Sty 2021, o 20:27

Przepraszam za opóźnienie w postach pomimo deklaracji - trochę się u mnie dzieje w kwestii prywatnej, od nowego roku nie mam również Internetu bo domownicy wypowiedzieli i zapomnieli zawrzeć nowej umowy. :roll: Postaram się z telefonu, chociaż tutaj też pakiet wyczerpany...
Image
Awatar użytkownika
Kittani Levfith
Gracz
 
Posty: 386
Rejestracja: 12 Lut 2014, o 17:08
Miejscowość: P-ń

Re: Nieobecność

Postprzez Sskirt » 11 Sty 2021, o 12:16

Nadchodzi dla mnie coś, co wielu nazywa fachową sesją, stąd moja aktywność na forum będzie do końca stycznia lub połowy lutego ograniczona. Nie znaczy to jednak, że nie będzie jej wcale.
Image
This user in the most of time can't write on chat and see archive of chat
Awatar użytkownika
Sskirt
Mistrz Gry
 
Posty: 235
Rejestracja: 3 Sie 2016, o 21:59
Miejscowość: Kraków

Re: Nieobecność

Postprzez Elena Fox » 27 Sty 2021, o 22:37

witam serdecznie forumowiczów,

to tak, na start przeproszę mojego aktualnego MG, próbowałem ale nie udało mi się, po prostu nie mam już serca do grania, może trochę sytuacja życiowa, może trochę sytuacja biznesowa, ale gdzieś zgubiłem pasję do PBFa, pisanie choć jednego posta sprawia, że trwa to tygodniami, nie czuję tego tak jak kiedyś, nie idę z "flow", które miałem.
Jestem zmuszony zawiesić swoją działalność na czas nieokreślony.

Co mogę powiedzieć, uwielbiam MM, uwielbiam ekipę, kilku starych wyjadaczy jeszcze zostało, jednakże ja chyba się wypaliłem i nie umiem już z taką pasją jak kiedyś pisać. Bardzo wszystkich przepraszam, w szczególności Nantela, z którym prowadziliśmy rozgrywkę, Zahra, jeśli wróci to także, za brak info z mojej strony.

Nie powiem, że opuszczam forum, muszę zrezygnować z aktywnej rozgrywki. Zamykam inne swoje tematy, nie potrafię, obecnie mnie to przerasta do stopnia, w którym sam nie wiem co powinienem zrobić.

Jeszcze raz dzięki za wszystko.
Awatar użytkownika
Elena Fox
Gracz
 
Posty: 44
Rejestracja: 27 Gru 2019, o 02:55

Re: Nieobecność

Postprzez Nicciterra » 8 Lut 2021, o 11:54

Heja heja.

Zapowiadam spadek aktywności mojej w tym tygodniu (do 14).
Muszę popchnąć semestr do przodu. Kto wie czy się to nie przedłuży do 21, ale czarnowidzieć będę później.

Nie będę całkiem nieobecny, ale raczej niewiele napiszę.
Image
Awatar użytkownika
Nicciterra
Mistrz Gry
 
Posty: 562
Rejestracja: 18 Paź 2016, o 11:39

Re: Nieobecność

Postprzez Caleb Quade » 8 Lut 2021, o 15:00

Nicciterra napisał(a):Heja heja.

Zapowiadam spadek aktywności mojej w tym tygodniu (do 14).
Muszę popchnąć semestr do przodu. Kto wie czy się to nie przedłuży do 21, ale czarnowidzieć będę później.

Nie będę całkiem nieobecny, ale raczej niewiele napiszę.


https://www.youtube.com/watch?v=Tim5nU3DwIE
Image
Image
Awatar użytkownika
Caleb Quade
Gracz
 
Posty: 362
Rejestracja: 31 Gru 2012, o 00:10
Miejscowość: Kielce

Re: Nieobecność

Postprzez Nicciterra » 17 Lut 2021, o 18:29

W zawiązku z powyższym, muszę jednak dać twardą nieobecność do 21. Sory memory, odpy w poniedziałek - końcówka do mety.
Image
Awatar użytkownika
Nicciterra
Mistrz Gry
 
Posty: 562
Rejestracja: 18 Paź 2016, o 11:39

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

cron