Content

Hyde Park

Nieobecność

Dla wszystkich, o Wszystkim i o niczym. Przypominamy, że w tym dziale również obowiązują szeroko pojęte zasady kultury osobistej. ;)

Re: Nieobecność

Postprzez Peter Covell » 14 Kwi 2009, o 16:30

Może dam mój obecny plan zajęć, bo widzę, że niektórzy kierują się jeszcze tym z zeszłego semestru pisząc do mnie. Wygląda on tak
Poniedziałek: 8.00 - 13.00
Wtorek: 13.15 - 16.30
Środa: 11.00 - 18.15
Czwartek: 9.45 - 16.30
Piątek: 9.45 - 11.15
Niby fajnie, ale w lutym moja dziewczyna wyprowadziła się poza Poznań i częstotliwość naszych spotkań znów spadła, a okienka za nic nam się nie pokrywają, więc w poniedziałki i piątki zostaję do popołudnia/wieczora w Poznaniu, żeby się z nią widzieć. Przypominam też, że ja sam mieszkam 25 km od Poznania i ze 40 od uczelni, codziennie dojeżdżam, a więc do podanych godzin doliczcie czas podróży - np. w poniedziałek wychodzę z domu o 6.20, a wracam ok 14.40 (zakładając, że wrócę od razu po zajęciach).
To tyle, przez święta nie odpisywałem, bo... były święta, a wtedy są lepsze zajęcia niż siedzenie przed monitorem ;)
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Nieobecność

Postprzez Jack Welles » 11 Maj 2009, o 15:16

< Jack wchodzi za mównicę>
Towarzysze i towarzyszki. Obywatele i obywatelki. Chciałbym wydać oświadczenie. W tym tygodniu moja uczelnia obchodzi juwenalia więc moja zdolność pisania postów może znacząco upaść. Wynikać to będzie z nadmiernego spożywania napojów alkoholowych. Dziękuję za uwagę ;)
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Nieobecność

Postprzez Dagos Bardok » 11 Maj 2009, o 15:19

Sorka za nieobecność. Postaram się teraz częściej wchodzić na AJ :) Dziękuję.
Awatar użytkownika
Dagos Bardok
 
Posty: 1017
Rejestracja: 11 Wrz 2008, o 18:42

Re: Nieobecność

Postprzez Maku Tarmin » 19 Maj 2009, o 13:46

A więc tak dostałem karę bo ciągle zasypiam ;d Więc sorka Andy, że będziesz musiał czekać i Petter ale jutro spróbuję ich ubłagać.
Maku Tarmin
 

Re: Nieobecność

Postprzez David Turoug » 19 Maj 2009, o 23:46

Wybywam do soboty ;]
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Nieobecność

Postprzez Peter Covell » 24 Maj 2009, o 21:16

W tym tygodniu będzie raczej słabo z jakąkolwiek aktywnością z mojej strony - mam codziennie kolokwium z czegoś innego, a w piątek nawet dwa :P w związku z czym będę starał się raczej siedzieć nad podręcznikami i notatkami niż na necie.
Btw, możecie trzymać jutro kciuki po 9.45, bo piszę kolokwium zwalniające z egzaminu z prawoznawstwa, a dzisiaj jakoś AJ i New Republic Daybreak za bardzo zaprzątnęły moją uwagę i może być kiepsko :roll:

EDIT
Aha, w tym czasie proszę o pisanie na gg jedynie w naprawdę istotnych sprawach, a nie z każdą duperelą, bo naprawdę rozwiązywanie problemów "jak mam coś zrobić" możecie "zlecić" sami sobie. Po prostu postępujcie wg zasady - 1) ma być logicznie i uzasadnione, 2) bez overpowera, 3) nie rozwiązujcie całego wątku w jednym czy dwóch postach, 4)bez overpowera, 5) czytajcie wątki ze zrozumieniem, 6) bez overpowera, 7) opisujcie uczucia postaci, jej przemyślenia=lejcie wodę jak wychodzi Wam 1 linijka, 8) bez... no zgadnijcie :P
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Nieobecność

Postprzez Gyar-Than Hadyyk » 30 Maj 2009, o 22:00

Nie było mnie przez jakiś czas, a i zanosi się na to, że mnie nie będzie. Mam BARDZO poważne problemy z Internetem - po siedmiu dniach mam go... Ale tylko na parę minut. Przepraszam Was wszystkich bardzo za to, jak się sprawy potoczyły, ale nie miałem na to żadnego wpływu... A chciałbym mieć. Nie wiem czy będę mieć jeszcze jutro Internet, ale w najbliższym czasie będę zmieniał providera, więc wtedy już wracam do akcji.

No, to by było na tyle. Do zobaczenia!
Awatar użytkownika
Gyar-Than Hadyyk
Gracz
 
Posty: 549
Rejestracja: 11 Wrz 2008, o 19:04

Re: Nieobecność

Postprzez Silus Targon » 31 Maj 2009, o 09:22

Mnie w też w ostatnim tygodniu ciężko było zastać ale po maturkach musiałem przestawić się na nowy, inny styl życia
Ale dziś wieczorem wracam z powrotem do pracy :)
Postać główna
Image
Postać podoczna
Salomea Tiris
Image
Medison
Awatar użytkownika
Silus Targon
New One
 
Posty: 654
Rejestracja: 26 Sty 2009, o 20:45

Re: Nieobecność

Postprzez Peter Covell » 1 Cze 2009, o 08:06

Moja zmniejszona aktywność może się jeszcze nieco przedłużyć, gdyż zaliczeń przybywa, a czasu do sesji wręcz odwrotnie... W tym tygodniu do wtorku będę raczej mało uchwytny, w piątek też pewnie mnie nie zobaczycie, a następny tydzień jeszcze nie wiem - ale pewnie podobnie, bo będę pisał rosyjski... Od 15 czerwca mam już egzaminy, więc też może być różnie. Sesję kończę ostatniego dnia tego miesiąca (no, jeszcze poprawkowa we wrześniu z ekonomii chyba się szykuje xD).
Za spowalnianie wątków przepraszam.

PS. Na pocieszenie (przynajmniej dla Republikanów) powiem, że dwie nowe charakterystyki BNów z tej frakcji są niemal gotowe ;)
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Nieobecność

Postprzez Andy Calius » 7 Cze 2009, o 16:25

Przepraszam wszystkich którzy czekali na mnie od piątku ale o 20 00 wysiałd prąd w całej okolicy i byłem skazany na czasowe odłaćzenie od neta jak i ogólnie kompa. Dlatego nie mogłem zagrać z wami w sieci jak i odpisać w wątkach.

PS. Teraz bedzie wszystko normalnie. Elektrownia nie zamierza w najbliższym czasie robićc kolejnych eksperymentów jak długo ludzie wytrzymają bez prądu. :D
Postać główna
Image

Postacie poboczne

Nax Vardo MC 004
Louis Carbon
Etan Kovalsky

Postacie nieaktywne
Marcus Climek
Bal kote, darasuum kote, Jorso’ran kando a tome. Sa kyr'am nau tracyn kad, Vode an
Awatar użytkownika
Andy Calius
New One
 
Posty: 554
Rejestracja: 10 Lut 2009, o 20:54
Miejscowość: Warszawa

Re: Nieobecność

Postprzez Andy Calius » 11 Cze 2009, o 08:18

Od dnia dzisiejszego ja i COnrad jesteśmy na wycieczce więc nie będziemy odpisywać aż do poniedziałku.
Postać główna
Image

Postacie poboczne

Nax Vardo MC 004
Louis Carbon
Etan Kovalsky

Postacie nieaktywne
Marcus Climek
Bal kote, darasuum kote, Jorso’ran kando a tome. Sa kyr'am nau tracyn kad, Vode an
Awatar użytkownika
Andy Calius
New One
 
Posty: 554
Rejestracja: 10 Lut 2009, o 20:54
Miejscowość: Warszawa

Re: Nieobecność

Postprzez Silus Targon » 17 Cze 2009, o 19:08

ja z góry przepraszam za moją ostatnia nieobecność i informuje że przedłuży się ona jeszcze o kilka dni. Sporo się ostatnio w moim życiu zmieniło(jak narazie cały czas na lepsze) i wymaga to mojej uwagi. Jak tylko będę w stanie to odpisze gdzie się da :)
Postać główna
Image
Postać podoczna
Salomea Tiris
Image
Medison
Awatar użytkownika
Silus Targon
New One
 
Posty: 654
Rejestracja: 26 Sty 2009, o 20:45

Re: Nieobecność

Postprzez Jack Welles » 29 Cze 2009, o 10:22

Jak zapewne wiecie większość uczelni ma już wolne (przynajmniej do września ;( ) w związku z tym moja obecność na forum może się znacząco zmniejszyć - w domu trudniej jest się dobrać do kompa i w ogóle :D. Postaram się codziennie wpadać na jedną - dwie godziny i coś skrobnąć zawsze :D
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Nieobecność

Postprzez Peter Covell » 6 Lip 2009, o 23:29

Ten tydzień będzie raczej ciężki. Niby po egzaminach, ale jeszcze w środę mamy zaliczenie lektury z rosyjskiego, więc muszę się przygotować. Do tego nie będzie mnie cały wtorek i środę oraz od piątku popołudnia aż do poniedziałku (może niedziela wieczorem). Weekend dotyczy również Emmy Lost, która (jak niektórzy wiedzą) jest moją siostrą i wyjeżdża razem ze mną.
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Nieobecność

Postprzez Andy Calius » 15 Lip 2009, o 19:31

Witam.
W czwartek jadę na krótki wyjazd (wiadomo wakacje) więc moja obecność na forum do piątku bedzie raczej... niemożliwa. Może uda mi się dorwać raz w ciągu tych dni do laptopa brata za to z internetem może być krucho. Nieobecnośc dotyczy również Conrada.
Postać główna
Image

Postacie poboczne

Nax Vardo MC 004
Louis Carbon
Etan Kovalsky

Postacie nieaktywne
Marcus Climek
Bal kote, darasuum kote, Jorso’ran kando a tome. Sa kyr'am nau tracyn kad, Vode an
Awatar użytkownika
Andy Calius
New One
 
Posty: 554
Rejestracja: 10 Lut 2009, o 20:54
Miejscowość: Warszawa

Re: Nieobecność

Postprzez Silus Targon » 16 Lip 2009, o 22:44

a ja niestety wracam dopiero w poniedziałek.
za brak odpisów przepraszam
Postać główna
Image
Postać podoczna
Salomea Tiris
Image
Medison
Awatar użytkownika
Silus Targon
New One
 
Posty: 654
Rejestracja: 26 Sty 2009, o 20:45

Re: Nieobecność

Postprzez Jack Welles » 20 Lip 2009, o 15:23

W ciągu następnych 2-3 dni nie będzie mnie - jadę do Malborka: Miasta Dresów - jak coś to postaram się wpaść jeszcze dziś wieczorem na forum.

P.S. W razie czego to sorry Peter za to że opóźniam wątek kopalniany, ale obecnie coś nie mam pomysłu na błyskotliwe zagrania Jacka ;) Obiecam po powrocie walnąć coś konkretnego :D
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Nieobecność

Postprzez Peter Covell » 21 Lip 2009, o 20:24

Mam napisać, że Emma Lost przez jakiś czas się nie będzie mogła pojawić, gdyż wyjechała na wakacje do ciotki. Dla zainteresowanych: odpisując w wątku z jej postacią będą również opisywał zachowanie Emmy, więc na dobrą sprawę Szkolenie trwać będzie nadal, choć nie spodziewajcie się laboratów dotyczących dziewczynki :mrgreen:
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Nieobecność

Postprzez Dagos Bardok » 22 Lip 2009, o 23:16

Zacząłem pracę a dodatkowo mam kursy na Prawko więc może mnie często niebyć. ( A dodatkowo muszę przejść Kotora II i Morrowinda :shock: )
Awatar użytkownika
Dagos Bardok
 
Posty: 1017
Rejestracja: 11 Wrz 2008, o 18:42

Re: Nieobecność

Postprzez Jack Welles » 24 Lip 2009, o 22:25

No i znowu znikam na parę dni ;) Na szczęście widzę, że praktycznie nie będę z tego powodu nikogo specjalnie wstrzymywał - mimo tego sorry za wszystkie możliwe utrudnienia w rozgrywce.
Pozdrawiam
Jack Foreman

P.S. Pojawię się gdzieś w okolicy środy ;)


EDIT
No jednak pojawiłem się ciut wcześniej :D
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

cron