Content

Hyde Park

Nieobecność

Dla wszystkich, o Wszystkim i o niczym. Przypominamy, że w tym dziale również obowiązują szeroko pojęte zasady kultury osobistej. ;)

Re: Nieobecność

Postprzez Emma Lost » 26 Lip 2009, o 15:13

Chwilowa przerwa, ale od jutra znowu mnie nie będzie parę dni :P Nie wiem kiedy wrócę, ale myślę, że w tym tygodniu będę :)
Awatar użytkownika
Emma Lost
New One
 
Posty: 256
Rejestracja: 18 Paź 2008, o 15:18

Re: Nieobecność

Postprzez Peter Covell » 31 Lip 2009, o 11:59

W weekend wybywam, więc pewnie się na forum nie pojawię. Dzisiaj też może być różnie, bo stawiam na nowo windowsa... może kotor znów ruszy...
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Nieobecność

Postprzez Emma Lost » 2 Sie 2009, o 17:49

Wróciłam i raczej już zostanę, więc będę na MM regularnie ;)
Awatar użytkownika
Emma Lost
New One
 
Posty: 256
Rejestracja: 18 Paź 2008, o 15:18

Re: Nieobecność

Postprzez Peter Covell » 20 Sie 2009, o 12:02

Oznajmiam, iż prawdopodobnie nie będę wchodził na MM aż do niedzieli wieczora, może poniedziałku rano. Za ewentualny brak odpisów w takim razie przepraszam, choć biorąc pod uwagę wakacyjny zastój, pewnie i tak nikt nie zauważy :roll:
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Nieobecność

Postprzez Peter Covell » 27 Sie 2009, o 10:34

Zła wiadomość - do poprawki z ekonomii został mi tydzień, a biorąc pod uwagę, jaki "uzdolniony" jestem w tym kierunku, będę potrzebował dużo czasu na naukę. Jak zapewne się domyślacie, oznacza to, że aż do spotkania z profesorem Czerwieńcem, moje wizyty na MM będą wyjątkowo rzadkie, a odpisy (jeśli się pojawią) krótkie.
Tam, gdzie się da prosiłbym pozostałych Administratorów o przejęcie rozgrywki.
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Nieobecność

Postprzez Oto'reekh » 27 Sie 2009, o 13:58

Sam będe bez komputera na jakieś 2-3 dni :)
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Nieobecność

Postprzez Kelan Navarr » 28 Sie 2009, o 00:43

Ja jutro wylatuje, takze pojawie sie ponownie dopiero jakos w niedziele juz z Panstwa Srodka :) Tablet jakby cos biore ze soba, wiec dzialalnosc graficzna zostaje podtrzymana :)
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Nieobecność

Postprzez Kelan Navarr » 30 Sie 2009, o 20:00

Jestem juz na drugim koncu swiata. W momencie gdy to pisze jest 2 w nocy i nie mam jeszcze zainstalowanych polskich znakow. Musze poprosic luba o plytke z windowsem i mam nadzieje, ze uda mi sie to pozmieniac operujac na chinskim windowsie. Gdy tylko operacja przebiegnie pomyslnie - wracam do pracy na forum :)
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Nieobecność

Postprzez Oto'reekh » 31 Sie 2009, o 00:41

Działa ten ich cenzurowany internet ? :D Lepiej nic nie zmieniaj bo jeszcze cię za wywrotowca wezmą :P

BTW
Przepraszać za nieobecność, ale już od jutra postaram się nadrobić zaległości.
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Nieobecność

Postprzez Kelan Navarr » 3 Wrz 2009, o 11:37

Co jest kurde, że taka cisza? Że części się rok szkolny zaczął, a studenci wybyli korzystając z ciszy i pustki powstałej na skutek nieobecności wszytkich nieletnich latorośli? Chyba będzie trzeba spróbować czegoś bardziej spektakularnego niż reklama mgławicy na kilku stronach starwarsowskich, żeby rozruszać tą skostniałą lekko społeczność. A może to nieobecność Petera tak odcisnęła się na braku jakiejkolwiek aktywności w przeciągu ostatnich dni? Ja osobiście mam problem natury technicznej... Jeśli widzicie tutaj polskie litery, to połowiczny, lecz nadal irytujący. Gdyby ktoś był tak uczynny i wrzucił krok po kroku proces wrzucenia polskiej czcionki jako domyślnej (koniecznie ze screenami) na viscie, bo na tym przekletym chinskim winie zrobilem intuicyjnie wszystko co umialem, a np w filmach, na gadu i co najbardziej irytujące - w wordzie polskich znaków nadal nie ma. Dobrze przynajmniej, że strony nie mam zablokowanej czy coś...
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Nieobecność

Postprzez Jack Welles » 3 Wrz 2009, o 12:41

Jak coś to widać polskie znaki... Co do zastoju - ja np. praktycznie co chwilę wchodzę na forum, ale z powodu braku aktywności innych userów sam też nic nie piszę :cry:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Nieobecność

Postprzez Andy Calius » 4 Wrz 2009, o 09:24

Właśnie wakacje się skończyły (dla niektórych jeszcze trwają :mrgreen: ) a ruch na forum jak na cmentarzu miejskim w nocy.
Postać główna
Image

Postacie poboczne

Nax Vardo MC 004
Louis Carbon
Etan Kovalsky

Postacie nieaktywne
Marcus Climek
Bal kote, darasuum kote, Jorso’ran kando a tome. Sa kyr'am nau tracyn kad, Vode an
Awatar użytkownika
Andy Calius
New One
 
Posty: 554
Rejestracja: 10 Lut 2009, o 20:54
Miejscowość: Warszawa

Re: Nieobecność

Postprzez Peter Covell » 4 Wrz 2009, o 13:32

Dobra, za niecałe godzin trzy piszę poprawkę z ekonomii, do której się tyle uczyłem, więc od wieczora postaram się zabrać za odpisy. Widzę, że jednak Otorek, pomimo zobowiązań, nie poodpisywał nigdzie, gdzie prosiłem, więc mam nieco zaległości, a co za tym idzie, odpisy będą pojawiać się powoli (ale systematycznie). Jeszcze raz wszystkich przepraszam za tak długą nieobecność i obiecuję podwoić moje wcześniejsze wysiłki ;)
Mam też nadzieję, że brak odpisów z mojej strony nikogo nie zniechęcił do pisania na MM w stopniu permanentnym i niedługo wszystko wróci do normy. Jeśli nie, będę pisał maile osobiście ;)
Co do reklamy, jak tylko uporamy się z nowym regulaminem, co prawdopodobnie nastąpi do końca tygodnia, postaram się pozamieszczać reklamę na innych forach, w tym zaspamuję nieco fora wschodoznawcze...
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Nieobecność

Postprzez Oto'reekh » 5 Wrz 2009, o 00:41

Naprawde przepraszam i ubolewam za swojąformę (nigdy nie myślałem, że dojde do miejsca w którym będe musiał to robić), ale natłok wakacyjny, a teraz pracy skutecznie odrywa mnie od wolnego czasu przy komputerze. Nie chce się tłumaczyć, ze robiłem po 24 h na dobe w samej robocie, bo w nocy miałem dostęp do internetu, ale jakoś zawiodłem, mam nadzieję że mi wybaczycie i postaram się jakoś pozbierać do kupy i ruszyć z miejsca.
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Nieobecność

Postprzez Emma Lost » 17 Wrz 2009, o 20:35

Peter prosił, aby przekazać, że dzisiaj wybywa i wraca dopiero w środę rano, więc nie będzie na forum przez te parę dni.
Awatar użytkownika
Emma Lost
New One
 
Posty: 256
Rejestracja: 18 Paź 2008, o 15:18

Re: Nieobecność

Postprzez Oto'reekh » 21 Wrz 2009, o 23:04

U mnie napięta sytuacja jak nie praca, to jakieś wyjście albo wyjazd do szczecinia i tak w kółko, nie mam nawet kiedy za bardzo przy komputerze usiąść, nie mówiąc już o pisaniu dłuższych postów :P
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Nieobecność

Postprzez Chaxu'ellenc » 3 Lis 2009, o 23:26

To trochę zły temat ale nie chciałem tworzyć nowego.
Mianowicie pozbyłem się tym czasowo dostępu do komputera. Dzięki temu że nie jestem taki fajny jak Peter, i mam tylko jedną postać, moja nieobecność nie byłaby taką odczuwalną stratą dla forum. Mimo to postaram się odpisywać z komórki ( opera mini rulez ), i tu pojawia się problem, mogą pojawić się literówki bądź innego rodzaju błędy, które się po prostu ciężko i nieprzyjemnie czyta. I tutaj proszę o wyrozumiałość.
Postaram się nich unikać.
rodzi lęk, ale wciąga jak narkotyk
Chaxu'ellenc
Ryan Azyl
Paradoks dwóch łowców.
Awatar użytkownika
Chaxu'ellenc
New One
 
Posty: 187
Rejestracja: 8 Gru 2008, o 20:29

Re: Nieobecność

Postprzez Oto'reekh » 3 Lis 2009, o 23:59

Jasna cholera faktycznie trochę zonk, choć mam nadzieje że to nie stan permanętny i zostaniesz jednak z nami pomimo tych przeciwności. Mogę też pomyśleć o dodaniu jakiegoś skina, który nie będzie miał tyle obrazków żeby cie z torbami nie puściło czy coś, no chyba że je wyłączasz :)
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Nieobecność

Postprzez Darth Slotharius » 4 Lis 2009, o 00:02

W operze mini można wyłączyć obrazki. Sam tak nieraz odwiedzam forum...
Postać główna
Image
Postacie poboczne
Image
Image
Image

Image
gg:3263951
Awatar użytkownika
Darth Slotharius
New One
 
Posty: 518
Rejestracja: 7 Gru 2008, o 20:54

Re: Nieobecność

Postprzez Lasha Retta » 10 Gru 2009, o 21:47

Prawdopodobnie nie będzie mnie od jutra do soboty wieczór/niedzieli rano. :cry:
Parva scintilla magnum saepe excitat incendium.
Mała iskra często wywołuje wielki pożar.
GyGy: 5750522
Postać główna
Image
Postaci poboczne
Image
Image

Image
Awatar użytkownika
Lasha Retta
New One
 
Posty: 217
Rejestracja: 7 Gru 2009, o 22:55
Miejscowość: Maastricht

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

cron