Content

Hyde Park

Nieobecność

Dla wszystkich, o Wszystkim i o niczym. Przypominamy, że w tym dziale również obowiązują szeroko pojęte zasady kultury osobistej. ;)

Re: Nieobecność

Postprzez Peter Covell » 10 Gru 2009, o 22:14

Mnie zaś nie będzie od jutra rana do poniedziałku wieczora. Powód jest prosty - piątek-niedziela pracuję (w zależności od dnia) po 12-14 godzin, a doliczając dojazdy do/z Poznania, nie ma szans, żebym zdążył jeszcze wejść na neta i pisać posty na MM. W poniedziałek zaś mam zajęcia od 8.00 do 15.00, więc zanim wrócę i nieco odpocznę, zrobi się późno.
Wszystkich zainteresowanych z góry przepraszam i zachęcam, by tam, gdzie to możliwe, nieco pchnąć akcję do przodu beze mnie ;)
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Nieobecność

Postprzez Silus Targon » 2 Sty 2010, o 09:22

Mam zjazd na studiach w ten weekend wiec nie bedzie mnie od teraz aż do poniedziałku po południu prawdopodobnie. Moge wieczorkiem tylko rzucić okiem na odpisy ale na pewno nie bede w stanie nic napisać.
Pozdrawiam
Postać główna
Image
Postać podoczna
Salomea Tiris
Image
Medison
Awatar użytkownika
Silus Targon
New One
 
Posty: 654
Rejestracja: 26 Sty 2009, o 20:45

Re: Nieobecność

Postprzez Silus Targon » 9 Sty 2010, o 01:31

przepraszam za moja nieobecność ale mamy jakieś lokalne problemy z interentem od kilku dni. Raczej go więcej nie ma niż jest ale podobno ma się to już ustablizować. Jeśli tak to szybko wrócę do gry bo teraz jak tylko pojawi się net musze wykonywać zlecenia w robocie :(
Postać główna
Image
Postać podoczna
Salomea Tiris
Image
Medison
Awatar użytkownika
Silus Targon
New One
 
Posty: 654
Rejestracja: 26 Sty 2009, o 20:45

Re: Nieobecność

Postprzez Peter Covell » 11 Sty 2010, o 21:53

Cóż, niby nie jest to pewna i permanentna nieobecność, ale w najbliższym czasie częstotliwość moich odpisów znacznie spadnie z powodu zaliczeń z najróżniejszych przedmiotów na studiach. Przy okazji dodam, że tydzień, dwa przed sesją są chyba gorsze od samych egzaminów, więc paradoksalnie, od 25 stycznia, gdy rozpocznę sesję, będzie można odnotować wzrost ilości moich postów - zwłaszcza, że czekają mnie tylko dwa egzaminy i na 90% poprawka jednego z nich :D co znów nie jest porażającą liczbą.
Tymczasem, przepraszam za mniejszą aktywność ;)
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Nieobecność

Postprzez Jack Welles » 17 Sty 2010, o 10:39

Jako, że zbliża się sesja oraz ostatnie zaliczenia to moje odpisy mogą pojawiać baaaardzo rzadko - po prostu nie mam głowy do innych rzeczy niż kucie kucie i jeszcze raz kucie. Za wszelkie opóźnienia wielkie sorry :roll:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Nieobecność

Postprzez Kelan Navarr » 17 Sty 2010, o 13:11

Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Nieobecność

Postprzez Emma Lost » 18 Sty 2010, o 15:41

Mojej nieobecności zapewne i tak nikt nie zauważy chociażby dlatego, że generalnie częstotliwość mojego pojawiania się na forum jest niska, ale jak coś to na bank nie będzie mnie od 24.01 do 1.02, bo wyjeżdżam (ach, ferie! A nie sesja :P ).
Awatar użytkownika
Emma Lost
New One
 
Posty: 256
Rejestracja: 18 Paź 2008, o 15:18

Re: Nieobecność

Postprzez Lasha Retta » 28 Sty 2010, o 21:05

Wyjeżdżam w niedzielę (31.01) i wracam za 2 tygodnie. Raczej nie będę miała internetu w tym czasie, więc odpisów z mojej strony niet. :(
Parva scintilla magnum saepe excitat incendium.
Mała iskra często wywołuje wielki pożar.
GyGy: 5750522
Postać główna
Image
Postaci poboczne
Image
Image

Image
Awatar użytkownika
Lasha Retta
New One
 
Posty: 217
Rejestracja: 7 Gru 2009, o 22:55
Miejscowość: Maastricht

Re: Nieobecność

Postprzez Oto'reekh » 29 Sty 2010, o 00:37

Czuje ferie :D
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Nieobecność

Postprzez Lasha Retta » 29 Sty 2010, o 16:15

Taa.

Jeśli chcecie to usuncie jakoś Lashę z questa (np. ktoś ją gdzieś zamknie) żeby nie robić zastoju w akcji ;)
Parva scintilla magnum saepe excitat incendium.
Mała iskra często wywołuje wielki pożar.
GyGy: 5750522
Postać główna
Image
Postaci poboczne
Image
Image

Image
Awatar użytkownika
Lasha Retta
New One
 
Posty: 217
Rejestracja: 7 Gru 2009, o 22:55
Miejscowość: Maastricht

Re: Nieobecność

Postprzez Peter Covell » 29 Sty 2010, o 17:20

Przestań, poczekamy - i tak wiele się nie dzieje :D
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Nieobecność

Postprzez Oto'reekh » 30 Sty 2010, o 06:34

Poczekamy :>
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Nieobecność

Postprzez Groznik » 12 Lut 2010, o 19:32

Planuję dwutygodniową nieobecność bo idę na odwyk. Zauważyłem, że mam pewne problemy i uświadomiłem sobie, że jestem uzależniony od internetu i gier... Mam nadzieję, że wytrwam w swoim postanowieniu, bo chcę sobie pokazać, że dam sobie radę . Pokój z wami ;)
Image

GG: 5720735

Iniuriam qui facere constituit, iam fecit. - Kto postanowił dokonać przestępstwa, już go dokonał.

Ad quas res aptissimi erimus, in iis potissimum elaborabimus. - Najwięcej dokonamy w tym, do czego będziemy najbardziej uzdolnieni.
Awatar użytkownika
Groznik
New One
 
Posty: 29
Rejestracja: 1 Sty 2010, o 14:02

Re: Nieobecność

Postprzez Chaxu'ellenc » 13 Lut 2010, o 02:34

HL & GL
rodzi lęk, ale wciąga jak narkotyk
Chaxu'ellenc
Ryan Azyl
Paradoks dwóch łowców.
Awatar użytkownika
Chaxu'ellenc
New One
 
Posty: 187
Rejestracja: 8 Gru 2008, o 20:29

Re: Nieobecność

Postprzez Remi Raveren » 14 Mar 2010, o 13:03

Jak pewnie zauważyliście to ostatnio rzadko się pojawiam. Jest to spowodowane tym, że dużo pracuje w tygodniu a w weekendy pije na umór :D i suma-summarum to pracuje>jem> śpię i pije, przez co mało czasu na resztę innych rzeczy jak np. mgławica. Kiedy taki stan rzeczy się zmieni to nie wiem(na emeryturze może ;) ) mam nadzieję, że za miesiąc jak będzie cieplej i do pracy będzie się jeździć lepiej i szybciej to będę bardziej aktywny. Póki co to proszę o wybaczenie jeżeli gdzieś robię(a robię :) )zastój. Jest tylko jeden w wątek który prowadzą toteż postaram się go po odpowiedniej konsultacji zakończyć a w reszcie proszę mnie po prostu pominąć. Z osobami którymi piszę mam kontakt tak wiec problemów być nie powinno. Oczywiście w wątkach mniej aktywnych będę się starał pisać.

Pozdrowienia i miłej gry.
Remi.
Postać główna
Image
Postacie poboczne
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Remi Raveren
New One
 
Posty: 164
Rejestracja: 4 Lip 2009, o 19:03

Re: Nieobecność

Postprzez Lasha Retta » 15 Mar 2010, o 21:27

Ja mam w tym tygodniu sporo nauki, więc będę się pojawiać dosyć rzadko. Żywię nadzieję iż wybaczycie mi wolne odpisy :)
Parva scintilla magnum saepe excitat incendium.
Mała iskra często wywołuje wielki pożar.
GyGy: 5750522
Postać główna
Image
Postaci poboczne
Image
Image

Image
Awatar użytkownika
Lasha Retta
New One
 
Posty: 217
Rejestracja: 7 Gru 2009, o 22:55
Miejscowość: Maastricht

Re: Nieobecność

Postprzez Peter Covell » 15 Mar 2010, o 22:56

W związku z różnymi, z pozoru niezauważalnymi, pracami administracyjnymi, a także tym, że wciągnąłem się w "Zieloną Milę" Stephena Kinga (filmu nie widziałem, a choć tego pisarza ubóstwiam niemal, Zielonej jeszcze nie czytałem), odpisów dzisiaj raczej nie przewiduję. Jutro jestem cały dzień w domu, więc postaram się zaległości nadrobić.
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Nieobecność

Postprzez Peter Covell » 20 Mar 2010, o 00:25

Wraz z dniem dzisiejszym (co już pewnie zauważyliście) odpisów z mojej strony prawdopodobnie nie będzie aż do poniedziałku wieczora - jeśli jakieś się pojawią, to raczej późnymi wieczorami.
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Nieobecność

Postprzez Fenn Mereel » 16 Kwi 2010, o 22:51

Pierwsza nieobecność - zielona szkoła. Z góry przepraszam za blokadę dość fajnego i gładko idącego questa (będę pierwszym zatwardzeniem na długiej drodze :D) Podobno jest jakaś sala komputerowa z netem ale to nie pewne, więc do środy, ladies ;)
Postacie aktualne:
Rayleigh Silvano - Gwiezdny podróżnik

Poprzednie postacie:
Jac Randall - Hapanin; Starszy Szeregowy w 165 Grupie Do Zadań Specjalnych, Grupa Operacyjna "Mgła" - KIA
Desmond Ivey - Pół-Echani; Uczeń Jedi - zginął podczas bombardowania Coruscant
Fenn Mereel - Mandalorianin; Łowca Nagród, aalor klanu Mereel - ash'amur (poległ)
Krusk Sel'thar - Bothanin; Kapitan Floty Nowej Republiki, Republic Class Star Destroyer "Invincible" - KIA

Aldo Cohl - Mirialanin; Mechanik - zginął zastrzelony przez Imperialnych
Awatar użytkownika
Fenn Mereel
Gracz
 
Posty: 624
Rejestracja: 6 Lut 2010, o 12:59
Miejscowość: Warszawa

Re: Nieobecność

Postprzez Emma Lost » 24 Kwi 2010, o 17:05

Wiem, że moja postać nie jest jakąś kluczową i ogromnie wpływającą na przebieg zdarzeń oraz funkcjonowanie forum, a także, że mała liczba użytkowników jest w jakikolwiek sposób "łączona" z moją postacią, jednakże chciałabym poinformować, że w tym tygodniu mnie tu raczej za często nie będzie, bo wypada zacząć uczyć się do matury, a potem sama matura, gdzie od 4 do 7 maja na bank tu nie zajrzę, gdyż mam pisemne egzaminy, natomiast ostatni ustny mam 24, więc moja frekwencja w maju raczej wysoka nie będzie. Miłego panom życzę ;)
Awatar użytkownika
Emma Lost
New One
 
Posty: 256
Rejestracja: 18 Paź 2008, o 15:18

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

cron