Content

Hyde Park

interpretacje Avatarów

Dla wszystkich, o Wszystkim i o niczym. Przypominamy, że w tym dziale również obowiązują szeroko pojęte zasady kultury osobistej. ;)

interpretacje Avatarów

Postprzez BE3R » 14 Mar 2012, o 20:53

Ponieważ mam okresowe zaniki płuc i wątroby więc cóż zrobić <papug> zakładamy ten temat na większości forów.

Jeżeli ktoś się poczuje obrażony to nie oznacza, że jest pozbawionym poczucia humoru smutasem. <papug> Po prostu ma wrażliwe wnętrze. W związku z tym prosimy o stosowne PW. a z pewnością jego interpretacja zniknie. A mi będzie przykro. <papug> tylko tak pisze na prawdę ma w....
Jeśli ktoś życzy sobie interpretację proszę o stosowny wpis w temacie. Gdy wena przyjdzie z pewnością coś napiszę.

Image

Wydmiakus Upierdliwus.

Samica Cathara przedstawiona w pozie wyczekującej, z pewnością jest dziewicą o czym świadczą dziewczęce warkoczyki. Pożądliwe spojrzenie kocicy z pewnością wskazuje na zainteresowanie jakimś smacznym kąskiem. Niestety ten niewinny wygląd nie ma nic wspólnego z właścicielem avatara <papug> No może oprócz dziewictwa i warkoczyków Umiłowanie do marudzenia spamowania i chodzenia własnymi drogami, wskazuje na liczne cechy wspólne z kotem, <papug> Ciekawe czy się liże po.<cenzored> W każdym razie Wydmiakus z pewnością przyprawi o ból głowy niejednego MG, oraz całą masę bogu ducha winnych użytkowników ShoutBoxa.

Image

Zakutus łbus.

Beskar'gam jaki jest każdy widzi, na szczęście hełm zakrywa twarz i a sama zbroja jest szczelna i hermetycznie zapieczętowana. <papug> osoby z kręgu znajomych donoszą, że to przez to że śmierdzą mu stopy. Jaki by nie był powód noszenia zbroi, nie da się ukryć, że nasz bohater jest zamknięty w sobie. Niezbyt nowa zbroja wskazuje na ciężkie użycie bądź problemy natury materialnej. <papug> antenkę ma nową Zdolności walki są imponujące, znacznie trudniej wygląda nawiązywanie kontaktów z płcią przeciwną. <papug> całowanie zbroi boli Niechęć do odsłaniania się i Fanatyczne oddanie kulturze Mandalorian na szczęście wyklucza wszelkie rozmnażanie. Czerwone barwy lica sygnalizują niebezpieczeństwo albo permanentnego raka. Co do tego pierwszego nie mamy wątpliwości <papug> co do drugiego boimy się sprawdzić.

Image

Kangurus znikus

Hell yeach I'm so cool. <papug> jak cooler do chłodnicy. Wyluzowany avatar wyluzowanego gościa, który na pełnym ludzie odpala fajkę od fajki. Drodzy Mgławicouserzy ten wzorzec osobowościowy jest nadzwyczaj negatywny i z pewnością powinien być zwalczany. Wszak wiemy ze palenie powoduje raka, łańcuch na neck wyrywanie włosów z klaty a nadużywanie alkocholu niechciane kontakty seksualne <papug> Aż dupa boli... Zatem nie idźcie tą drogą. Z drugiej jednak strony są pożądliwie łypiące kobiety, i wóda i ... <papug> Mistrzu nauczaj
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: interpretacje Avatarów

Postprzez Ariadna Re'meny » 14 Mar 2012, o 21:04

He, he, opis Dune najlepszy ;)
P.S. jak będziesz miał ''wenę'' to też mi strzelnij taki opis 8-)
Awatar użytkownika
Ariadna Re'meny
New One
 
Posty: 49
Rejestracja: 25 Sty 2012, o 00:01
Miejscowość: Radom

Re: interpretacje Avatarów

Postprzez Alice » 14 Mar 2012, o 21:09

Również się uśmiałam :D No Dune został przedstawiony tutaj nadzwyczaj trafnie. Co do Thraka też nieco się zgadza, szczególnie jeśli chodzi o kobiety :D
Promyczek również kce opis! <skacze jak piłeczka>

PS. Aż się boję jak sobie odbijesz to skakanie jak piłeczka :?
Image
Awatar użytkownika
Alice
Gracz
 
Posty: 387
Rejestracja: 27 Lut 2012, o 14:43

Re: interpretacje Avatarów

Postprzez BE3R » 14 Mar 2012, o 21:49

<papug> same chciały
Image

Powerlayerus blondus

Miłośniczka jazdy na kucykach, wczasów na krecie i diamentów. <papug> albowiem diamenty przyjacielem kobiety są. A jak wiadomo rasowa kobieta lubi mieć duuużo przyjaciół. Niepoprawna optymistka z zacięciem do przejmowania kontroli, bez względu na koszty. Wiemy już co symbolizują warkoczyki <papug> Symbolika kucyków jest utajniona. Samo spojrzenie w świdrujące oczy avatara wywołuje uczucie niepewności. Zaś nierówno postrzępiona grzywka wskazuje na ukrywanie różnych rzeczy pod łóżkiem. <papug> Ostatni potwór wyszedł spod jej łóżka cały czerwony i zapisał się do kółka różańcowego.

Image

Promyczkus słonkus <papug> bez promyczkus...

Nasz kochany Promyczek o lekkich oznakach ADHD patrzy przez ramię na kolejną ofiarę. delikatnie przystrzyżone włosy świadczą o doskonałym zmyśle estetycznym, a rozchylone wargi, <papug> temperatura rośnie. Ten wygląd to jedynie przykrywka, w rzeczywistości za promyczkiem kryje się SŁOŃCE!! Bezlitosne i gorące które chwyta w swe pole grawitacyjne biedne Kangurki i inne bogu ducha winne stworzenia oślepiając je swym blaskiem i otępiając urokiem osobistym <papug> Maryjuaną.Ulubionym zajęciem promyczka, oprócz spalania na popiół pochwyconych ofiar jest gra na kobzie i śpiewanie karaoke. <papug> podobno nagranie z jej występów służy do łamania terrorystów w guantanamo.
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: interpretacje Avatarów

Postprzez Alice » 14 Mar 2012, o 21:57

Dziękuję bardzo za opis, który bardzo mi się spodobał. Pozwolę sobie wstawić go do podpisu :D Jeszcze raz dziękuję. Czekam z niecierpliwością na opisy dalszych avatarów i graczy :D
Image
Awatar użytkownika
Alice
Gracz
 
Posty: 387
Rejestracja: 27 Lut 2012, o 14:43

Re: interpretacje Avatarów

Postprzez Ariadna Re'meny » 14 Mar 2012, o 22:05

Podpinam się pod Alicię ;) ;)

Ostatni potwór wyszedł spod jej łóżka cały czerwony i zapisał się do kółka różańcowego.

Wolę nie domyślać się, o jakie rzeczy chodzi :shock: .
Awatar użytkownika
Ariadna Re'meny
New One
 
Posty: 49
Rejestracja: 25 Sty 2012, o 00:01
Miejscowość: Radom

Re: interpretacje Avatarów

Postprzez BE3R » 22 Mar 2012, o 20:38

Image

Żabus Wszechmocnus


Przystojny że słów brak, choć goli się lightsaberem,
to tylko jedną bliznę ma <papug> i wcale nie jest zerem
Uroczy mądry ach cóż za cud, a broda królową wszystkich bród
niczym Chuck Norris rządzi i dzieli, <papug> gawiedź się weseli
Dziewcząt kraśnieją lica na widok Żabowego <papug> znicza.
Najmężniejsi wojownicy ugną kark pod Banhammerem
Niech nam wspaniałością świeci kto?
PAN ŻABA

Image

Picassus Forumowus

Ten artysta choć obity, zalicza się do elity
Wzrok zmącony wąs w nieładzie
na łopatki dziewki kładzie, lecz choć wierny swej matronie
po tablet wyciąga dłonie, tu coś doda tam coś ujmie
i już cycuś sterczy dumnie, kuper schudł o kilo cztery
za to wielbią go moczery. Nikt artyście nie przeszkadza
<papug> chyba, że matrycy skaza. Jako że już ożeniony
Wygląd twarzy ma sprawdzony a jak wiemy wraz z latami
wprawy nabędzie w sztuce <papug> zwanej unikami...

Image

Karkus Imperialus

Na koksowni przyłapany, biceps robił dla swej pani,
lecz zakochał się w Atlasie i pakuje w pełnej krasie,
rurki kable i przewody <papug> Koks znów bierzesz
Panie młody, to nieładnie i nie zdrowo truć organizm nową modą
chemia panie jest szkodliwa, tak z dopalaczami bywa
użyj zatem mózgu siły, by kobiety Cie wielbiły.
Zamiast twardą obwolutą <papug> przywal przez łeb słodką nutą
miast za włosy do jaskini, <papug> podjedź po nią w lamborghini
A jak będzie każda twoja, <papug> rzuć w cholerę idź do woja.
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: interpretacje Avatarów

Postprzez Larisa Rayne » 22 Mar 2012, o 20:46

Proszę o interpretacje i dla mnie :D
Image
Image

nr gg : 4946534
Awatar użytkownika
Larisa Rayne
New One
 
Posty: 646
Rejestracja: 26 Kwi 2010, o 17:37

Re: interpretacje Avatarów

Postprzez Kelan Navarr » 22 Mar 2012, o 21:09

BE3R, świetne :D Czapki z głów :D
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: interpretacje Avatarów

Postprzez Nikh » 22 Mar 2012, o 22:44

I ja i ja!!!

Też bym poprosił o interpretację :)
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 605
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42

Re: interpretacje Avatarów

Postprzez Oto'reekh » 23 Mar 2012, o 13:39

nie wiem co mam powiedzieć... :P
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: interpretacje Avatarów

Postprzez Alice » 24 Mar 2012, o 01:07

Otoś jesteś po prostu w szoku odnośnie wspaniałego kunsztu poetycznego naszego papuga. Jak dla mnie charakterystyka Otorka jest najlepsza :D
Image
Awatar użytkownika
Alice
Gracz
 
Posty: 387
Rejestracja: 27 Lut 2012, o 14:43

Re: interpretacje Avatarów

Postprzez BE3R » 24 Mar 2012, o 23:55

Image

Ghostus zagramanicznus

Piękna i zgrabna niesłychanie, sercołamacz co się zowie <papug> spała też w niejednym rowie. Google nosi dla ochrony, <papug>lub dla lansu, tego nie wie. Wszak kobieta tajemnicza nie pokaże nam oblicza. Pewnie się zaś niepokoi, że nam serce nie wydoli. <papug> jak z mózgu krew odpłynie... Nie odgadniesz drogi bracie co w tej główce kłębi się, tajemnicza niczym duch. Nie raz puszcza blaster w ruch, lecz choć strzelec z niej nie lada to języczkiem głównie włada.
<papug> no sexual conotations PERVERTS!!!

Image

Zabrakus przystojniakus

Zabrak przystojniak, rzadkie to bywa <papug> no i przyjemne jak lewatywa. strateg, wojak choć rogaty. Silny <papug> tak, że złamie patyk. Choć przed lustrem dzień w dzień stoi to się z życiem nie <papug> pier....oli. Manipulant i mąciciel. Pragnie zdobyć galaktykę. I choć plan się wydał właśnie <Papug> zabrak z misiem słodko zaśnie...
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: interpretacje Avatarów

Postprzez Larisa Rayne » 25 Mar 2012, o 00:19

boże :D :D jakie skojarzenia kiedy to czytałam :P tak czy owak dziękuje :P
Image
Image

nr gg : 4946534
Awatar użytkownika
Larisa Rayne
New One
 
Posty: 646
Rejestracja: 26 Kwi 2010, o 17:37

Re: interpretacje Avatarów

Postprzez Peter Covell » 25 Mar 2012, o 00:34

jakie skojarzenia kiedy to czytałam :P

Głodnemu chleb na myśli.
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: interpretacje Avatarów

Postprzez Avien Matiias » 25 Mar 2012, o 01:45

Ja tyż chce !!! :D
Postać Główna:
Image
Postaci Poboczne:
Image
Image

Violence isn't the answer, Violence is the question. The answer is YES
Awatar użytkownika
Avien Matiias
New One
 
Posty: 830
Rejestracja: 30 Cze 2009, o 22:53

Re: interpretacje Avatarów

Postprzez Kamuro Rushi » 25 Mar 2012, o 14:57

W tym tempie szybko nam się avatary skończą :P Dołóż do tego userbary albo obrazki z KP, żeby było więcej śmiechu :D
Image

GG: 10185580
Jak czujesz nieodpartą chęć postawienia komuś piwa, lub też gdy pewnego słonecznego ranka odkryjesz, że jesteś seksowną brunetką z dużym biustem - napisz.
Awatar użytkownika
Kamuro Rushi
Gracz
 
Posty: 444
Rejestracja: 12 Cze 2011, o 13:16

Re: interpretacje Avatarów

Postprzez Nikh » 25 Mar 2012, o 15:31

A ty niedobry Ty!!! Człowiek jeszcze na forum knuć nie zaczął a już go przejrzali :P
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 605
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42

Re: interpretacje Avatarów

Postprzez Jack Welles » 25 Mar 2012, o 15:52

na dobrą sprawę to tylko tak częściowo są to opisy interpretacje avatarów :D Choćby opis Otorka :D
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: interpretacje Avatarów

Postprzez BE3R » 26 Mar 2012, o 23:05

Image

zrzędus wszechwiedzus aka koźlobrodus mikrus

Maskotka forumowa, z ząbkami symbolizującymi wrodzoną kąśliwość oraz WIEEEELKĄ od nabitej wiedzy puchatą głową. Oczywiście serduszko w chmurce jest wyrazem miłości wielkiej posiadacza do <papug>Własnego EGO. Podstępnie przebrany za Ewoka i to nie Ewoka Ninja! a najzwyklejszą puchatą kulę z krzywą dzidą i szczerbą między zębami. Nasz Zrzędus atakuje bogu ducha winnych userów, którzy nie dość dokładnie przeczytali wookie lub co gorsza skorzystali z Ossusa. <papug> Jednak najgorsze w tym wszystkim są dwa paciorkowe oczka wpatrujące się z taką intensywnością że nie sposób zapomnieć że ten ewok gryzie. <papug> Jaki słodki jeżyk aż się chce przytulić, ulubiony cytat to "a żądłem chcesz?"

<papug> bonusowo, wspomnijcie przy misiaczku o "Sierściuchu"
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Następna

Wróć do Hyde Park

cron