Content

Hyde Park

Zjazd Mgławicowców!

Dla wszystkich, o Wszystkim i o niczym. Przypominamy, że w tym dziale również obowiązują szeroko pojęte zasady kultury osobistej. ;)

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Kittani Levfith » 25 Kwi 2017, o 19:54

No i to już poprawia sytuację. :D Zapytaj jeszcze o ceny na weekend i wszystko będzie jasne.
Image
Awatar użytkownika
Kittani Levfith
Gracz
 
Posty: 386
Rejestracja: 12 Lut 2014, o 17:08
Miejscowość: P-ń

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Kelan Navarr » 26 Kwi 2017, o 16:05

Wszystko fajnie Robal, ale masz świadomość, że np z Katowic to jest cztery godziny popierdzielania samochodem po polskich drogach przyjaznych inaczej? Naturalnie nie uwzględniamy żadnych utrudnień ruchu. Z Katowic do Berlina dojeżdżam poniżej 5h, a skala trochę inna. Gdybyś nakreślił trójkąt pomiędzy Wrocławiem, Poznaniem i Łodzią, wiesz że Gołuchów Metropolis znalazłby się praktycznie w jego centrum?
Miejsce wygląda bardzo malowniczo i przyjaźnie, ale transportowo jest niestety gorsze niż Borówiec (coraz mniej osób na forum rozumie ten żart). Sorry, ale ja odpadam.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Quorn » 26 Kwi 2017, o 16:57

Ot, propozycja.
Awatar użytkownika
Quorn
Gracz
 
Posty: 1045
Rejestracja: 2 Lis 2015, o 17:50
Miejscowość: Zakupane

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Kelan Navarr » 26 Kwi 2017, o 17:46

Mówię jedynie za siebie. Innym miejsce może jak najbardziej odpowiadać, a nie jestem przecież osobą niezbędną na spotkaniu.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Mistrz Ind'yk » 2 Maj 2017, o 00:37

Wbijajcie do Wawy, ja Was ugoszczę! ;) W mieszkaniu mym spokojnie wejdzie 10 osób do spania, gadania i chlania. Samo centrum stolycy, na dworzec 20 minut tramwajem, polskie busy też lądują w logicznej odległości. Poza tym jeśli będzie potrzeba jakaś, to Aga może zorganizować jakąś wycieczkę krajoznawczą - niech się jej przyda ta licencja przewodnicka :) . Do tego nocleg jest darmo, więc zmniejszają się koszty. Dojazdy pociągowe są, jakie są, ale jednocześnie najlepsze w kraju... co świadczy o nich dobrze tylko relatywnie :D .

Jeśli pochłonęłaby nas ułańska fantazja i chęć nerdzenia w zieleni, mogę załatwić też działkę pod Warszawą. Jedzie się na nią 40 minut z centrum, jest niedaleko autostrady z zachodu, więc nawet bliżej dla jadących samochodami. Domek jest na niej, sad, drewutnia, ogniska i takie wygibasy :twisted: .

W każdym razie opcje są dwie i tak wyglądają, że w obu będzie fajnie i będę ja, więc nie będziecie musieli dużo mówić na siłę :roll: 8-) .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez BE3R » 2 Maj 2017, o 10:08

My niestety tez odpadamy z Gołuchowa. z każdego miejsca mamy w ciul daleko, a wyjazd z dwójką dzieci jest wystarczająco hardkorowy. Ośrodek fajny, zamek też, ale jeszcze nie teraz. Cenowo nie jest źle ale Indyk ma taniej i lepszy dojazd :D

Są oczywiście pewne minusy, np lekarz mi zabronił tyle pić, i jest możliwość pojawienia się Tau.

Tak czy inaczej jeżeli by dało radę to albo Warszawa, albo Katowice i okolice. pod koniec lipca :)
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Quorn » 2 Maj 2017, o 10:34

Tak jak pisałem: propozycja. Nie ma sprawy. Dla mnie inne miejscówki mogą być troche bardziej problematyczne. Sie zobaczy
Awatar użytkownika
Quorn
Gracz
 
Posty: 1045
Rejestracja: 2 Lis 2015, o 17:50
Miejscowość: Zakupane

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Kelan Navarr » 2 Maj 2017, o 11:58

Mi Warszawa też odpowiada. Ogólnie dojazdowo chyba wszystkim pasuje, bo mają mniej więcej taką samą odległość. Katowice jak dla mnie jeszcze lepsze, ale niestety moje mieszkanie jest wynajmowane teraz normalnym ludziom, a nie studentom ( :D ), więc latem nie jest puste. Zakładam, że Chudy nie byłby w stanie pomieścić całej zgrai, mając dzieciaki w domu, stąd kwestie noclegu stają się bardziej problematyczne. Skoro Indyk ma miejsce, to myślę, że może być to dla wszystkich najwygodniejsza opcja.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Kittani Levfith » 2 Maj 2017, o 15:07

Mi wystarczy tylko rozsądny dojazd pociągiem i ustalenie daty z jakimś 2 tygodniowym wyprzedzeniem. :D Warszawa jak najbardziej pasuje.
Image
Awatar użytkownika
Kittani Levfith
Gracz
 
Posty: 386
Rejestracja: 12 Lut 2014, o 17:08
Miejscowość: P-ń

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Kelan Navarr » 2 Maj 2017, o 15:17

Zapomniałem do jednej rzeczy, którą napisał Chudy się odnieść - na koniec lipca nie ma opcji żebym dotarł. W kraju ląduję w czwartek, więc nie mogę zostawić małej już na starcie u rodziców i ruszyć na wojaże. Pomijam fakt, że będę jeszcze przestawiony na czas chiński. Pierwszy weekend sierpnia byłby dla mnie optymalny.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Probos Azad » 2 Maj 2017, o 15:25

Też się mogę jakoś do centrum doczłapać. Zajmie mi to całe pół godziny od wyjścia z domu, ale jakoś przeżyję ^^.
Image
Awatar użytkownika
Probos Azad
Gracz
 
Posty: 101
Rejestracja: 23 Sty 2016, o 10:26

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Mistrz Ind'yk » 2 Maj 2017, o 22:02

No to super, opcja wydaje się odpowiedniejsza dla ekipy, więc możemy w to iść ;) . Zapomniałem napisać, i mieszkanie, i działkę mogę zaoferować w każdy weekend wakacyjny poza woodstockowym 3-5 sierpnia.

Probos - no brawo, na takie bohaterstwo liczymy! :D
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez BE3R » 2 Maj 2017, o 22:25

U mnie najwcześniej po 10 terminy się zaczynają, czyli dopiero 2 tydzień sierpnia niestety. :(

Najwyżej dacie radę bez nas. Będę pił zdalnie. :D
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Tzim A'Utapau » 5 Maj 2017, o 11:53

U mnie jak powyżej - najlepiej drugi weekend sierpnia, bo koniec lipca ruszam szlakiem Dantego i nie wiem, kiedy wrócę. Wino i jedenastozgłoskowiec odbierają poczucie czasu. 8-)
Warszawa byłaby super. Jeśli u Indyka nie zmieści się powyżej 10 osób (a zwykle tyle wchodzi i jeszcze jest miejsce, żeby się napić przy lodówce), to wezmę gości do siebie. Wbijać tłumnie ;)
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Kelan Navarr » 5 Maj 2017, o 14:46

Czyli wstępnie ustalamy 12-13 sierpień - Warszawa. Tęskno wyglądam ósmego miesiąca roku :)
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Mistrz Ind'yk » 7 Maj 2017, o 14:44

I o to chodzi, dajemy radę i robimy zjazd wszechczasów i wszechwszystkiego! :D Od razu mówię tak wprost i otwarcie - zjazd jest na maksa otwarty i wyczekujący na wszystkich, zaproszeni są wszyscy użytkownicy, czy ich znam czy nie znam i takie tak. Przyjeżdżajcie poznać Kelana, fajny gość chyba z niego jest! ;)
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Kelan Navarr » 7 Maj 2017, o 15:44

"Totalnie"

Nie rozumiem tylko tego wtrącenia "chyba" :D
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Saine Kela » 7 Maj 2017, o 16:28

Bo jesteś cham i prostak, nie każdemu może to odpowiadać :D
Image

Image

GG: 6687478
Awatar użytkownika
Saine Kela
Gracz
 
Posty: 710
Rejestracja: 18 Cze 2013, o 13:04
Miejscowość: Pandarium/Ruda Śląska

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Vestibor Rothal » 7 Maj 2017, o 16:47

Udanego spotkania, ja się może za rok też załapie :)
Awatar użytkownika
Vestibor Rothal
Gracz
 
Posty: 150
Rejestracja: 8 Lis 2015, o 00:22

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez BE3R » 7 Maj 2017, o 16:56

Saine Kela napisał(a):Bo jesteś cham i prostak, nie każdemu może to odpowiadać :D



<papug> i w dodatku ABSTYNENT!!
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

cron