Content

Hyde Park

Zjazd Mgławicowców!

Dla wszystkich, o Wszystkim i o niczym. Przypominamy, że w tym dziale również obowiązują szeroko pojęte zasady kultury osobistej. ;)

Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Kamuro Rushi » 4 Lip 2012, o 22:42

NO DO CHOLERY JASNEJ! :D Właśnie zaczęły się wakacje, dlaczego jeszcze nie ma nigdzie tematu o tym, żeby się razem zjechać gdzieś nad jeziorko czy coś na dwa-trzy dni, co?! Czekam na propozycje i chętnych :D
Image

GG: 10185580
Jak czujesz nieodpartą chęć postawienia komuś piwa, lub też gdy pewnego słonecznego ranka odkryjesz, że jesteś seksowną brunetką z dużym biustem - napisz.
Awatar użytkownika
Kamuro Rushi
Gracz
 
Posty: 444
Rejestracja: 12 Cze 2011, o 13:16

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez BE3R » 4 Lip 2012, o 22:52

Warszawa, Avangarda pod koniec lipca i trzymać kciuki żebyśmy dojechali :)
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Kamuro Rushi » 4 Lip 2012, o 22:56

Mnie Warszawa pasuje, ode mnie jakieś 3 godziny drogi. Thrak pewnie zabrałby się ze mną (czyt. jak się nie zabierze, to ja go zabiorę)
Image

GG: 10185580
Jak czujesz nieodpartą chęć postawienia komuś piwa, lub też gdy pewnego słonecznego ranka odkryjesz, że jesteś seksowną brunetką z dużym biustem - napisz.
Awatar użytkownika
Kamuro Rushi
Gracz
 
Posty: 444
Rejestracja: 12 Cze 2011, o 13:16

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Thrak Skirata » 4 Lip 2012, o 22:59

Kamuro Rushi napisał(a):Mnie Warszawa pasuje, ode mnie jakieś 3 godziny drogi. Thrak pewnie zabrałby się ze mną (czyt. jak się nie zabierze, to ja go zabiorę)


Jestem ciekaw jak mnie zmusisz? :lol: :ugeek: < przeładowuje PKM >
Image
Awatar użytkownika
Thrak Skirata
Gracz
 
Posty: 674
Rejestracja: 15 Cze 2011, o 18:57

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Kamuro Rushi » 4 Lip 2012, o 23:01

<Macha mu Somersby przed nosem> coś się wymyśli
Image

GG: 10185580
Jak czujesz nieodpartą chęć postawienia komuś piwa, lub też gdy pewnego słonecznego ranka odkryjesz, że jesteś seksowną brunetką z dużym biustem - napisz.
Awatar użytkownika
Kamuro Rushi
Gracz
 
Posty: 444
Rejestracja: 12 Cze 2011, o 13:16

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez David Turoug » 4 Lip 2012, o 23:01

Sierpień ewentualnie wrzesień we Wrocławiu.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Mistrz Ind'yk » 5 Lip 2012, o 03:12

Jestem za Warszawą, chociażby dlatego, że jest do niej dojazd łatwy praktycznie z każdego miejsca (a jeśli nie jest, to można podać 100 innych, do których jest trudniejszy). A nawet jeśli nie, to i tak jest mniej więcej najbliżej "wszystkiego". Sam w wakacje będę musiał tam dojeżdżać, aczkolwiek nadal popieram tę propozycję. Czas ustalcie jakoś sami, mi pasuje właściwie wszystko, co się dzieje od drugiego weekendu sierpnia. Kelan jest zwolennikiem takiego pomysłu, skoro Kamuro poruszył już ten temat, trzeba przycisnąć naszego Grafika i Admina, żeby też się jakoś wypowiedział.

Tak więc, podsumowując. Warszawa, a co do daty, to polecam umawiać się na sierpień, na który większość osób może nie mieć jeszcze planów. Lipiec może wiązać się z narzekaniem na już obstawione wakacje, a miesiąc do ustawienia jednak daje jakiś komfort ;) .

Edytowanie: dopiero zauważyłem fragment:
gdzieś nad jeziorko czy coś na dwa-trzy dni


Jeziorko mogłoby być git, ale to pewnie już masz jakiś pomysł, skoro rzucasz takim hasłem. Słucham uważnie :D .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Alice » 5 Lip 2012, o 08:37

Hm co do mnie to planów nie mam jeszcze sprecyzowanych i ciężko mi cokolwiek powiedzieć. W wakacje różnie mogę stać z czasem, przede wszystkim na dwa etaty, które mam w zasadzie od poniedziałku. Niemniej myślę o jakimś kilkudniowym wypadzie właśnie w sierpniu. No i wiadomo, praca, więc musiałabym wiedzieć również wcześniej na ile dni zaplanować sobie wolne. Dla mnie najważniejsze aby wypad był po wypłacie, a więc po 10 - tym :D Kolejne pytanie ode mnie. Co z noclegiem? Czy ktoś miałby jakieś opcje?
Image
Awatar użytkownika
Alice
Gracz
 
Posty: 387
Rejestracja: 27 Lut 2012, o 14:43

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Jack Welles » 5 Lip 2012, o 10:00

Kamuro Rushi napisał(a):NO DO CHOLERY JASNEJ! :D Właśnie zaczęły się wakacje, dlaczego jeszcze nie ma nigdzie tematu o tym, żeby się razem zjechać gdzieś nad jeziorko czy coś na dwa-trzy dni, co?! Czekam na propozycje i chętnych :D


Bo nigdy to nie wyszło - a były już o wiele większe plany.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Mistrz Ind'yk » 5 Lip 2012, o 11:30

Kolejne pytanie ode mnie. Co z noclegiem? Czy ktoś miałby jakieś opcje?


Rozbijemy namioty pod Pałacem Kultury, tam jest teraz trochę miejsca, jak strefę zwijają :D :D .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Kamuro Rushi » 5 Lip 2012, o 12:36

Alicia Gersen napisał(a):Co z noclegiem? Czy ktoś miałby jakieś opcje?


Proponuję podłogę w barze :D

Inygo Beviin napisał(a):Jeziorko mogłoby być git, ale to pewnie już masz jakiś pomysł, skoro rzucasz takim hasłem. Słucham uważnie


Pomysł mogę mieć, ale małopolska i śląsk to raczej średnio by odpowiadały większości osób :D
Image

GG: 10185580
Jak czujesz nieodpartą chęć postawienia komuś piwa, lub też gdy pewnego słonecznego ranka odkryjesz, że jesteś seksowną brunetką z dużym biustem - napisz.
Awatar użytkownika
Kamuro Rushi
Gracz
 
Posty: 444
Rejestracja: 12 Cze 2011, o 13:16

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Tzim A'Utapau » 5 Lip 2012, o 12:53

Warszawa, Avangarda pod koniec lipca i trzymać kciuki żebyśmy dojechali


Ja jestem za. Warszawa, jako miasto stołeczne, to najlepszy wybór. :D Na Avangardzie nie planowałem być, aczkolwiek co roku mnie męczą o prelekcje na tym konwencie i jak już tam zawitam, to może i bym coś zorganizował w stylu "godzinka poprawnej polszczyzny" albo "język a fantastyka". Nie omieszkalibyśmy zapewne podówczas zrobić reklamę Mgławicy.

Noclegi w Wawie są niestety drogie, ale Tau, jako stary bywalec podwarszawskich jednogwiazdkowych hoteli z brudną pościelą i śnieżącymi telewizorami, zna parę alternatyw i może się nimi podzielić, doradzić gdzie lepiej nie jeść i którym naciągaczom można dać się naciągnąć albo jak należy rozmawiać, żeby dostać za darmo nocleg w świątyni buddystów (powaga). W skrajnych sytuacjach mogę się kimś zaopiekować, jakkolwiek moja lepsza połowa bywa tu kapryśna. W przypadku konwentów sprawa jest prostsza, organizatorzy je... organizują.

Co do terminów, również bardziej pasuje mi sierpień, choć w przypadku Wawy mogę się na dzień czy dwa wyrwać niemal zawsze.
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Nikh » 17 Lip 2012, o 14:17

Też byłbym za Warszawą bo chętnie bym się stawił na spotkanie, tylko że w sierpniu mnie niemal cały czas nie ma w domu (praca praca i jeszcze raz praca na wyjeździe) Lipiec ewentualnie Wrzesień :)
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 605
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Mistrz Ind'yk » 31 Lip 2012, o 00:39

W sumie dopiero teraz o tym pomyślałem, więc rozwiązanie może być lekko abstrakcyjne. Cóż, raz się żyje, więc trzeba szaleć :D .


Jeśli ktoś chciałby się spotkać na Przystanku Woodstock, niech pisze do Kelana lub Popka o mój numer telefonu i potem skrobie do mnie esemesy z informacjami ;) .



Wspomniani powyżej Panowie nic o tym nie wiedzą, więc wklejajcie w PW do nich link do tego posta :roll: .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Kamuro Rushi » 1 Sie 2012, o 10:30

Czego żeś się nie chwalił, że na Woodstock się wybierasz? Ja rozważałem wyjazd ale nie miałem z kim jechać, a teraz już kasy nie mam >.>
Image

GG: 10185580
Jak czujesz nieodpartą chęć postawienia komuś piwa, lub też gdy pewnego słonecznego ranka odkryjesz, że jesteś seksowną brunetką z dużym biustem - napisz.
Awatar użytkownika
Kamuro Rushi
Gracz
 
Posty: 444
Rejestracja: 12 Cze 2011, o 13:16

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Mistrz Ind'yk » 4 Sie 2012, o 23:04

A nie wiem, to takie oczywiste mi się wydawało...

Na szczęście z Rewixtem się udało spotkać i to nie raz, i nie dwa. Daliśmy czadu za MM na Woodzie :P :D .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Alice » 5 Sie 2012, o 20:25

Nie wierzę ci Indyk :P Musisz pokazać dowód (najlepiej zdjęcie z prezydentem Komorowskim :D). A na serio super, że udało się spotkać i wróciliście w jednym kawałku ;)
Image
Awatar użytkownika
Alice
Gracz
 
Posty: 387
Rejestracja: 27 Lut 2012, o 14:43

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Rewixt Otrrasnir » 6 Sie 2012, o 00:03

Opiłem go i nie zdążyłem postawić mu nawet marnego piwa... W następnym roku to ja stawiam, Iny!
Image
GG: 13827349
Awatar użytkownika
Rewixt Otrrasnir
Gracz
 
Posty: 271
Rejestracja: 21 Lut 2011, o 22:13

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Mistrz Ind'yk » 6 Sie 2012, o 22:22

Nie jest źle, sam trafiałem na "promocje" :D .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Alice » 9 Sie 2012, o 17:21

Rew, jak mogłeś opić naczelnego pijaka forum? :shock: :roll:
Image
Awatar użytkownika
Alice
Gracz
 
Posty: 387
Rejestracja: 27 Lut 2012, o 14:43

Następna

Wróć do Hyde Park

cron