Content

Hyde Park

Zjazd Mgławicowców!

Dla wszystkich, o Wszystkim i o niczym. Przypominamy, że w tym dziale również obowiązują szeroko pojęte zasady kultury osobistej. ;)

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Nikh » 13 Paź 2012, o 11:18

Ja jednak nie dam rady dotrzeć. Mój coach wytypował mnie do dream teamu który ma dostać w dupę w dzisiejszym, wieczornym meczu.

Tak więc nie dam rady dotrzeć...
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 605
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Tzim A'Utapau » 14 Paź 2012, o 00:28

Mgławicoeneida, księga 1:

Opiewam trzeźwość et nienocne autobusy, które to
W domum z ziemi centralnej wiozą bezbłędnie.

(mój kapelusz :( )
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Mistrz Ind'yk » 14 Paź 2012, o 00:41

Najebawszy się i wytrzeźwiawszy, Tau zatęskniwszy :D .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Jack Welles » 14 Paź 2012, o 18:35

Było epicko - nie mogę się doczekać następnego razu :)
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Kelan Navarr » 14 Paź 2012, o 18:50

Ano prawda, było fantastycznie :) Dzięki Indykowi za nocleg i stanowiący bezbłędny trening przed włamywaniem do sejfów regulator wody pod prysznicem :D Dzięki też wszystkim, którzy się stawili :) Jesteście wszyscy rewelacyjni :)
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Mistrz Ind'yk » 14 Paź 2012, o 19:25

Axis, chopaki, muszę Wam powiedzieć, że zrozumiałem tak na maksa w ten weekend, dlaczego chce mi się siedzieć tyle czasu na tym forum, pisać jakieś bzdety i dyskutować o nieznanym. Dzieje się to tylko dzięki Wam, co pokazaliście, będąc sobą na tym spotkaniu. Dodatkowo nie podpadliśmy nawet mojej siostrze, więc ogólnie wszystko na plus. Dzięki bardzo! :)
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez BE3R » 14 Paź 2012, o 19:54

Dawno dawno temu
W samym centrum Polski


Anno Domini 2012 dnia października 13 z jaśnie oświeconą małżonką syna pod nestora kuratelę, który wespół z najukochańszą teściową zająć się mym pomichałem raczył. Na cel Stolycę obraliśmy i upewniwszy się iż bilety na pojazd mechaniczny posiadamy w kierunku stanicy owych ruszyliśmy.
Nie minęła nawet godzina a cali i zdrowi we wehikule Poskim Busem znanym siedliśmy. Przed wyjazdem jednakże słowika mało słownego posłać imć Tau raczyliśmy. <papug> Tau esa olał albowiem w stanie nieważkości przebywać był raczył. Po podróży ciekawej acz szybkiej którą to podróż grami słownymi umilić sobie raczyliśmy, znaleźliśmy się we stolicy... Już mieliśmy z busa radośnie wysiadać gdy się telefon od Inygo odezwał. Gospodarz o gościach przypomnieć sobie raczył co z radością niezwykłą przyjęliśmy. Po chwili pokonawszy złowrogą kałbojkę, <papug> co nieco srebra kosztowało albowiem regenerację miała sobaka. i lżejsi nieco w wechikuł szynowy wsiąść zdołaliśmy i wiedzeni śpiewem indyka do celu wprost zmierzaliśmy.

Na miejscu wyszła po nas wesoła ekipa, w składzie biała murzyna sztuk raz <papug> Long Jack is Long. oraz koksa forumowego <papug> Oto we własnej osobie. Zwabieni tajnym hasłem. "Hej Chudy dawaj!" bez problemu dokonaliśmy rozeznania i pokonawszy przeszkodę w postaci sygnalizacji świetlnej. <papug> czego to te miastowe nie wymyślą. Ruszyli mu więc połączonymi siłami do pobliskiego Indykarium, które tymczasowo za schronienie dla dwóch żab i jednego białego murzyna służyły. <Papug> że o nielocie nie wspomnę. Powitawszy Kontuzjowanego Kela i Miotającego się Indyka poczekaliśmy radośnie aż towarzystwo się posili kanapkami regeneracyjnymi oraz herbatą. <papug> z pierwszego parzenia Gdy już wszyscy okrzepli i się zregenerowali, łączność z Tau i Havrosem nawiązać się staraliśmy. Zamiast nich odezwał się Renno, który sprzedawszy zajumane sztućce na bilet kasę zamienił i do Stolycy dojechał. Ruszyliśmy więc w miasto.

<Papug> Po ktrótkiej jeździe umilaną dyskusją na temat "Czemu Yarin jest głupi" oraz "Ja pierdole 6 karta Soara" Dotarliśmy na patelnię czy jakoś tak. W każdym razie Pałac kultury znaleźliśmy "Za banerem był" a następnie Renno i Havrosa. Oczywiście godzinne oczekiwanie umilił nam gospodarz - przewodnik oraz jakiś koleś z zacięciem godnym lepszej sprawy katujący szufladę. Zebrawszy wreszcie ekipę w drogę wyruszyć mogliśmy. <papug> W kierunku najbliższej knajpy która okazała się najdalszą. W trasie omówione zostały "3 dupy, premiery najnowsze, filmy warte obejrzenia, wyższość nowego Bonda nad starym oraz sceny z życia Batmana. W czym oczywiście brylowała Axis choć przyznać muszę że Indyk dzielnie walczył i dotrzymał pola. W końcu spragnieni wędrowcy dotarli do małej przystani gdzie spoczęli i posiłek spożyć mogli. <Papug> i herbatę z pierwszego parzenia. Zasiliwszy organizmy trunkiem szlachetnym i wyrobem mięsopodobnym, wyruszyliśmy by spotkać ostatniego z brakujących Tambylców. Tau pojawił się już wkrótce pod kolumną postacią swą zaskoczenie wśród nieznających go przybyszów wywołując. <papug> Wszak szlachta skacowana to wciąż szlachta. Następnie w pełnym składzie zwiedzać się wybraliśmy co skończyło się ssaniem rurek, lodów i innych rzeczy o wstręt przyprawiających. Ciekawostką Warszawską byli okoliczni szaleńcy w postaci Złych pucybutów <papug> nie stwierdzono Ulicznych grajków <papug> Stada oraz wędrownego kaznodziei, który jest mięczkakiem bo na Allah Akbar zareagował paniką, podobnie jak reszta przechodniów <papug> A przecież chudy się nie wysadzi bo ładunków nie uniesie.
Skończywszy zwiedzanie udaliśmy się w kierunku Pojazdu szynowego w celu dotarcia na pozycje wyjściowe. <papug> Jack popełnił błąd i wziął cukierka od Tau. Na szczęście Tau takich starych towarów nie rusza albo popierdoliły mu się cukierki i Jack ustał. Wróciwszy na jakże radosną stadninę Polskich busów odstawiliśmy Renno i z radością zanurzyliśmy się w knajpie warszawskiej klasy mordownia <papug> Tau prawie dostał wpierdol za zamówienie herbaty. Nie ryzykowaliśmy więc z nielotem i zamówiliśmy po piwie z butelki. Zachwyceni klimatem i tym że nie dostaliśmy wpierdol, przeczekaliśmy do odjazdu naszego wehikułu i ruszyliśmy w drogę powrotną w towarzystwie dwójki nastolatek opowiadających na cały autobus o swych życiowych problemach... <papug> Niestety do domu dotarliśmy trzeźwi...

Podsumowując wyjazd i opowieści...

Ekipa zajebista i ludzie wspaniali ale:
- Jack zgubi się w metrze nawet jak jest tylko jedna linia.
- Nie bierzemy cukierków od Tau. <papug> NEVER.
- Kelan nabawił się kontuzji pięty co może wskazywać na syndrom Achillesa.
- Oto jest najbardziej wyluzowanym koksem jakiego znam. <papug> zna już dwóch
- Renno nie mówi, podejrzewamy że od razu wali w ryj, woleliśmy nie sprawdzać.
- Havros mistrz studenckiego surwiwalu
- Indyk, gospodarz doskonały chociaż nielot.

Pozdrowienia dla kelnera z Harendy, który już wie że przedszkolaki nie zostawiają napiwków oraz dla kucharza, który zna 101 potraw z mielonej tektury...

Specjalne pozdrowienia dla Piotra z mordowni za to że jednak nie wpierdolił Tau

Wielkim nieobecnym był Popek czyli żaba pierwsza, jednak liczymy, że następnym razem uda nam się spotkać samego Kermita jak i nasze forumowe Panie.

<Papug> Poszukiwany kapelusz Tau, znaki szczególne - ktoś na nim usiadł..


Świetna ekipa, doskonale się bawiliśmy niestety krótko :( Liczymy że jeszcze dane będzie się nam spotkać, tylko do tego czasu pomyślcie nad mgławicowymi fartuchami czy coś.
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Jack Welles » 14 Paź 2012, o 21:28

Indyk- pozdrow siostre :D
Chudy - sama prawda w Twych slowach ;)
Kielon - Co sie patrzysz?!
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Axis » 14 Paź 2012, o 21:49

Dzięki Wam kochani za ten dzień. Mogę śmiało powiedzieć, że jesteście bardziej zajebiści niż mi się to wydawało. Będę miło wspominać ten wypad do Warszawy.
Image
GG: 8232072
Awatar użytkownika
Axis
Gracz
 
Posty: 209
Rejestracja: 2 Gru 2011, o 11:33

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Mistrz Ind'yk » 15 Paź 2012, o 00:07

Siostra pozdrowiona, relacja będzie jutro :) :D .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Oto'reekh » 15 Paź 2012, o 01:10

Image
BE3R prawdę rzecze!
Wyjazd był nadspodziewanym sukcesem, ekipa pozytywnym szokiem jakiego jeszcze w życiu nie przeżyłem...

Indyk czyli wybuchowy nielot z ciągotami do alkoholu i odkrywca Ulubionej (<3), do tego ma doskonalą pamięć do wszelkich połączeń komunikacyjnych w stolicy (szczególnie tych prowadzących do Ulubionej) !

Harvos vel zrzucający odpowiedzialność nerd potrafiący wyżyć tydzień za 15 zł w Nikaragui czy gdzie tam jego wiocha leży!

Jack, który prawie natychmiast wyczuł bełkot wytwarzany przeze mnie i Indyka oraz wyrafinowany język Michała vel Tau dla kontrastu, czarny koń imprezy...

BE3R wysoki, niezłomny, tryskający humorem optymista... Ze świecą szukać takich miszczów! (uwielbia korzystać z turbolaserów i wcale nie musi ustawiać okrętów godzinami - mój człowiek!)

Axis vel Borsuk (niestety nie możemy korzystać z tego pseudonimu gdyż jest tylko na wyłączność dla BE3R-a) dusza imprezy, jedyny kobiecy głos w towarzystwie i salwy śmiechu bardziej zaraźliwe niż Hiszpanka w 1918r.

Kielan czyli człowiek, który jest żywym dowodem na to, że święte prawo głoszące, że abstynencja jest dobra, ale stosowana z umiarem nie zawsze jest święte... Za to ma pewną rękę i wódkę rozlewać potrafi!

Michał vel Tau czyli dystyngowany dżentelmen, literat i Neo w jednym. Uwielbia kapelusze i nocne przejażdżki autobusowe bez świadomości ich odbywania. Kocha kobiety w każdym wieku, choć przy tych starszych jest bardzo potulny i grzeczny. Bezapelacyjnie inteligentna istota.

Tresta bułgarski morderca poszukiwany w 15 krajach bloku sowieckiego i w Unii Europejskiej. Nie odzywa się za dużo, ale jak już coś rzecze to mogą to być ostatnie słowa jakie usłyszysz... W jedną noc wytłukł 4 osoby w pokoju własnego hostelu, a później wciskał bajki, że był tam sam...

Image
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Mistrz Ind'yk » 15 Paź 2012, o 12:17

Image



Padłem i się zwijam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Kelan Navarr » 15 Paź 2012, o 20:17

Tau zainspirował mnie do wzięcia się za bary z poezją :P Bądźcie wyrozumiali, to mój pierwszy twór :D

Smutno mi, Boże! Kiedy późno w nocy,
Na Kabatach oczy me rozwieram
I ku zamnkiętym drzwiom ruszając ile w nogach mocy,
Nakrycia głowy ulubionego nie zabieram...
Gdy człowiek, na zewnątrz autobusu zwrócić nie może,
Smutno mi, Boże!

Później gdy w stolicy czeluściach zabłąkany,
Pod Smykowymi staję progi,
Uśmiech na mej twarzy opętany
Zakwita. Rad żem, że tu mnie poniosły nogi.
Gdy samotny wtedy do snu się ułożę,
Smutno mi, Boże.

Gdy łyse i indycze głowy
Ku „Ulubionej” z radością bieżą,
Zamawiam herbatę, chociaż wieczór młody,
A oczy zza kontuaru bez sympatii mnie mierzą.
Gdy człowiek whiskey napić się nie może,
Smutno mi, Boże.

Gdy z zegarkiem wciąż spóźnionym
na czas na spotkania już się nie oglądam,
Mówię tonem wyważonym
„Dla ciebie mała” i cukierka wyciągam.
Gdy podstawówka wyjeżdża nad morze
Smutno mi, Boże.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez BE3R » 15 Paź 2012, o 20:22

Okrutne, zaiste okrutne...

<papug> Jest potencjał :twisted:
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Tzim A'Utapau » 15 Paź 2012, o 20:32

Najzabawniejsze jest to, że stylistycznie kelanowy utwór jest naprawdę niezły. I przerzutnia, i tonicznie całkiem brzmi.

Tak czy inaczej: fakt, treść jest okrutna :(


Gdy się wykuruję, dołożę i swoją perspektywę zjazdu. ;)
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Mistrz Ind'yk » 15 Paź 2012, o 21:30

Kelan - mój znajomy wydaje książki na IPady, podesłać mu twój tekst? Za jakiś tydzień będziesz już publikował :D :D .

Zauważyliście, jaki Tau jest cwany? Udaje chorego, żeby napisać po wszystkich innych i mieć ostatnie słowo :P . Potem nam dojedzie... :evil:
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Oto'reekh » 16 Paź 2012, o 17:03

Ok, gra muzyka! Jako, że stęskniłem się za Indyczą sio... znaczy Ulubioną! Byłby ktoś chętny na poprawiny w któryś z pierwszych weekendów listopada? 2-4 lub 9-11?
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez BE3R » 16 Paź 2012, o 18:10

W listopadzie jest święto zmarłych a potem Falcon więc my odpadamy całkowicie :(
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Jack Welles » 16 Paź 2012, o 18:41

Ja raczej też, bo to okres kiedy wykładowcy lubią pocisnąć jakieś zaliczenia :/
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Zjazd Mgławicowców!

Postprzez Alice » 16 Paź 2012, o 18:49

Jesteście niesamowici :D
Image
Awatar użytkownika
Alice
Gracz
 
Posty: 387
Rejestracja: 27 Lut 2012, o 14:43

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park