Content

Hyde Park

Mały problem z SW TOR

Dla wszystkich, o Wszystkim i o niczym. Przypominamy, że w tym dziale również obowiązują szeroko pojęte zasady kultury osobistej. ;)

Mały problem z SW TOR

Postprzez Nikh » 17 Paź 2012, o 13:34

Mam do Was prośbę. Zwłaszcza do tych którzy grali w SW TOR

Zainstalowałem wszystko bez problemu, konto też założyłem ale potem zaczęły się schody. Na początku pobierało mi aktualizacje do nowszej wersji, a potem miałęm jakieś komunikaty o przerwie technicznej. Teraz z kolei przerwa się zakończyła a ja mam następujący komunikat:

"There is curently no active subscription on this account. Active your account here."

Kiedy naciskam "here" przenosi mnie na stronę "My SW TOR". Wchodzę w subscription i pojawia mi się komunikat:

"You have 28 days of play time remaining. You must sign up for a recurring subscription plan or redeem a Game Time Code before you can play. If you sign up for a recurring subscription, you will be billed automatically at the end of your current remaining play time."

Gdy ponownie wchodzę w subscription (w dalszej części) są tylko opcje żebym zapłacił za miesiąc gry.

Kupiłem pudełkową wersje w której zawarte powinno być 30 dni grania. Prosiłbym Was o pomoc.

Pomóżcie jeśli zrozumieliście o co mi chodzi ;)
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 605
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42

Re: Mały problem z SW TOR

Postprzez Oto'reekh » 18 Paź 2012, o 00:29

Spróbuj dodać kartę płatniczą do swojego konta. Później możesz ją usunąć, ale to chyba było wymagane. Sam już nie pamiętam.
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Mały problem z SW TOR

Postprzez Annika » 19 Paź 2012, o 15:53

Oto'reekh napisał(a):Spróbuj dodać kartę płatniczą do swojego konta. Później możesz ją usunąć, ale to chyba było wymagane. Sam już nie pamiętam.


Wydaje mi się, że nie można usunąć, ale mogę się mylić.
Annika
New One
 
Posty: 2
Rejestracja: 19 Paź 2012, o 15:47


Wróć do Hyde Park

cron