Content

Hyde Park

Blue Milk Run 3 rekrutacja

Dla wszystkich, o Wszystkim i o niczym. Przypominamy, że w tym dziale również obowiązują szeroko pojęte zasady kultury osobistej. ;)

Re: Blue Milk Run 3 rekrutacja

Postprzez BE3R » 13 Sie 2014, o 07:30

<papug> HAHAHAHAHAHA Frajerzy

Serio wy chcieliście grać w BMR3 mimo tego że wszystkie znaki na niebie i ziemi, łącznie z wypowiedziami Tau, wskazywały że dednie zanim się zacznie? Do tej pory myslałem że BMR działa na zasadzie mojego questa, ale jak zaczeliście marudzić na brak odpisów to autentycznie padłem...
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Blue Milk Run 3 rekrutacja

Postprzez Kamuro Rushi » 13 Sie 2014, o 10:33

W swojej naiwności wierzyłem, że można oszukać przeznaczenie :( Dobra, imć zieloni, to w takim razie jak załatwić tę sprawę? Po prostu zacząć pisać gdzie indziek?
Image

GG: 10185580
Jak czujesz nieodpartą chęć postawienia komuś piwa, lub też gdy pewnego słonecznego ranka odkryjesz, że jesteś seksowną brunetką z dużym biustem - napisz.
Awatar użytkownika
Kamuro Rushi
Gracz
 
Posty: 444
Rejestracja: 12 Cze 2011, o 13:16

Re: Blue Milk Run 3 rekrutacja

Postprzez David Turoug » 13 Sie 2014, o 10:37

Kelan Navarr napisał(a):Nic się nie wyjaśniło, bo Tau (i nie tylko on) mimo wcześniejszych zapowiedzi na spotkaniu się nie pojawił, stąd trudno było w rozmowie pewne kwestie poruszyć. Naturalnie nie mam nic przeciw, by postaci z BMR'a przetransferować w miejsce gdzie coś się dzieje, a samego BMRa po prostu unieważnić. Nie ma sensu by kilka postaci było tam po wsze czasy umoczonych, skoro można wykorzystać je w innych miejscach do normalnej rozgrywki. Szkoda tylko, że nikt nie słuchał mnie, gdy mówiłem to na początku.


Owszem, większość miała świadomość, iż BMR może spokojnie potrwać rok, ale jednak jakoś będzie stąpał do przodu. Poprzednie edycje właśnie tak wyglądały. A że Tau już kompletnie trzecia część, epickiego questa ma w dupie, to wyszło na Twoje. Nie mniej, najważniejsze, że z czystym sumieniem można "teleportować" postaci do innych lokacji.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Blue Milk Run 3 rekrutacja

Postprzez Jack Welles » 13 Sie 2014, o 13:42

Ja bym po prostu uznał wątek za niebyły i teraz jak kto chce - unicestwić swoją postać lub zacząć grać nią gdzie indziej ;)

Edit

Unicestwić bo na przykład ja chciałem rozpocząć wątek fabularny Jimmiego w BMR3 właśnie - taki koncept miałem ;) A nawet jeśli nie unicestwić to dać przyzwolenie na stworzenie bardziej samodzielnej postaci ;)
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Blue Milk Run 3 rekrutacja

Postprzez Kelan Navarr » 14 Sie 2014, o 03:37

Uznajmy po prostu, że BMR3 nigdy nie miał miejsca i możecie ruszyć gdzie zechcecie, jakbyście po prostu dopiero co stworzyli postać. Tak będzie chyba najsensowniej. Jeśli ktoś tworzył postać pod BMRa specjalnie i poza questem nie chce nią grać - można ubić i napisać nową poboczną.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Poprzednia

Wróć do Hyde Park

cron