Content

Hyde Park

Blue Milk Run 3 rekrutacja

Dla wszystkich, o Wszystkim i o niczym. Przypominamy, że w tym dziale również obowiązują szeroko pojęte zasady kultury osobistej. ;)

Re: Blue Milk Run 3 rekrutacja

Postprzez Jack Welles » 25 Lut 2014, o 21:49

David Turoug napisał(a):
Virgil Mecetti napisał(a):Dobra, lenie, wrzuciłem KPka, czyli mogę zacząć udawać zorganizowanego człowieka.

Na Thraka i Davida czekamy do 26, czyli jeszcze całe 7 dni. Jeśli się nie wyrobią, złapiemy sobie kogoś z innych graczy i wcielimy go mimowolnie :D

Ja tymczasem piszę scenariusz.


No Tau, jutro deadline :D Mam nadzieję, że do końca tygodnia ujawnisz choć trochę z nadchodzącego BMR3 :D


Taaaa - przy ostatnich wiedzieliśmy tylko jaki jest ogólny cel (którego w sumie nie osiągnęliśmy), więc na za dużo bym nie liczył :D

Edit: Tak właściwie jeśli być dokładnym to 7 dni, o których pisał Tau, mijają dokładnie o 01.11 26.02 :D
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Blue Milk Run 3 rekrutacja

Postprzez Tzim A'Utapau » 27 Lut 2014, o 00:34

Na KP Thraka czekamy do soboty (01.03), status Otorka jest niepewny - zdaje się, że jednak postanowił nie zamrażać postaci z nami w temacie :D

Dotychczasowe podsumowanie fabuły machnę do piątku :P
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Blue Milk Run 3 rekrutacja

Postprzez David Turoug » 28 Lut 2014, o 23:56

Tzim A'Utapau napisał(a):Na KP Thraka czekamy do soboty (01.03), status Otorka jest niepewny - zdaje się, że jednak postanowił nie zamrażać postaci z nami w temacie :D

Dotychczasowe podsumowanie fabuły machnę do piątku :P



Ekhem, nie chcę nic mówić ale zostałą do końca piątku nieco ponad godzina... :roll:

Mam jednak nadzieję, iż BMR3 jest niezagrożony i jutro coś się w tej kwestii ruszy.

"Kto jest głupszy - głupiec, czy ten, co za nim idzie?" - Obi-Wan Kenobi
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Blue Milk Run 3 rekrutacja

Postprzez Kamuro Rushi » 1 Mar 2014, o 00:30

Ekhem, nie chcę nic mówić ale zostałą do końca piątku nieco ponad godzina... :roll:


Ty naprawdę wierzyłeś, że Tau dotrzyma terminu? :D
Image

GG: 10185580
Jak czujesz nieodpartą chęć postawienia komuś piwa, lub też gdy pewnego słonecznego ranka odkryjesz, że jesteś seksowną brunetką z dużym biustem - napisz.
Awatar użytkownika
Kamuro Rushi
Gracz
 
Posty: 444
Rejestracja: 12 Cze 2011, o 13:16

Re: Blue Milk Run 3 rekrutacja

Postprzez Jack Welles » 1 Mar 2014, o 19:59

I wtedy niespodziewanie nadeszła sobota...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Blue Milk Run 3 rekrutacja

Postprzez Tzim A'Utapau » 1 Mar 2014, o 21:10

Thrak zyskał dodatkowy dzień. Ja niestety siedzę obecnie w lesie na łączu, które nie chce współpracować. BMR ruszy - marudzenie zostawcie na obsuwy z prawdziwego zdarzenia. :P
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Blue Milk Run 3 rekrutacja

Postprzez BE3R » 1 Mar 2014, o 22:45

Tzim A'Utapau napisał(a):Thrak zyskał dodatkowy dzień. Ja niestety siedzę obecnie w lesie na łączu, które nie chce współpracować. BMR ruszy - marudzenie zostawcie na obsuwy z prawdziwego zdarzenia. :P


<papug> obsuwa z prawdziwego zdarzenia znana też jako post co Toth czasu czyli od ukończenia ostatniej piramidy w Gizie. Obsuwy jedno czy dwu tygodniowe to tylko taki teaser, coś jak pierwsza salwa z imperialnego niszczyciela. WZIU i wiesz że jak w końcu trafia... :]
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Blue Milk Run 3 rekrutacja

Postprzez David Turoug » 2 Mar 2014, o 02:25

Tau, jak nikt potrafisz niszczyć nadzieję... Nie mniej, dopiero teraz (sic!) włączyło mi się zwątpienie w BMR, które od dawna prorokował Kelan. ;d
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Blue Milk Run 3 rekrutacja

Postprzez Kelan Navarr » 2 Mar 2014, o 11:05

Nie mniej, dopiero teraz

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Kawalarz :D
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Blue Milk Run 3 rekrutacja

Postprzez Jack Welles » 2 Mar 2014, o 13:20

David Turoug napisał(a):Tau, jak nikt potrafisz niszczyć nadzieję... Nie mniej, dopiero teraz (sic!) włączyło mi się zwątpienie w BMR, które od dawna prorokował Kelan. ;d


Dramatyzujesz :P A poza tym to było łatwe do przewidzenia :D

P.S. Taka ciekawostka a propos BMR2 : data rozpoczęcia - 28 Maj 2011, data zakończenia - 21 Sie 2012 :D :D :D
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Blue Milk Run 3 rekrutacja

Postprzez Kamuro Rushi » 3 Mar 2014, o 02:48

I większość tego czasu Tau zbierał wenę na jeden odpis :D
Image

GG: 10185580
Jak czujesz nieodpartą chęć postawienia komuś piwa, lub też gdy pewnego słonecznego ranka odkryjesz, że jesteś seksowną brunetką z dużym biustem - napisz.
Awatar użytkownika
Kamuro Rushi
Gracz
 
Posty: 444
Rejestracja: 12 Cze 2011, o 13:16

Re: Blue Milk Run 3 rekrutacja

Postprzez Jack Welles » 3 Mar 2014, o 10:26

No i mamy poniedziałek :D
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Blue Milk Run 3 rekrutacja

Postprzez David Turoug » 3 Mar 2014, o 13:51

Ekhem...

29 stycznia: Gdy zbierzemy dość graczy, dostaniemy od Zielonych Latarni światełko, potrzebuję koło tygodnia na napisanie scenariusza i zapewne do 10 lutego (data losowa, ale będziem się jej trzymać) ruszymy! - Tau

14 lutego: Czekamy jeszcze na Kpka Thraka ;] (uff) - Tau

19 lutego: Dobra, lenie, wrzuciłem KPka, czyli mogę zacząć udawać zorganizowanego człowieka. Na Thraka i Davida czekamy do 26, czyli jeszcze całe 7 dni. Jeśli się nie wyrobią, złapiemy sobie kogoś z innych graczy i wcielimy go mimowolnie - Tau

19 lutego: KP Davida Turouga zaakceptowana i dodana do BD.

25 lutego: Tak właściwie jeśli być dokładnym to 7 dni, o których pisał Tau, mijają dokładnie o 01:11, 26.02 - Jack

26 lutego: Na KP Thraka czekamy do soboty (01.03), status Otorka jest niepewny - zdaje się, że jednak postanowił nie zamrażać postaci z nami w temacie. Dotychczasowe podsumowanie fabuły machnę do piątku (28.02 - przyp). - Tau

1 marca: Thrak zyskał dodatkowy dzień. Ja niestety siedzę obecnie w lesie na łączu, które nie chce współpracować. BMR ruszy - marudzenie zostawcie na obsuwy z prawdziwego zdarzenia. - Tau

3 marca: No i mamy poniedziałek. - Jack


Od zapowiedzi (29.01) minęło 33 dni i blisko 13 godzin. Od początkowej daty startu (10.02) - 21 dni z haczykiem. Społeczeństwo jest już u kresu wytrzymałości. Między rzeszą forumowiczów przebiegają linie bolesnych podziałów. Atmosfera niekończących się konfliktów, nieporozumień, nienawiści – sieje spustoszenie psychiczne, kaleczy tradycje tolerancji. Tau czy dzisiaj, 3 marca 2014 dasz choć promyk nadziei? Rozpoczniemy? A może chociaż jakiś ogólny szkic, plot albo coś w ten deseń? Ratuj oczekujących...

:lol: :roll: :lol:
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Blue Milk Run 3 rekrutacja

Postprzez Jack Welles » 3 Mar 2014, o 14:14

Wniosek jest jeden - trzeba zlinczować Thraka bo wygląda na to, że głównie czekamy aż on się w końcu ogarnie - albo bierze udział w zabawie i w końcu wrzuci kartę, albo sobie daruje i nie robi zamieszania - w każdym razie niech w końcu coś zrobi byśmy mogli zacząć BMR3 ;)
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Blue Milk Run 3 rekrutacja

Postprzez Kamuro Rushi » 3 Mar 2014, o 15:22

Stary skryba, podbierając się o laskę wszedł na piętro swojego sakrum. Zabytkowa biblioteka miała już blisko dwadzieścia tysięcy lat, a jednak wciąż należała do niego. Odkąd ją stworzył, by wśród milionów cennych ksiąg przechowywać tą jedną, najcenniejszą, która wciąż oczekiwała na swój początek.
Choć jej poszarzałe strony pozostawały puste, to jednak skryba doskonale wiedział, że pewnego dnia się zapełnią. Dlatego czekał. Wciąż czekał.
Stanął przed otwartą na pierwszej stronie wpatrując się usilnie w papier, zagryzając przy tym dolną wargę. Dlaczego to musiało trwać tak długo.
- Tau. - Odezwał się głos za jego plecami. Ciągle słyszał ich podszepty, jednak ignorował je. Wiedział lepiej. On doskonale wiedział, że w końcu nastanie właściwa pora. I wtedy to on będzie śmiał się z tych niedowiarków. Głos jednak nie zamilkł.
- Tau. Poważnie. To naprawdę się samo nie napisze. Nie ważne jak długo byś czekał. To nie tak działa. - Głos stawał się coraz bardziej namolny. Stary skryba odwrócił się gwałtownie, a przecinki i kropki zaszeleściły we wszystkich księgach w odzewie na wezwanie swego Pana.
- Jeszcze zobaczycie! - Krzyknął starczym głosem. - To tylko drobny poślizg! Blue Milk Run 3 ruszy do przodu!
Image

GG: 10185580
Jak czujesz nieodpartą chęć postawienia komuś piwa, lub też gdy pewnego słonecznego ranka odkryjesz, że jesteś seksowną brunetką z dużym biustem - napisz.
Awatar użytkownika
Kamuro Rushi
Gracz
 
Posty: 444
Rejestracja: 12 Cze 2011, o 13:16

Re: Blue Milk Run 3 rekrutacja

Postprzez Tzim A'Utapau » 3 Mar 2014, o 23:55

viewtopic.php?f=179&p=44528#p44528

Thrak dołączy, dajcie chłopakowi szansę :P

Ach, no tak, byłbym zapomniał:

Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Blue Milk Run 3 rekrutacja

Postprzez David Turoug » 4 Mar 2014, o 09:25

Tzim A'Utapau napisał(a):http://www.mglawicamocy.pl/viewtopic.php?f=179&p=44528#p44528

Thrak dołączy, dajcie chłopakowi szansę :P

Ach, no tak, byłbym zapomniał:



https://www.youtube.com/watch?v=lCWHfUMsh5o :o :o :o
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Blue Milk Run 3 rekrutacja

Postprzez Thrak Skirata » 11 Mar 2014, o 23:47

Składam rezygnację z udziału w BMR 3. Wypadła mi sytuacja kryzysowa i nie będę was opóźniał więcej. Przepraszam was najmocniej.
Image
Awatar użytkownika
Thrak Skirata
Gracz
 
Posty: 674
Rejestracja: 15 Cze 2011, o 18:57

Re: Blue Milk Run 3 rekrutacja

Postprzez Tzim A'Utapau » 12 Mar 2014, o 18:20

Runął nasz ostatni mur :(

PS: pała.
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Blue Milk Run 3 rekrutacja

Postprzez BE3R » 12 Mar 2014, o 20:38

Thrak Skirata napisał(a):Składam rezygnację z udziału w BMR 3. Wypadła mi sytuacja kryzysowa i nie będę was opóźniał więcej. Przepraszam was najmocniej.


Zapewne zdajesz sobie sprawę że teraz Tau będzie musiał poprowadzić :D

<papug> Kubeł Motywator :mrgreen:
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hyde Park

cron