Content

Hyde Park

Rycerze starej republiki/Neokrzyżowcy/ no i republikanie

Dla wszystkich, o Wszystkim i o niczym. Przypominamy, że w tym dziale również obowiązują szeroko pojęte zasady kultury osobistej. ;)

Re: Rycerze starej republiki/Neokrzyżowcy/ no i republikani

Postprzez Rafael Rexwent » 6 Lut 2015, o 12:36

Lilith Blindshoter napisał(a):
Tzim A'Utapau napisał(a):Olać Mando, i tak nam nie są potrzebni.

Sądzę, że Wojny Mandaloriańskie bez Mandalorian są trochę, no wybrakowane. Na wojnie musi być wróg, inaczej byłaby nudna.


Tzimowi chyba chodziło o trójkę kubłów która nie wysłała jeszcze KP. Chyba... Zresztą, ta armia Mando doda temu questowi czegoś więcej niż ucieczka. Akurat moja postać stoi na takiej pozycji, że może być podwójnym agentem:D
Image

"Nie wahaj się powiedzieć ludziom na których ci zależy o uczuciach żywionych do nich. Bo jutro może ich tam nie być." ~ Akagi

"If you do not fight now, then when will you?" ~ Type-005
Awatar użytkownika
Rafael Rexwent
Gracz
 
Posty: 290
Rejestracja: 7 Lis 2014, o 17:01

Re: Rycerze starej republiki/Neokrzyżowcy/ no i republikani

Postprzez BE3R » 6 Lut 2015, o 18:24

Miałem się nie zgodzić i trochę poflejmić ale potem się zorientowałem, że wilk nie będzie gadał z sarną...

<papug> Taś taś taś króliczki :twisted:
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Rycerze starej republiki/Neokrzyżowcy/ no i republikani

Postprzez Tzim A'Utapau » 6 Lut 2015, o 19:50

Ja chciałem tylko temat do spamowania...

Sądzę, że Wojny Mandaloriańskie bez Mandalorian są trochę, no wybrakowane. Na wojnie musi być wróg, inaczej byłaby nudna


E tam, jakby na Mando Wojnach zamiast Mando byli Wookie, Ewoki albo nawet jakaś uciskana klasa robotnicza za wroga, to i tak byłyby cool. Liczy się Revan! :D

Zanim kubły napiszą KPki, możemy sobie już padawańsko pofabularyzować, przejść na ciemną stronę i spłodzić uber mocowładne dziecko. Albo po prostu podialogować.

Akurat moja postać stoi na takiej pozycji, że może być podwójnym agentem


Dobrze wiedzieć. Sprawdzimy to po krasnoludzku. Znaczy, zobaczymy, czy chodzisz w krzaki.
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Rycerze starej republiki/Neokrzyżowcy/ no i republikani

Postprzez Lilith Blindshoter » 7 Lut 2015, o 08:59

Tzim A'Utapau napisał(a):Zanim kubły napiszą KPki, możemy sobie już padawańsko pofabularyzować, przejść na ciemną stronę i spłodzić uber mocowładne dziecko. Albo po prostu podialogować.

A można już dialogować? bardzo chętnie popiszę, tylko powiedz gdzie konkretnie. W tym temacie, czy w już Thrak nowy założył?
Image

Image
Awatar użytkownika
Lilith Blindshoter
Gracz
 
Posty: 334
Rejestracja: 3 Wrz 2011, o 01:33

Re: Rycerze starej republiki/Neokrzyżowcy/ no i republikani

Postprzez Rafael Rexwent » 7 Lut 2015, o 11:18

Podpisuję się pod słowa Lilith. Chętnie popisałbym, zanim kubły zaczną pościg:D Zakładam, że do pisania będzie nowy temat, pewnie w dziale "Questy retrospekcyjne".
Image

"Nie wahaj się powiedzieć ludziom na których ci zależy o uczuciach żywionych do nich. Bo jutro może ich tam nie być." ~ Akagi

"If you do not fight now, then when will you?" ~ Type-005
Awatar użytkownika
Rafael Rexwent
Gracz
 
Posty: 290
Rejestracja: 7 Lis 2014, o 17:01

Poprzednia

Wróć do Hyde Park

cron