Content

Hyde Park

Mgławica Mocy metatematycznie

Dla wszystkich, o Wszystkim i o niczym. Przypominamy, że w tym dziale również obowiązują szeroko pojęte zasady kultury osobistej. ;)

Re: Mgławica Mocy metatematycznie

Postprzez Mirten Khaan » 8 Sty 2018, o 13:22

Opliko napisał(a):Szkoda, że nie możesz policzyć ile osób zastanawia się dlaczego tu wchodzisz raz na jakiś czas i wciąż nie napisałeś karty :D


Jeśli chcesz, zawsze Ty możesz to zrobić. :lol: Swoją drogą - wydawało mi się, że Quorn wyolbrzymiał, gdy wspominał o tym jak to dumacie nad mną. Przez Ciebie muszę mu teraz oddać rację! ;)

Kittani Levfith napisał(a):
Opliko napisał(a):Szkoda, że nie możesz policzyć ile osób zastanawia się dlaczego tu wchodzisz raz na jakiś czas i wciąż nie napisałeś karty :D


Ja wiem ja wiem! 100% aktywnej Mgławicy, rozkminiamy to już kolejny miesiąc.. :D


Niestety, pewnie się rozczarujesz, ale powód jest dość prozaiczny. Chociaż trzeba przyznać - jestem wielce ciekaw tych „wykminionych” teorii. W końcu już minęło... O motyla noga... To już rok minął? :shock: Jak ten czas leci!
Mówią, że przyroda nie znosi próżni. To, co leży na ziemi, co padło od twojego miecza, już nie jest Złem. Co nim tedy jest? Czy zastanawiałaś się kiedyś na tym?” - Vysogota z Corvo (Wiedźmin: Wieża Jaskółki)
Awatar użytkownika
Mirten Khaan
New One
 
Posty: 20
Rejestracja: 19 Sty 2017, o 02:46

Re: Mgławica Mocy metatematycznie

Postprzez Saine Kela » 8 Sty 2018, o 13:26

Jesteś z nami już rok! Tak blisko, a jednocześnie tak daleko!
Image

Image

GG: 6687478
Awatar użytkownika
Saine Kela
Gracz
 
Posty: 710
Rejestracja: 18 Cze 2013, o 13:04
Miejscowość: Pandarium/Ruda Śląska

Poprzednia

Wróć do Hyde Park

cron