Content

Hyde Park

Mój sen

Dla wszystkich, o Wszystkim i o niczym. Przypominamy, że w tym dziale również obowiązują szeroko pojęte zasady kultury osobistej. ;)

Mój sen

Postprzez Zaahr Dromrahk » 19 Lis 2018, o 12:11

No więc zdecydowałem się założyć temat ponieważ uważam, że to co tu napiszę jest za dobre, żeby zginąć gdzieś w odmetach czatu. Też jest ciut długie jak na taki nonsens, ale zapewniam was - warto dobrnąć do końca.

Szybki zarys sytuacji: od czwartku jestem chory. To jakiś wirus, który zapewnił mi tour de "wszystkie objawy przeziębienia". Był ból gardła i ucha, teraz jestem na etapie flegmy i kataru. Kto miał kiedyś katar i obrzękniętą śluzówkę to wie jak jest, ale dla tych co nie wiedzą już tłumaczę: zasypianie polega na znalezieniu optymalnej pozycji dla nosa w celu odblokowania chociaż jednej dziurki. Kiedy ja osiągnąłem ten stan, mój umysł nagrodził mnie jednym z najbardziej porąbanych snów jakie miałem.

No więc... Darth Vader postanowił zorganizować święta. Skąd ten przypływ dobroci? A no wiadomo. Jest tylko jedna siła działająca w ten sposób na człowieka - miłość. A kto mógł rozniecić ten ogień w sercu naszego (już nie) małego Anakina? Brawo, zgadliście! Królowa Borg ze Star Treka. Przez cały czas była ona w kwadratowym naczyniu z błękitnym płynem, coś na podobę bacty, ale nie do końca. Jak twierdziła "tylko tak mogła przebywać w tym uniwersum". Całość rozgrywała się w gwiezdnym niszczycielu należącym do Vadera. Ten gdzieś nim podróżował, choć mój umysł nie zdążył wygenerować gdzie. Podróż ta bardziej miała znamiona samochodowej niż gwiezdnej ze względu na fakt, że często zatrzymywali się na różnych planetach (na powierzchni, a nie na orbicie) na "siku" i tankowanie (brakowało tylko hot-dogów). Był też Luke, mocno obrażony na tatę za jego wybory życiowe. Z resztą jego nowa partnerka również nie przypadła mu do gustu. Był też Boba Fett, który na jednym z postojów ogarnął sobię zleconko. Gdy wrócił na statek, wdał się w sprzeczkę z Vaderem, bo temu drugiemu koniecznie zależało, żeby łowca nagród pracował dla niego na wyłączność. Fett próbował mu wytlumaczyć, że łowcy nagród są "apolityczni" (tak, takiego słowa użył) i że w ich naturze leży odbieranie zleceń od różnych istot i z różnych zakątków galaktyki. Na to vader odpowiedział, że zapłaci mu dwukrotność, za każde zlecenie, którego nie weźmie. Tutaj sen się kończy. Dziękuje za uwagę :D
Image
Awatar użytkownika
Zaahr Dromrahk
Gracz
 
Posty: 130
Rejestracja: 7 Cze 2018, o 17:42
Miejscowość: Toruń/Gdańsk

Re: Mój sen

Postprzez Vestibor Rothal » 19 Lis 2018, o 21:04

A Boba się zgodził, czy sen się już urwał?
Awatar użytkownika
Vestibor Rothal
Gracz
 
Posty: 150
Rejestracja: 8 Lis 2015, o 00:22

Re: Mój sen

Postprzez Quorn » 19 Lis 2018, o 21:51

To jest chore:)
Awatar użytkownika
Quorn
Gracz
 
Posty: 1045
Rejestracja: 2 Lis 2015, o 17:50
Miejscowość: Zakupane

Re: Mój sen

Postprzez Kittani Levfith » 19 Lis 2018, o 23:06

Nie wiem co bierzesz na ten katar ale zacznij brać połowę. :D
Image
Awatar użytkownika
Kittani Levfith
Gracz
 
Posty: 386
Rejestracja: 12 Lut 2014, o 17:08
Miejscowość: P-ń

Re: Mój sen

Postprzez Caleb Quade » 20 Lis 2018, o 12:28

Weź więcej, weź więcej :twisted:
Image
Image
Awatar użytkownika
Caleb Quade
Gracz
 
Posty: 362
Rejestracja: 31 Gru 2012, o 00:10
Miejscowość: Kielce

Re: Mój sen

Postprzez David Turoug » 20 Lis 2018, o 16:24

Kluczowe pytanie - kim byłeś w swoim śnie? :D Szturmowcem? Czy też jakimś bounty hunterem na zleceniu Vadera :D
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Mój sen

Postprzez Saine Kela » 20 Lis 2018, o 19:32

Yay, a ja myślałam, że goniący mnie tyranozaur to porąbany sen...
Image

Image

GG: 6687478
Awatar użytkownika
Saine Kela
Gracz
 
Posty: 710
Rejestracja: 18 Cze 2013, o 13:04
Miejscowość: Pandarium/Ruda Śląska

Re: Mój sen

Postprzez Zaahr Dromrahk » 20 Lis 2018, o 23:25

Vesti, coś tam odpyskował, ale niestety nie pamiętam. I tak często słyszę, że mam pamięć do snów.

David, to był bardziej zlepek scen, a ja sie czułem jakbym oglądał film. Zauważyłem, że często ten motyw się pojawia w moich snach.

No ale macie mnie kochani, tej nocy wziąłem ibuprofen, pierwszy raz od przynajmniej 7 lat :D
Image
Awatar użytkownika
Zaahr Dromrahk
Gracz
 
Posty: 130
Rejestracja: 7 Cze 2018, o 17:42
Miejscowość: Toruń/Gdańsk

Re: Mój sen

Postprzez Vestibor Rothal » 21 Lis 2018, o 00:29

To teraz młodzież tak nazywa te substancje, zaiście cieakwę - ibu prom - czyli promuje ibu - interaktywne bajki urojone, wszystko ma swój czas.
Awatar użytkownika
Vestibor Rothal
Gracz
 
Posty: 150
Rejestracja: 8 Lis 2015, o 00:22


Wróć do Hyde Park

cron