Content

Hyde Park

Kobieta w potrzebie.

Dla wszystkich, o Wszystkim i o niczym. Przypominamy, że w tym dziale również obowiązują szeroko pojęte zasady kultury osobistej. ;)

Kobieta w potrzebie.

Postprzez BE3R » 21 Sie 2019, o 20:26

Ave Wy,

Zasadniczo koleżanka poprosiła mnie o udostępnienie ankiety jak największej liczbie ludzi co też czynię. Dane są anonimowe i podobno będą wykorzystane do udowadniania że jesteśmy wszyscy pierdolnięci czy na odwrót. W każdym razie, jeżeli stać was na to żeby poświęcić 10-15 minut żywota na wypełnienie ankiety to zapraszam.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... g/viewform

<papug> Wypełnij ankietę a uszczęśliwisz przynajmniej dwie osoby.

Ps.test serio jest prawdziwy,więc jak ktoś będzie chciał np do Straży Pożarnej to może się spotkać z podobnymi pytaniami ;)
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: Kobieta w potrzebie.

Postprzez Kittani Levfith » 2 Kwi 2020, o 22:21

Wykorzystam, bo temat idealny i chwytliwy. ;) Jak wiadomo sensowne opracowanie wyników wymaga jakiś 100 odpowiedzi więc jeżeli chcecie dołożyć cegiełkę do mojego tytułu magistra - proszę o wypełnienie ankiety. Myślę że temat całkiem ciekawy i trafiam do dobrej grupy (na Mgławicy przeważają jednak mężczyźni) - motoryzacja i marketing, dwie zupełnie różne reklamy do obejrzenia. :D

https://forms.gle/MysMs45UPVpbJk3G6

Z góry dziękuję, również za rozesłanie dalej. Uratuję na fabule jak będzie trzeba w podzięce. :D
Image
Awatar użytkownika
Kittani Levfith
Gracz
 
Posty: 386
Rejestracja: 12 Lut 2014, o 17:08
Miejscowość: P-ń

Re: Kobieta w potrzebie.

Postprzez Quorn » 5 Kwi 2020, o 19:20

Boże jak ja nienawidzę takiego żebrania.

Pewnie, że pomogę;)


EDIT
Przy BMW brakuje mi cechy: wsiurski tuning i buraczani kierowcy. Ale w tej drugiej kategorii też pełno fanbojów paseratti jest...
Awatar użytkownika
Quorn
Gracz
 
Posty: 1045
Rejestracja: 2 Lis 2015, o 17:50
Miejscowość: Zakupane

Re: Kobieta w potrzebie.

Postprzez David Turoug » 5 Kwi 2020, o 20:56

Też się skusiłem. Przy BMW nie ma skojarzenia "wysokie spalanie", "auto bogatego ojca" (tutaj nie tylko odwołuję się do stereotypu, ale doświadczenia z pracy) :D
Szkoda, że nie porównane z VW (love forever!). Przeraża mnie, iż jestem już w trzeciej kategorii wiekowej. Nawet w mojej pracy jestem w II (30-39) :P

Ps. Nie zauważyłem okienka, gdzie mogę podać numer konta za wypełnienie :lol: :lol: :lol:
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Kobieta w potrzebie.

Postprzez Kittani Levfith » 6 Kwi 2020, o 08:57

Dzięki chłopaki za propozycje, ale promotor nie wyraził zgody na wykorzystanie stereotypów. :D Na temat VW niestety już były prace z racji tego, ze łatwo pozyskać dane gdy ktoś pracuje w siedzibie w Poznaniu.

Przelew oferuje tylko fabularny. :D
Image
Awatar użytkownika
Kittani Levfith
Gracz
 
Posty: 386
Rejestracja: 12 Lut 2014, o 17:08
Miejscowość: P-ń


Wróć do Hyde Park

cron