Content

Hyde Park

Puchar dla najlepszej postaci

Dla wszystkich, o Wszystkim i o niczym. Przypominamy, że w tym dziale również obowiązują szeroko pojęte zasady kultury osobistej. ;)

Czy uważasz, że Puchar jest dobrym pomysłem?

Tak
17
85%
Nie
2
10%
Nie mam zdania
1
5%
 
Razem głosów : 20

Re: Puchar dla najlepszej postaci

Postprzez Oto'reekh » 16 Gru 2009, o 15:33

<paląc cygaro> Kelan, come get some!
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Puchar dla najlepszej postaci

Postprzez Kelan Navarr » 16 Gru 2009, o 16:21

Wzruszony wyraźnie Kelan podszedł do mównicy. Tłum oszalał, a w kierunku łowcy poleciały części damskiej bielizny. Mężczyzna zręcznie wykonał kilka uników i posłał nikły uśmiech swoim fankom, które zareagowały histerycznym krzykiem.
- Eeee - zaczął zręcznie Kelan, przyglądając się statuetce którą otrzymał - chciałem powiedzieć, że nie spodziewałem się tej nagrody... Nie przygotowałem też karteczki z listą osób którym powinienem podziękować. Dziękuję wszystkim którzy na mnie głosowali i tym, którzy chcieli zagłosować, ale jakoś im nie wyszło. Szczególne zaś podziękowania chciałbym złożyć osobie bez której pewnie nie byłoby mnie dziś tu z wami...
Dalsze słowa zagłuszył na chwilę radosny okrzyk męskiej części widowni, która na szczęście nie rzucała w kierunku sceny swojej bielizny.
- To zwycięstwo nie jest jedynie moim. Jest to zwycięstwo naszego duetu - wskazał na Daylanę, która pod ciężarem setek zawistnych kobiecych oczu skierowanych wprost na nią, weszła na scenę - dziękuję Day za wszystkie chwile spędzone razem...
Kelan ukradkiem otarł łzę wzruszenia i po dłuższej chwili wydusił z siebie tylko
- Jeszcze raz dziękuję...
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Puchar dla najlepszej postaci

Postprzez Oto'reekh » 16 Gru 2009, o 18:33

Gand spokojnie obserwował zwycięzce i przyłączył się do braw, podobnie jak Nala Sai, która była kompletnie zdezorientowana, i zastanawiałą się co ona właściwie tam robi. Otia Finn natomiast z zazdrością przyglądała się Daylanie, mimo że nie słyszała wiele o tym Łowcy to musiała stwierdzić, że niezłe z niego "ciacho".
Tylko Mike Deckard opuścił salę jeszcze w czasie przemówienia. Wstając rzucił coś, o tym, że nie możesz słuchać takich bzdur i przedzierając się przez tłumy opuścił budynek...
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Puchar dla najlepszej postaci

Postprzez Jack Welles » 16 Gru 2009, o 18:46

- Nie wiem jak wy! - przekrzyczał Jack hałas robiony przez zgromadzone tłumy - Ale to jest chyba dobra okazja do picia!
- Pieprzona szowinistyczna świnia - warknęła Khaylia patrząc na nieogarniętego murzyna - Tylko chlanie w głowie...
- Przestań pindolić - odpowiedziała jej Faye - Chłop dobrze prawi!
- Wrrrr? - warknął zdziwiony Vuul obserwując całe to zgromadzenie.
Carl tymczasem z niesmakiem obserwował całość stojąc przy wyjściu.
- Czy wy na prawdę nie macie ciekawszych rzeczy do roboty? - spytał się - Choćby pojawianie się w nowych odpisach?!
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Puchar dla najlepszej postaci

Postprzez Luk Seven » 16 Gru 2009, o 22:58

Kapitan Seven podszedł pod Jacka z pełną flaszką najlepszej, lokalnej wódki z pytaniem czy nie chciałby się napić po tym jakże „ekscytującym” przemówieniu po którym zaschło kapitanowi w gardle.
Rek w tym czasie już podrywał jakieś panienki na sali, a Victor siedział na fotelu czekając na dalszy ciąg wydarzeń.
Nr GG: 4408680
Postać główna:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Awatar użytkownika
Luk Seven
New One
 
Posty: 776
Rejestracja: 10 Sty 2009, o 23:19
Miejscowość: Wakefield

Poprzednia

Wróć do Hyde Park