Content

Hyde Park

Spotkanie.

Dla wszystkich, o Wszystkim i o niczym. Przypominamy, że w tym dziale również obowiązują szeroko pojęte zasady kultury osobistej. ;)

Spotkanie.

Postprzez Remi Raveren » 22 Gru 2009, o 21:06

Witam! Kilka razy już rozmawiałem z kumplami z podwórka(którzy też tutaj piszą) o czymś w rodzaju spotkania się z ludźmi z forum. Zjechać do jednego miasta pójść do baru czy gdziekolwiek indziej i po prostu poznać się w realnym świecie. Myślę, że w większości piszą tutaj dorośli ludzie którzy raczej nie będą mieli problemów z "wyrwaniem" się na jeden dzień(weekend). Ostatnio czytając sw-extreme natknąłem się na informacje o konwencie i pomyślałem, że to by była doskonała okazja. TUTAJ macie link. Sprawę pozostawiam szerszej dyskusji i jestem ciekaw czy ktoś ma podobną chęć spotkania i zobaczenia kto jak wygląda :D
Postać główna
Image
Postacie poboczne
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Remi Raveren
New One
 
Posty: 164
Rejestracja: 4 Lip 2009, o 19:03

Re: Spotkanie.

Postprzez Oto'reekh » 22 Gru 2009, o 23:03

Nie wiem czy SW mnie aż tak kręci żeby udać się na takie spotkanie :P W styczniu mogę też mieć problem w ogóle na wzgląd przez urlopy i uczelnie .
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Spotkanie.

Postprzez Silus Targon » 22 Gru 2009, o 23:40

Ja w te dni mam zjazd i w dodatku dwa kolokwia wiec choć bym nie wiem jak chciał nie dam rady...
Postać główna
Image
Postać podoczna
Salomea Tiris
Image
Medison
Awatar użytkownika
Silus Targon
New One
 
Posty: 654
Rejestracja: 26 Sty 2009, o 20:45

Re: Spotkanie.

Postprzez Remi Raveren » 22 Gru 2009, o 23:52

No ja jakimś star-wars maniakiem też nie jestem i ten konwent to po prostu przykrywka :D. Jeżeli macie inne pomysły lub wolicie inne terminy to piszcie.
Postać główna
Image
Postacie poboczne
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Remi Raveren
New One
 
Posty: 164
Rejestracja: 4 Lip 2009, o 19:03

Re: Spotkanie.

Postprzez Peter Covell » 23 Gru 2009, o 00:33

Sesja - odpadam z konwentu.
Sama idea nie jest dobra - można połączyć z planowanym spotkaniem userów Best Forum :D
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Spotkanie.

Postprzez Kelan Navarr » 23 Gru 2009, o 05:52

Przed sierpniem zapraszam do Shenzhen - taka mieścina (30mln mieszkańców) zaraz za granicą z Hong Kongiem po chińskiej stronie. W sierpniu gdy już wrócę, jestem otwarty na propozycje spotkań w kraju :)
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13


Wróć do Hyde Park

cron