Content

Hyde Park

Muzyka

Dla wszystkich, o Wszystkim i o niczym. Przypominamy, że w tym dziale również obowiązują szeroko pojęte zasady kultury osobistej. ;)

Re: Muzyka

Postprzez Jack Welles » 22 Lip 2010, o 18:31

zawsze chciałem to napisać - prawdziwa Metallica skończyła się po Kill'em all :D:D:D:D:D
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Muzyka

Postprzez Asgerth Shapepierce » 22 Lip 2010, o 19:06

A dokładnie pod koniec The Four Horseman : P
Asgerth Shapepierce
 

Re: Muzyka

Postprzez Kayda Rey » 22 Lip 2010, o 20:16

Roock. <3
Linkin Park, Seether, Breaking Benjamin, Coma, Puddle of Mudd... moja miłość. Głównie to pierwsze. W końcu to na tym się zaczęło. Od czasu do czasu lubię posłuchać 30 Second To Mars, The Prodigy czy P.O.D. Nie powiem, że polski zespół Beltaine mi się nie podoba, wręcz przeciwnie, na takie momenty, w których mnie nergia rozpiera nie ma mowy o nie puszczeniu płyty "KONCENtRAD".
Kiedyś słuchałam The Rasmus... może zacznę jeszcze raz? :D
Image
Awatar użytkownika
Kayda Rey
New One
 
Posty: 24
Rejestracja: 17 Lip 2010, o 21:50

Re: Muzyka

Postprzez Yarin Lanex » 23 Lip 2010, o 12:30

Ja przez 10 lat miałem "czynny" udział w muzyce - przez te lata niestandardowy hiphop - teksty, rymowanie, muzyka, produkcja, a w międzyczasie jak MC w d'n'b i przez dwa lata jako wokalista w kapeli HardCore'owej ;) i też produkcja muzyki klubowo-elektronicznej.
a tak słuchac lubię wszystkiego, co...dobre - prozaiczne ale taka prawda. Dobre w moim przekonaniu oczywiście. :D
A ostatnio na plejerze: Apteka, Światła Miasta Grammatika, jakaś składanka chillout'u.
Postać główna:
Image
Postaci poboczne:

ImageImage
Image
__________________________________________________


..najważniejsze jest to, by nigdy nie zawieść samego siebie..
Awatar użytkownika
Yarin Lanex
Gracz
 
Posty: 720
Rejestracja: 2 Lip 2010, o 20:33
Miejscowość: Gdynia

Re: Muzyka

Postprzez Fenn Mereel » 23 Lip 2010, o 12:53

Wszyscy słuchają tego co dobre więc i ja też - Roooock'n'Roll!
A dokładniej: AC\DC, Guns'n'Roses (you fucker! - jak to w zwyczaju ma dodawać Axl), Trochę Floydów (The Wall, Dark Side of the Moon, Wish you were here), Megadeth, troszkę muzyki filmowej (Blues Brothers, The Dark Knight, We were soldiers, Kingdom of Heaven, LOTR, Avatar etc.), Led Zeppelin, The Who no i duużo klasycznej.
Trochę tego jest :D

EDIT: Zapomniałem dodać Marleya i Deep Purple :D
Postacie aktualne:
Rayleigh Silvano - Gwiezdny podróżnik

Poprzednie postacie:
Jac Randall - Hapanin; Starszy Szeregowy w 165 Grupie Do Zadań Specjalnych, Grupa Operacyjna "Mgła" - KIA
Desmond Ivey - Pół-Echani; Uczeń Jedi - zginął podczas bombardowania Coruscant
Fenn Mereel - Mandalorianin; Łowca Nagród, aalor klanu Mereel - ash'amur (poległ)
Krusk Sel'thar - Bothanin; Kapitan Floty Nowej Republiki, Republic Class Star Destroyer "Invincible" - KIA

Aldo Cohl - Mirialanin; Mechanik - zginął zastrzelony przez Imperialnych
Awatar użytkownika
Fenn Mereel
Gracz
 
Posty: 624
Rejestracja: 6 Lut 2010, o 12:59
Miejscowość: Warszawa

Re: Muzyka

Postprzez Dagos Bardok » 23 Lip 2010, o 13:02

Rock: AC/DC, Deep Purple, Scorpions, Aerosmith

Rap: Paktofonika i PFK Kompany, Pokahontaz, Fokus, Rahim, Czarne Złoto, Joka, dAb i pochodne

:mrgreen:
Awatar użytkownika
Dagos Bardok
 
Posty: 1017
Rejestracja: 11 Wrz 2008, o 18:42

Re: Muzyka

Postprzez Tren Dinmaar » 23 Lip 2010, o 15:17

A ja siebię nie definiuję w kwestii muzyki, słucham tego co mi wpadnie w ucho. ;]
Główna postać:
Image
Postacie poboczne:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Tren Dinmaar
New One
 
Posty: 347
Rejestracja: 6 Maj 2010, o 00:08
Miejscowość: Bydgoszcz

Re: Muzyka

Postprzez Escaladr » 4 Sie 2010, o 22:22

To ja swój gust zdefiniuję jednym prostym linkiem:
http://www.lastfm.pl/user/Escaladr

:)
Awatar użytkownika
Escaladr
 
Posty: 36
Rejestracja: 5 Gru 2009, o 13:33

Re: Muzyka

Postprzez Oto'reekh » 4 Sie 2010, o 23:25

Twoje porównanie z użytkownikiem Escaladr wypada: Fatalnie

Muzyka, którą obydwoje lubicie zawiera The Killers, Iron Maiden, Clint Mansell, The Prodigy oraz Muse.


xD
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Muzyka

Postprzez Escaladr » 4 Sie 2010, o 23:31

Oto'reekh napisał(a):
Twoje porównanie z użytkownikiem Escaladr wypada: Fatalnie

Muzyka, którą obydwoje lubicie zawiera The Killers, Iron Maiden, Clint Mansell, The Prodigy oraz Muse.


xD

Awesome :P Mam to samo :P
Dobra, który to jeszcze Popus_BF? "Otorek" - to jeszcze poznałem, ale tak to jest jak się od razu wysyła zaproszenia do znajomych, a nie pisze na shoucie :D
Awatar użytkownika
Escaladr
 
Posty: 36
Rejestracja: 5 Gru 2009, o 13:33

Re: Muzyka

Postprzez Peter Covell » 5 Sie 2010, o 20:20

Dobra, który to jeszcze Popus_BF?

Ja xD
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Muzyka

Postprzez Chester Westman » 17 Lut 2011, o 15:37

No to lecimy, kolejność losowa...

blues - praktycznie wszystko co znajdę, od Roberta Johnsona, Big Billa Broony'ego, Charleya Pattona przez Alberta Collinsa, Howlin Wolfa. Dodatkowo Sonny Boy Williamson II, Otis Rush, Gary Moore, Eric Clapton, B.B. King i wieeelu innych...

flamenco - gatunek dopiero poznawany przeze mnie, bardzo powoli ale jednak. Juan Martin, Paco Pena, Sabicas, Paco de Lucia

jazz - gatunek nieco przeze mnie zapomniany - Al Di Meola, Django Reinhardt, Louis Armstrong, trochę Mike'a Sterna

muzyka klasyczna - ostatnio najwięcej Mozarta, Beethovena i Segovii

soundtracki - zarówno z filmów jak i gier - Bioshock, Gladiator, Jade Empire, Dragon Age, Star Wars, Władca Pierścieni

poezja śpiewana - Kaczmarski, Gintrowski, Łapiński

metal - nawet nie będę próbował wymieniać zespołów, spróbuję nieco inaczej: głównie death, doom, thrash, heavy, progresywny (a i tak pewnie coś pominąłem)

rap/ hip hop - rzadko, ale jednak powinienem wymienić - Paktofonika, Proof, D12, Eminem, 2Pac

rock - Pink Floyd, AC/DC, Aerosmith, Cream, David Gilmour, Def Leppard, Dżem, Guns N' Roses, Jimi Hendrix, King Crimson, Led Zeppelin, Nirvana, Pearl Jam, Scorpions, The Beatles, Velvet Revolver i parę innych...
Image
Awatar użytkownika
Chester Westman
Gracz
 
Posty: 384
Rejestracja: 8 Sty 2011, o 20:45

Re: Muzyka

Postprzez Oto'reekh » 17 Lut 2011, o 19:12

w OST brakuje Blade Runnera - hańba Ci !
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Muzyka

Postprzez Kamuro Rushi » 25 Cze 2011, o 13:21

Gustuję tylko w muzyce ambitnej - przynajmniej ambitnej z mojego punktu widzenia. W końcu jest to kwestią sprzeczną. Sam z resztą też jestem muzykiem. Jakbyście kiedyś usłyszeli o zespole metalowym takim jak Sariel, to ja jestem wokalistą :P
Kocham metal, ale nienawidzę komerchy. Szczególnie w tym gatunku. Wszelkiego rodzaju współczesne gwiazdy pop'u po prostu mnie śmieszą, tak samo reaguję na rap, techno, electro i jak by tego jeszcze inaczej nie nazwać.
Natomiast gdy słyszę jak ktoś gra komercyjny metal to mną rzuca. Najnowsze albumy zespołów takich jak Nightwish, Slipknot, Cradle of Filth, które kiedyś grały naprawdę świetnie - teraz po prostu doprowadzają mnie do szaleństwa. W negatywnym sensie. Nie trawię power metalu, heavy metalu, trash metalu. Świruję na punkcie avant-garde.
Czego słucham?
Ulubione formacje: UnExpect, Madder Mortem, Opeth, Way to End, Sonneillon, Nortt, Dark Fortress, Funeral Mourning, no i genialna Akiko Shikata
Po prostu kocham te zespoły i w ich muzyce wręcz rozpływam się z rozkoszy.
Na drugim miejscu: Diablo Swing Orchestra, Franz Liszt, stare albumy Children of Bodom, Cradle of Filth, Slipknot, Nightwish, Epica, Dream Theater
No i uwielbiam co po niektóre OST'y, ale tutaj długo by się wymieniało konkretne tytuły.
Image

GG: 10185580
Jak czujesz nieodpartą chęć postawienia komuś piwa, lub też gdy pewnego słonecznego ranka odkryjesz, że jesteś seksowną brunetką z dużym biustem - napisz.
Awatar użytkownika
Kamuro Rushi
Gracz
 
Posty: 444
Rejestracja: 12 Cze 2011, o 13:16

Poprzednia

Wróć do Hyde Park

cron