Content

Archiwum

[Korelia] Coronet City

Re: [Korelia] Coronet City

Postprzez Renno Tresta » 28 Sty 2016, o 20:00

Facet się cenił. Astarith wzruszyła ramionami.
- Jasne. Czemu nie. - łatwo przychodziło jej rozdysponowywanie cudzych kredytów. - W końcu to on po ciebie posłał, niech sięga do portfela. Nie będzie dziadostwa.
Spodziewała się, że Starbringer zniszczy kryształ po przejrzeniu jego zawartości. Przecież nawet nie próbował ukrywać, że sam fakt istnienia gdzieś w międzygalaktycznym obiegu jego ostrzyżonej na trepa podobizny szarpie mu nerwy tak, jak zabraccy wirtuozi szarpią struny swoich quetarr. Skoro jednak tego nie uczynił, ona też nie zamierzała pozbywać się urządzonka. Dyskretnie wrzuciła je do bocznej kieszeni plecaka; a nuż się jeszcze kiedyś przyda.
- Obierzmy kurs na Drugą Pii, kapitanie. Im szybciej załatwimy sprawę, tym lepiej. Mam gdzieś tutaj usiąść, czy... tam może? Nie moje, więc nie chcę przeszkadzać.
- Ko lopo. - warknął z dezaprobatą Ściera, patrząc na Kelena. Osmalonym paluchem celował w łowczynię, niepomiernie rozweseloną rychłym końcem nudnych pertraktacji.
Image
Postać archiwalna:
Renno Tresta
Awatar użytkownika
Renno Tresta
Gracz
 
Posty: 575
Rejestracja: 3 Kwi 2010, o 14:30

Re: [Korelia] Coronet City

Postprzez Mistrz Gry » 28 Sty 2016, o 22:26

Kruk wzniósł się w przestworza, opuszczając miła i bezpieczną planetę. Jak gorąco by temu Kelen nie zaprzeczał, został na niej zapamiętany jedynie z brukowych magazynów i prasy plotkarskiej. Może i to nie byłoby złe gdyby nie fakt że sława zdecydowanie mu nie służyła. Statek wszedł w nadprzestrzeń.

Akcja przenosi się na Asteroidę drugą Pi
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 6994
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02

Poprzednia

Wróć do Archiwum

cron