Content

Opowieści Tom II

Opowieści Tom II - Konkurs wiedzy

Image

Opowieści Tom II - Konkurs wiedzy

Postprzez Kelan Navarr » 25 Gru 2017, o 14:58

Wczoraj upubliczniłem elektroniczną edycję drugiego tomu Opowieści, lecz jak i w poprzednim przypadku, nie jest to jedyna wersja tekstów, jaką można zdobić. Podobnie jak ostatnio, zdobyć można będzie również fizyczną wersję książki, stąd jeśli ktoś preferuje papier od urządzeń elektronicznych - nadarza się najlepsza okazja, by zdobyć pierwszy egzemplarz.
Aby wziąć udział w konkursie należy za pośrednictwem PW wysłać do mnie odpowiedzi na jak największą liczbę z ośmiu poniższych pytań. Wszystkie dotyczą zamieszczonych w książce historii, po jednej na opowiadanie. Jeśli dwie lub więcej osób zajmie pierwsze miejsce z taką samą liczbą poprawnych odpowiedzi, książkę Mgławica Mocy: Opowieści Tom II, otrzyma zwycięzca wyłoniony drogą losowania.
Konkurs rozpoczyna się w poniedziałek 25.12.2017. Zgłoszenia konkursowe można wysyłać do dnia 07.01.2017 do godziny 23.59. Późniejsze nie będą brane pod uwagę w losowaniu nagrody.


PYTANIA:

1. Jak nazywała się odnaleziona na Hoth, zamrożona Rebeliantka?

2. Jakim pojazdem Kittani Levfith uciekła z pałacu Hutta Yarlo?

3. Jaką "maskotkę" trzymał Tzim A'Utapau w sferze w swej kajucie?

4. Jak nazywał się imperialny statek, którego załoga zbuntowała się i przyłączyła do Rebelii?

5. Co oznacza skrót MORD?

6. Jak brzmiało prawdziwe imię Kyle'a Farosa

7. Jaki los spotkał sierżanta Gereta na Rodii?

8. Jaką funkcję pełnił budynek na Amarze zaatakowany przez Shadena i jego przyjaciół?


Przyjemnej lektury i powodzenia w konkursie :)
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Opowieści Tom II - Konkurs wiedzy

Postprzez Kelan Navarr » 8 Sty 2018, o 14:28

Termin wysyłania zgłoszeń dobiegł końca, więc czas ogłosić wyniki. Dotarły do nas cztery bezbłędne zestawy odpowiedzi, więc zgodnie z zasadami konkursu, zwycięzcę wyłoni losowanie. Każdej osobie przypisany zostanie numer, a Saine poproszę o wykonanie rzutu kością 1k4.

1. Mirten Khaan
2. Opliko
3. Ostap Bender
4. Serith Tallav

Wszystkim dziękuję za udział w konkursie, a osoby, które przeczytały książkę serdecznie zachęcam do wypowiadania się w temacie jej poświęconym. Książka stworzona została dla Was, więc miło będzie poznać Wasze opinie na temat jej zawartości.
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13

Re: Opowieści Tom II - Konkurs wiedzy

Postprzez Saine Kela » 8 Sty 2018, o 14:53

Losowanie się odbyło i zwycięzcę wyłoniło! O to one:

Image

LINK DO RZUTU
Image

Image

GG: 6687478
Awatar użytkownika
Saine Kela
Gracz
 
Posty: 710
Rejestracja: 18 Cze 2013, o 13:04
Miejscowość: Pandarium/Ruda Śląska

Re: Opowieści Tom II - Konkurs wiedzy

Postprzez Opliko » 8 Sty 2018, o 15:16

Gratuluję zwycięzcy, choć trochę śmiesznie że jest to osoba bez KP :P Chociaż w sumie, to na czacie ktoś proponował by wysłać dopiero po zaakceptowaniu postaci (na razie chyba tylko w żartach :) )...
Trochę szkoda, że nie udało się zdobyć papieru, ale ebook mi wystarczy (choć po przeczytaniu znalazłem kilka błędów wynikających z masowego zamieniania niektórych elementów i będę musiał je popoprawiać)
Image
Ilość eksplozji przetrwanych przez postać:
Ilość przetrwanych rzutów o ścianę:
Ilość zdrad:
Discord: opliko#3114
Awatar użytkownika
Opliko
Gracz
 
Posty: 265
Rejestracja: 22 Cze 2016, o 13:59

Re: Opowieści Tom II - Konkurs wiedzy

Postprzez Mirten Khaan » 9 Sty 2018, o 14:57

E~e, kompletnie się tego nie spodziewałem. Teraz nawet nie wiem za bardzo co powinienem napisać. :oops: Z jednej strony strasznie się cieszę - pierwszy raz udało mi się wygrać w jakimkolwiek konkursie, a tutaj jeszcze mowa o takiej fajnej nagrodzie, akurat dla kogoś kto „preferuje papier od urządzeń elektronicznych”. Z drugiej jednak rozumiem dlaczego... nie wszystkim może się to podobać.

Ja, ze swojej strony, mogę obiecać tylko, że postaram się już dłużej nie dostarczać cassus belli w tej sprawie. :D
Mówią, że przyroda nie znosi próżni. To, co leży na ziemi, co padło od twojego miecza, już nie jest Złem. Co nim tedy jest? Czy zastanawiałaś się kiedyś na tym?” - Vysogota z Corvo (Wiedźmin: Wieża Jaskółki)
Awatar użytkownika
Mirten Khaan
New One
 
Posty: 20
Rejestracja: 19 Sty 2017, o 02:46

Re: Opowieści Tom II - Konkurs wiedzy

Postprzez Kelan Navarr » 9 Sty 2018, o 17:40

W zasadach konkursu nie zaznaczyłem, że udział brać mogą tylko zarejestrowani użytkownicy, więc nikt nie może mieć zastrzeżeń do faktu, że wysłałeś zgłoszenie. Z konkursem nie reklamowaliśmy się nigdzie poza Mgławicą (bo dla osób postronnych jest niezbyt atrakcyjny, więc i po co), więc fakt że wysłałeś zestaw odpowiedzi oznacza, że śledzisz forum. Mam nadzieję, że zdecydujesz się w końcu dołączyć do nas jako gracz i zostaniesz z nami na dłużej. Zapału Ci jak widzę nie brakuje.

Podeślij mi dane do wysyłki nagrody i książka poleci do Ciebie, gdy tylko otrzymamy przesyłkę z drukarni (ponoć już drukują).
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz
 
Posty: 2329
Rejestracja: 28 Gru 2008, o 00:13


Wróć do Opowieści Tom II

cron