Content

Filmy

Disney kupił LucasFilm

Re: Disney kupił LucasFilm

Postprzez Oto'reekh » 25 Sty 2013, o 13:40

Dajcie to Nolanowi miał kręcić film sci-fi -_-
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Disney kupił LucasFilm

Postprzez Peter Covell » 25 Sty 2013, o 13:53

Bo ja wiem czy taki minus. Oprócz przekombinowanych Lostów, tak tragicznych filmów nie miał facet. Fringe to kawał świetnego serialu, Armageddon (scenarzysta) to wiadomo, klasyka, zaś ostatni Super 8 (reżyser, scenarzysta, producent) było naprawdę, naprawdę dobrym filmem, nieco może familijnym, ale oglądałem go z przyjemnością i niejaką tęsknotą za kinem lat 80 i 90.

EDIT:
Nolan? Dla mnie nowe Batmany, podobnie jak stare zresztą, wcale takie cudowne nie były. Raczej dość usypiające.
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Disney kupił LucasFilm

Postprzez David Turoug » 25 Sty 2013, o 14:04

Niech Dinsey da to Pasikowskiemu. Ten zaangażuje Lindę i będziemy mieć zamiast "Niech Moc Będzie z Tobą", to "Wypierdalać" ;d

A tak na poważnie, to zobaczymy co tam w scenariuszu nabazgrał Arndt i kogo obsadzi Abrams. Zresztą ciągle nie wiemy o czym będzie "siódemka". Mam nadzieję, że mimo wszystko nie przekreślą całego expanded universe.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Disney kupił LucasFilm

Postprzez Oto'reekh » 25 Sty 2013, o 16:09

Ja powiem inaczej, Abrams nie nakręcił nawet jednego mocnego średniaka -_-
Nolan nie nakręcił nawet jednego słabego filmu (widziałem wszystkie)
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Disney kupił LucasFilm

Postprzez Zulrok » 25 Sty 2013, o 16:15

Widać już dość poważne znaki, że Disney będzię starał się przypodobać młodszym widzom. Znakiem tym są kinder niespodzianki z postaciami SW. Pół biedy, kiedy by wyglądały normalnie, ale C-3PO i R2-D2 z uszami myszki miki, to znak, że coś się dzieje. O Jango, nawet nie wspomnę. Zresztą zobaczcie sami:
Image
Awatar użytkownika
Zulrok
Gracz
 
Posty: 327
Rejestracja: 30 Cze 2012, o 18:46
Miejscowość: k. Lublina

Re: Disney kupił LucasFilm

Postprzez Tzim A'Utapau » 25 Sty 2013, o 23:29

Ten zaangażuje Lindę i będziemy mieć zamiast "Niech Moc Będzie z Tobą", to "Wypierdalać"


Linda byłby świetnym mistrzem Jedi.
<uczeń> Mistrzu, to jest zbyt trudne! Nie dam rady...
<Linda. Znudzonym, skacowanym głosem> Użyj Mocy, bo Cię zabiję.
Teraz czekamy na informację jakby Hanna Montanah miała pierwszoplanową rolę u boku Patrica Stewarta.


Ewan Mc Gregor to taka Hannah Montana filmów fantastycznych i w SW dawał radę ;)

PS: Patrick Stewart to dobry aktor.

Nolan nie nakręcił nawet jednego słabego filmu (widziałem wszystkie)


Incepcja... :P

Nolan? Dla mnie nowe Batmany, podobnie jak stare zresztą, wcale takie cudowne nie były. Raczej dość usypiające.


Nolan ma taki plus, że zawsze na poważnie traktuje research. Batmany w konwencji "mrocznego rycerza" kręcił zapoznawszy się z komiksami i często odwołując się do źródeł.

*
Co do Abramsa - Armageddon nie był zły. Ale fakt faktem, koleś nie ma jakichś niesamowitych sukcesów.

Ja to bym oddał SW Zackowi Snyderowi. :D
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Disney kupił LucasFilm

Postprzez David Turoug » 25 Sty 2013, o 23:34

Tau Altair Lakon napisał(a):Ewan Mc Gregor to taka Hannah Montana filmów fantastycznych i w SW dawał radę ;)




Tau, co jak co ale zdecydowanie przegiąłeś pałę z takim porównaniem. McGregor imo jest bardzo dobrym aktorem, pomijając już to, że podciągał poziom Nowej Trylogii SW.

A Stewarta znam tylko z roli Picarda i to mi wystarczy ;d Nie będzie żaden star trek walał się po świecie Gwiezdnych Wojen :roll:
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Disney kupił LucasFilm

Postprzez Kirk Rinet » 25 Sty 2013, o 23:41

Linda powinien być nowym arcy Łowcą Nagród, albo agentem imperium ;]
"Odstrzeliłem mu łeb z KX-60 z odległości 220 metrów"
Zobaczyć to...

A Stewart kojarzy mi się wyłącznie z Star Trekiem
Ta bitwa jest już przegrana, ale jest dopiero druga, zdążymy wygrać następną.
Kirk Rinet
New One
 
Posty: 24
Rejestracja: 27 Wrz 2012, o 14:00

Re: Disney kupił LucasFilm

Postprzez Peter Covell » 25 Sty 2013, o 23:59

@Alex: jeśli o Kinder Niespodziankę chodzi to wedle mnie mogą tym postaciom robić uszy jakie tam chcą - zwłaszcza, że cała seria "figurek" tworzona jest w tym stylu. Mi się akurat nie podobają, ale czort wie czym tam teraz dzieci się bawią i co jest modne. Za moich czasów szpanem był wielki worek kapsli - teraz może są to małe figurki z wielkimi uszami.
Wszelakie działa promocyjno-marketingowe skierowane do młodszych odbiorców nie muszą mieć przecież jakiegokolwiek przełożenia/wpływu na filmową trylogię.
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Disney kupił LucasFilm

Postprzez Thrak Skirata » 26 Sty 2013, o 00:35

Do tej pory zastanawia mnie polityka siania zamętu przy Epizodzie VII. Co jakiś czas rzucają strzępy danych by zwolennicy SW sami się pozabijali. Przykładem tego jest informacja o przyjęciu na reżysera JJ.Abrams. Wrzucenie kogoś ściśle związanego z
startrek
to albo prowokacja, albo samobójczy strzał Disneya...
Image
Awatar użytkownika
Thrak Skirata
Gracz
 
Posty: 674
Rejestracja: 15 Cze 2011, o 18:57

Re: Disney kupił LucasFilm

Postprzez Peter Covell » 26 Sty 2013, o 00:45

Nawrócony grzesznik, może?
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Disney kupił LucasFilm

Postprzez Thrak Skirata » 26 Sty 2013, o 00:49

Peter Covell napisał(a):Nawrócony grzesznik, może?


Nie ma takiej opcji.
Image
Awatar użytkownika
Thrak Skirata
Gracz
 
Posty: 674
Rejestracja: 15 Cze 2011, o 18:57

Re: Disney kupił LucasFilm

Postprzez Peter Covell » 26 Sty 2013, o 00:56

No to drugą opcją jest, że chce zrobić najgorszy film wszechczasów - Gwiezdne Wojny VII i w ten sposób upokorzyć fanów SW.
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Disney kupił LucasFilm

Postprzez David Turoug » 26 Sty 2013, o 00:59

Peter Covell napisał(a):No to drugą opcją jest, że chce zrobić najgorszy film wszechczasów - Gwiezdne Wojny VII i w ten sposób upokorzyć fanów SW.


Jeszcze się okaże, że zatęsknimy za Georgiem Lucasem...
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Disney kupił LucasFilm

Postprzez Shas » 26 Sty 2013, o 10:29

Raczej za Kershnerem, świeć nad jego duszą.
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: Disney kupił LucasFilm

Postprzez Tzim A'Utapau » 26 Sty 2013, o 12:13

Tau, co jak co ale zdecydowanie przegiąłeś pałę z takim porównaniem. McGregor imo jest bardzo dobrym aktorem, pomijając już to, że podciągał poziom Nowej Trylogii SW.


Porównanie jest idealne. Mc Gregor to dobry aktor w kiepskich filmach. Hanna Montana tak samo - dobra aktorka, która udaje piosenkarkę i gra w kiepskich serialach/filmach. :P

A Stewarta znam tylko z roli Picarda i to mi wystarczy ;d Nie będzie żaden star trek walał się po świecie Gwiezdnych Wojen


Stewart w SW byłby genialnym zagraniem wobec fandomu. Wyobrażasz sobie, jakie dyskusje pomiędzy fanami SW i Star Treka by to zaczęło? :D
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34

Re: Disney kupił LucasFilm

Postprzez Jack Welles » 26 Sty 2013, o 13:23

Ja tam nie czaję flejmu pomiędzy fanami SW a ST - to i to jest kawał dobrego kina i każdy ma swoje duże plusy i minusy.

Co do samego tematu - ja bym chętnie zobaczył SW w reżyserii Tarantina (Basic MOTHERFUCKER - do you speak it?!) albo Burtona :D A w ogóle nie wiem po co się srać w ogóle srać - Lucas miał wyjebane i nie chciał w ogóle nic kręcić i powinniśmy się cieszyć, że chcą cokolwiek wydać.
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Disney kupił LucasFilm

Postprzez Thrak Skirata » 26 Sty 2013, o 13:40

Tau Altair Lakon napisał(a):
Tau, co jak co ale zdecydowanie przegiąłeś pałę z takim porównaniem. McGregor imo jest bardzo dobrym aktorem, pomijając już to, że podciągał poziom Nowej Trylogii SW.


Porównanie jest idealne. Mc Gregor to dobry aktor w kiepskich filmach. Hanna Montana tak samo - dobra aktorka, która udaje piosenkarkę i gra w kiepskich serialach/filmach. :P

A Stewarta znam tylko z roli Picarda i to mi wystarczy ;d Nie będzie żaden star trek walał się po świecie Gwiezdnych Wojen


Stewart w SW byłby genialnym zagraniem wobec fandomu. Wyobrażasz sobie, jakie dyskusje pomiędzy fanami SW i Star Treka by to zaczęło? :D


Herezja... Tau jest pomiotem chaosu...
Dyskusje z fanami startreka będą tylko jak oni ukorzą się przed SW. Nie po to ich nawracam by takie rzeczy nam Disney serwował.
Steward w SW to kolejna herezja...
Mc Gregor nie jest zły choć grał moczera.
Image
Awatar użytkownika
Thrak Skirata
Gracz
 
Posty: 674
Rejestracja: 15 Cze 2011, o 18:57

Re: Disney kupił LucasFilm

Postprzez Shas » 26 Sty 2013, o 13:42

Jack Foreman napisał(a):Lucas miał wyjebane i nie chciał w ogóle nic kręcić i powinniśmy się cieszyć, że chcą cokolwiek wydać.

Bzdura, poświęcił ostatnie lata swojej władzości w Lucasie na stworzenie Clone Wars, czy się z tego powodu cieszymy ? Akceptacji ton papierowego gniotu który wart był mniej niż papier na którym go wydano... nadal radość nas rozpiera ? Lucas nie miał na nic wyjebane tylko ciągnął kasę z kolejny edycji trylogii, animowanego serialu i ton papieru.

Myszka będzie kręcić nowe, na razie wiadomo że 100% nowe nie opierające się na żadnym znanym dziele czy wizji. Prawdopodobnie nastąpi kolejny respect universum i wszystko to co było po Kontratakuje zostanie spisane na nowo.
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: Disney kupił LucasFilm

Postprzez David Turoug » 26 Sty 2013, o 13:47

Thrak Skirata napisał(a):
Tau Altair Lakon napisał(a):
Tau, co jak co ale zdecydowanie przegiąłeś pałę z takim porównaniem. McGregor imo jest bardzo dobrym aktorem, pomijając już to, że podciągał poziom Nowej Trylogii SW.


Porównanie jest idealne. Mc Gregor to dobry aktor w kiepskich filmach. Hanna Montana tak samo - dobra aktorka, która udaje piosenkarkę i gra w kiepskich serialach/filmach. :P

A Stewarta znam tylko z roli Picarda i to mi wystarczy ;d Nie będzie żaden star trek walał się po świecie Gwiezdnych Wojen


Stewart w SW byłby genialnym zagraniem wobec fandomu. Wyobrażasz sobie, jakie dyskusje pomiędzy fanami SW i Star Treka by to zaczęło? :D


Herezja... Tau jest pomiotem chaosu...
Dyskusje z fanami startreka będą tylko jak oni ukorzą się przed SW. Nie po to ich nawracam by takie rzeczy nam Disney serwował.
Steward w SW to kolejna herezja...
Mc Gregor nie jest zły choć grał moczera.



No cóż, tym razem muszę przyznać rację Thrakowi. Tau sieje herezję, jeszcze jeden taki występek a będziesz musiał Altairze Lakonie złożyć apostazję z grona rodzinnego Star Wars.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

PoprzedniaNastępna

Wróć do Filmy

cron