Content

Filmy

Serial

Serial

Postprzez David Turoug » 15 Mar 2009, o 14:09

Casting do dojrzałego, mrocznego, aktorskiego serialu w świecie Gwiezdnych Wojen rozpoczęty!

Obecnie w telewizjach na całym świecie mega hitem jest serial animowany pod tytułem Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów.
Od początku mówiono, że animowana produkcja miała być ‘przetarciem’ do serialu aktorskiego, który ma być czymś świeżym w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wszelkie informacje mówiły, że premiera miałaby nastąpić na jesień 2009 roku, lecz prawdopodobnie przesunie się na początek roku 2010.

Akcja serialu ma dziać się tuż po Gwiezdne Wojny: Zemsta Sithów, a przed Gwiezdne Wojny: Nowa Nadzieja. Jest to okres, kiedy Imperium rosło w siłę, a Darth Vader ścigał niedobitki Jedi rozsiane po Galaktyce. Książek opisujących wydarzeniach w tym 20-letnim okresie czasu jest niewiele, ponieważ był ‘odgórny zakaz’ z uwagi na plany serialowe.

Producent sagi, który zajmuje się również tym serialem, Rick McCallum, mówił, że będzie to mroczny serial, trochę odmienny od tego, co widzieliśmy w kinie. Ma być to bardziej dojrzała opowieść, skupiająca się na postaciach należących do świata przestępczego. Można zatem domyślać się, że bohaterowi będą przemytnikami w stylu Hana Solo, a utarczki z Imperium, klanem Huttów czy organizacją Czarnego Słońca będą na porządku dziennym.

Rose Byrne, która w Gwiezdne Wojny: Atak Klonów grała Dorme, w rozmowie powiedziała:

"Wielu moich przyjaciół udało się na castingi do ról".

Zatem możemy się spodziewać w kolejnych dniach wielu nowych, ciekawych informacji na ten temat.



To może być dość ciekawe. Oczywiście, chyba każdy wolałby pełnometrażowy film z serii Star Wars, ale zaczęli od kreskówkowego Clone Wars, potem pełna animacja Clone Wars, teraz serial animowany CW... Może jeszcze kiedyś Lucas sie zdecyduje na coś dłuższego.
A co do wydarzeń między Zemstą Sithów, a Nową Nadzieją, to jest sporo materiału do pokazania. Ja o ile dobrze pamiętam, to czytałem 'Narodziny Dartha Vadera" czy jakoś tak. Książka nawet dobra. Zapewne Peter wynalazł więcej ebookow z okresu pomiędzy nową a a starą Trylogią.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Serial

Postprzez Peter Covell » 15 Mar 2009, o 14:34

Woow... Nareszcie Lucas ruszył te dwadzieścia lat miedzy III i IV epizodem, cieszy też to, że serial będzie aktorski, a nie animowany. Czekam z niecierpliwością, zwłaszcza na polowania na Jedi, bo o Hanie Solo tom się już naczytał :P
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Serial

Postprzez Dagos Bardok » 15 Mar 2009, o 14:40

Jeśli będzie tak samo dobrze ukazane jak pociągnięcie serialowe Gwiezdnych Wrót do będzie dobrze. Choć z drugiej strony oby tego nie spartaczyli :P
Awatar użytkownika
Dagos Bardok
 
Posty: 1017
Rejestracja: 11 Wrz 2008, o 18:42

Re: Serial

Postprzez Silus Targon » 15 Mar 2009, o 16:33

największym mankamentem animowanego jest to że odcinki maja po 20 minut. Gdyby miały po 40 już by sie inaczej oglądało a tak w ciagu 20 min ciezko im upchnąć jakąś fajną historie.... Moja opinia :)

Co do serialu to może być faktycznie dobry. Zobaczymy czy Lucas się nie wypalił:)
Postać główna
Image
Postać podoczna
Salomea Tiris
Image
Medison
Awatar użytkownika
Silus Targon
New One
 
Posty: 654
Rejestracja: 26 Sty 2009, o 20:45

Re: Serial

Postprzez Oto'reekh » 15 Mar 2009, o 19:01

Bo to tak naprawde bajki dla dzieci :) Mam nadzieje, tylko, że kamera, ujęcia a szczególnie montaż zachowa charakterysteke ze srebnego ekranu.
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Serial

Postprzez David Turoug » 15 Mar 2009, o 21:38

A ja szczerze powiem, że serial animowany oglądam. Po prostu traktuje to jako swego rodzaju dodatek, uzupełnienie sagi Star Wars.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Serial

Postprzez Oto'reekh » 15 Mar 2009, o 21:44

Same here :) choćjestem ostatnio w plecy ze 4 odcinki
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Serial

Postprzez Silus Targon » 15 Mar 2009, o 22:12

wiem że dla dzieci a;e dużo ciekawsze by były gdyby rozbudowali je trochę:)
Oto obejrzyj sobie bo właśnie te 4 są dobre. Obrona Ryloth:)
Postać główna
Image
Postać podoczna
Salomea Tiris
Image
Medison
Awatar użytkownika
Silus Targon
New One
 
Posty: 654
Rejestracja: 26 Sty 2009, o 20:45

Re: Serial

Postprzez David Turoug » 15 Mar 2009, o 22:23

Ja jeszcze nie oglądałem tego co w ten piątek (13 sic!) w USA wyszedł - Liberty on Ryloth
Ale to nie temat o serialu animowanym, ale o przyszłym serialu z aktorami. Ciekawi mnie czy uda się namówić np. Ewana McGregora by zagrał Obi Wana (moim zdaniem jak najbardziej pasuje do tej roli). Wątpię natomiast abyśmy w roli Hana Solo ujrzeli Harrisona Forda, choć kto wie jakie wpływy ma Lucas...
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Serial

Postprzez Oto'reekh » 15 Mar 2009, o 22:30

Nie chce być pesymistą ale wątpie, że ktokolwiek z głównych aktorów pokaże się w serialu, to będzie chyba zbyt zobowizujące jeśli chodzi o czas kręcenia.
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Serial

Postprzez Peter Covell » 31 Mar 2010, o 23:40

Zachęcam do przeczytania bardzo interesującego i podnoszącego na duchu newsa ze strony Star Wars - Extreme. Skupia się on wokół tego, że Quentin Tarantino przyznał, iż w najbliższym czasie prawdopodobnie będzie współpracował przy produkcji serialu aktorskiego SW.

http://sw-extreme.com/article,1790,quen ... -wars.html
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Serial

Postprzez Fenn Mereel » 1 Kwi 2010, o 13:42

Mam nadzieję że to wszystko co było napisane się spełni. Tarantino to bardzo dobry reżyser, ale przeraża mnie ta mroczność, bo u Quentina może to być taka mhroczność jak w Bękartach Wojny. LOL - Zac Efron jako młody Luke Skywalker! Dobrze że to tylko plotka...
Postacie aktualne:
Rayleigh Silvano - Gwiezdny podróżnik

Poprzednie postacie:
Jac Randall - Hapanin; Starszy Szeregowy w 165 Grupie Do Zadań Specjalnych, Grupa Operacyjna "Mgła" - KIA
Desmond Ivey - Pół-Echani; Uczeń Jedi - zginął podczas bombardowania Coruscant
Fenn Mereel - Mandalorianin; Łowca Nagród, aalor klanu Mereel - ash'amur (poległ)
Krusk Sel'thar - Bothanin; Kapitan Floty Nowej Republiki, Republic Class Star Destroyer "Invincible" - KIA

Aldo Cohl - Mirialanin; Mechanik - zginął zastrzelony przez Imperialnych
Awatar użytkownika
Fenn Mereel
Gracz
 
Posty: 624
Rejestracja: 6 Lut 2010, o 12:59
Miejscowość: Warszawa

Re: Serial

Postprzez Oto'reekh » 1 Kwi 2010, o 14:26

Ja trzymam kciuki że Tarantino za którym średnio przepadam tego nie skopie, co prawda tak naprawdę w serialach bardzo liczą się producenci nie reżyserzy ( patrz Kompania Braci ) wiec nadzieja jest :P
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40


Wróć do Filmy

cron