Content

Filmy

Disney Investor Day - zapowiedzi

Disney Investor Day - zapowiedzi

Postprzez Zulrok » 12 Gru 2020, o 00:12

Nie wiem jaka czeka przyszłość forum, więc podtemat na każdą z produkcji według mnie na tem moment nie ma sensu. W sumie też za mało jeszcze o nich wiemy.

W nocy podczas Disney Investor Day zapowiedziano dużo rzeczy, w tym z poletka Star Wars.

1. Serial: „Rangers of the New Republic”, rozgrywający się w tym samym czasie co „Mandalorian”.

2. Cassian Andor w serialu „Andor” zadebiutuje w 2022

3. Ewan McGregor jako Obi-Wan Kenobi w serialu „Obi-Wan Kenobi”. Zobaczymy też Haydena Christensena w roli Dartha Vadera. Akcja osadzona będzie 10 lat po „Zemście Sithów”.

4. The Bad Batch


5. W 2021 „Star Wars: Visions” - seria animacji od najlepszych japońskich twórców anime.

6. We wczesnej fazie tworzenia jest serial Lando z Lando Calrissianem. Za produkcję odpowiada Justin Simien.

7. Leslye Headland kręci „The Acolyte”, czyli „tajemniczy thriller, który „przeniesie widzów do galaktyki mrocznych tajemnic i wyłaniających się sił ciemnej strony w ostatnich dniach ery Wysokiej Republiki”.

8. R2-D2 i C-3PO powrócą w "A Droid Story”, a dołączy do nich nowy bohater, któremu będą pomagać. Za produkcję odpowiada Industrial Light & Magic.

9. Przypomniano nam, że nowe Gwiezdne Wojny tworzy też Taika Waititi. Jedyne co zdradzono, to, że mamy przygotować się na „niezapomnianą jazdę”.

10. W grudniu 2023 do kin trafi „Rogue Squadron”, (wszyscy myśleli że Rogue 1 będzie o eskadrze Łotrów, a tu jednak temat będzie ruszony). Film stworzy Patty Jenkins

11. I na koniec zostawiam coś dla tych co są aktualnie z Mandalorian:


Loga produkcji:
Awatar użytkownika
Zulrok
Gracz
 
Posty: 327
Rejestracja: 30 Cze 2012, o 18:46
Miejscowość: k. Lublina

Re: Disney Investor Day - zapowiedzi

Postprzez Saine Kela » 12 Gru 2020, o 12:47

Widziałam zapowiedzi i powiem tyle: Jaram się jak Anakin na Mustafar :D
Image

Image

GG: 6687478
Awatar użytkownika
Saine Kela
Gracz
 
Posty: 710
Rejestracja: 18 Cze 2013, o 13:04
Miejscowość: Pandarium/Ruda Śląska

Re: Disney Investor Day - zapowiedzi

Postprzez Caleb Quade » 14 Gru 2020, o 16:57

Na Rogue Squadron czekam z niecierpliwością. Oczy wreszcie to była produkcja o Gwiezdnych Wojnach :D Dużo statków, okrętów, bitew lub chociaż potyczek <3
Co do pozostałych produkcji, cieszę się, że je zapowiedzieli. Oby na zapowiedziach się nie zakończyło - mam nadzieję, że po drodze nie wydrzy się coś złego i z tej pokaźnej listy nie zrobi się nagle połowa tytułów mniej. Tak czy inaczej jestem dobrej myśli :)
Image
Image
Awatar użytkownika
Caleb Quade
Gracz
 
Posty: 362
Rejestracja: 31 Gru 2012, o 00:10
Miejscowość: Kielce


Wróć do Filmy

cron