Content

Filmy

Star Wars Soundtrack

Star Wars Soundtrack

Postprzez David Turoug » 10 Paź 2010, o 18:21

Hmm, myślę że należy się temat muzyce skomponowanej przez Johna Williamsa do obu trylogii. Jakoś po ostatnim oglądnięciu filmów na TVP wzięło mnie na pobieżne przesłuchanie ostów bez filmu. Zastanawia mnie jakie są Wasze ulubione tytuły. Jeżeli o mnie chodzi to jakość szczególnie lubię radosne "Victory Celebration" z Powrotu Jedi. Jest kapitalne... No i w wyobraźni ciągle stają przed oczami Duchy Mocy - Anakin, Yoda i Obi-Wan. ;)
Poza tym z "Mrocznego Widma" - "Duel of The Fates" oraz "The High Council Meeting and Qui-Gon's Funeral", a z "Zemsty Sithów" - "Battle Of The Heroes".
W ucho też wpada wstęp kawałka, podczas którego ginie Qui-Gon Jinn.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: Star Wars Soundtrack

Postprzez Jack Welles » 10 Paź 2010, o 18:28

generalnie jedyny utwór który tak na prawdę do mnie przemawia to oczywiście Imperial March :). Był z nim fajny motyw w grze pod tytułem Tie Fighter (klik - kurde - jak kiedyś w to grałem to nie zauważałem że brzmi to jakby było grane z dźwiękowej pocztówki ;) ).
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Jack Welles
Gracz
 
Posty: 2552
Rejestracja: 31 Gru 2008, o 21:04
Miejscowość: Olsztyn

Re: Star Wars Soundtrack

Postprzez David Turoug » 10 Paź 2010, o 18:31

Raczej pominąłem ten tytuł oraz główny tytułowy, gdyż te chyba zna i w miarę lubi każdy kto oglądnął choć raz Star Wars. Słyszysz pierwszych kilka dźwięków i już wiesz, że za sekundę polecą napisy.

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce...
Gwiezdne wojny
Część IV
Nowa nadzieja



Nastał czas wojny domowej.
Statki rebeliantów
atakujące z ukrytej bazy,
odniosły pierwsze zwycięstwo w walce
ze złowrogim Imperium Galaktycznym...
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Administrator
 
Posty: 5312
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25


Wróć do Filmy

cron