Content

Gry

Star Wars: Republic Commando

Star Wars: Republic Commando

Postprzez Oto'reekh » 9 Gru 2008, o 00:25

Chciałem zapytać czy może ktoś miał okazje zagrać w ten tytuł? Osobiście gra mi się podoba lecz nigdy nie próbowałem grać online więc jak ktoś chciał by spróbować przez hamachi to był bym chętny;)
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Star Wars: Republic Commando

Postprzez Nerevar Candroon » 9 Gru 2008, o 10:12

Grałem ale dawno(wtedy jak wyszła), przeszedłem. Bardzo polecam.
Nerevar Candroon
 

Re: Star Wars: Republic Commando

Postprzez Peter Covell » 9 Gru 2008, o 10:43

Ostatnio zacząłem grać, ale niespecjalnie mnie zachwyciło... Może dlatego, że jako strzelanka jest nie do porównania z CoD4, które przeszedłem tuż przed instalacją "Republic Commando" i porównanie tych gier wyszło... jak wyszło ;) Na razie gra sobie czeka, ale na pewno do niej wrócę ;)
Numer GG: 8933348
Nie pisz, jak nie masz po co. Nie pisz, żeby przypomnieć o odpisie Mistrza Gry. Nie pisz, jeśli chcesz pogadać o pogodzie.
I, na Boga, nie zawracaj dupy pytaniami "Co u Ciebie?"
Awatar użytkownika
Peter Covell
Administrator
 
Posty: 4247
Rejestracja: 27 Wrz 2008, o 15:56
Miejscowość: pod Poznaniem

Re: Star Wars: Republic Commando

Postprzez Nerevar Candroon » 9 Gru 2008, o 12:25

Oj tu by mi było trudno powiedzieć czy CODa 4 czy Star Wars: RC uważam za lepsze gdyż obie gry uważam, za dobre. Jednak pamiętać trzeba, że te gry dzieli 2lata(prawie 3nawet) różnicy a to był okres prężnie rozwijających się gier. Tak wiec uważam, że tych gier nie można porównywać. Jedno co powiem to to, że na tamte czasy RC wniósł więcej pomysłów i nowości do FPS niż teraz COD4.
P.S.
http://horator-blog.pdg.pl- moje recenzje gier, dopiero w sumie zaczynam ale jakoś idzie :D (obecnie jestem w trakcie pisania do CODa 5)
Nerevar Candroon
 

Re: Star Wars: Republic Commando

Postprzez Darth Włochacz » 9 Gru 2008, o 15:28

Także grałem w ten tytuł i to niedawno. Bardzo mi się spodobał i nawet teraz to co oferuje gra(grafika, grywalność itd.) jest dobre. Naprawdę polecam tytuł ;) . Pierwszy raz pokazują uniwersum SW bez wszechpotężnych Jedi wymachującymi mieczami świetlnymi :lol: .
Image
1000cr
Image
1000cr
Awatar użytkownika
Darth Włochacz
New One
 
Posty: 192
Rejestracja: 24 Paź 2008, o 20:06

Re: Star Wars: Republic Commando

Postprzez Mathel » 9 Gru 2008, o 18:56

Przez tą grę gram teraz "klonem" ;) Zajedwabista, ale za drugim razem już jest nudniej, bo syćko idzie w skrypty... ale bardzo polecam ;D
"Good, old Mathel... See? Brutality can be beatifull!"
Awatar użytkownika
Mathel
New One
 
Posty: 81
Rejestracja: 14 Paź 2008, o 20:51

Re: Star Wars: Republic Commando

Postprzez Harvos » 6 Sty 2009, o 13:38

Ge-nial-ne. Wypasiony klimat, muza, nieraz rozbrajająe teksty towarzyszy i rozwałka - ma się wrażenie że to wszystko dzieje się naprawdę (Jeszcze jak odpali się zestaw kolumn na duuużą głośność...)

Otrzymalem płytkę od Mathela, ale jeszcze nie przeszedłem ;p
POSTAĆ GŁÓWNA
Image
Awatar użytkownika
Harvos
Gracz
 
Posty: 922
Rejestracja: 12 Paź 2008, o 18:11
Miejscowość: Беларусь


Wróć do Gry

cron