Content

Gry

X-wing - Ga figurkowa

X-wing - Ga figurkowa

Postprzez BE3R » 23 Wrz 2012, o 20:30

http://www.galakta.pl/artykul_430.html

Jestem po pierwszych starciach i widzę potencjał. oczywiście dopiero jak wejdzie druga fala i Tie Interceptor bo póki co X-y na sterydach tłuką impów jak leci. Jakieś opinie wrażenia na temat tej gry dzielić się tutaj.
Gra na podstawce ma jako taki sens, im więcej jednak maszyn Rebelianckich tym bardziej Impy dostają w kuper. Oczywiście jak się zastosuje taktykę chmary to Tie wygrają, tylko że wtedy trzeba mieć masę kasy i 2-3 tie na każdego X-a

Ps. Tania nie jest ale fani i tak kupią :D
Awatar użytkownika
BE3R
Gracz
 
Posty: 1761
Rejestracja: 27 Paź 2011, o 21:47
Miejscowość: Chorzów

Re: X-wing - Ga figurkowa

Postprzez Tzim A'Utapau » 23 Wrz 2012, o 22:29

Jeszcze nie grałem, ale bez wątpienia w końcu będę miał przyjemność. Jako, że mam małego braciszka, mogę połączyć zaspokajanie własnej ciekawości z robieniem mu radochy i po prostu dostanie prezent, którym później będę się z nim bawił :D

Sama podstawka wydaje się mało zachęcająca. Ale już z expansion packami pewnie da się grać. W jednym ze sklepów, który często mijam, jest na wystawie Slave I z X-wing miniatures i każdorazowo mam ochotę go stamtąd walnąć. Tym bardziej, że w samym sklepie nie można go kupić, inaczej już bym graczem był.

Miałem to w ręce i moje spostrzeżenie jest następujące: drogie. Względem jakości wykonania to po prostu klasyczny produkt jadący na rozpoznawalnym logo. Bitewniaki i gry figurkowe na polskim rynku nigdy nie były tanie, ale też za cenę otrzymywało się pewną jakość. Tutaj za 50 zł masz jeden pomalowany chiński myśliwiec, pewnikiem wyprodukowany na taśmociągu w zakładach karnych. Ani tego pomalować, ani nic. Ni to kolekcjonerskie (jakość), ni do szybkiego skompletowania gry (cena). Z drugiej strony - kupujesz figurki i grasz. Więc pewnie się to jakoś wyrównuje, bo nie musisz inwestować w pędzle, farbki i całą resztę sprzętu.

Plus jest taki, że ceny między specjalnymi jednostkami a commonami nie są mocno zróżnicowane. Do tej pory nie znalazłem żadnego uberpacka. Co prawda nigdy też się jakoś specjalnie nie rozglądałem, ale jakby ktoś widział, mógłby w tym temacie dać znać. Oprócz core-seta nie znam żadnej gotowej eskadry. A byłoby wygodniej, bo core-sety dają 3 statki za... około 130-150 zł. Żadna oszczędność :P
Image

Postacie archiwalne:
Image
Image
Tau z Lakonów - stoczniowiec, infant Fondoru
Sate Nova (ERG 1212) - imperialny gwardzista
Asa-Lung - zmiennokształtny
Korjak z Malastare - Feeorin, windykator Czarnego Słońca
Awatar użytkownika
Tzim A'Utapau
Gracz
 
Posty: 1589
Rejestracja: 4 Lis 2010, o 20:34


Wróć do Gry

cron