Content

Gry

1313

1313

Postprzez Shas » 1 Mar 2013, o 09:55

Każdy lub prawie każdy słyszał o 1313, pierwszej grze z M like Mature osadzonej w Star Wars. Jednak wraz z przejęciem aktywów LucasArts przez Disney padł na tą produkcję cień. Nowy właściciel celuje w odbiorców pomiędzy 5 a 15 rokiem życia więc coś co jest 17+ w skali ESRB stanęło pod wielkim znakiem zapytania.

Pierwszą optymistyczną informacją jaką uzyskaliśmy było info że prace nad grami które już rozpoczęto nie zostały zakończone. Jednak przez cały ten czas o 1313 było nad wyraz cicho, żadnych informacji o postępach ani nowych zawartości na stronie.

Jednak ostatnio pojawiły się bardzo niepokojące wieści.

Three independent sources have told Kotaku that development on Star Wars 1313 has been frozen since Disney acquired the Star Wars brand in October. As a result, the action shooter could miss this year's Electronic Entertainment Expo and slip into 2014, they said.

This contradicts comments from LucasArts at the time of the Disney acquisition. A representative said at the time that development on all projects continued unabated.

Asked about the status of Star Wars 1313, a LucasArts representative told the site that the game is not canceled, but would not say more.

"LucasArts has been working diligently to take advantage of the tremendous opportunities that the new Star Wars movies present," the company said. "Star Wars 1313 continues production."


Jeśli gra minie E3 w tym roku to niestety będzie dosyć wyraźny znak że 1313 może zostać skasowane lub klasycznie wzięta On hold do usranej śmierci.
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: 1313

Postprzez Oto'reekh » 1 Mar 2013, o 13:19

Projekt i tak wyglądał na mało ambitny konsolowy shooter, więc nawet na niego nie czekałem. Procz kilku ladnych conceptow i sredniego zwiastuna to nie wiele soba prezentowal
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: 1313

Postprzez Shas » 1 Mar 2013, o 13:58

Pozwolę sobie się z tobą całkowicie nie zgodzić. :D

Nie jest to shooter w klasycznym tego znaczeniu a gra podobna do modelu Uncharted który nota bene jest bardzo przyjemny w obyciu. Ma/miała posiadać dosyć rozbudowane drzewko umiejętności i zacięcie rpg. Do tego nie jest to tytuł konsolowy a multiplatforma.

Zwiastun nie był zwiastunem a tech demo podrasowane rzecz jasna na potrzeby prezentacji.

Reprezentował sobą na tyle wiele że cieszył się dużą popularnością na ostatnich targach.

A więc Oto jak zwykle marudna mrówo, tobie gdyby dać sztabkę czystego złota to byś narzekał że się jakoś tak słabo świeci. :lol:
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: 1313

Postprzez Vrath Ravage » 1 Mar 2013, o 14:26

Dla mnie to połączenie shootera z Gears Of Wars tylko z tego co widzę mniej taktycznego, z akrobacjami z Uncharted. Elementy RPG w 1313 ? Szczerzę wątpię, a jak już to pewnie będzie w stylu "otwartego świata" w najnowszym Crysis 3, który ma wspólnego z otwartością tyle co disco polo z muzyką (czyt. nic ). Oczywiście nawet jak będą jakieś drzewka umiejętności to jeżeli sprowadzą się do np. szybkości przeładowania czy odnawiania zdrowia nie czyni gry to jeszcze RPG.

Sama sprawa fabularna jest dla mnie jak na dzień dzisiejszy nie ciekawa. Sam pomysł gry kojarzy mi się ze Star Wars Lethal Alliance z konsolki PSP, która była przyjemna do niezobowiązującej gry w pociągu czy autobusie ale czy chciałbym przenieść ją na ekran mojego monitora czy telewizora ? Raczej nie.

Z tego co czytałem przed chwilą gierka będzie chodzi na Unreal Engine 3.0 co daje jej dużego plusa, choć biorąc pod uwagę, że nie wiadomo kiedy wyjdzie może zdarzyć się tak, że będzie w stosunku do innych tytułów lekko w tyle technologicznym, ale to najmniejszy problem, przynajmniej dla mnie bo bardziej interesuje mnie treść a nie forma.


Shas napisał(a): Do tego nie jest to tytuł konsolowy a multiplatforma.

Biorąc pod uwagę dotychczasowe gry multiplatformowe Star Wars to nic dobrego.

Na grę uważam nie co specjalnie czekać z zapartym tchem, co będzie to będzie. Lepiej się miło zaskoczyć niż nie sympatycznie rozczarować. :)

A jeszcze jedna kwestia ! Skoro gra ma wyjść w tym roku to może wyjść np pod jego koniec kiedy na półki sklepowe powinny już trafić następne generacje konsol. Ciekawe jak producenci zajmą się tą sprawą.
RIP:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Vrath Ravage
Gracz
 
Posty: 389
Rejestracja: 23 Paź 2012, o 20:13
Miejscowość: Wrocław

Re: 1313

Postprzez Shas » 1 Mar 2013, o 15:05

Vrath Aryn napisał(a):Sama sprawa fabularna jest dla mnie jak na dzień dzisiejszy nie ciekawa.

Może dlatego że na temat fabuły nie ma żadnych informacji ? Wiadomo jedynie że postać gracza ma być BH i będzie się działo na poziomie 1313.

Vrath Aryn napisał(a):A jeszcze jedna kwestia ! Skoro gra ma wyjść w tym roku to może wyjść np pod jego koniec kiedy na półki sklepowe powinny już trafić następne generacje konsol. Ciekawe jak producenci zajmą się tą sprawą.

Gra miała wyjść w tym roku, jeśli nie pojawi się na E3 to jej w tym roku nie zobaczymy jeśli w ogóle.
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: 1313

Postprzez Vrath Ravage » 1 Mar 2013, o 15:27

Shas napisał(a): Może dlatego że na temat fabuły nie ma żadnych informacji ? Wiadomo jedynie że postać gracza ma być BH i będzie się działo na poziomie 1313.


To że raz nie była podana ogólnie nie znaczy, że jej nie było, a dwa że nie jest powiedziane " ten zrobił to a ten tamto " nie znaczy, że zarysu nie ma. Wrzuceni mieliśmy zostać do podziemi w wojny gangów, co dla mnie już jest dość naiwne, zwłaszcza kiedy ta gra ma być shooterem. Mógłbym bardziej to rozwinąć ale to chyba wystarczy.

Shas napisał(a): Gra miała wyjść w tym roku, jeśli nie pojawi się na E3 to jej w tym roku nie zobaczymy jeśli w ogóle.


Gra może i miała wyjść w tym roku ale nie wiem czy znasz jej historię. Dowiedziałem się o niej więcej niż rok temu, kiedy do redakcji trafiła informacja o grze 1313. Miała ona być tak jak mówiłeś wcześniej RPG w stylu KOTORa i robiona być przez BioWar ( wtedy ta fabuła byłaby pewnie ciekawa ) ale koncept umarł dużo wcześniej, a to o czym teraz mówimy to odświeżenie i przebudowanie starego projektu. Co do kwestii wyjścia - nie sądzę, że zobaczymy ją na E3 z prostej przyczyny - pracę nad nią są nieoficjalnie zawieszone ( może być to zagrywka producenta w sumie ) a nawet jak zobaczymy to Unreal Engine 3 bazuje na tym co mamy teraz, a nie na nextgenowych sprawach, a wydanie najnowszego tytułu Star Wars na starsze konsole byłoby strzałem w stopę.
RIP:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Vrath Ravage
Gracz
 
Posty: 389
Rejestracja: 23 Paź 2012, o 20:13
Miejscowość: Wrocław

Re: 1313

Postprzez Oto'reekh » 1 Mar 2013, o 15:30

Właśnie może Lucasa bardziej zaskoczył PS4 niż Disney? Chociaż nie chce mi się wierzyć, że cała branża by wiedziała prócz Lucasa... Zamiast uncharted zrobili by mroczny thriller w klimacie BRa.
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: 1313

Postprzez Vrath Ravage » 1 Mar 2013, o 15:38

Oto'reekh napisał(a):Właśnie może Lucasa bardziej zaskoczył PS4 niż Disney? Chociaż nie chce mi się wierzyć, że cała branża by wiedziała prócz Lucasa... Zamiast uncharted zrobili by mroczny thriller w klimacie BRa.


Gry LucasArt mają ten problem, że są znacznie opóźnione w stosunku do innych.
RIP:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Vrath Ravage
Gracz
 
Posty: 389
Rejestracja: 23 Paź 2012, o 20:13
Miejscowość: Wrocław

Re: 1313

Postprzez Shas » 1 Mar 2013, o 16:39

A to myślicie że jak tylko pisnęli o nextgenach to każdy developer się rzucił na robienie gier na niego ? Nawet nie wiadomo jakie te zabawki będą miały moc i możliwości pomijajac różne spekulacje. Gier na PS3 i 360 przez jakiś czas nie będzie brakować, szczególnie że PS zerwie z tradycją kompatybilności z grami poprzednich wersji konsoli. Tak jak zawsze rynek poczeka aż nasyci się nowymi konsolami, wyjdzie kilka ekskluziwe tytułów na nowe konsole i w przeciągu paru lat ich ilość będzie rosnąć w postępie geometrycznym. Pojawienie się nextgenów nie sprawi że wszyscy wywalą swoje stare konsole na śmieci i poleca kupować nowe.

Vrath Aryn napisał(a):To że raz nie była podana ogólnie nie znaczy, że jej nie było, a dwa że nie jest powiedziane " ten zrobił to a ten tamto " nie znaczy, że zarysu nie ma. Wrzuceni mieliśmy zostać do podziemi w wojny gangów, co dla mnie już jest dość naiwne, zwłaszcza kiedy ta gra ma być shooterem. Mógłbym bardziej to rozwinąć ale to chyba wystarczy.

No mógłbyś bo twoje słowa nie trzymają się kupy, nigdzie nie wyciekła żaden istotny ani mniej istotny element fabuły. Nie ma jej zarysu, bohaterów ani niczego innego. Wiadomo że jesteś BH, wiadomo że rzecz dzieje się na Coruscant: poziom 1313 i wiadomo że to okres panowania Imperium. Koniec kropka. A co jest naiwnego w uwikłanie BH w wojny gangów w podziemiu Coruscant bo ja nie kumam tego ? No i przede wszystkim 1313 nie jest shooterem a third-person action adventure. Przynajmniej tak została określona przez LucasArts.

Vrath Aryn napisał(a):Gra może i miała wyjść w tym roku ale nie wiem czy znasz jej historię. Dowiedziałem się o niej więcej niż rok temu, kiedy do redakcji trafiła informacja o grze 1313. Miała ona być tak jak mówiłeś wcześniej RPG w stylu KOTORa i robiona być przez BioWar ( wtedy ta fabuła byłaby pewnie ciekawa ) ale koncept umarł dużo wcześniej, a to o czym teraz mówimy to odświeżenie i przebudowanie starego projektu. Co do kwestii wyjścia - nie sądzę, że zobaczymy ją na E3 z prostej przyczyny - pracę nad nią są nieoficjalnie zawieszone ( może być to zagrywka producenta w sumie ) a nawet jak zobaczymy to Unreal Engine 3 bazuje na tym co mamy teraz, a nie na nextgenowych sprawach, a wydanie najnowszego tytułu Star Wars na starsze konsole byłoby strzałem w stopę.

Znam jej historie doskonale, śledzę od samego początku kiedy na forum LucasArts zaczęły pojawiać się micro przecieki i plotki o nowej grze która ma sięgnąć do bardziej dorosłego odbiorcy a powiązanej z mającym powstać serialem SW. Nigdy nie mówiono że ma być w stylu KOTORa ani tym bardziej że miał za nią odpowiadać Bioware. Ta firma jest już w pełni zaangażowana w jeden projekt SW. Nie wiem szczerze skąd czerpiesz te informacje ale jestem ciekawe ich źródła bo są dla mnie zupełną nowością.

To że prace nad nią zostały zawieszone powiedzmy huczy w necie od początku dnia, co prawda nie jest to oficjalnie potwierdzone. Jeśli nie pojawi się na E3 to na pewno nie wyjdzie w tym roku. C

A co o nowych konsol ... ich jeszcze nie ma, nie wiadomo kiedy wejdą do sprzedaży oprócz tego że maja to zrobić w tym roku. Wydanie tytułu na "starsze" konsole było by wydaniem gry na konsole które są w posiadaniu ogromnej rzeszy ludzi, to że pojawia się nowe nie oznacza że "stare" znikną w ciągu jednego dnia.

1313 też nie jest tytułem priorytetowym więc nie widzę by wydanie go nie na naxtgeny miało być jakimkolwiek strzałem w stopę.
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: 1313

Postprzez Oto'reekh » 1 Mar 2013, o 17:25

Nie musisz ich nie wydawać na stare konsole, ale możesz wydać je i na nowsze. (btw PS4 nie mówiło, że starsze tytuły będą odpalane w chmurze czasami?) Specyfikacja jest dosyć znana - jest PC-towa i to na procesorze 32 bitowym, żadnych Cellów czy innych wynalazków, robiąc wersje na PC-ta można założyć, ze ta na PS4 nie będzie się wiele różniła, szczególnie, że silnik nie wydusi soków z obecnych high endowych pcetów i jrdncoześnir nie zarżnie PS4. Choć jak mówiłem, niewiedza Lucasa o nowym psiaku jest dramatycznie wątpliwa.
Póki co nie ma się co martwić 1313 i tak był tylko dość zaawansowanym (prawdopodobnie) projektem o fajnych concept artach - nothing more.
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: 1313

Postprzez Shas » 1 Mar 2013, o 18:00

Cholera go ogólnie wie Oto, parę dni temu Shuhei Yoshida zapytany o PS4 odparł:

"Is the final hardware finished?" To which he bluntly responded, "No, it's not."

Więc pojawiły się opinie że albo coś jest mocno nie halo z nową konsolą albo nie jest ona gotowa do produkcji. Jak na razie jedynym pewnikiem co do PS4 jest wygląd nowego kontrolera.

No 1313 był dość zaawansowany, mamy całkiem sensownie zaprezentowany gameplay choć fakt faktem podrasowany na potrzeby pokazu. Równie dobrze to tech demo mogło być tylko pokazem możliwości Unreala, który co jak co ale nadal jest świetnym silnikiem.
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: 1313

Postprzez Vrath Ravage » 1 Mar 2013, o 18:07

Developer nie musi rzucić się na nowe konsole ale wypadałoby by miał coś w zanadrzu, nazwijmy to asa w rękawie. Byłoby to zbędne jeszcze jakieś 2 lata temu, kiedy ten temat był tylko jakąś drobną plotką, a nie kiedy do tego jest niedaleko. I zgodzę się Tobą, że gry na stare tytuły nie znikną jak i same konsolę. Nawet sam posiadając już PS3 kupiłem PS2. Zastąpienie nowej konsoli wiadomo nie jest sprawą jednej chwili, a procesem kilkuletnim. Najwyraźniej wyraziłem się nie dość jasno, ta sprawa dla mnie była tak logiczna by o niej nie wspominać.
A co do strzału w stopę miałem na myśli fakt, że wydając dość spory tytuł jakim ma być właśnie 1313 wypadałoby, żeby docelową platformą była ta najnowsza.

Dlaczego uważam za słabą fabułę, bądź jak wolisz jej pomysł czy fabułę ? Bo jest to dla mnie strasznie prosta i oklepana, tu wyrażam swoje odczucia na ten temat i każdy ma mieć prawo uważać inaczej jak np Ty Shas. Dla mnie ciekawą fabułą jest ta przedstawiona w Dragon Age'ach, Mass Effect czy w Falloutach starszych gdzie człowiek wczuwał się w postać protagonisty. Nawet KOTOR był niezły pod tym względem. Powiedzmy, że jest to sprawa gustu a o tych się nie dyskutuje.

Skąd pojawia się kwestia BioWare itd. ? Miałem przyjemność podczas promocji i wydawania Medal Of Honor Warfighter rozmawiania z ludźmi z EA całkiem luźno gdzie temat zszedł na Star Wars i TOR'a skąd też dowiedziałem się ( podkreślam na wszelki wypadek - to były rozmowa a nie newsy ) o planach i założeniach 1313 na samym początku ( chyba miał mieć jeszcze jakiś inny tytuł ). Szczerze mówiąc na chwilę obecną nie mam pojęcia kto będzie producentem 13.

A co do E3 - jeżeli się nie pojawi tam to racja, zapewne jej nie będzie.
Swoją drogą różne są zagrania wydawców i producentów jak np późniejsze wydania tylko dlatego, że pojawia się jakiś mocny tytuł.

A co do nowych konsol ostatnio wpadły mi gdzieś w łapy ich specyfikacje, jak to znajdę chętni Ci podrzucę.

Oto'reekh napisał(a): Póki co nie ma się co martwić 1313 i tak był tylko dość zaawansowanym (prawdopodobnie) projektem o fajnych concept artach - nothing more.

Dokładnie, za mało by dużo powiedzieć, jedynie kwestie domysłów i opinii własnych.
Dopóki coś nie pojawi się w moich rękach mogę jedynie snuć domysły i ewentualnie komentować to co wiem i już.
RIP:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Vrath Ravage
Gracz
 
Posty: 389
Rejestracja: 23 Paź 2012, o 20:13
Miejscowość: Wrocław

Re: 1313

Postprzez Oto'reekh » 1 Mar 2013, o 19:11

Jednak znowu 1313 jako gra startowa? To by było nawet całkiem niezłe.
Wracajac do specyfikacji PS4, to może i nawet lepiej, że jeszcze nie wiedzą, bo ona wygląda słabiej niż już obecne, a nawet starsze High Endy. Za czasów premier poprzedniej generacji, gdzie wszyscy niby twierdzili, że PC-ty zostały w tyle, jakoś nie mogłem w to uwierzyć i nawet pokazy nie przekonywały mnie do zmiany zdania, to teraz nawet nie będzie mowy o jakimkolwiek prześciganiu PC-tów 0.o W sumie, może to nie powinien być cel konsol, przynajmniej zaoszczędziło by to wszystkim pieniędzy, jakby wszyscy korzystali z tych samych rozwiązań tylko w innych pudełkach.
Mam tylko nadzieje, że jak dopchnał 1313 do końca to nie dostaniemy Kolonialnych Marinsów :shock:
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Administrator
 
Posty: 2726
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: 1313

Postprzez Shas » 1 Mar 2013, o 19:51

Konsole nigdy ale to przenigdy nie prześcignął Pieców, jest ot niewykonalne. Konsola to zamknięty obieg, nie zdatna do jakichkolwiek modyfikacji. Dziś powiedzmy PS4 ma lepsze specyfikacje a jutro po prostu składa się nowego blaszaka i PS4 zostaje daleko w tyle pod każdym hardwarowym względem.

Vrath Aryn napisał(a):Dlaczego uważam za słabą fabułę, bądź jak wolisz jej pomysł czy fabułę ? Bo jest to dla mnie strasznie prosta i oklepana, tu wyrażam swoje odczucia na ten temat i każdy ma mieć prawo uważać inaczej jak np Ty Shas. Dla mnie ciekawą fabułą jest ta przedstawiona w Dragon Age'ach, Mass Effect czy w Falloutach starszych gdzie człowiek wczuwał się w postać protagonisty. Nawet KOTOR był niezły pod tym względem. Powiedzmy, że jest to sprawa gustu a o tych się nie dyskutuje.

Teoretycznie mogę się z tobą zgodzić, jednak kiedy jesteśmy pozbawieni jakiejkolwiek wiedzy odnośnie fabuły trudno ją ocenić jako prostą i oklepaną. Dla SW jest to pomysł przedni bo wykorzystany bodaj tylko raz przy konsolowej arcade o przygodach Jango Fetta. W 99% SW gier pomijając strategie i spacesimy miałeś do czynienia z moczerem jako głównym bohaterem. Gra w której są oni zepchnięci na drugi/trzeci albo w ogóle plan poza plany jest dla marki ogromnym powiewem nowości.

Podkreśliłeś że ciekawą fabułę przedstawiono w powyższych grach, tu nie przedstawiono żadnej. No bo c'mon Dragon Age to klasyczne od zera do bohatera a to jest oklepane i strasznie proste. Jednak to jak tą fabułę poprowadzono sprawiło że z sztampowatej zrobiła się jednak ciekawa i wciągająca.

Ja ciągle mam nadzieję że 1313 pojawi się i jeśli będzie klonem Uncharted w SW to będę uber happy ale jak będzie Colonial Marines to kolejna pozycja do stale rosnącej kupy kup z logo SW.
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: 1313

Postprzez Vrath Ravage » 1 Mar 2013, o 20:08

Akcja od zera do bohatera zależnie jak przedstawiona może być czymś interesującym. W uniwersum Star Wars nie podoba mi się ani trochę taki motyw. I owszem mamy praktycznie cały czas wątek z moczarami ale czy to dla większości ludzi nie symbol Gwiezdnych Wojen ? Miecz w łapie itp. ?

Może i będzie to powiew świeżości ale może to być dotkliwy gwóźdź w trumnie.

Podsumowując mam wielką nadzieję jak każdy fan tego uniwersum, że będzie to hit, ale czas pokaże.
RIP:
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
Vrath Ravage
Gracz
 
Posty: 389
Rejestracja: 23 Paź 2012, o 20:13
Miejscowość: Wrocław

Re: 1313

Postprzez Jackson Sawyer » 3 Kwi 2013, o 15:39

Ja się wypowiem tak:
Mam do dziś grę na PS2 (wspomniany Bounty Hunter)
Nie ma tam ani grama Moczy oprócz ostatniego bossa.
Fabuła poprowadzona jest ciekawie, poznajemy tam Zam i Montrossa, w znajdźkach jest seria komiksów Łowy, która opowiada o przeszłości Jango.
Muzyka klimatyczna, po części nowa, po części z filmów.
Dowiadujemy się skąd jest Slave I, jest dużo lokacji znanych z filmów, i kilka całkiem nowych.
Ostatnio nawet odgrzebałem stare PS2 i znalazłem tę grę - gram sobie codziennie i odświeżam wspomnienia kiedy jeszcze się było smarkatym. (bardziej smarkatym niż teraz at least)
I ta gra jest dużym powiewem świeżości. Zwłaszcza że w temacie Jedi niestety już niewiele jest do powiedzenia.
Nawet Force Unleashed które miało być świetną grą okazało się średniakiem, a ratowało go połączenie 3ch silników graficznych.
Ja miałem duże nadzieje związane z 1313. Sam zarys fabuły mi się podobał- w końcu coś nowego, a nie oklepane Zło na Krańcu Świata które cię goni i musisz zebrać drużynę [;)] żeby uratować wszechświat. No come on, ile można.
Image
GG: 7595062
Awatar użytkownika
Jackson Sawyer
Gracz
 
Posty: 205
Rejestracja: 2 Kwi 2013, o 13:45
Miejscowość: Łódź

Re: 1313

Postprzez Vega Vosh » 3 Kwi 2013, o 20:06

Pam, pam, pam.

http://www.cdaction.pl/news-31818/disne ... -1313.html

Ze swojej strony dodam, że również czekałem na 1313. Zobaczymy co się z tego wykluje.
Идите все на хуй, мы слушаем Баха.
Vega Vosh
New One
 
Posty: 22
Rejestracja: 23 Mar 2013, o 14:28

Re: 1313

Postprzez Shas » 3 Kwi 2013, o 20:20

Psia mać, potwierdzono że zamknięcie LucasArts ( co w gruncie rzeczy nie jest tak wielkim zaskoczeniem ) oznacza cancel Star Wars: First Assault and Star Wars 1313. Jednak ludzie nadal wierzą w ten tytuł:

"All of these things happened at once. Naturally, as any company that goes through a big announcement like this, you have to look through your whole portfolio and realign some things. 1313 was looking fantastic, the reception has been great. Our other unannounced titles are fine, it just got to a point where from a business standpoint we couldn't continue developing those internally and keep up with the direction that the company was going."


Website Kotaku is reporting that 150 LucasArts employees have been laid off, and that the games Star Wars: First Assault and Star Wars 1313 have been cancelled. However, the representative we spoke to said that the company is also evaluating its options regarding projects currently in development, which could be licensed out to external development and publishing partners:


"It is worth noting that we are looking for proven external partners who can help us provide video games to our fans. We still believe in the video game industry, we still will provide Star Wars games, we're just looking at different models rather than internal production... They're evaluating everything. There's always a possibility that it [Star Wars 1313] can still come out via licensing."

Czułem w kościach że te bajkowe sukinkoty skasują tą gre.
I know what dude I am I'm the dude playin' a dude disguised as another dude.
Shas
New One
 
Posty: 477
Rejestracja: 7 Mar 2010, o 19:29

Re: 1313

Postprzez Jackson Sawyer » 3 Kwi 2013, o 21:43

Thank you Disney.
Image
GG: 7595062
Awatar użytkownika
Jackson Sawyer
Gracz
 
Posty: 205
Rejestracja: 2 Kwi 2013, o 13:45
Miejscowość: Łódź

Re: 1313

Postprzez Sol Van » 3 Kwi 2013, o 21:59

No cóż..

Warto zauważyć, że szukamy uznanych zewnętrznych partnerów, którzy pomogą nam dostarczyć gry naszym fanom. Nadal wierzymy w tę branżę, wciąż chcemy wydawać produkcje spod znaku Star Wars, szukamy tylko innych rozwiązań zamiast stawiać na własną produkcję… Zawsze istnieje szansa, że Star Wars 1313 może ukazać się dzięki udzieleniu licencji [innemu podmiotowi].


Cytat z CDA. Musimy mieć nadzieję, że jakaś firma wykupi licencje i zrobi dobrą grę(może reaktywacja jakiejś serii? empire at war, battlefront albo republic commando?). Niechaj moc będzie z nami.
Sol Van
New One
 
Posty: 6
Rejestracja: 26 Lut 2013, o 23:42

Następna

Wróć do Gry

cron